Szerző Téma: Sci-fi képregények  (Megtekintve 158442 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető GeorgKomor

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +6/-3
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #755 Dátum: 2012. Augusztus 15., 19:11:31 »
Azta, hogy én mióta el akarom már olvasni a LOEG-et! :D Ezer hála és így egyben, ti aztán tudjátok mi kell a népnek, vagy legalábbis nekem! :P Most ezért meghívnálak titeket egy pár sörre legszívesebben.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #754 Dátum: 2012. Április 12., 09:38:52 »
Nem. Kinn van szerintem a listán, hogy Aldarion foglalja ezt is, de közben ő viszi a TransFormerst, a WoW-ot, a D&D-t, Forgotten Realmset, Grimm Fairy Talest és még egy csomó fantasyt. Ezek közül az első négynél nem nagyon telik el úgy hét, hogy ne hiányolná nagyon valaki. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető babrafax

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #753 Dátum: 2012. Április 12., 08:53:18 »
Hello talgaby


Hát a hír nem repesztett el örömmel.A srác megvált tőletek?Az elvitt cuccokból erre következtettem.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #752 Dátum: 2012. Április 12., 06:45:50 »
Hát nem a közeljövőben. Pláne, hogy a foglalóját kb. minden vitt cucca miatt nyaggatják itt, annyira jól beválasztott. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető babrafax

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #751 Dátum: 2012. Április 11., 23:33:26 »
Engem az érdekelne ,hogy John Carter(mars kapitány) a Dynamics kiadó gondozásában mikor lesz honosítva az oldalon?Úgy tudom itt volt rá foglalás.


Üdv.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #750 Dátum: 2012. Április 07., 20:29:52 »
Köszi a Robotzsaru újabb részét.
Kicsit mintha Murphy emberibb lenne, mint a filmben, ahol megfelelően keverték a gép ridegségét az emberi vonásokkkal. Nem rossz, csak még szokni kell.
 Ez a robotháború is elég fura volt, hiányoltam a városvezetés jelenlétét, akik végr eldöntötték volna, hogy kinek van joga a rendfenntartáshoz.
 Bejött, hogy egy Punk srác volt a civil áldozat, mert ilyen megjelenéssel képregényben eddig csak sablonos bűnözőket láttam. A rajzok jók voltak, egyszerűek, kellően realisztikussak, a szinezés is jó volt.  :worship: :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #749 Dátum: 2012. Március 29., 13:54:45 »
Igen  arra gondoltam én is. a Corridorra. De a régebbiek is vannak még szép számmal, úgyhogy több, mint valószínű, hogy még lesz StaGate valamikor. Csak még azt nem tudom, melyik.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #748 Dátum: 2012. Március 28., 12:51:49 »
Üdv, a Star Trek világában medig élnek az emberek, :headscratch: mondjuk a 2300 -as években pl amikor a Voyager is játszódik .  Azt tudjuk hogy a Vulkániak sokáig élnek,de......mivel most a huszonegyedik században is már kb valahol 75-80 év az amit megélhetnek az emberek ,igy akkor már a valoságban is talán  100 év fölött lesz az életkor ,hiszen most is ,és remélhetöleg akkor is majd növekszik majd az átlag életkor .Hát még a kitalált világokban. Tehát van-e erről valahol adat, vagyis az emberek életidejéröl a Star Trek univerzumban. ;) :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #747 Dátum: 2012. Március 26., 22:35:22 »
Melyik? A hivatalos központi listán nyomát se látom StarGate-foglalásoknak.
A Corridor Comics nevű honosítóoldalon(Kinglade oldalán), ott volt lefoglalva néhány StarGate képregény. Bár azóta semmi hír, hogy lesz-e.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #746 Dátum: 2012. Március 26., 15:23:15 »
Melyik? A hivatalos központi listán nyomát se látom StarGate-foglalásoknak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #745 Dátum: 2012. Március 26., 14:56:56 »
Így van. A hajlandóság megvan. Majd meglátjuk. Bár a mostani jó sztorikat egy frissen indult oldal foglalta. (Vala és Daniel) Jelentkeztem ott beírónak rá, de a mai napig egy fordítást sem kaptam. Elképzelhető, hogy még az idén szemezek valamit a régebbiekből.


