Szerző Téma: Sci-fi képregények  (Megtekintve 158360 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ryder

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 124
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sci-fi képregények
« Válasz #5 Dátum: 2006. Szeptember 07., 16:16:50 »
Újabb érdeklődő!
Én is nagyon örülnék új X-aktáknak!Remélem még sokan írnak, hogy aztán gőzerővel honosíthassátok!

Hopp, még van néhány rész, ami nincs meg, addig megyek és letöltöm őket!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Sci-fi képregények
« Válasz #4 Dátum: 2006. Szeptember 07., 16:10:28 »
Idézet
Mint már jeleztem valamikor, én készítek egy mega-összefoglalót, kb 3/4-es készültségben van
hű azt már nagyon várjuk akkor   amint tudod, hozd...  
bár már úgy tudom, nemsoká frissítés, remélem ez nem fogja újra jegelni a dolgot  

Idézet
Megyek csinálok is magamnak új logo-t a CW-hez

volt is egy hasonló, bár lehet csak egyszer tettem be és nincs meg a kiszolgálóban  



különben írtam az x-aktak.lap.hu szerkesztőjének, hogy vegyenek fel a linkek közé, hátha több rajongó idetalál. mert nem tudom elhinni, hogy ahhoz képest, ahány X-akták fan volt/van az országban, ennyien kevesen érdeklődnek a képregény után.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Sci-fi képregények
« Válasz #3 Dátum: 2006. Szeptember 07., 15:42:13 »
Mint már jeleztem valamikor, én készítek egy mega-összefoglalót, kb 3/4-es készültségben van, de nehéz vele haladni, mert annó nagyon sok dologgal jött együtt, akkor kicsit arrébb toltam, azóta meg mindig jön valami új    és kicsit tolódik a dolog.

Idézet
szeretnénk folytatni a sorozatot (a teljes kb. 50 rész be van tervezve)


Na ezzel már az olympos csúcsait ostromolnátok nálam       Megyek csinálok is magamnak új logo-t a CW-hez  

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Sci-fi képregények
« Válasz #2 Dátum: 2006. Szeptember 07., 12:13:11 »
ha belathato idon belul eljutok odaig, hogy mast is olvassak a sajat meloimon kivul (amit ertelemszeruen muszaj megtennem ) akkor az x-aktak mindenkeppen elsoseget elveznek
ezert nem feladni, folytatni es ha mas nem, jat majd en elevzni fogom HZs-s nyugdijbamenetelem utan
gyengéd barbár

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Sci-fi képregények
« Válasz #1 Dátum: 2006. Szeptember 07., 10:43:33 »
még a 3. szülinapi frissítésben kikerült a magyar kiadás eredeti megjelenés szerinti újravágott és kiegészített változata, plusz a történet hiányzó részeinek honosítása... de nem mutattatok igazi érdeklődést iránta.   
X-Akták képregények
 
a 12 rész egybefüggő sztorit alkot, aki elolvasta, attól várjuk a véleményt  szeretnénk folytatni a sorozatot (a teljes kb. 50 rész be van tervezve), de látnunk kell, hogy van érdeklődés utána, mert nem kis munka van/lesz benne   ...ezért is kapott külön topikot.

 (A téma átnevezve "Sci-fi képregények"-re. - zozi56, 2009.06.26.))
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 03., 16:29:01 írta zozi56 »
"Once a scanlater, always a scanlater."