Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 655430 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8037 Dátum: 2016. Július 22., 19:22:26 »
A Dark Reignes dologra gondolsz, mikor egyrészt félt, hogy Osborn kinyeri a fejéből az adatokat másrészt rájött, hogy nem igazán jött be neki, amivé vált és kikukázott pár dolgot a fejéből?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8036 Dátum: 2016. Július 20., 19:37:06 »
Nem, ez a Civil War után játszódott, és nem a piától volt. :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8035 Dátum: 2016. Július 20., 18:48:26 »
mert a korábbi alkalommal valami befolyásoltság alatt állt

Úgy érted, egy alkoholista állat?  :lol:

Nem a Crossing c. sztorival kevered, amikor Kang befolyása alatt állt, és a társai ellen fordult, majd végül  feláldozta magát? De ezt is utólag átmagyarázták a Foreverben.... Amit olvashattál a HZs-n is a Bosszú Angyalai: Mindörökké tpb-ben.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8034 Dátum: 2016. Július 20., 18:26:14 »
A szuperhősök megpróbálták megnyugtatni Bruce Bannert. A Marvel Univerzum neve mostantól: Szuhajpusztulat. ...ja nem.

Egyébként szerintem nem érdemes a két Civil War Tony Starkját összehasonlítani, mert a korábbi alkalommal valami befolyásoltság alatt állt - a részletekre már nem emlékszem - most pedig önmaga.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8033 Dátum: 2016. Július 14., 18:15:10 »
Aha. És Gwyneth Paltrow mit szól ehhez?  :hehe: :hehe: :hehe:

Amennyire tudom, nincsenek együtt, csak az asszisztense. Mondjuk Tony azokkal össze szokott jönni.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8032 Dátum: 2016. Július 14., 17:30:12 »
a) Szerintetek meddig lesz Banner halott?
Max egy évig.

(majd valaki mesélje már el, hogy mit keres ott...),
Tony pénzügyi helyzetét ismerve nem keveset.  ;D De egyébként mióta újraindult a sorozat, azóta van ott.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8031 Dátum: 2016. Július 14., 08:10:11 »
Meg akartam kérdezni, hogy

a) Szerintetek meddig lesz Banner halott?
b) Ki, milyen lesz az új Hulk? Fehér? Fekete? Ázsiai? Meleg? Hetero? Transzvesztita?

Aztán olvastam, hogy egy ideje már Amadeus Cho az új Hulk. Szóval a második kérdés tárgytalan. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8030 Dátum: 2016. Július 13., 22:14:13 »
Aha. És Gwyneth Paltrow mit szól ehhez?  :hehe: :hehe: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8029 Dátum: 2016. Július 13., 21:16:23 »
MJ már egy ideje Starkkal kavar.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8028 Dátum: 2016. Július 13., 21:04:05 »
Új Ultimates? Fekete Párduc, Miss America, Kék Csoda, Ms. Marvel, Monica Rambeau (most nem emlékszem, melyik álnevét használja).

Civil War II/3.

Bírósági tárgyalás. Az ügyész Matt Murdock (más néven Fenegyerek). A tárgyalás alatt szépen kibomlik a történet. A vádlottak padján Sólyomszem ül, akit azzal vádolnak, hogy hidegvérrel megölte Bruce Bannert, Hulk emberi alteregóját.
A vallomásokból áll össze a történet.
Az előző rész végén látható látomás miatt mindenki odament Bruce rejtekhelyére. Carol és Tony kényszerű szövetséget kötött, és megállapodtak, hogy megpróbálják békésen letartóztatni Bruce-t, még mi előtt beHulkulna. Mikor elmondták neki, hogy egy lehetséges jövő látomása miatt akarják letartóztatni, akkor Bruce kezdett dühbe gurulni. Ekkor érkezett egy vessző az erdőből és megölte őt. Sólyomszem állt ott és hagyta magát letartóztatni. A bíróságon azt állítja, hogy azért tette, mert Bruce korábban megkérte rá, hogy - bár már egy éve nem változott át -, ha akár még egyszer ismét átváltozna, akkor ölje meg őt egy általa adott nyílheggyel, amit ő készített. Ráadásul megtalálták a videónaplóját is, ahol ezt szintén elmondja. Többen mondják, hogy nem látták, hogy átváltozott volna, de Sólyomszem megvilágítja, hogy ő jobban lát. Azéert lett kiválasztva. Ő látta, hogy Bruce szeme zölden villant.
Carol elmondja, hogy, bár nem erre számított, de szerinte Clint ezzel sok életet mentett meg. És elmondja ,hogy azóta is Ulysses több látomása alapján több bajt fékeztek meg még idejekorán.
Látjuk, hogy Tony és Carol még összeveszett a helyszínen, és páran Tony mellé álltak.
aztán látjuk, hogy az esküdtek átadják az ítéletet, de nem halljuk, hogy mi az, mert Tony nem akarja hallani, mondván, ő már tudja, mert ő annyira okos. Rohadjon meg, engem azért érdekelt volna. De ekkor a számítógépe megzavarja. Készen van az analízissel, hogy hogyan is működhetnek Ulysses látomásai, az aegyműködése alapján. Tony megnézi a kivetítőn, és ledermed. Amikor MJ kérdezi (majd valaki mesélje már el, hogy mit keres ott...), hogy mi az, Tony csak annyit mond... a jövőnk.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8027 Dátum: 2016. Június 26., 18:27:55 »
Az Ultimates az most kikből áll? Az új Supreme Squadron milyen? Hallottam, hogy kinyírták Namort... Tehát akkor mindenki emlékszik az előző világokra?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8026 Dátum: 2016. Június 24., 17:19:55 »
 Hát mit képzel mán magáról ez a Vasember, hogy mán megint így elgurult a gyógyszere! Az a Thor-bige meg nem tud kopogtatni? Én nehogy már országnak nevezzük azt a kulipintyót amiben Medusáék laknak! Komolyan mondom World War Hulk Kettő szagot érzek! Carolnak adok igazat, mert sokkal csinosabb mint Tony! Éljenek a regisztrációellenesek!  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8025 Dátum: 2016. Június 24., 09:03:27 »
Ultimates 8.

Láthatjuk, hogy hogyan alakult meg a csapat, hogyan szedték össze a tagokat. Ami persze nem kerüli  el a kormányzat figyelmét, akik egy különleges megfigyelő státuszú ügynököt állítanak rájuk, akik hozza is az adatokat.
Látjuk a Thanos elleni küzdelmet, aminek a végén Amazon bekómált, Hadigép meg meghalt, és kiderül, hogy Monica magát hibáztatja. És így a a Kék Csodának nincs más választása, mint hogy jól megvigasztalja egy szenvedélyes smárral.
Ismét látjuk, hogy Tony beront és nagy balhét csap. A különleges megfigyelő erről is tesz jelentést. A kormányzati vízfejek csodálkoznak, hogy hogyan képes így megfigyelni őket, mikor Starktech és wakandai cuccok figyelnek a biztonságra. Ő meg somolyog, hogy megvannak a maga eszközei.

Szerinte ez a különleges megfigyelő nem más, mint az Újvilágbéli gonosz Reed Richards, aki már bizonyította, hogy képes megfigyelni őket, ráadásul a képessége révén nyilván máshogy is kinézhet.

A végén pedig Thanos ül a szuperbiztos cellájában és mosolyog, hogy most ő jön.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Timár Lénárd

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8024 Dátum: 2016. Június 18., 12:20:22 »
egy vérgőzös Hulk áll az Angyalok holtteste felett.
Aki ráadásul akkora mint egy ház, hiszen Vasember simán elfér a tenyerében, és nincs rajta gatya. Biztos nem bírta már ezt a méretnövekedést.  :badteeth:
Ha én a Marvel és "tökös legény" lennék, ebből azt a csavart hoznám ki, hogy Vasember nyírta ki az összes hőst, megőrült és csak a Hulk tudja kinyírni (emberiségének utolsó morzsáit is levetkőzve - éértitek az áthallást ugye?  :badteeth:) és megmenekülni. A 2016-os kiadótól azonban még ilyen kis csavart sem fogok elvárni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 18., 13:38:09 írta Timár Lénárd »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8023 Dátum: 2016. Június 17., 21:38:25 »
egy vérgőzös Hulk áll az Angyalok holtteste felett.
Aki ráadásul akkora mint egy ház, hiszen Vasember simán elfér a tenyerében, és nincs rajta gatya. Biztos nem bírta már ezt a méretnövekedést.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8022 Dátum: 2016. Június 17., 09:42:27 »
Civil War II/2.


Tony nagyon kiborult Rhodes halálától és Amazon bekómálásától, ezért saját kezébe veszi a dolgokat. Betör a Nememberek városába - egy saját, elismert nemzetközi hatalom, egy különálló ország területére...  :dry: - és egy Medúzával történő rövid összecsapást követően elrabolja az új, Nostradamust is kenterbe verő Nemember jövendőmondót. A nememberek bepipulnak és elmennek a Stark toronyhoz, hogy lerombolják, ha már Stark nincs ott. Ekkor közbelép a SHIELD és valamelyik Bosszúangyal csapat, és nagy nehezen lebeszélik a szerintem teljesen jogosan felbaszott királyi családot erről, hogy majd ők gondoskodnak róla. Persze, amikor Medúza felveti, hogy talán még azelőtt kellett volna gondoskodni erről, mielőtt Tony gyakorlatilag egymaga hadat üzent egy független államnak, akkor csak lesnek, mint hal a szatyorban. Eközben Tony valami titkos helyen kísérletezik a látnokkal, mert tudni akarja, hogy hogyan működik az ereje, ezért megkínozza. Oké, az kicsit erős, mert csak megfricskázza, aztán mondja, hogy legközelebb megcsiklandozza, hogy lássa, miféle reakció váltja ki a látomását, de utána már ütni készül, szóval elég nyilvánvalónak tűnik számomra, hogy lelkiismeret-furdalás nélkül megkínozná, ha csak azzal jutna előre. Közben pedig jól kiosztja, hogy ő küldte arra a Thanos elleni küldetésre Rhodey-t, amibe belehalt. Ami nettó faszság, ahogy arra a kölyök is rávilágít, ő senkit nem küldött sehova, még csak meg sem kért, ő csak elmondta egy látomását, az, hogy ki és miért ment, meg hogy mentek egyáltalán, már teljesen mások dolga volt. Persze Tonyt ez nem érdekli. Mint ahogy az sem, hogy a gyerek közli vele, hogy ha megkérte volna, akkor simán belement volna ezekbe a vizsgálatokba, nem kellett volna elrabolni őt. Ekkor megérkeznek az Angyalok, kerekedik némi vita Vasember és Carol Danvers között a történtekről, amit félbeszakít a jós egy újabb látomása, amiben egy vérgőzös Hulk áll az Angyalok holtteste felett. Ráadásul ezt most mindenki látja és érzi, a gyerek valahogyan kivetítette rájuk, amit átélt. Ez új. Az utolsó oldalon a valami távoli helyen egy alborban dolgozó és igen jókedvű Bruce Bannerhez megérkezik Carol...

Nekem eddig hatalmas baromságnak tűnik az egész, de legalábbis Vasember szerepe és viselkedése. Persze, ha minden ráfogunk a barátja halála miatt érzett gyászra és idegösszeroppanásra, akkor rövidre zártuk a magyarázatot, de egyébként elég gáz. Betör egy idegen állam területére, elrabolja az egyik állampolgárukat, hogy kísérletezzen vele és megkínozza, aztán csodálkozik, hogy számon kérik és megpróbálja megmagyarázni, hogy itt most neki van igaza, törvény ide vagy oda. Érdekes módon, az I. Polgárháború idején meg nagyon ragaszkodott a törvényekhez és leszarta Amerika Kapitány és csapata igazát. Szóval nekem Tony itt teljesen karakteridegen, szembemegy azzal, amit gondolnék róla. Igaz, hogy a jós simán szétcincálja a vádjait, de őt ez nem érdekli, megy konokul előre.
Persze lehet, hogy a legutóbbi PH-ban játszott szerepe után most az alkotók megpróbálják a másik, a "jó" oldalra tenni, hogy ismét elnyerje az emberek szimpátiáját. A franc se tudja. Mindegy, követem a fősorozatot, meg ami az Angyali címekben játszódik, de jelenleg elég komoly fenntartásaim vannak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8021 Dátum: 2016. Június 09., 08:58:13 »
A CW miatt olvasok most is Marvelt. A lányom meg miattam nézi meg a filmeket (ezek má' nem olvasnak... :(  )
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8020 Dátum: 2016. Június 08., 20:27:43 »
Az már 10 éve volt? Egek!

Bizony, lehet nosztalgiázni... itt kezdődött minden, hónapra pontosan 10 éve:

http://forum.halozsak.hu/index.php/topic,7.msg9758.html#msg9758

Először nem értettem, mi volt ez a sok káromkodás akkoriban... ;D aztán rájöttem, hogy ez eredetileg a waddafakk topik volt  :badteeth:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8019 Dátum: 2016. Június 08., 19:42:35 »
Az már 10 éve volt? Egek!
Én is csak a főminit olvasom.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8018 Dátum: 2016. Június 07., 23:09:52 »
Na mindegy, egyelőre követem tovább... Ha valaki akar kis összefoglalókat írni a tie-in-ekről, ahogy 10 éve tettük az eredeti CW alatt, az ne fogja vissza magát  :nezze:
Az mennyire jó is volt!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8017 Dátum: 2016. Június 07., 23:06:43 »
Civil War II/1

Az alapszitu nekem kicsit sántít. Itt van ez az Ulysses gyerek, aki előre látja a jövőt, és ezt mindenki olyan különlegesnek találja, mintha erre senki más nem lenne képes a Marvel univerzumban  :rolleyes: Ráadásul Starktól inkább vártam volna azt, hogy kiaknázza a lehetőséget, ha már olyan innovatív dologról van szó.

A végén a rhodey-s dolgot meg mintha nemrég láttuk volna egy filmben?   :cool:
Na mindegy, egyelőre követem tovább... Ha valaki akar kis összefoglalókat írni a tie-in-ekről, ahogy 10 éve tettük az eredeti CW alatt, az ne fogja vissza magát  :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8016 Dátum: 2016. Június 07., 15:53:16 »
Végülis tényleg milyen nagy detektív Batman. 75 év után rájött, hogy valójában három különböző emberrel verekedett, amikor Jokerrel harcolt.  :dry:

 Gondolom nem tűnt fel neki, hogy kettőt már bevitt, egy meg még mindig kint rohangál.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 07., 16:03:36 írta Gorgonita »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8015 Dátum: 2016. Június 07., 14:46:24 »
Dianának meg van egy bátyja!  :blink:
Ő lesz majd Wonder Man?  :badteeth:

A Watchmen karaktereit beépítik a DC Univerzumba?  :headscratch:
(A Komédiás jele is mit keres a Batcave-ben?)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8014 Dátum: 2016. Június 07., 14:31:07 »
Végülis tényleg milyen nagy detektív Batman. 75 év után rájött, hogy valójában három különböző emberrel verekedett, amikor Jokerrel harcolt.  :dry:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8013 Dátum: 2016. Június 06., 20:03:02 »
Azután, hogy kiderült, hogy Angela Thor testvére, én már semmin nem lepődök meg!  :badteeth:
Nemrég olvastam el a két nagy kiadó utolsó crossover-ét!  :rolleyes:

A Secret Wars-tól nem ájultam el, valahogy nem jött be...  :dry:

A Darkseid War viszont nagyon tetszett, egy perc megállás nincs benne!  :brow:
Ezen a ,,3 Jokeren'' én is fogtam a fejem!  :headscratch:

Valaki vagy valakik eltüntették Owlman-t is a Möbius székből...  :blink:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8012 Dátum: 2016. Június 06., 18:34:53 »
http://static1.gamespot.com/uploads/original/1444/14446008/3069183-2+jl50.jpg

Az igazi nevét akarta megtudni eredetileg, de kapott helyette egy érdekesebb "választ"...




"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8011 Dátum: 2016. Június 06., 09:22:35 »
Ja, és igazából három különböző Joker létezik.
:blink: :o :blink:
Hogy mi van?!?!?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8010 Dátum: 2016. Június 06., 09:08:25 »
Igen. Most ő verte szét a valóságot Superboy Prime helyett.
Ja, és igazából három különböző Joker létezik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8009 Dátum: 2016. Június 05., 21:48:44 »
Csak egy elejtett mondatot olvastam a yahoo-n, de az most komolya, hogy a DC Rebirth-je Doctor Manhattannek köszönető?!?!?!?!?  :blink:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8008 Dátum: 2016. Június 02., 18:45:39 »
A DC érdekes taktikát választott, elmondták, hogy miért volt retek az n52 majd szóró-szóra megcsinálták ugyanazt, mint korábban pár rohadtul elenyésző foltozás kíséretében :D