HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Sci-fi képregények

<< < (2/175) > >>

HeirToGrievous:

--- Idézetet írta: turkia - 2021. Április 30., 18:32:26 ---Amerikai lázadó és a Hová tűnt Emese?

--- Idézet vége ---

Aha, azok.


--- Idézetet írta: turkia - 2021. Április 30., 18:32:26 ---Hétfőn sztem meg is veszem Arnie mellé, de lehet, hogy rámegyek Emesére is.  :D

--- Idézet vége ---

:brow: :brow: :brow: :brow:

Tavaly nagyon ráfüggtem Eastwoodra.
Akkor az összes filmjét (már amelyikben nem egy pár perces szerepe volt, hanem főszerep, meg amiket rendezett) megnéztem.
Bár a "Bird - Charlie Parker Életé"t nagyon kínkeservesen néztem csak végig, mert elég zavaros volt. Érdekes, meg drámai volt, de rohadt lassú is egyben. Néztem én már lassú filmet, de ezen nagyon szenvedtem. Majd ha kipihent leszek, megint teszik vele egy próbát.

Valamikor idén meg Eastwood Blu-Rayt kerestem a Librin, akkor találtam rá a könyvre, és rendeltem elő azon nyomban.
Vasárnap el is ugrom értük. Holnap akartam, de az biztosan nem fog menni.  :whistle:

Fúú, a Ben Hurt még gyerekként láttam.
Lassan ideje lenne újra megnézni, mert pár jeleneten kívül nem sokra emlékszem belőle.

turkia:
Amerikai lázadó és a Hová tűnt Emese?
Eastwood-ról nem tudtam, köszi a tippet! Vadiúj megjelenés, ha jól látom.  Wow
Charlton Heston mellett a másik nagy klasszikus kedvencem. A Ben Hur szerintem a valaha készített legjobb mozgóképes alkotás és a kislányom születése után vhogy különösen fogékony lettem a hangulatára.
De Eastwood is libabőr, az Ecstasy of Gold körbefutása egyik csúcsjelenet! Arch Stanton. 😊

 Hétfőn sztem meg is veszem Arnie mellé, de lehet, hogy rámegyek Emesére is.  :D

HeirToGrievous:
Na, már meg is vetted?

Nekem meg megjött az értesítés, hogy mehetek Clint Eastwood... :cool:
...és Aleska Diamond :brow: életrajzáért.

turkia:
Könyv az asztalon, villámgyors vagyok!  :cool:
Most a nagy rivális, Stallone egyik klasszikusa, a Kobra lesz a tv-ben, azon felszívom magam az olvasásra.  ;D Ez is olyan, mint a Dredd bíró, vagy a Bűnvadászok...megnézem huszadik alkalommal is.

HeirToGrievous:
Az enyémet én még karácsonyra kaptam. ;D
Ezért is gondoltam, hogy egyszer megkérdezem, neked sikerült-e időközben beszerezni?
Mondjuk el még nem olvastam, de tervben van. :D

És ha már könyveknél tartunk...
Vasárnap a régiségvásárban sikerült szert tennem egy kicsit megsárgult Badár-Horváth: Jappán könyvre. Némelyik részt alig bírtam elolvasni, úgy röhögtem rajta.
A mondatok elé kiírhatták volna, hogy mikor éppen ki beszél, mert néha elég zavaró volt, hogy azokról a mondatokról, amiket én Badárnak tulajdonítottam a végén kiderült, hogy Horváth Jancsi mondta. De ezt leszámítva, én jókat derültem rajta.
Most már csak a többit kell beszerezni. :)

szerk.:
Most már 494. :badteeth:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése