Ezt eddig nem tudtad? Pedig annyi interjúban elhangzott már, amik olyan alkotókkal készültek, akik abban az időben már dolgoztak ott. Szinte az összes Stan Lee interjúba is belekerül.
Amúgy de, tudták, hogy konkurencia, de nem vették annyira komolyan. Mindenesetre eléggé le volt szabályozva, hogy mennyi képregényt jelentethetnek meg egy hónapban. Ezért is születtek meg az olyan összevont képregények, mint a Tales Of Suspense (ebben ugyebár Amerika Kapitány és Vasember kalandjai kerültek bele), a Tales To Astonish (avagy Hulk és tsai), vagy a Journey Into Mystery (Thor és tsai). Így tudták kijátszani a limitet, hogy közben minden akkori karakter különálló kalandjai is megjelenhessenek. Aztán mikor rendeződött a nyomdai helyzete a Marvelnek, minden karakter kapott különálló címet.
Apró érdekesség (bár gondolom, ezt azért sokan tudják), hogy pont ezért indult az Amerika Kapitány a 100-as számtól, mert a Tales Of Suspense a 99-essel ért véget. Ahogy a Hulk is 102-vel, mert a Tales to Astonish 101-gyel ért véget.