Szerző Téma: Sci-fi képregények  (Megtekintve 162010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #515 Dátum: 2010. Június 20., 11:05:49 »
Aldarion-nak és Predash-nak köszönöm a GoW ötödik részét!  :worship: :worship:
Brutális bestiák vannak ebben a képregényben; ráadásul nemcsak vadak, de fegyverekkel is rendelkeznek (némi intelligencia szorult beléjük!)...
De mi motiválja őket (az emberek legyilkolása mellett)?
Hőseink nem kis slamasztikába kerültek...
Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #514 Dátum: 2010. Június 20., 10:13:25 »
Köszönet az új részért, jó kis sorozat ez... :bravo:
Kíváncsi vagyok a befejezésre...
A honosítás kiváló mint mindig...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #513 Dátum: 2010. Június 20., 09:07:14 »
Ezer köszönet a Gears of Waf - A Fogaskerekek 5. részért! :worship: :worship:
A főhősök nehezen élték túl a veszélyt, ami történt. Az egyik főhősnek ismét előjött az emlékei, amikor azt hitte, hogy meghalt volna.
Itt most tényleg kiderült, hogy miért a Verem címet kapta. És azt olvastam a végén, hogy a "vége következik". Ha jól tudom, ez a Verem című történet  végéről szól.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #512 Dátum: 2010. Június 16., 13:02:02 »

Nem elérhető halfevil

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #511 Dátum: 2010. Június 16., 08:43:06 »
Hatalmas nagy köszi a WH 40K újabb részéért!!!  :worship:
Pont egy Káosz-gárdistát készítek (6"-es costum), így ez a rész kimondottan jól esett.
Telhetetlenül várom a folytatást!!!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #510 Dátum: 2010. Június 15., 09:25:39 »
A kép (Explorerben) nem igazán látszik. Ahogy a képregényben látható liftes fiú szakszervezetise sem áll igazán a hivatása csúcsán.  ;D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #509 Dátum: 2010. Június 14., 19:06:22 »
Látom olvasás közben mások fejében is pont az fordult meg, hogy mennyire kaotikus is egyenlőre ez a történetvezetés.
Igen, első olvasatra elég kusza, de az utolsó, a hatodik szám mindent a helyére rak majd, hidd el nekem. Olyan szinten új megvilágítást adott az eseményeknek, hogy helyből újra kellett olvasnom anno...
Egyedül az Eldák grafikáját éreztem világidegennek. Ők mintha egy StarCraft pályáról tévedtek volna ide a legújabb Transformers mozit keresve.
Igen azért ne felejtsük el, hogy a StarCraft anno elég sok elemet átemelt a W40K-ból, úgyhogy valószínű ez az oka az utánérzésnek.
Pláne, ha figyelembe vesszük, hogy az egész Warcraft-Starcraft a Games Workshop Warhammer univerzumának egyfajta másolata. Igazság szerint valahol olvastam egy olyat anno, hogy a Warcraft eredetileg egy Warhammer fantasy játék lett volna, de valamiért - hogy most a GW nem vette meg, vagy a Blizzard bontott szerződést arra már nem emlékszem - végül önállósította magát, és új háttérrel, új névvel indult világhódító útjára. Innentől meg már csak egy lépésre volt a SC...
Csak a megjelenésüket furcsáltam. Valami elfesebbre számítottam. Maszkokkal, sisakra tűzött zászlókkal, surikenvetőkkel, táncos mozdulatokkal, légisiklókkal. De persze lehet, hogy a terepasztalokon pont így festenek.
Ami azt illeti én is. Mea Culpa, nem vagyok Elda fan. Valahogy komolytalannak hat a megjelenésük, noha tagadhatatlan tény, hogy eszméletlenül kemények. Egyébként a  terepasztalon is így néznek ki...

Azért ezt a képet szúrom be, mert a többin fehér háttér előtt pózoló fehér páncélos eldák vannak, és szinte semmi sem látszik belőlük...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #508 Dátum: 2010. Június 14., 10:08:25 »
Szépen alieterált ez a rész. Terra Trónjára! Tankred, Titánok! :)

Az eldákkal kapcsolatban nem a motivációjukat, világban betöltött szerepüket firtattam. Azt nem ismerem, épp most olvasom újra a Harlekin idevágó részeit. Csak a megjelenésüket furcsáltam. Valami elfesebbre számítottam. Maszkokkal, sisakra tűzött zászlókkal, surikenvetőkkel, táncos mozdulatokkal, légisiklókkal. De persze lehet, hogy a terepasztalokon pont így festenek.

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #507 Dátum: 2010. Június 14., 09:48:02 »
Köszi szépen a w40K-t.  :worship: Látom olvasás közben mások fejében is pont az fordult meg, hogy mennyire kaotikus is egyenlőre ez a történetvezetés. Mindenesetre nem rossz, ahogy csatáról csatára mennek az űrgárdisták, csak tényleg követhetetlen, hogy most mi is akkor itt a történet. Az újoncnak elég nagy szívás, ha mestert cserél, most elkezdik az elejétől a kínzást. :) A monstrumos rész is tetszett, nem igazán érezte meg a 250 éves szunyókálást. A harmadik hadszíntéren pedig nem sok esélyük lesz, ha a Káosz erői beüzemelik azokat a kis játékokat.
Egyedül az Eldák grafikáját éreztem világidegennek. Ők mintha egy StarCraft pályáról tévedtek volna ide a legújabb Transformers mozit keresve.
Igen azért ne felejtsük el, hogy a StarCraft anno elég sok elemet átemelt a W40K-ból, úgyhogy valószínű ez az oka az utánérzésnek. Mindenesetre az eldák szerintem nagyon eltaláltak, csak sokszor a motivációjuk elég béna, megmentjük az életet azzal, hogy elpusztítjuk. :badteeth: Ki érti ezt?

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #506 Dátum: 2010. Június 13., 11:50:34 »
Köszi az új Kárhozat-adagot...már nagyon vártam  :bravo:
...és a Káosz is befutott végre  :violent: király!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #505 Dátum: 2010. Június 02., 19:11:41 »
Ezer köszönet Recsinek, Simocnak és beigli69nek az X-Akták 29. számért! :worship: :worship: :worship:
A távlátók kalandja véget ért, de érdekes módon továbbra is rejtélyek maradtak, amikor Mulder eltűnt, és nem tudták pontosan hol volt. Persze ezért is tetszik az X-Akták sorozat. Mert csupa megmagyarázhatatlan rejtélyek vannak.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #504 Dátum: 2010. Május 25., 15:59:29 »
Történt egy kis javítás a legutóbbi X-Akták képregény kredit oldalán. Akit érdekel, az legyen szíves és töltse le újra a most már hibátlan oldalt. Elnézést a kellemetlenségekért.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #503 Dátum: 2010. Május 23., 17:24:42 »
Végre volt időm elolvas az F. G. első részét. Bevallom a klasszikus képregényt nem olvastam, így nekem teljesen új a sztori, de bejön. Tetszett, hogy nem csapnak mindjárt bele a közepébe, hanem ebben a részben még tényleg a földön maradtak. Tetszik az is, hogy Flash professzor, így nem csak üres izomagy, hanem értelmiségi is (legalábbis remélem, később kiderül, nem hiába taníthat egyetemen). A rajzok se rosszak, először kicsit zavart a rajzfilmes stílus, de Dale így is dögösre sikerült!
 Szóval engem megfűzött a cucc, kösz talgaby!  :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #502 Dátum: 2010. Május 22., 09:26:22 »
Dale-ből sokkal később lett eredetileg is bármi a megmentendő szépségen túl, és számomra a régi Flashek egyik legrosszabb pontja az volt, hogy Dale-t elrabolják, 6 oldal múlva megmentik, és vagy még azon vagy  akövetkező csíkban megint elrabolják, és e a folyamat kb. tízszer ismétlődött meg, mielőtt a karakter kimozdult volna a holtpontról. Imádom a régi ponyvákat, de vannak klisék, amik nagyon nem állták ki az idő próbáját.
Flash itt igazából magabiztos akar lenni, majd később jobban kiviláglik, hogy olyan macsós figura lett, aki a körülményektől függetlenül kiáll és megmondja a frankót, csak nem önteltségből, hanem mert így akar segíteni. A professzorkodással majd azt az amúgy elég jó taktikai érzékét és haditudását magyarázzák, amire az eredetiben összesen annyi magyarázat volt, hogy rögbis, így jól ismeri a stratégiát (ami nem rossz, de nem bánom, hogy valami intellektiálisabbra cserélték, igaz, így kicsit übermensch lett itt).
Elismerem, a mostani Buck jobb feltámasztás, de rosszabbul van írva. Ez a Flash-mini kegyetlenül pörög és rengeteg karaktert mozgat már most meg, a Bucknál meg lassan egy éve megy a sztori, de még feleannyi se történt, mint a Flash-miniben. Ennek ellenére persze az is lesz jövőre (Kendra már írogatja is be, köszönet neki érte), de a kettő közül nekem még a Flash a tetszősebb. Pláne Ming miatt. Talán a legjobb újjáélesztés, amit eddig a harmincas évek figuráinak sorából láttam, Straczynski Twelve-jét és Alex Ross Superpowersét is beleértve.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #501 Dátum: 2010. Május 22., 09:14:05 »
Flash Gordon: Nos, lehet, hogy a régi Dale klisés volt, de itt csak egy újabb sztereotipiát látok. (Black Widow). Lehet, hogy régen csak ájuldozott, bár úgy emlékszem már ott is aktivizálta magát, de a 80-as évek beli -jóval hangulathűbb -moziban Melody Anderson rendesen lekaratéjozta azt a piros maszkos drapériát. No persze csak a korszak akciójeleneteinek lendületében. A filmtörténelem csúcspontját képező, Ornella Muti-val folytatott párnacsatájáról már nem is beszélve. Szóval csak óvatosan azzal a bevezető szöveggel a nyitólapon (igen, most elolvastam :)). Számomra (öreg raketopedes) Dale-ben mindig is az volt a szerethető, hogy civilként szédül ebbe az egészbe és mégis megáll a tűsarkain. Akárcsak Diana Palmer Phantom, vagy Lois Lane Superman esetében. És ugye egyiküknek sem kellett feszülős ruci ahhoz hogy képregényes ikonokká válljanak.
Az hogy Flash és Dale exek megintcsak ront a mesebeli elrendeltségen, s nem hiszem, hogy kapcsulatuk ettől realistább lenne. Ellenben elveszett az a sodró lendület, amivel ezek ketten annó első találkozásukat követően máris fénysebességre kapcsoltak.
 Flash a filmekben sótlan volt, itt viszont nagyképű. Professzorrá tápolják, aminek a továbbiakban aligha lesz bármi jelentősége.
 Szóval bár anno örültem, hogíy indul ez a széria, ma már jobban örülnék egy Buck Rogers típusú, hangulathűbb reinkarnációnak. Ott remekül oldották meg a történet modernizálását úgy, hogy közben a karakterek varázsa nem sérült. (Leszámítva Deering százados eredetét, de ahogy mondani szokás, az már egy another sztori.)
 Összeségében tehát, köszönet a honosításért! A későbbi részekhez lesznek ennél pozitívabb gondolataim is. De alapjait tekintve: Játszd újra Flash!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #500 Dátum: 2010. Május 20., 16:26:09 »
Meg kíváncsian várom mi sül ki az e3-as mmo bejelentésből.
Hát arra én is, mert őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy ilyen vagy ehhez hasonló színvonalon tudná visszaadni a 40K univerzum hangulatát, ami nélkül egy közönséges hack and slash jellegű díszletvilággá fog lealacsonyodni az egész.
A történetet féltávon nehéz lenne megítélni. Hőseink persze sok jóra nem számíthanak ott, ahol Jó és Gonosz helyett, Rend és Káosz hadakozik. A két életút talán egymás ellenpéldájává válik idővel? Vagy csupán ugyanazon karrier két stádiumát -kezdet és vég -mutatja be? Az írók eddig erre nem adtak támpontot. De a harmadik karakter, Tankred miatt az utóbbira tippelnék.
A történet megítélése valóban nehéz, mert én saját tapasztalatom alapján kissé kaotikusnak éreztem első olvasatra, ugyanakkor a végére érve, a homlokomra csapva döbbennem rá, hogy szándékosan ilyen kusza a szerkezete, és az utolsó füzet eseményei lesznek azok, amik végképp minden mozaikot helyre raknak. Meg merem kockáztatni a kijelentést, hogy a legjobb Warhammer 40K történetek egyike ez a darab, de mindenképp a Boom! studios féle sorozat ékköve, úgyhogy nyugodtan ráérsz akkor ítéletet mondani, ha már végig értél rajta.
A két életút - három, ha Tankredet is számoljuk - az űrgárdisták idealizált karrierének három állomását mutatják be. A Tanonc-Harcos-Veterán szentháromságot: előbbit még csak áhítattal tölti el a Császár szolgálata, a második már életfilozófiaként tekint a szolgálatra, utóbbit pedig már maga a Halál sem akadályozhatja meg az Istencsászár szolgálatában.
Egyedül az Eldák grafikáját éreztem világidegennek. Ők mintha egy StarCraft pályáról tévedtek volna ide a legújabb Transformers mozit keresve.
Nos, ez egy érdekes észrevétel, de ezek szerint nem csak én viszonyulok hozzájut eképpen. A fajuk jól kigondolt koncepciót kapott, de a megjelenésük valahogy kirí a történet képi világából, noha egy elda őrült ismerősöm szerint pont ez teszi őket azzá amik: egy az embertől merőben eltérő idegen fajjá és kultúrává.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #499 Dátum: 2010. Május 20., 16:05:54 »
Ezer köszönet Talgabynak a Flash Gordon(2008) 1.részért! :worship: :worship:
Nagyon jól kezdődik ez a mini. Az tényleg igaz, hogy részletesebben kiderül, hogy kik a főhősök, és hogy az egész történet valóban még a Földön játszódik.
Dale Arden tényleg más jellegű karakter lett belőle. CIA ügynök. Hát ilyent még nem volt. Tényleg másképpen van a történetben, mint a klasszikusféle Flash Gordonban.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #498 Dátum: 2010. Május 20., 14:43:27 »
 Elolvastam az eddig fordított wh40kkh részeket. Hazudnék ha az állítanám, hogy nem szórakoztat. Már csak azért is mert éppen újraolvasom a Watson féle alapokat. Meg kíváncsian várom mi sül ki az e3-as mmo bejelentésből.
 De azért valahol félúton a Lego Jedik és a 40. évezred eme lidércnyomása között kell lennie valahol egy univerzumnak, ami hordozza előbbi mesei értékeit és utóbbi végigondoltságát.
 A történetet féltávon nehéz lenne megítélni. Hőseink persze sok jóra nem számíthanak ott, ahol Jó és Gonosz helyett, Rend és Káosz hadakozik. A két életút talán egymás ellenpéldájává válik idővel? Vagy csupán ugyanazon karrier két stádiumát -kezdet és vég -mutatja be? Az írók eddig erre nem adtak támpontot. De a harmadik karakter, Tankred miatt az utóbbira tippelnék.
 Ami a rajzokat illeti, nem hittem volna hogy a 40k villágát ilyen jól meg lehet jeleníteni. Azt hiszem azért sikerült mert következetesen ragaszkodtak a könyvekben leírtakhoz, a játékokon és képeken korábban már ábrázolt elemekhez. Egyetlen karakter sincs, akit ne éreznék telitalálatnak. Időnként ugyan megbicsaklik hogy akkor most fantasy vagy sf világegyetemet látunk, de ez már a regényekben is így volt.
 Egyedül az Eldák grafikáját éreztem világidegennek. Ők mintha egy StarCraft pályáról tévedtek volna ide a legújabb Transformers mozit keresve.
 No, ezek a gondolatok jutottak eszembe olvasás közben. Remélem nem a Káosz plántálta belém őket. :)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #497 Dátum: 2010. Május 20., 07:50:07 »
Reméljük nem fog rád szakadni... ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #496 Dátum: 2010. Május 20., 07:46:38 »
Még három, amik most már azért menetrendszerűen fognak érkezni, ha csak rám nem szakad az ég...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #495 Dátum: 2010. Május 19., 22:41:57 »
Azt hittem első véleményező leszek, de keildavid beelőzött. ;D Mindegy, a lényeg, hogy köszönöm Aldarionnak és beiglinek a Warhammer 40k Kárhozat Hadjárat 3 részét. Nagyon jó kis "estimese" volt. A fordítás továbbra is szuper.
Még egyszer köszönet érte, várom a folytatást, amihez jó munkát kívánok nektek. Azt szeretném még megkérdezni, hogy hány rész van még hátra?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #494 Dátum: 2010. Május 19., 22:30:13 »
Ezer köszönet Aldarionnak és beigli69nek a Warhammer - Kárhozat őrjárat 3. részért! :worship: :worship:
Ismét nagyon jó a történet. Ebbe a részbe volt nagyon sok harc. De ezek az események gyorsan felpörögtek.
És itt is úgy lett vége, hogy "Folytatjuk..." Nem baj, így még izgulhatnak az olvasók, hogy mi lesz a folytatásban.
Az 52. oldal 1. képkockán van valami mondat, a képen van rajta vörösen írva.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #493 Dátum: 2010. Május 13., 10:05:36 »
Üdv! Köszi az új Star Trek képregényt Recsi,Galen! :worship: :worship:
Hmm,szerintem ez most közepes volt a történet szempontjából,volt már jobb történet is.
De azért egyszer el lehetett olvasni!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #492 Dátum: 2010. Május 13., 09:52:19 »
Valahol biztos. Nekem is megvan valahonnan az első 12 vasárnapi sztori. De hogy honnan szedtem, ne kérdezd, fogalmam sincs.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaldvi

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #491 Dátum: 2010. Május 13., 09:43:22 »
Angolul elérhető valahol?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #490 Dátum: 2010. Május 13., 08:04:31 »
Részemről nem. Túl sok egyéb sorozatom van mellette, hogy olyasmit fordítsak/beírjak, aminek egyetlen száma annyi időt vesz el, mint egy tucat normál füzet. A klasszikus Flash honosítása tipikusan egy ember teljes kapacitását igénylő feladat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaldvi

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #489 Dátum: 2010. Május 12., 21:12:36 »
És a régebbiek, pl a 6. rész? Várható vmikor?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #488 Dátum: 2010. Május 12., 20:30:44 »
Jövő csütörtök.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaldvi

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #487 Dátum: 2010. Május 12., 20:08:27 »
Mikor folytatódik a Flash Gordon?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #486 Dátum: 2010. Május 12., 19:48:51 »
Ezer köszönet a Star Trek - Negyedik év 6. befejező részért! :worship: :worship:
Végül befejeződött ez a mini. A történet továbbra is nagyon jó volt. Kirk Kapitány és legénysége mint minden történetben más bolygón felderítést végeznek.
Már mondtad a főoldalon Recsi, hogy ezután is Star Trek képregény a HZs-n.
Sok sikert kívánok nektek!(És látom ez eddigi szerda sci-fi szerda volt, ahogy ma is.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.