Szerző Téma: Kingpin Kiadó  (Megtekintve 95504 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #38 Dátum: 2006. Szeptember 01., 16:30:28 »
Szerintem köldjön egy pédányt az esztergomi érseknek és drágalátos miniszterelnökünknek. Ha ő elítéli, akkor biztos, hogy az egész ország venni fogja.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Kingpin Kiadó
« Válasz #37 Dátum: 2006. Szeptember 01., 13:49:02 »
Meglesz.    Köszi, hogy figyelmeztettél.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #36 Dátum: 2006. Szeptember 01., 11:18:14 »
Idézet
Idézet
De ugye a vonalkód a füzet hátulján lesz... léccilécci
Látod ez még eszembe se jutott. Nem hinném különben, hogy ezt én határozhatnám meg.
Azért járj utána a dolognak.    

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #35 Dátum: 2006. Szeptember 01., 07:37:00 »
Talgaby köszi az infót.

reklám kapcsán érdemes lenne valakinek odaláncolnia magát valahova vagy a playboy címlapján az egyik nyuszilány csak ezzel takarózna - mármint egy füzettel.
De sajnos tény, hogy a legnagyobb kampányt egy jókis egyházi tiltakozás jelentené....Ma ez úgyis divat.. lásd nyalóka tehén.. Utána mindenki azt akarta látni.


Azért a borítóra bebüntetne egy 16-os karika. Úgy, mint a DVD-k borítóján.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 07:37:58 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Kingpin Kiadó
« Válasz #34 Dátum: 2006. Augusztus 31., 23:05:09 »
Idézet
De ugye a vonalkód a füzet hátulján lesz... léccilécci
Látod ez még eszembe se jutott. Nem hinném különben, hogy ezt én határozhatnám meg.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #33 Dátum: 2006. Augusztus 31., 19:55:36 »
Jó az a film  Nekem az tetszik nagyon, amikor a rendőrség be akar hatolni az épületbe, a tömeg pedig egy rendőrségi brutalitás miatt meghalt srác nevét kezdi el skandálni. Akkor kicsit kirázott a hideg. Mondjuk a témában a legjobb film, az Adj rá kakaót! (Bár erre nem ez a legjobb topic)

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #32 Dátum: 2006. Augusztus 31., 19:42:05 »
Ez az előbb felvázolt jelent a Pancserock című film egy jelenetét jutatta eszembe. A Csúcspont az volt, amikor Brendan Fraser beüvölti a mikrofonba, hogy Rock and Roll.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #31 Dátum: 2006. Augusztus 31., 18:59:39 »
Ja és éppen egy Seggarcú totál-nál lenne nyitva   Lehet, hogy mondjuk, az segítene a népszerűsítésben ha a letartóztatás közben el-elcsukló sikoltással adnám a világ tudomására, hogy "Veeeeertiiiigoooo, Prééééédiiiiikááátooor"  Ezzel elérném, hogy kapjak egy új szobát és a ruhatáramat is frissítenék
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 19:00:16 írta Punkológus »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #30 Dátum: 2006. Augusztus 31., 18:51:00 »
Idézet
Meg a rendőrséget is, mi? Hogy örülne szegény anyám...  Egyébként lehet, hogy ez túlságosan is rám hívná fel a figyelmet és nem a kiadványra, úgyhogy inkább elállok ettől a lehetőségtöl, de csak ezért ám
nem is  elképzelem, hogy elkapnak a yardok, a Fórkusz kint forgat, a riporternő odasiet a begyűjtőkocsihoz, ahova épp betessékelnek téged... és ekkor leesik a Vertigo   (hatásszünet) riperternő felveszi, majd belemutatja a kamerába, és egy nagytotált kap az ország a káosz gyökeréről
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #29 Dátum: 2006. Augusztus 31., 18:44:33 »
Meg a rendőrséget is, mi? Hogy örülne szegény anyám...  Egyébként lehet, hogy ez túlságosan is rám hívná fel a figyelmet és nem a kiadványra, úgyhogy inkább elállok ettől a lehetőségtöl, de csak ezért ám

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #28 Dátum: 2006. Augusztus 31., 18:35:49 »
Idézet
Jaj, megint nem vettem be a gyógyszeremet
tulajdonképpen elvállalhatnád, hogy pucérra vetkőzve a Nyugati pályaudvar előtt ugrabugrálva csinálsz egy-két  tornamutatványt, miközben  csak a Vertigo könyvvel takarod a csúnyádat  erre tutti odafigyelnének az emberek, talán a Fókuszt is kihívná valaki  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 18:37:34 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #27 Dátum: 2006. Augusztus 31., 18:30:56 »
No-no héhéhéhéhé. Vigyázat, vigyázat. Én találtam ki először, hogy országos botrányt kell csapni a kiadás körül    Bölcs István az első jelölt, akinek küldünk egy példányt, aztán pár konzervetív-vallásos újság kap egy kivonatott a Prédikátorból, mellékelünk egy felháborodott levelett is, hogy ez már nem állapot, ez rémes, ilyet nem lehet csinálni, ez minden jó izlésü embert mélyen sért. Ha ezt egy uborkaszezon közepére időzítjük, akkor a siker garantált. Közben a liberális sajtó körében támogatókat szerzünk és máris vér fog fojni az utcákon. A kör bezárul. A sötétség újra leereszkedik és a gonosz ismét köztünk jár.Jaj, megint nem vettem be a gyógyszeremet  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #26 Dátum: 2006. Augusztus 31., 17:23:31 »
Idézet
De ugye a vonalkód a füzet hátulján lesz... léccilécci
de mi van, ha a hátlapon is borító lesz?  

egyébként ezt támogatnám  
csak azt a **** vonalkódot akkor nem lehetne tenni sehova  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #25 Dátum: 2006. Augusztus 31., 17:22:35 »
regnar: 2850 HUF, a börzén 2500.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #24 Dátum: 2006. Augusztus 31., 17:08:01 »
De ugye a vonalkód a füzet hátulján lesz... léccilécci

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #23 Dátum: 2006. Augusztus 31., 17:04:55 »
Idézet
Nem tudom milyen alaposan olvastad el a hírt, de


semennyire    csak szóltak, hogy van valami, én meg csak azt olvastam amit itt láttam..

Na látjátok így születnek a városi legendák...valaki félreért valamit, aztán elmondja másoknak akik szintén...
 Viszont a kérdésem még így is áll, mennyi is lesz, főleg, ha TPB.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Kingpin Kiadó
« Válasz #22 Dátum: 2006. Augusztus 31., 16:56:20 »
Nem tudom milyen alaposan olvastad el a  hírt, de
1. Tpb kiadás lesz
2. A könyvben mind a 3 cím jelen lesz
3. 3 havonta fog megjelenni.

A médiának való eljutatásról pedig: Marha jó ötlet. Itt kábé olyan lenne a reklám, mint a (elnézést a pédáért, de ez pont ideillik) Győzike shownak. Minél inkább szídni fogják a kötetet, annál több fog fogyni belőle.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 16:58:43 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #21 Dátum: 2006. Augusztus 31., 15:54:48 »
Be kell vallanom férfiasan, hogy Y-ból talán ha egy részt elolvastam... nem igazán fogott meg a dolog.
Prédikátort szemezgetem, de kissé kiesett, HB is hasonló soron volt eddig.
Viszont az biztos, hogy az első számokat megveszem, és utána majd eldől a dolog.
Kíváncsi leszek, hogy mennyibe fognak kerülni, mert ha egyszerre hozzák ki őket, bizony azza számolni kell, hogy nem sokan fognak kb 2000 pénzt virítani 3 füzetért, főleg karácsony előtt. De utána sem nagyon. Azért havi kb2000 már nem mindenki számára megfizethető (persze, ha feltételezzük, hogy többségben leszenk azok akik mint a 3-at veszik). Talán jobb lenne különböző hónapokban megjelentetni őket, mert így félő, hogy ....
Persze ne legyen igazam.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 15:56:28 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Kingpin Kiadó
« Válasz #20 Dátum: 2006. Augusztus 31., 15:23:43 »
Idézet
Egyébként ez az egész olyan, mintha 1963 után az összes Vesztegzár a Grand Hotelben-t Meztelen diplomata címmel adnák ki.
Jó példa, de nem elég jó.   Akkor jó lenne, ha a könyvnek "Vesztegzár a Grand Hotelben- A Meztelen Diplomata" lett volna a címe.  

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Kingpin Kiadó
« Válasz #19 Dátum: 2006. Augusztus 31., 15:19:13 »
Idézet
De ha annyira úgyse fogott meg, akkor miért ilyen nagy baj?
Mondtam, hogy meglepő módon.

Idézet
De engem például sose zavart, hogy az Amazing Spider-Mannek Hihetetlen Pókember a címe.
Mert az magyarra van fordítva, nem pedig egy másik angol cím. Egyébként ez az egész olyan, mintha 1963 után az összes Vesztegzár a Grand Hotelben-t Meztelen diplomata címmel adnák ki.

Idézet
"HB az eredeti címe és kész"
Szerintem igen. Ez az én saját kis nünükém (az egyik a sok közül).

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Kingpin Kiadó
« Válasz #18 Dátum: 2006. Augusztus 31., 15:07:05 »
Elég lenne a retekklubba küldeni, egy hétig azon rágodnának a reggeliben, meg a fókuszban. Micsoda "szenzációs" tényfeltáró riportot tudnának csinálni... erre már az egyházak is felfigyelnének. Nyilvános könyvégetések meg minden. (mint a Harry Potternél, pedig az csak gyerek-könyv) Tuti vinnék mint a cukrot, nem győznék a nyomdák az újranyomást  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 15:24:07 írta Gabe »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #17 Dátum: 2006. Augusztus 31., 14:47:23 »
Sőt! Talán a legjobb lenne az esztergomi érseknek küldeni egy díszpéldányt a prédikátorból.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Kingpin Kiadó
« Válasz #16 Dátum: 2006. Augusztus 31., 14:18:34 »
Idézet
(Remélem, a Hellblazer nem a Y és a Prédikátor között lesz? Ugye nem? Lécciléccilécci!)
Most ezzel akkor jól ráfáztatok, mert de.  

Idézet
És most (meglepő módon) egy kicsit kötözködök: miért kellett a Hellblazert átnevezni Constantine-ra? Azért, mert így hátha azok is megveszik, akiknek tetszett a film? Eléggé idióta döntés, már bocsánat.
Ha te idióta döntésnek tartod azt, hogy egy nem túl lényeges dolgot megváltoztattunk benne (hisz, ahogy Micho is mondta, semmi értelmes fordítása nem lett volna a HB-nek) azért, hogy jobban biztosítva legyen a könyv sikere és ezzel még egy lépéssel messzebbre jussunk a megszűnésétől- hát a te dolgod.  
Szerintem evidens lépés volt. Engem igazol az, hogy most a DC is nagyobb betűkkel írja ki a "Constantine" nevet a HB-re a film óta. Meg hát ugye ne feledjük, hogy még mindig cél megismertetni a képregények világát olyanokkal is, akik eddig nem ismerték és soha jobb alkalom, ha találnak valami olyan témát, amit ismernek már filmből és ezért kezdenek bele. Ha mindez szerinted nem ér fel azzal, hogy "HB az eredeti címe és kész", arra mást már nem tudok mondani. De engem például sose zavart, hogy az Amazing Spider-Mannek Hihetetlen Pókember a címe.   Be kell látni, hogy a filmek mindent visznek különben. Még a nagy amerikai piacon is, nemhogy egy ilyen kicsin, mint ami nálunk van. Még ott is szerves hálója lett Pókembernek, hogy közelebb álljon a filmhez. Meg még sorolhatnám a példákat. De ha annyira úgyse fogott meg, akkor miért ilyen nagy baj?

Ja, de hogy valami pozitívumot is mondjak: már a harmadik számtól nem olyan történet lesz benne a HB-ből, ami a k.neten volt. Hátha az majd jobban fog tetszeni.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 14:20:12 írta kaine »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #15 Dátum: 2006. Augusztus 31., 13:50:32 »
Pokolfűtő?
A kritikussal kapcsolatban pedig elég jól bölcselkedtetek, ténlyeg érdemes lenne kikérni a véleményét a Prédikátorral kapcsolatban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #14 Dátum: 2006. Augusztus 31., 13:22:22 »
Idézet
Ja, és már előre várom, hogy Bölcs István mit fog szólni, miután elolvasta a képregényt.  (Bár lévén, hogy ő filmesztéta, erre vajmi kevés esély van)
tudja valaki a címét?  bölcs dolog lenne bedobni egy példányt a postaládájába, és akkor robbanhatna a bomba a médiában, Pérdikátorostul meg minden


Idézet
És most (meglepő módon) egy kicsit kötözködök: miért kellett a Hellblazert átnevezni Constantine-ra? Azért, mert így hátha azok is megveszik, akiknek tetszett a film?

szerintem ezért. én nem ismerem a sorozatot, tehát hidegen hagy, hogy a saját neve lett a cím  a HB-nak meg lehet, hogy kellett volna taláni valami magyar megfelelőt, ha már magyarul jön ki, és lehet nem lett volna egy épkézláb fordítás se rá  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 13:24:26 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Kingpin Kiadó
« Válasz #13 Dátum: 2006. Augusztus 31., 12:57:08 »
Egy kicsit lohasztom a lelkesedést: a Hellblazer (azon részek alapján, amik a c4a-n voltak fent) nem igazán fogott meg. Viszont a Prédikátor és a Y még így is túlerőben van vele szemben. Majd kerítek egy srácot, akinek viszont csak a Hellblazer kell, és majd jól kettétépjük a füzetet.  (Remélem, a Hellblazer nem a Y és a Prédikátor között lesz? Ugye nem? Lécciléccilécci!)
És most (meglepő módon) egy kicsit kötözködök: miért kellett a Hellblazert átnevezni Constantine-ra? Azért, mert így hátha azok is megveszik, akiknek tetszett a film? Eléggé idióta döntés, már bocsánat.

Ja, és már előre várom, hogy Bölcs István mit fog szólni, miután elolvasta a képregényt.  (Bár lévén, hogy ő filmesztéta, erre vajmi kevés esély van)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Augusztus 31., 13:01:27 írta Schmatzy »

Nem elérhető hellboy

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +0/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #12 Dátum: 2006. Augusztus 30., 23:12:54 »
Ilyen a megérzés.
kb.2-3napja döntöttem el, hogy elkezdem elolvasni az Y-lon elejét, mert belelkesültem az akkor olvasot talán 24-es számtól.
Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy meg fog jelenni magyarul.
Ezért kerestem, az előzőeket.
Azok fognak megjelenni, amik rajta voltak?  
Angolul meg nem tudok. Talán egyszer egy messzi messzi galaxisban....
AZ IGAZSÁG, ODAÁT VAN.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Kingpin Kiadó
« Válasz #11 Dátum: 2006. Augusztus 30., 23:04:45 »
Elég ronda dolog, hogy most, hogy megjelenik magyarul, le akarod tölteni.  

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Kingpin Kiadó
« Válasz #10 Dátum: 2006. Augusztus 30., 22:13:05 »
Avagy olvasd angélusul...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Kingpin Kiadó
« Válasz #9 Dátum: 2006. Augusztus 30., 22:03:09 »
Idézet
un probléma:
Ha az Y-Az Utolsó Férfi egyes részeit akarom lehúzni a zsákból
azt már nem lehet, mivel novemberben megjelenik a könyvesboltokban magyarul  úgyhogy majd virítsd a lóvét
"Once a scanlater, always a scanlater."