Szerző Téma: Sci-fi képregények  (Megtekintve 158410 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #815 Dátum: 2016. Szeptember 29., 15:32:45 »
Nyugi, nem végzi kukában a sorozat, csak kicsit besűrűsödtek a tennivalók, és emiatt - részben ugyanazért, amiért a Transformers is - kényszerpihenőre ment a széria. Ennek ellenére legkésőbb a jövőévtől vissza szeretném hozni, ahogy más parkolóra került sorozatokat is.

Köszönöm szèpen a vàlaszt! :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #814 Dátum: 2016. Szeptember 29., 08:12:52 »
Nyugi, nem végzi kukában a sorozat, csak kicsit besűrűsödtek a tennivalók, és emiatt - részben ugyanazért, amiért a Transformers is - kényszerpihenőre ment a széria. Ennek ellenére legkésőbb a jövőévtől vissza szeretném hozni, ahogy más parkolóra került sorozatokat is.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #813 Dátum: 2016. Szeptember 29., 07:47:21 »
Szeretnèk èrdeklödni, hogy John Carter-neck minor lesz folytatàsa? Vagy ha nem lesz, akkor hol  tudnàm tovàbb olvasni? Elöre is köszönöm a vàlaszt!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #812 Dátum: 2016. Augusztus 26., 11:27:05 »
Most olvasgattam egy régi Robotzsarut, amiben Murphy valami dínóval harcol.
Megnéztem, '92-es, tehát a Jurassic Park előszele idején. Az előszóban utalnak is rá, hogy divatosak a dínók.
A rajzolót meg Alan Grantnek hívják, aki pedig a Jurassic Park főszereplője (Sam Neill).
Anno a Friderikusz Show mutatott be ilyen összeesküvés-elméleteket.  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #811 Dátum: 2016. Április 22., 14:13:22 »
gajra készül menni - pontosjével
gyengéd barbár

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #810 Dátum: 2016. Április 22., 10:16:17 »
Semmi baj! Előfordul bárkivel!
Köszönöm szépen a választ! Várok türelemmel :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #809 Dátum: 2016. Április 21., 21:20:56 »
Sajnos kicsit összeszaladtak a dolgaim, a munka, az egyéb dolgok, plusz még a laptopom is galyra készül menni, és még nem volt érkezésem megcsinálni. Reményeim szerint azért májusra lecsengenek a dolgok és az Alakváltók mellett John Carter is visszatér az oldalra, addig viszont türelmet kérnék. Köszi!
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #808 Dátum: 2016. Április 21., 13:45:37 »
Tisztelt HZS adminok!

Szeretnék érdeklődni, hogy mikor várható John Carter újabb kalandjának megjelenése?

Választ előre is köszönöm! :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #807 Dátum: 2016. Március 08., 08:23:27 »
Üdv! De jó,hogy újra folytatódik a Gears of War,köszönet érte Aldarion!!! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #806 Dátum: 2016. Március 07., 20:10:15 »
Ebbe a topicba hosszú idők óta nem volt hozzászólás, így én el is kezdem.
Gears of War - Fogaskerekek 15.: Hű de milyen régen volt, és végre itt van a folytatása.(Micsoda véletlen, pont a születésnapomon volt és ma el is olvastam.)
Az jó hír, hogy e Gears of War is folytatódni fog.
Így most van kettő Sci-Fi sorozat is, ami mostanában sorra került. A Gears of War és a Mars hadura.
A Mars hadura is milyen jó sorozat. Ebbe a sorozatba a folyamatosan csakúgy haladnak a történetben az események. És ez még csak a kezdet.
Köszönöm Aldarion a Gears of Wart és a Mars Hadurát! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #805 Dátum: 2015. Február 13., 22:22:00 »
Talgaby! Köszönöm újfent a választ! :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #804 Dátum: 2015. Február 13., 10:13:31 »
Oké, megtaláltam. Ezzel még tuti várnunk kell, mert ebbe a minőségbe én be nem írok többé. Talán egy nap az Empire csapat csinál majd belőle egy használható (digitális) szkent.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #803 Dátum: 2015. Február 12., 21:31:55 »
Hm, ránézek akkor. Bár mostanság épp kifelé szállok az aktív honosításból, de hátha van olyan jó, mint az első mini volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #802 Dátum: 2015. Február 12., 21:29:12 »
Kedves Talgaby! Köszönöm válaszodat :)
Kis kutatás után, megtaláltam a piratebay-en a folytatást. Mind a hat rész fent van, de most valahogy az oldal befagyott és nem tudok eljutni a letöltő linkig :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #801 Dátum: 2015. Február 12., 16:55:57 »
Állítólag végül elkészült egy totál új gárdával a 2008-as remake folytatása, de én sohasem találkoztam vele. Azon kívül egy antológia HC-t adtak ki előzménytörténetekkel, de annak nem létezik szkenje.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #800 Dátum: 2015. Február 12., 16:39:27 »
Tisztelt Adminok, fordítok! Szeretnék érdeklődni, hogy a Flash Gordon-nak lesz-e folytatása? Mert kiskölyök korom óta oda vagyok Flash Gordon-ért, és az Ardden Entertainment által kiadott verzió nagyon elnyerte a tetszésemet. És érdeklődnék, hogy várható-e, hogy folytatjátok a képregény fordítását?

Ja és köszönet a Buck Rogers-ért! Életem egyik legjobb képregényét olvashattam :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #799 Dátum: 2015. Február 08., 15:03:10 »
Buck Rogers: Jó volt elolvasni minden részét. És látom, hogy végül ugyan befejeződött a sorozat, de még lenne folytatása, ami sajnos nincsen.

Aranyváros 1-6.: nemrégen elolvastam az 1-5. számot, és végül itt van a 6. része és el is olvastam. Tetszett ez a remek francia sci-fi képregény. Érdekes volt, hogy több szálon is futott az esemény. A rejtélyes hullarabló Sakálról is kiderült, hogy ki volt valójában.
Ezer köszönet érte! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #798 Dátum: 2014. November 27., 19:52:28 »
Nagy-nagy köszönet, amiért lefordítottátok a Dynamite féle Buck Rogers sorozatot!  :worship:
Kár hogy nem folytatódik, de már másik kiadónál (Hermes), más íróval (Howard Chaykin), más stílusban él a legenda tovább...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #797 Dátum: 2014. Október 23., 17:44:49 »
Köszönet a Buck Rogers újabb részéért! :worship:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #796 Dátum: 2014. Szeptember 24., 20:48:26 »
Andromeda sajnos nincs képregényben.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #795 Dátum: 2014. Szeptember 22., 22:00:31 »
Mass Effectet jó volna, de túl kiterjedt a magyar szakszótára ahhoz, hogy cask simán egy oldalt használjak, és nincs az a hatalom, hogy én magyar felirattal végigvigyem a játékokat, hogy akklimatizálódjak; így az átvétele esélytelen. A honosítója meg eleve most kissé beleveszett a ködös Albionba.
Star Trek a NewGenen megy, a dokinak volt nagy szerelemhonosítása. Meg persze Recsinek, de ő mostanság örül, hogy a csillagokkal háborúzhat, plusz a doki foglalja az ST-címek nagyját.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #794 Dátum: 2014. Szeptember 22., 19:58:07 »
A Mass Effect, Star Trek képregényeket fogjátok még folytatni? Babylon 5 képregények kiadását tervezitek? Az Andromeda sorozatnak van képregény verziója?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #793 Dátum: 2014. Május 14., 10:17:02 »
Persze, kikerül majd idővel, de a Disneyn, a Pókemberen és a Rózsaszín Párducon kívül az összes múzeumos cím az „ahogy eszembe jut” sűrűséget követi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető flanker83

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #792 Dátum: 2014. Május 14., 04:14:35 »
lenne egy kérdésem Robotzsaru 12. száma elfog valaha készülni?
erről a füzetről lenne szó!

http://db.kepregeny.net/kepregenyek/robotzsaru-83/6587/

köszi a választ elöre is!  :worship:

Nem elérhető JackTheStampede

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #791 Dátum: 2014. Március 07., 18:30:26 »
Sziasztok

én az utóbbi hetekben hatalmas retró lázban égek, előszedtem egy csomó régi sorozatot és elolvasok/megnézek amit csak találok :) Kezdtem a Transformers G1 rajzfilmmel, aztán jött a G.I. Joe és most járok a Teenage Mutant Ninja Turtles-nél és a Thundercats-nél :P Hatalmas örömömre szolgált, hogy az oldal jóvoltából több e témában futó sorozat honosításra került és szívesen olvasnék még például a Thundercats-ek további kalandjairól, van-e rá esély, hogy a közeljövőben jön még valami róluk mert eléggé bejött a Wildstorm 5 részes minije?

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #790 Dátum: 2013. December 19., 15:17:18 »
Találtam egy kicsikét nagyobbat és nagyítottam rajta egy kicsit rem ez már megfelel :D

 :woot: Szuper! Ez már több is mint elég! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!  :worship: :worship:


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #789 Dátum: 2013. December 19., 13:53:38 »
Találtam egy kicsikét nagyobbat és nagyítottam rajta egy kicsit rem ez már megfelel :D


Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #788 Dátum: 2013. December 19., 11:20:34 »
A marvel féle sorozat 19. részének borítóját használták (http://www.comicvine.com/robocop-19-mind-bomb-part-2/4000-160813/)

Köszönöm szépen.  :worship:
Ennél kicsit nagyobb felbontás kéne, mert pólóra szeretném. Egyedül az első rész borítóját találtam meg olyan minőségben, ami jól is mutat egy pólón, A4-re felnagyítva.


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #787 Dátum: 2013. December 19., 11:00:54 »
A Mars hadura 6-9: Én azok közé tartozok akinek tetszett a John Carter című film is, de ha ez a képregény az eredeti regény alapján készült akkor a filmet nagyon lerövidítették! A képregény fantasztikus, és ahogy látom nem ér véget ott ahol a film! Köszönöm az eddigi részeket!

Egyrészt lerövidítették, másrészt némileg egybemosták a második regénnyel, a Mars isteneivel, mivel a Szent Thern-ök igazából ott bukkannak fel elsőként. Ez a képregény meglehetősen hűen követi az eredeti regényt, bár még itt is volt némi módosítás. Kihagyták azt a részt, ahol Cartert elfogja a Warhoon horda és az arénába küldi. Ennek csak az egyik állandó mellékszereplő szempontjából volt jelentősége: Kantos Kanról, a héliumi padwarról van szó, aki ezt követően még Zodangában is hősünk segítségére volt, illetve a végső légi csatából is kivette a részét. ez a rész amúgy a tharkoktól való szökés és az atmoszféragyár között helyezkedett el a könyvben.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #786 Dátum: 2013. December 19., 09:54:17 »
A marvel féle sorozat 19. részének borítóját használták (http://www.comicvine.com/robocop-19-mind-bomb-part-2/4000-160813/)