HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Sci-fi képregények

<< < (174/175) > >>

talgaby:
Esetleg ha megváltoztatnád a neved és lakcímed, és új gépről leszednéd őket, mert akkor már nem tudnánk zaklatni (amíg rád nem akadunk...  )
     
(Tudom, súlyosan hülye vagyok, de muszáj levezetnem a mai - igen elb*tt - napomat valahogy...  )

Zerit:

--- Idézet ---Zerit: te meg ne is álmodj nyugdíjról   én már az vagyok, és látod mégis, hogy mennyi meló van  
--- Idézet vége ---
a francba...
de akkor mikor lesz idom az x-aktakra?
a tobbirol nem is beszelve

talgaby:

--- Idézet ---Zerit: te meg ne is álmodj nyugdíjról   én már az vagyok, és látod mégis, hogy mennyi meló van 
--- Idézet vége ---
Igaz, valószínűleg Te vagy a világ legaktívab nyugdíjasa... (abba ne merd hagyni!   )
     

Gabe:
Huha, eddig kb 8 részét olvastam el, de én nem vettem észre hogy mind a nyolc összefüggene   valószínűleg valamit elrontottam az olvasásnál  

Vélemény nállam is formálodik, de előbb szeretnék eljutni legalább 12-ig, vagy még egy pár részel tovább, mert van egy lábjegyzetem a dologhoz, amihez még pár részletre kiváncsi vagyok. Egyébként eddig egy pontot leszámítva abszúlút elégedett vagyok    , és várom a többit.

Micho:

--- Idézet ---Hopp, még van néhány rész, ami nincs meg, addig megyek és letöltöm őket!
--- Idézet vége ---
oké, aztán vezessen ide vissza az utad

elárulom, hogy a következő rész egy különszám lesz, amivel letudjuk az annualokat. (kettő volt összesen, egy már fenn van). ennek a rajzolása el fog térni az eddigiektől, sokkal "fényképszerűbb" lesz, ha ezt jobban szereti valaki. (mint pl. a CSI)
igazság szerint amikor anno megjelent magyarul a 90-es évek végén az X-akták képregény, kicsit elborzadtam a rajztól, Charles Adlard technikájától... de utána már el se tudtam volna képzelni máshogy.... igaz, nem hasonlít a szereplőkre annyira, de mégis illik a hangulathoz.
ezen kívül létezik még 2 extra szám, és egy minisorozat, azok majd jönnek módjával, de elsőként a fő sorozatra akarunk ráállni, avagy megmászni az Olympost  szerencsére a honosítás összes közreműködője nagy rajongó, így igazán kedvtelés az egész... és tök jó lesz látni a munka végén a HZs-n az egész gyűjteményt  
de minél többen írtok, annál hamarabb készülnek az új részek, mert felpörget minket a lelkesedésetek  


Zerit: te meg ne is álmodj nyugdíjról   én már az vagyok, és látod mégis, hogy mennyi meló van  

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése