Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 637960 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #147 Dátum: 2005. Március 16., 15:50:55 »
húvazze, ennek örülök, bár engem nagyon feldühítettek a végtelen ostobaságukkal... ez az egyetlen, na meg az arrogancia, amivel ki lehet hozni a sodromból... azóta már flém miatt törölték szinte az egész csevejt, köztük a kedvencem is... ez hálistennek elment msn-en valakinek h röhögjön ő is egy jót....
szóval tessenek elolvasni azóta a cybertér atomtemetőjébe száműzött postomat::
>>az alap a bolha meg az elefánt, de ami lejött belőle egy fáint kis pszichológiai jellemrajz:
a gondolat- és ízlésrendőrség, a maguk kis látens barnaingeseivel (szerk: itt kb. 3 db volt, nem nagy szám, de milyen feszültséget csináltak ... az ilyenekkel volt tele a Geheime Staadpolizei (aztán ebből sokan átigazoltak a Staziba), Ávó és a többi roppant hasznos erőszakszervezet...
no persze ez egy csöppet sem sérti a fórumszabályzatot, sem semmilyen etikai szabályt... Mert Mi magunk vagyunk az Etika. Az Ízlés. A Törvény mindig velünk van. Figyelünk, feljelentünk. Félj. <<
és komolyan, ezek az emberek arra sem vették a fáradságot, h aszongyák, bocs tévedtünk, vaksik voltunk... sztem el sem jutott a tudatukig... tény, h erkölcsi  vereséget szenvedtek és komoly intellektuális csapást mértem rájuk, de a győzelem ízét teljességgel megkeserítette, miszerint annyira hülyék voltak szegénykéim, hogy ez nem is tudatosult bennük  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 16., 15:52:25 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #146 Dátum: 2005. Március 16., 15:17:12 »
Viszont van ebben jó is, miszerint az én napomat ezzel a sztorival vidámmá tetted :DDDDDDDD
még ekkora faszságot

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #145 Dátum: 2005. Március 16., 13:53:34 »
Minek jársz olyan helyre, ahol idióták vannak?    

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #144 Dátum: 2005. Március 15., 22:57:25 »
az allience megvan, hálistennek...
ellenben:
most bannoltattam magam a hwsw.hu fórumán, mert mindenféle faszparasztok azt találták ki, h gusztustalan az avatarom valamint megsértem vele az emberi méltőságot, majdezeketán egy aktuális mod törölte:
az események:
hali, légy szíves vedd ki ezt az avatarodat
kösz (xy, ügyletes besúgó és szarkeverő, önjelölt ízlésdiktátor)
aztán jözz a mod:
Hello Az avatarodat eltávolítottam, mert több fórumozó szerint meglehetősen gusztustalan. Szerintem is. Kérlek válassz másikat.
a moderálás csodája...
egyébként egy össze-vissza vágott, vérző fejű hullát látott benne, 3 egész darab áltinédzser előhumanoid... (hiába linketem be a hzs-s oldalt, sehol senki, h héló tévedtünk)
valamint az egyik faszparittya süketelt valamit h a szenvedés meg ilyesmi ilyetén célirányos kifejezése sérti az emberi méltóságot... sajnos idézni nem tudom, mert egy másik meg mod azt törölte, mondván ekkora barom flémet nem hagy már benne...
aztán még megtudtam a törlős modtól, h a priv kitétele levéltitok és büntetőjogi apaparátust von maga után... na itt szakadt el a cérna! anonimitás mellett Btk-val fenyegetőzni, kissé már abszurddá vált úgyhogy remélhetőleg törölték az accountom...
szóval szeretném ha bannoltátok, lepfújoznátok az avatarom és törölnétek az összes hozzászólásomat a fenti törvénysértések miatt...
itt és most, kaptok 24 órát...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 15., 23:05:08 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #143 Dátum: 2005. Március 12., 17:21:36 »
Mármint melyiket? Mert rogue menne..  X-wing vs Tie valahova elkallódott az évek során      

Hát 2cd-t feltölteni meg még soha nem próbáltam sehova  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 12., 17:22:13 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #142 Dátum: 2005. Március 12., 17:14:54 »
X-Wing  vs. TIE Fighter hány mega kb???? mert behalt a cd-je már vagy 3-4 éve oszt se torrenten, se sehol nem találni mostanság...  
a rogue squadron azt tudom h van vagy 60 mega (ellenben az alliance meg 2 cd)... nincs valakinek kedve feltölteni nekem valahova    
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #141 Dátum: 2005. Március 12., 15:26:37 »
Nekem Genius Flight 2000 joyom van, még 99-ben vettem.!!!!

Azóta X-wing, Tie-fighter, X-wing alliance, Rebel assault 2 végig legalább 2-szer mindegyiket, plusz egyéb játékok. Szóval nekem Genius-sal semmi gondom. Csak iszonyat nehéz volt felismertetni anno win98 alatt    De az xp simán...

Gamepadban meg HAMA Dynalo-m van sima 8 gombos. Három éve szereztem és azóta Rouge squadron, fifa, Forseken stb... és jól bírja.

Mondjuk soha nem voltam Joykiller. (Na jó commodore 16-os időkben a quickshot-ot azért fogyóezközök voltak, főleg, mikor amigára tettük őket Mortalozni... Joy    Fatality. Miután eltört bennük az érzékelő négyágú nyilacska, szétszedtük őket, és anyukám mosó-gumikesztyűjében nyomogattuk az érzékelőlapkát, mert kesztyű nélkül csipgetetett az áram    Oh.. szép idők)

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #140 Dátum: 2005. Március 12., 14:27:02 »
Nekem Trust joystickom volt, 2 hónapig bírta, pedig csak TIE-Fightert játszottam vele. Ergo Trust-ot se nagyon vegyél. És a Logitech-féle Wingman Attack szériáról sincs túl jó véleményem. Használható, de néhány hónapos használat után elkezd remegni.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #139 Dátum: 2005. Március 12., 11:10:11 »
Szeretném elküldeni a francba a Genius kontrollergyárat, amiért nem tudnak egy olyan gamepadet gyártani, ami a) könnyen feltelepíthető, b) utána nem akad össze a Fingdowsszal, c) fél évnél tovább használható, tehát nem romlik el és nem törik le az irányzék róla.
Keresnem kell Logitechet...

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #138 Dátum: 2005. Február 27., 10:00:17 »
Mertvalaki adott egy fülest manonak, hogy a Batman más címen lefutott egyszer magyarul már, a Jég & Vér pedig ugyan nem jelent meg papíron, de valamit szervezkedett, hogy azt a fordítást megszerezze, amit kiadtak volna füzetben.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #137 Dátum: 2005. Február 26., 21:44:13 »
És ezek miért?

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #136 Dátum: 2005. Február 25., 17:05:47 »
Egy 56 oldalas Batmant, illetve nem került ki a Predator: Jég & Vér.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #135 Dátum: 2005. Február 25., 14:49:10 »
Idézet
Nem lehetett volna valamilyen formában felhasználni VTomi fordítását a kiadásnál?
Sajnos nem. Több okból sem, az egyik, hogy könnyebb lefordítani valamit, mint egy fordítást felhasználva újrafordítani és átalakítani a további részek fordításának stílusához. Márpedig muszáj lett volna belenyúlni, mert nekünk itt a neten nem kell figyelnünk arra, hogy mennyi szöveget teszünk egy-egy bubiba, mert legfeljebb lekicsinyítjük a betűméretet, de a papír alapú képregények fordításánál ez sajnos alapvetően döntő tényező.
Idézet
Egyébként meg remélem, hogy a papíralapú kiadás TÉNYLEG papírra érdemes minőségű anyag lesz, mert sajnos a SEMIC néha igazán silány minőséget tud készíteni mind nyomdai, mind pedig beírási minőségre.
Ettől én is féltem, de most kiállok a Semic mellett: mivel a kiadvány fénymásolata már nálam van és láttam, örömmel mondhatom, hogy bár nem ugyanolyan lesz, mint Tomié, de tényleg szép, tetszetős lett mind a három Hírharsona oldal.  
Ha mégis rosszabb lesz, akkor visszatesszük Tomiét is!  


Idézet
ez már vagy a harmadik képregényem (persze, hosszú vagy többrészesre tessék gondolni) amit leszednek a netről.
Szerinted én örültem annak a nagyjából 280 képregénynek, amit eddig letöröltek az ingyenes szolgáltatók? Gondold el azzal mennyi munka volt. És azt semmi céllal törölték le, a tiednek legalább van haszna és nem is kevés. Különben melyik képregényeidet szedték még le?

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #134 Dátum: 2005. Február 25., 10:46:35 »
Idézet
Mert ha a papír alapú rondább lesz, mint a házi készítésű verzió, akkor szanaszét mailbomázom a SEMICet! (És szerintem lesznek még egy páran mellettem  )
Ezzel egyetértek. Ha meg már arról van szó, akkor miért nem olyan embert ültetnek oda, hogy csinálja, aki szereti is?

VTomi: így legalább össze tudod majd hasonlítani a tiéddel, és le tudod vonni a konzekvenciákat, akár a tiéd a jobb, akár az övék.  

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #133 Dátum: 2005. Február 25., 08:21:24 »
Idézet
Ez a netes képregény felrakósdi hiánypótló. Megcsináljuk, mert csak így olvashatunk magyarul képregényeket. De ha papíron megjelenhet, az azért csak fontosabb, azt hiszem.
Akármennyire kedvelem is VTomit, meg hát ugye mégis csak a "mi kutyánk kölyke", most mégis Kaine-nel kell, hogy egyetértsek. Mi (legalábbis én biztosan) azért csináljuk ezt a netes képregényes fél-legális (vagy inkább fél-illegális) dolgot, mert HIÁNYT szeretnénk pótolni. Istenem, mit nem adnék, ha egyszer a Semic kiadná a Bradbury képregényeket vagy az Aria-t. MERT AZ AZT JELENTENÉ, HOGY AMIKOR CSINÁLTAM, JÓL VÁLASZTOTTAM. Tomi, tudom milyen szar az, amikor az ember baromi sokat dolgozik valamivel és utána "más aratja le a babérokat", de az tény, hogy a "magyar képregénykultúra apostolaiként" nekünk a fő cél az kell, hogy legyen, hogy amit most még csak a neten publikálunk, az valamikor papíron is ilyen mennyiségben jelenhessen meg.

Nekem csak egyetlen aprócska kérdésem lenne Kaine felé, és hozzá is csak azért, mert "bennfentes". Nem lehetett volna valamilyen formában felhasználni VTomi fordítását a kiadásnál? Tudom, rohadt üzleties világban élünk és a műkedvelő amatőröket általában eltapossák a "kapitalista farkasok".

Egyébként meg remélem, hogy a papíralapú kiadás TÉNYLEG papírra érdemes minőségű anyag lesz, mert sajnos a SEMIC néha igazán silány minőséget tud készíteni mind nyomdai, mind pedig beírási minőségre. (Tudom, Kaine, erre már mondtad a Knet fórumon, hogy azért olyan a minőség, amilyen, mert ott ezért pénzt kapnak, és nem "szerelemből" csinálják, ezért is olyan amilyen némelyik beírás. Mert ha a papír alapú rondább lesz, mint a házi készítésű verzió, akkor szanaszét mailbomázom a SEMICet! (És szerintem lesznek még egy páran mellettem  )
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #132 Dátum: 2005. Február 25., 00:01:04 »
Idézet
Én viszont teljesen kikeltem magamból, és egy fillért nem fogok áldozni a papírverzióra, mert ez pusztán azt mutatja, hogy le van szarva, amit eddig csináltam,
Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy inkább ne jelenjen meg egy Pókember különszám, mert már sokat dolgoztál vele? Szó sincs arról, hogy le van szarva az eddigi munkád, de az értékhatárokat, vagy a fontosági sorrendet azért ne felejtsük el.    Ez a netes képregény felrakósdi hiánypótló. Megcsináljuk, mert csak így olvashatunk magyarul képregényeket. De ha papíron megjelenhet, az azért csak fontosabb, azt hiszem.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #131 Dátum: 2005. Február 24., 18:12:51 »
Folytatás a Pókember topicból:

Én viszont teljesen kikeltem magamból, és egy fillért nem fogok áldozni a papírverzióra, mert ez pusztán azt mutatja, hogy le van szarva, amit eddig csináltam, márpedig az kurva nagy munka volt, és elegem van abból is, hogy ez már vagy a harmadik képregényem (persze, hosszú vagy többrészesre tessék gondolni) amit leszednek a netről. És most leállok ezzel a kommenttel, mert nem süllyesztem magam kétoldalas anyázás szintre. Nekem ez a szerény véleményem, és lehet ellentmondani, hallgatom.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 24., 18:59:06 írta VTomi »

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #130 Dátum: 2005. Január 21., 16:37:53 »
Fábry mondta egyszer: Blikk címlap, szalagcím: "Nóci majdnem leejtette a telefonját." Na bazeg öcsém, a Blikk is olyan színvonal, hogy a seggemet nem törölném vele...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #129 Dátum: 2005. Január 21., 09:55:36 »
Nem Porthos én veled vagyok teljes mellszélességgel.

Kit érdekel pl, hogy valaki elvesztette a mobilját, vagy a kutyája megkergetett egy macskát stb.. (sajnos a hírességek neveire nem emlékszem a hírekkel kapcsolatban, de amúgy is rájuk is magasról, ezek csak felfuttatott senkik  )

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #128 Dátum: 2005. Január 21., 08:54:07 »
Én igazán attól hányok hogy 1szer még régebben láttam 1 újságcímlapján valami hírt és érdekelt, de nem akartam azér +venni 1 egész ujságot (kemény 60 forint vagy mennyi volt   ) ezér felmentem a netre és +néztem a weblapján.
És a híreknél:
Sarah JEssica Parker élő adásban tüsszentett (leszarom)
Jennifer Lopeznek fáj a bokája (kia fas*t érdekel?!)
és ilyen szintü hírek?
Én vagyok csak az aki leszarja ezeket?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #127 Dátum: 2005. Január 18., 19:07:20 »
Tegnap az agyam ledobta az ékszíjat az rtl és a tv 2 miatt. Bár lehet hogy ez a Mozi TV stb.. rovatba kellene de mivel whadda ide írom.

Ugyebár Szabó István rendezésében a Csodálatos Julia női főszereplője Golden globe díjat kapott.

         Minden tiszteletem Szabó Istváné, és filmjéé csak gratulálni tudok nekik.. Büszke vagyok rá, hogy magyarként a világ élvonalában van évtizedek óta munkásságával..      


Node.. eset találkozások c. műsor. Egy mondatban arról, hogy a Júlia kapott, majd áradozás arról, hogy Leonardo Di Caprio is kapott és riport vele. Szabó Istvánnal vagy a Anette Benningel egy szem se... Hát a jó ......%!++ "@@C %!/= 3"+!%% 334        !%+%!/""'@&&  miért van az, hgoy minden szarral reklámozni akarjuk ezt az országot, és amikor egy igazi nagy sikert érünk el, egy olyan emberrel aki a világon igazi szaktekintélynek ismnek el és kiváló rendezőnek tartják, és  még egy riportra sem méltatják itthon a kereskedelmi adók... (az M1 szerencsére foglalkozott vele). Hát nem ez a legnagyobb reklám az országnak. EGy színésznő élőben az egész világ előtt dícsérte a magyar vendégszeretetet, munkamorált, embereket (végignéztem az átadást és meghallgattam Anette Benning beszédét) erre a magyar kereskedelmi média arra sem méltatja hgoy riportot csináljon vele, amikor a CNN-től az utolsó thaiföldi csatornáig mindenki versengett érte.

Hát menjenek a  @&{>&] ˘^˘°   !%"+"! °˘°˘°francba.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #126 Dátum: 2005. Január 11., 08:57:41 »
Az egyik cd-n nem volt egy plusz exe file???????   Az kell neki.... És akkor meg tudjátok venni a cd-t  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #125 Dátum: 2005. Január 10., 22:36:39 »
Idézet
A tetves kurva életbe!
Letöltöttem 2 nap alatt a Harry Potter 3 játékot
és kibaszottul nem m1.
Michoval végig szenvedtük a kurva délutánt, de kibaszottul nem lett kurvára jobb a helyzet.
Hát bassza +
igen, vmi cd-t kért, de nem vettük meg  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #124 Dátum: 2005. Január 10., 20:26:48 »
menjenek a sunyi p*csába ottan az emberek a műegyetemen ott nekik hozzá maguknak... 1 hetet nyomtam napi 4-5 óra tanulással meló mellett és csak egy kegyelemkettesre volt elég??? ja és a pojjén, h az anyag 80%-a a gyakorlatban teljességgel használhatatlan... na most ennek már megin mi a fene értelme volt??? tele van már a hócipőm az összes  tanszékvezetővel, rektorral, vektorral, címzetes és okleveses főiskolai és egyetemi oktatóval, tanárralk, docenssel, adjunktussal, porfesszorral, péídzsdével.. de lehet  felőlem CsC, DsC,  dr. univ. ... sok túliskolázott szakbarbár barom elméleti szakember...
I'll be back... soon...

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #123 Dátum: 2005. Január 09., 20:10:54 »
Én akkor voltam ideges mikor a Photoshopomat nem tudtam elindítani, mert próba verzió volt, majd mikor lejárt az idő már nem tudtam elindítani. Nagyon idegse voltam

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #122 Dátum: 2005. Január 09., 19:10:31 »
A tetves kurva életbe!
Letöltöttem 2 nap alatt a Harry Potter 3 játékot
és kibaszottul nem m1.
Michoval végig szenvedtük a kurva délutánt, de kibaszottul nem lett kurvára jobb a helyzet.
Hát bassza +



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #121 Dátum: 2005. Január 09., 17:40:31 »
A számból vetted ki a szót, ecsém! És nemcsak ezért, hanem azért is, mert látványosan és nyíltan bojkottálják az nVidia tualjokat! És azért is, mert pofátlanul lenyúlták a Stalker hangulatát! Gabe Newell guruljon el balfelé!  

Mindezek ellenére a Half-Life 2 qrvajó! Megéri végigszenvedni!

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #120 Dátum: 2005. Január 09., 11:14:12 »
Szeretném elküldeni a picsába a Valve-ot, amiért a rohadt Steammel megy csak a Half-Life 2, én meg azt egyszerűen nem tudom regezni, mert mindig ledob connectnél...  

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #119 Dátum: 2005. Január 08., 20:55:20 »
Még egy képregény kiadóval kevesebb, mi lesz így a Magyarországi képregényekkel??? Nem tom  

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #118 Dátum: 2005. Január 04., 22:10:51 »
Abüdöskurvaéletbasszameg! Bezárt a Dreamwave képregénykiadó...miafasz lesz most énvelem és a többi párszázezer rajongóval?!!