(heh. kéne már valami új képaláírás nekem.)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #744 Dátum: 2012. Március 22., 18:54:07 »
Várható további Csillagkapu honosítás?
Nagyon ne reménykedj benne. De a hajlandóság megvan.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Cardas

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #743 Dátum: 2012. Március 22., 17:24:35 »
Üdv, köszönöm a Stargate: Aris Bosch füzetet. Nekem a sztori és a rajz is bejött, bár számomra elég megjósolható volt a vége O'Niel ujjának megvágása alapján. Ja, és az A Team megemlítés is tetszett: "Szeretem, mikor egy terv összejön" :D

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #742 Dátum: 2012. Március 21., 22:31:45 »
Köszönöm Wearwolfff-nak a Stargate Aris Bosch füzetet. A Stargate az egyik kedvenc sorozatom, így nagyon örültem ennek a képregénynek. A rajzok annyira nem jöttek be, a történet igen. Mindig is érdekelt, hogy mi lett Aris fejvadásszal, de szerintem ezzel a történettel nem zárták le. Mármint szerintem most is ott vagyunk ahol a Dead Switch c. storyban abbahagyták. Na, mindegy azért jó kis képregény volt. Várható további Csillagkapu honosítás?

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #741 Dátum: 2012. Március 02., 18:00:01 »
Nem, itt nem fog megjelenni a teljes valójában, viszont megismerheted az elég sötét szándékait, ráadásul tényleg nagyon jól betömi azt a lyukat, amely a 2. játék elején volt Shepard halála és a  Lazarus program között.
(Ha a 2. rész futott a gépeden, a harmadik is fog.)
És köszönöm, hogy elolvastad! :)

Katt a képre!

Nem elérhető oawio

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +4/-1
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #740 Dátum: 2012. Március 02., 10:58:53 »
Ezer kösszönet  a Mass effectért  Predash. :worship: Eszt váram a legjobban az idei felhozatalból.
Itt fogják meg mutatni először az Árnybrókert? Mert akkor kár hogy már látuk a Dlc-ben. ;D

Ja és tényleg már csak 1 hét? Ilyenkor szívás hogy nincs már olyan gépem amin futna is  :'(
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 02., 11:07:40 írta zozi56 »

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #739 Dátum: 2012. Március 01., 17:49:17 »
Köszönöm, örülök, hogy tetszett. Reményeim szerint lesz még sok.
És ne felejtsd el, már csak egy hét a 3. részig! :D

Katt a képre!

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #738 Dátum: 2012. Február 29., 21:41:49 »
Hatalmas köszönet a Mass Effect képregényért! Az egyik kedvenc játék szériám! Bár ezt már azthiszem olvastam :)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #737 Dátum: 2012. Február 25., 11:09:53 »
Buck Rogers 0-6: Mostanság azt veszem észre magamon, hogy egyre több képregényt olvasok a Marvel és DC univerzum berkein kívül! Sőt annyira tetszenek, hogy várom is a folytatásukat! Ez is egy ilyen sorozat! Kicsit utána néztem, és meglepődtem, hogy nem is egy olyan hosszú ez a képregény! Tetszik ahogy a múlt és a jövő a miértek és hogyanok összekapcsolódnak!! Ahogy a 0-dik rész véget ért gondolom mi lesz belőle, legalábbis sejtem! Köszi a képregényeket, várom a folytatásukat!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #736 Dátum: 2011. December 17., 22:33:16 »
X-akták sorozat: nagy köszönet a honosításokért!
Emlékszem, még gimnazista voltam, mikor elkezdte adni az MTV. 1 év múlva már megjelent az első könyv is, őt, rögtön kétféle változat: 1 vékony (ami a film egyes részein alapult) és egy vastagabb verzió vadiúj történetekkel. Sok részt nem ért meg egyik sem, ahogy a képregény sem, de a filmsorozat még sokáig műsoron volt. Egy idő után egyre későbbi időpontra tették, de felvettük videóra és másnap már az egész család várta az FBI ügynökök kalandjait. Erre a sorsra jutott egy másik jó kis filmsorozat - A millenium - is. Miután David D-t lecserélték, már nem nagyon követtem a filmet, de az új egész estés mozikat megnéztem.
Valahányszor elkezdtem olvasni egy részt az itt megjelent sorozatból, mindig elfogott egyfajta nosztalgikus érzés. A közös filmnézés, az utánna következő viták, hiszen a családban volt aki Mulderként, míg más Scullyként viszonyult a paranormális dolgokhoz. Majd következő nap a film kitárgyalása a suliban...

Itt fejezem be, mert oldalakat írhatnék és még akkor sem érnék a végére.

