Szerző Téma: Akció képregények  (Megtekintve 136908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #593 Dátum: 2013. Április 18., 14:12:47 »
Köszönjük a véleményt! Hamarosan mindkét sorozat folytatódik! :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #592 Dátum: 2013. Április 17., 21:36:44 »
Indiana Jones és a Szargasszó kalózai 2.: Ismét jó volt látni, hogy van ilyen Indy képregény. A kalózok között is mennyi problémák adódhatnak, főleg, amikor olyanok is vannak, akikben nehezen lehetne megbízni.
Azt nem is tudtam, hogy minden képregény első oldalán lesz ilyen összefoglaló kép, mint egy előzetes, ami itt most az "Ez történt eddig"-nek számít.

Jurassic Park - Raptortámadás 2.: Ezt is jó volt olvasni. Egyre jobban kezdet beindulni a történet. A raptorokkal is milyen nehéz lehet, amikor engedelmességre akarják bírni. Ahogy a végén is van utalás, hogy ez még csak a kezdet és komolyabbá válik a helyzet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #591 Dátum: 2013. Március 23., 21:49:28 »
Idézet
Még az első oldal összefoglalója is. Olyan, mint egy előzetes oldal, amiben bemutatják, hogy kik a szereplők.
Igen, az nekem is tetszik benne, meg persze a sztori is. Hamarosan folytatjuk, és ha minden igaz, egész évben lesz Indy.

Idézet
A hírkép is jó ötlet.  Mint egy reklámoldal.
Kösz! :cool:

Idézet
Jó kezdés az akció részlegbe. Indiana Jones és Jurassic Park. Nagyon jó hír.
Igyekszünk majd felrázni kicsit a részleget!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #590 Dátum: 2013. Március 23., 20:02:39 »
Indiana Jones és a Szargasszó kalózai 1.: Nagyon jól kezdődik ez a történet is. Még az első oldal összefoglalója is. Olyan, mint egy előzetes oldal, amiben bemutatják, hogy kik a szereplők.

Jurassic Park - Raptortámadás 1.: Ez is jól kezdődik. Hű de régen volt Jurassic Park, és most íme itt is van az újabb része. Hihetetlen, hogy volt először egy két részes mini, és most egy másik minibe folytatódik tovább.

A hírkép is jó ötlet. ;) Mint egy reklámoldal.
Jó kezdés az akció részlegbe. Indiana Jones és Jurassic Park. Nagyon jó hír.
Várom a folytatást! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #589 Dátum: 2013. Március 22., 09:49:46 »
Áh, kösz! Hamarosan javítjuk!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #588 Dátum: 2013. Március 22., 09:45:15 »
Üdv! Köszi a Indiana Jones és a Szargasszó kalózai első részét,kit,P.Eryka! :worship:
Izgalmasan kezdődik ez az új Indy történet,tetszik.A grafika is jó.
Egy észrevétel : a 16.oldalon a 2. képen nincs a helyén a szöveg.
Várom a folytatást!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #587 Dátum: 2013. Február 27., 10:53:11 »
Idézet
Jurassic Park: Raptor 1-2.: Az jó ötlet, hogy olvasható a folytatása, ami anno magyarul nem jelent meg.
Köszönöm! Hamarosan újra felvesszük a fonalat! :cool:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #586 Dátum: 2013. Február 16., 14:55:11 »
Jurassic Park: Raptor 1-2.: Az jó ötlet, hogy olvasható a folytatása, ami anno magyarul nem jelent meg.
A háttérbe az emberek nagyon nagy nehézségbe kerültek. Ami persze azt jelenti, hogy a velociraptorok vannak túlerőbe.
És látom, hogy ez a két részes mininek ugyan vége van, de maga a történetnek nem. Ahogy az utolsó oldalon is van rá utalás.
Ezer köszönet érte! :worship: :worship: És sok sikert kívánok a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #585 Dátum: 2013. Január 06., 10:43:15 »
Engem lehet, hogy érdekelne. :)

Én szívesen vállalnák további beírást is, ha lenne hozzá fordító.

...akkor a HálóZsák által rámruházott jogok alapján mostantól "Indiana Jones fordítónak és beírónak" nyilvánítalak benneteket.
Keressétek egymást!  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető P.Eryka

  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 158
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Nő
Re:Akció képregények
« Válasz #584 Dátum: 2013. Január 06., 09:31:36 »
Én szívesen vállalnák további beírást is, ha lenne hozzá fordító.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #583 Dátum: 2013. Január 05., 20:37:13 »
Két minit még tudok küldeni, ha kell, majd szólsz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #582 Dátum: 2013. Január 05., 20:30:15 »
Engem lehet, hogy érdekelne. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #581 Dátum: 2013. Január 05., 20:03:26 »
Egész pontosan egy négy részes mini, amiben visszatér az idősebb Henry Jones is. Utána azonban sajna véget érnek Indy kalandjai a Zsákon (hacsak nem jön egy vadonatúj fordító és beíró hozzá).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #580 Dátum: 2013. Január 05., 19:55:55 »
Indiana Jones és az Aranygyapjú 1-2.: Tetszett ez a két részes minisorozat. Azt nem is gondoltam, hogy egy Indy történetbe isteni megjelenések is előfordulhatnak, ami persze szokatlan is volt. De ez persze egy akció/kaland képregény.
Ezer köszönet érte talgaby-nak és P.Eryká-nak! :worship: :worship:
Az meg jó hír, hogy lesz még néhány Indy képregény. ;) Mert ezt se gondoltam, hogy még lesznek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető P.Eryka

  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 158
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Nő
Re:Akció képregények
« Válasz #579 Dátum: 2013. Január 04., 16:53:49 »
Örülök SithLord, hogy olvasod és tetszik az Indiana Jones, örömmel mondom, hogy még lesz néhány füzet :D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #578 Dátum: 2013. Január 03., 11:24:19 »
Üdv! Köszi az Indiana Jones és az Aranygyapjú második részét,talgaby,P.Eryka :worship:
Kicsit kiszámítható klisé jelenetekben bővelkedett befejező rész.Ámbár a végén az isteni megjelenés nem jellemző az Indy történetekre.Végül is tetszett ez a kis szösszenet kedvenc régészprofesszorunk tarsolyából.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #577 Dátum: 2012. November 26., 19:32:25 »
 Street Fighter legendák: Chun-Li 1-4.: Elolvastam egybe ezt a négy részes minit. Tetszett az egész történet. És sok olyan dolgok derültek ki a szereplőkről, amikre csak utalások voltak a fősorozatban. Pl. Dan Hibikiről, aki ebbe még más volt, mint amilyennek láthattuk egy régebbi történetben. Mert itt tényleg nem volt idióta. És Sagat-ról is kiderült, hogyan vesztette a szemét.
Tényleg jó volt ez a bunyós képregény.
Ezer köszönet érte! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #576 Dátum: 2012. Október 09., 09:21:16 »
Üdv! Köszi az Indiana Jones és az Aranygyapjú első részét,talgaby,P.Eryka(Üdv a fedélzeten)! :worship:
Jó újra Indy történeteit olvasni.Ez a mostani pedig hozza a szokott színvonalat.A grafika és a történet eddig jónak mondható.
Várom a folytatást!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #575 Dátum: 2012. Október 07., 19:30:46 »
Jurassic Park 1-2.: Nagyon jól indul ez a dinoszauruszos történet. És persze még a 0. számról nem is gondoltam, hogy ez kapcsolódik ehhez a történethez, ami régen magyar nyomtatásba megjelent.
Aztán meg itt van még a Raptor című két részes történet. Bár még nem olvastam el, de az jó hír, hogy lesznek ilyen Topps-féle Jurassic Park képregények.

Mortal Kombat - Kung Lao: Nem is gondoltam, hogy ezzel az egy részes történetbe sorra került az epilógus és vége is van.
És bár tudom, hogy ennyi volt a Mortal Kombat képregényekből, de persze van helyette a Street Fighter is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #574 Dátum: 2012. Október 03., 19:20:42 »
Hááááát... attól függ, mit értesz alatta. December 18-ra van kiírva a befejező rész.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető apa1970

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #573 Dátum: 2012. Október 03., 18:19:27 »
Indiana Jones. Nagyon köszönöm az új történetet. Mivel elég rég volt már Indy kaland, így nagyon megörültem amikor megláttam. Remélem hamarosan jön a folytatás is.
 :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #572 Dátum: 2012. Augusztus 14., 11:00:37 »
Üdv! Köszi a Street Fighter legendák: Chun-Li első részét,talgaby! :worship:
Nos,a Street Fighter II Turbo végkimenetel tükrében kicsit nevetséges már Bison a szememben,de próbálok most ettől elvonatkoztatni.Hmm,Hibiki? :badteeth:Azt hiszem nem lesz meglepő a Sagat-Hibiki búnyó végkimentele.A történet és a grafika eddig jó.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #571 Dátum: 2012. Július 18., 14:45:40 »
Street Fighter II Turbo 1-12.: egybe olvastam el a 12 részes történetet. Tetszett az egész sorozat. A sok küzdelmekbe hihetetlen, hogy mi minden megváltozott a helyzet. Főleg, amikor a háttérbe nemcsak a küzdelemről volt szó, hanem másról.
Persze a végkifejlet tényleg másképpen alakult. Főleg, amikor felbukkant Akuma. A vége tényleg jó volt, hogy kiderült, hogy mi lett a többi szereplőkkel.

Mortal Kombat: A Baraka részben kissé szokatlan volt, hogy Baraka dadus lenne, amikor vigyázott egy gyerekre. De ezt persze a többi harcosok nem láthatták és nem tudhatták. És persze a főminibe se említette meg Baraka.
A Harchullám befejező részbe szintén fura volt, amikor valami esküvőről esett szó. De persze kiderült, hogy végül valami más volt a háttérbe.
Bajnoki kiadás II: hát végül befejezésre került ez a történet. Bár a vége úgy tűnt, hogy gyorsan lezárult. Pedig még lett volna még valami. De végül egyszerűen ennyi volt.

A Mortal 1 története képregénycsík: tetszett ez a történet is. A szokásos komoly történet mellett tényleg jó volt benne a sok poénos beszólások.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #570 Dátum: 2012. Július 05., 12:01:22 »
Csak jóval később. Több évébe telt neki, a teljes harmadik részt (meg a hatmillió leágazását, módosulatát és kiegészítését) kihagyta, de a negyedikben már él és elkezdte lassan újjáépíteni az amúgy totál szétvert Shadaloo-t. Bár majd ebből nem sok fog látszani az SFIV-hez írt miniben, az az új főszereplőre próbálna koncentrálni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #569 Dátum: 2012. Július 05., 11:53:08 »
Kösz a Street Fighter II. Turbo utolsó részét!!! :worship: :worship: :worship:
Pont ehhez hasonló befejezésre vártam, nem igazán lepődtem meg, de arra számítottam, hogy Bison visszatér :D.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #568 Dátum: 2012. Július 05., 10:04:10 »
Üdv! Köszi a Street Fighter II. Turbo befejező részét,talgaby! :worship:
Azt hiszem ez tényleg egy kompromisszumos végkifejlet volt.Ryu-nak kellett eldöntenie,hogy megbosszúlja mesterét és ezzel legyőzi Akumát,vagy hallgat a mester intő szavaira a végső próbán.Jó volt végig a sorozat,méltó a nagysikerű játékhoz.A végén jó volt látni a többieket is,hogy kivel mitörtént a torna után,mint egy FőBoss fight megnyerés utáni videó.

takipepe

  • Vendég
Re:Akció képregények
« Válasz #567 Dátum: 2012. Július 03., 19:39:10 »
Street Fighter Boss Endurance 3/3: Akuma... Volt még a 90-es évekbe egy Verekedős Pc játék. Sango Fight volt a címe. Tisztára mint ha azt néztem volna ebbe a képregénybe. Vagy legalább is nagyon hasonló  ;D

takipepe

  • Vendég
Re:Akció képregények
« Válasz #566 Dátum: 2012. Június 28., 15:50:33 »
Köszi az új Jurassic Park-ot... Remek lett, jó visszaolvasni és találkozni a filmbeli szereplőkkel. Várom a folytatást...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #565 Dátum: 2012. Június 07., 10:32:13 »
Nem egészen, Bisont nem kell félteni. Amit itt mutatott, az nagyon messze volt a valódi képességeitől. A képregény végi négy nagy harcos (Sagat, Bison, Akuma, Ryu) közül Sagat az egyetlen, aki a potenciálja teteje környékén volt látható, de a másik háromnál még talán Akuma az, akinek a leges-legvégső ereje a legközelebb van az itt bevetetthez. De ők hárman abszolút minden korlátok nélkül bőven tekkeni szintek felett vannak (aki ismeri a Tekken erőszintjeit, pláne az Ördöggén környékén, az sejtheti, mit takarhat ez). Bison pszicho-alakja a játékokban csak azért nem a legbrutálisabb, mert ott van Shin Akuma.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #564 Dátum: 2012. Június 07., 09:36:22 »
Üdv! Köszi a Street Fighter II Turbo 11.részét,talgaby! :worship:
Végre feltünt Akuma!Milyen igaz dolgokat vágott Bison fejéhez.Technológia nélkül talán egy középszerű harcos sem lenne a parancsnok.Ryu vs Akuma.A végkimenetel nem lehet kérdéses.Arra leszek kíváncsi,hogy lesz e halál a végén,vagy valami megbocsájtás,béke szerű lezárást találtak ki a végső leszámolásra?