Egy szóval: köszönöm!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #735 Dátum: 2011. December 14., 19:14:37 »
Nem gondoltam, hogy végül befejeződik a 41 részes X-Akták sorozat.
Ezer köszönet mindenkiknek, akik honosították ezt a sorozatot! :worship: :worship:

Az X-Akták 41.: Az újabb rejtély, amik szóba jöttek, ebbe érdekes módon gyorsan megoldódott. Nem volt semmilyen elvarratlan szál.
És bár tényleg furcsa volt, hogy Farkasemberről szólt. Ami először hihetetlennek tűnt, de Mulder és Scully ügynökök végül nyomoztak és kiderítették, hogy pontosan mi történt.
És akkor ezzel már vége is van ennek a Topps-féle X-Akták sorozatnak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #734 Dátum: 2011. December 11., 15:12:25 »
Ezer köszönet a Buck Rogers 6. részért! :worship: :worship:
Tényleg olyannak tűnt ez az első történet befejezése, hogy ez egy töltelék sztori. Mert ebbe most teljesen máson volt a hangsúly.
Bár az furcsa volt, hogy Buck Rogerst bíróság elé állították és nagyjából az derült ki, hogy öt évszázaddal ezelőtti időkben Buck nem tudta megakadályozni a génmintákkal megpakolt szondát.
Az autókázás jelenet vicces volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #733 Dátum: 2011. December 10., 15:40:25 »
Én is köszönöm az újabb részt! Még mindig nagyon tetszik! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #732 Dátum: 2011. December 10., 15:31:55 »
Köszi a Buck Rogers 6. részét!  :worship:
Talán ha ő és Wilma is olyan szerelésben rohangálnának, mint a John Carter és Dejah Thoris nekik is lenne négy ongoing címük. Aranyos volt az utalás a matinéváltozat robotjaira, de a sok áltudományoskodó magyarázkodás helyett, hogy mi teszi a hőst, és mitől lehet hihető egy időutazás, én szívesebben venném, ha Twiki és Theo valójában is itt poénkodnának. (Az autókázás azért vicces volt nélkülük is.) De töltelékrésznek ez is elment, a folytatásban meg úgyis felpörögnek az események megint.

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #731 Dátum: 2011. December 05., 20:55:49 »


Köszönöm a Warhammer Vér és Mennydörgés, ill. a Kárhozat hadjárat című TPB-ket! Érdekes volt a Vér és Mennydörgés  kötet, hogy az orkok szempontjából mutatta be a háborút, Kárhozat hadjárat nekem még jobban tetszett. Nagyon kezdem megkedvelni a Warhammer univerzumát. A rajzokra megint csak azt tudom mondani, hogy nagyon jók.  A kötetek végén lévő szószedet nagyon hasznos, a borítógaléria pedig nagyon szép.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #730 Dátum: 2011. November 25., 15:46:33 »
Köszi, hogy figyelsz Keildavid!  :bravo:
Sajnos rossz verzió ment ki a borítóból, a creditben pedig csak a címet írtam át.
Megkérem a fiúkat, hogy cseréljék le ezt a 2 oldalt, és majd a hírekben is jelezzük.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #729 Dátum: 2011. November 24., 19:45:29 »
Ezer köszönet az X-Akták 40. számért! :worship: :worship:
Hű de régen volt, de ami késik, az nem múlik.
És ismét jó volt ez az egy részes történet. Mindig is tetszett ez a nyomozós-kutatás-féle történet, amiben arról szól, hogy az ügynökök kiderítsék az igazságot. De ahogy a címen is mondják:"Az igazság odaát van!"
A borítón látom, hogy érdekes módon nincs rajta az X feliraton az "X-Akták" cím. És úgy tudom az író John Rozum, de a borítón meg olyannak tűnik, hogy Dwight Jon Zimmerman lenne az. De a stáblista szerint az utóbbi csak szerkesztő.

És most olvasom, hogy már csak egy rész van hátra ebből a sorozatból.
Várom a befejezést!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #728 Dátum: 2011. November 20., 19:59:30 »
A licenckerülgetésben az Asylumnak akkora tapasztalata van már, hogy náluk ilyesmin nem kell csodálkozni. Valahogy mindig halál pontosan tudják, hogyan kell tökéletesen megtévesztésig hasonló címet adni úgy, hogy bíróságon viszont ne lehessen megtámadni őket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #727 Dátum: 2011. November 20., 17:31:45 »
Az Universal csatornán épp most adnak egy Syfy Asylum produkciót, mely alighanem a mozikban is futó Los Angeleses Ufós történet koppintása. A poén, hogy a filmben van egy Pete Rogers nevű százados, aki 1942-ből kerül az alternatív jelenbe, jó 60 évet kihagyva az úfók támadása által variált történelemből. Még a ruhája is egy az egyben Buck Rogerset idézi, amikor felbukkan. Na Dille család, így kell megkerülni a licenszkötelezettséget. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Sci-fi képregények
« Válasz #726 Dátum: 2011. November 18., 22:28:42 »
Flash Gordon esetében biztos nem, mert ha megnézed, még a honosításunknál is ott van a jogtulaj neve. A John Carter tényleg közkincs... és ez eléggé meglepett. Bár elméletileg az író halála plusz hetvenöt év után nem jogdíjköteles, de a Dille-család annyi ilyen karakternél kibulizta, hogy valamiképp az ő tulajdonuk legyen, hogy egy ilyen kivétel szinte döbbenetes.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden