Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 637603 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7947 Dátum: 2015. Október 08., 22:54:58 »
de, írtam is, hogy visszacsinálják, és igazad van, a JMS éra nem jutott eszembe, bár amennyit olvastam abból az annyira nem jött be.
Látod azt nem tudom megmondani kiváltozott többet, talán az X-men tagjai (Cyclops, Kitty? és őket nem is nagyon csinálják vissza mint Petert). Viszont a tiniből felnőtté válás szerintem már a silver age-ben megtörtént.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7946 Dátum: 2015. Október 08., 20:09:21 »
Idézet
úristen, ez már nem az a Pókember, akit én régen megszerettem
helyes!
50 év! ÖTVEN ÉVE ugyan az ment. Uncsi. Nem is tudok olvasni régi Pókembert, de még a nagy híres sztorikat se olyan íróktól akiket amúgy szeretek mert tudom, hogy úgyis mindent vissza csinálnak 3-4 szám mulva Eygedül Slottot követem.(ohc-kra várok már, egy ideje nem követem, Spider Verse-t még elolvastam de annyi. Majd ha kijönnek az ohc-k akkor folytatom, most minden érdekes MArvel sorozattal ezt csinálom).
Slottnál érzem, hogy tart valahova az egész, persze majd visszacsinálja a Marvel ha jön egy új író de addig is élvezem ami van aztán majd olvasok valami mást, ezer meg egy képregény van amúgy is ami érdekel.

Tinikorban kezdett és már rég házasember volt, MJ meg túl egy terhességen, mikor a Marvel megijedt és meglépte a képregény történelem balfaszságát. (És már előtte is volt egy zárójeles reboot.) A 90-es évekig minden szuperhős közül, akit viszonylag jól ismerek messze Pókember (és az X-Men) változott a legtöbbet. Vagy szerinted ki változott többet? Tényleg érdekel. :)

(+ zárójelben: Szerinted ezt nem fogják visszacsinálni?)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7945 Dátum: 2015. Október 08., 19:01:37 »
Idézet
úristen, ez már nem az a Pókember, akit én régen megszerettem
helyes!
50 év! ÖTVEN ÉVE ugyan az ment. Uncsi. Nem is tudok olvasni régi Pókembert, de még a nagy híres sztorikat se olyan íróktól akiket amúgy szeretek mert tudom, hogy úgyis mindent vissza csinálnak 3-4 szám mulva Eygedül Slottot követem.(ohc-kra várok már, egy ideje nem követem, Spider Verse-t még elolvastam de annyi. Majd ha kijönnek az ohc-k akkor folytatom, most minden érdekes MArvel sorozattal ezt csinálom).
Slottnál érzem, hogy tart valahova az egész, persze majd visszacsinálja a Marvel ha jön egy új író de addig is élvezem ami van aztán majd olvasok valami mást, ezer meg egy képregény van amúgy is ami érdekel.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7944 Dátum: 2015. Október 08., 10:20:28 »
Pókember?  :nemtudom:

Prowler, de őt PP csak elterelésként használja, hogy (ismét csak Starkhoz és Vasemberhez hasonlóan) meg tudjon egyszerre jelenni PP-két és Pókemberként. A V2-vel ellentétben ő nem mondott le a Pókemberkedésről, a füzet elején PP nyomul a pókmobillal, stb, csak a második felében lesz Prowler az ő pók-alteregója, a buzilagzi utáni Zodiákus harcban.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7943 Dátum: 2015. Október 08., 09:52:42 »
Nekem az egész ASM-mel ugyanaz az érzésem, mint a régi v2-vel volt. Ott is teljesen új minden, más a Pókember és Peter éli a saját életét. Aztán persze pár szám után megint újra Peter lett a Pókember. Ez is most tiszta dejavu. De ki a tököm ez a feka aki most Pókember?  :nemtudom:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7942 Dátum: 2015. Október 07., 22:47:43 »
Azt se tudom, hogy az SW-ben mi történt. Jött ki új rész az alapsztoriból?

Nem tudom, mert azt nem követtem, viszont már túl vagyok az SW utáni

Amazing Spider-Man Vol (akármennyi) #1-en

Ahogy a címből is kiderül, Slott tovább emelte a tétet, és Pitbulltól lenyúlva, "Mr. Worldwide"-ot csinált csóró Pete haverunkból. Tehát úgy tűnik, végérvényesen változott az évtizedekig fenntartott status quo, és Slott elvitte arra a szintre hősünket, hogy tehetsége révén most már nemzetközi vállalatvezetővé avanzsált. Szerencsére ezt helyén tudta kezelni az író, amikor egy újságíró karakter által kikacsintott felénk, miszerint a milliomos Parker, és testőre, Pókember csakis a szegény ember Tony Starkja lehet. Slott ezzel előrefutott, és nem hagyta, hogy ezt a rajongók tegyék meg vele különböző fikafórumokon.
A sztori egyébként végig pörgős, humoros, volt valami bunyó is a Zodiákussal, de megmondom őszintén, hogy egész végig csak arra tudtam gondolni, hogy "úristen, ez már nem az a Pókember, akit én régen megszerettem". Az új kütyüi, a fullextrás pókmobilja (ami akár egy Vasember páncélként funkcionál), és minden újdonság egyszerre tódul az ember képébe, és letaglóz. Ennek ellenére nem mondom azt, hogy utálom, és vissza a régit, mert Slott el tudta érni ismét, hogy érdekessé tegye Pókember karakterfejlődését. Ha nincs a bazinagy cliffhanger a végén, még akkor is azt mondom, hogy ide a következő számmal, mert érdekel a sztori folytatása, mégha egy-két könycseppet el is morzsolok a "csóró Pete-korszak" iránt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 07., 22:59:12 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7941 Dátum: 2015. Október 07., 22:09:20 »
Az Old Man Logan utolsó részében se történt semmi. Bendis öt részen át fosta a képeket. Ez az öt rész egyetlen oldalba befért volna! Ráadásul az Ultron fejről - az egész konfliktus forrásáról - EGYÁLTALÁN semmi nem derült ki. Ez a tipikus átb.szós sztorivezetés: csak dobáljuk a dolgokat, aztán ha a végén nincs értelme, hát annyi baj legyen.

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7940 Dátum: 2015. Október 06., 21:37:46 »
Ha az AmKap 3. hype-ot akarják meglovagolni, akkor mérget vehetsz rá ;)

Jogos. 18-19-re meg borítékolható egy új Infinity Gauntlet/War akármi.  ;D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7939 Dátum: 2015. Október 06., 20:08:19 »
Azt se tudom, hogy az SW-ben mi történt. Jött ki új rész az alapsztoriból?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7938 Dátum: 2015. Október 06., 08:21:14 »
Ha az AmKap 3. hype-ot akarják meglovagolni, akkor mérget vehetsz rá ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7937 Dátum: 2015. Október 05., 23:30:23 »
http://www.comicvine.com/articles/is-a-civil-war-sequel-coming-to-marvel/1100-153792/
Egyelőre még kérdőjeles persze, de eléggé elfogyhattak az ötletek, ha a Secret Wars után újabb eventet "ismételnek" meg...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7936 Dátum: 2015. Október 05., 19:51:08 »

Ráismert valaki?

Most, hogy már tudod, ki az, randira hívod, vagy mi lesz?  ;D

Attól függ, tudsz egy jó kocsmát ajánlani? :D
Amyaghoz kell...

Véletlenül van egy, csak 6 éve zárva tartom  :cool:
De ha egyszer újra fellendül a vidék, ott lehet majd anyagozni  :drink:


ON: Jövő héten már jönnek ki az első számok? Kezd hiányozni a heti Marvel adagom, csak megfogadtam, hogy akkor nyúlok anyaghoz legközelebb, ha már lecsengett az SW  ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7935 Dátum: 2015. Október 05., 19:03:46 »

Ráismert valaki?

Most, hogy már tudod, ki az, randira hívod, vagy mi lesz?  ;D

Attól függ, tudsz egy jó kocsmát ajánlani? :D
Amyaghoz kell...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7934 Dátum: 2015. Október 05., 19:02:51 »
Így már könnyebb, Plasma Wraith (Plazmalidérc?)!  ;D

Mojo ügynöke volt!

Ezaaaaaz!!!!  :worship:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7933 Dátum: 2015. Október 05., 15:57:02 »

Ráismert valaki?

Most, hogy már tudod, ki az, randira hívod, vagy mi lesz?  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7932 Dátum: 2015. Október 05., 12:07:58 »
Így már könnyebb, Plasma Wraith (Plazmalidérc?)!  ;D

Mojo ügynöke volt!

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7931 Dátum: 2015. Október 05., 11:54:11 »
Bűzlött :D Mintha rothadt volna. Lehet, hogy egy korabeli Wolverine-ben volt. Szerintem azóta se láttuk.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7930 Dátum: 2015. Október 05., 11:18:30 »
Silvestri a következő Uncanny X-Men részeket rajzolta: 218., 220. - 227., 229. - 230., 232. - 234., 236., 238. - 244., 246. - 247., 249. - 251., 253., 255., 259. - 261., 273!  :rolleyes:
(Buldózer elleni harc - a Martalócok elleni harc San Francisco-ban - ,,A mutánsok végzete'' - Hiénák bemutatkozása - a Fészek visszatérése - a Törvényőrök és Genosha ,,felbukkanása'' - Inferno - Cerberus visszatérése - a Vadföld-i kaland - Rozsomák kiszabadulása ill. a Muir szigeti saga - Kolosszus, Káprázat és Psziché újbóli felbukkanása!)  :nezze:
Nekem egyik részből sem rémlik az említett nő...  :headscratch:
Kivel tűnt fel, mit csinált, mi volt a képessége???  :nemtudom:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7929 Dátum: 2015. Október 05., 07:09:35 »
Sokkal régebbi, 80-90-es évekre tippelek. Marc Silvestri rajzként rémlik.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7928 Dátum: 2015. Október 03., 17:52:19 »
Negasonic Teenage Warhead?


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7927 Dátum: 2015. Október 03., 12:42:24 »
Láttam valamikor egy huszadrangú karaktert, aki úgy nézett ki, mintha kizárólag kékesfekete bőrszíjakba öltözött volna. Talán nő volt és rohadt, vagy élőhalott volt vagy ilyesmi. Mintha az X-Menben szerepelt volna. De nem ugrik be... Ráismert valaki?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7926 Dátum: 2015. Szeptember 16., 16:46:02 »
"Mint kiderül az anomália amiért a hajcihő folyt nem haj, hanem az eredeti Rocket Raccoon farka."

Zanzát írsz, vagy ez már a paródia???  :lol:

...aki nem hiszi, járjon utána!  ;D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7925 Dátum: 2015. Szeptember 16., 16:32:37 »
"Mint kiderül az anomália amiért a hajcihő folyt nem haj, hanem az eredeti Rocket Raccoon farka."

Zanzát írsz, vagy ez már a paródia???  :lol:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7924 Dátum: 2015. Szeptember 16., 16:25:04 »
Star-Lord and Kitty Pryde 03

No akkor lássuk a Battlewords azon sorozatát, ami egy percre sem veszi komolyan magát. Gambit valami zajt hal, ezért magára hagyja foglyait a mechanikus Kitty-vel. Doom amikor a világot teremtette megengedte, hogy az egyes darabokon a teremtmények több példányban létezzenek. Ezek az egyedek a kvantum izé-bizé miatt kissé eltérnek egymástól, de Peter a mechanikus Kittyt is elcsábítja a dallal, amivel egykor az eredeti Kittyt is levette lábáról. Még a címszereplő Kitty is elérzékenyül. Gambit visszatér, de csak egy blézert talált. Színre lép Doom, aki sérelmezi a blézerre tett megjegyzést és kifekteti Gambitet. Doom valójában Drax, aki blézerét a múzeum egyik Doom páncéljára cserélte, és így közel tízes színre lépési faktorral érkezett. ( Mint tudjuk tízes színre lépési faktora csak Batman-nek lehet, aki akkor is a zárt ablakon érkezik, amikor tárva nyitva a nagykapu.)
Gambitet hátrahagyják egy összefirkált Doom szobornál, ráhívják a Thorokat, de azért nála felejtik a Mázlista késeket, hogy legyen valami esélye ellenük. Mint kiderül az anomália amiért a hajcihő folyt nem haj, hanem az eredeti Rocket Raccoon farka. Hogy ez honnan került elő azt ne tőlem kérdezzétek. Miután Kitty látja mekkora érzelmi jelentőséggel bír Peter számára, nála hagyja az anomáliát. Drax és Peter elhatározzák, hogy otthagyják a bárt, tolvajnak állnak és keresnek egy genetikust, aki klónoz nekik egy Rocker Raccoon sereget.

Civil War 04

 Hank összedobja a Bellcurvet (szupererő közömbösítő töltet ugyebár), Peter pedig rádumálja Rogers generálist az invázióra. Cap a támadást egy fekete pajzzsal (ez mekkora cool már :)), és négyoldalas beszéddel, valamit a Miriam Sharpe féle béke hídjának lerombolásával indítja. A csata csúcspontján Peterre hagyja a fegyver bevetését, majd kijelentve, hogy katonának mindig jobb volt mint tábornoknak magára hívja az ellenséges sereg szuperképességű nagyágyúit, célpontként és csaliként kínálva fel magát a Bellcurve bevetéséhez.
 Tony mindeközben - Buckyra hagyva Iron védelmét - Amazon után kutat. Tudja, hogy Jennifer valami fontosat akart közölni vele a merénylőről mielőtt lekapcsolták. Betör a bázisra, ahol szerelmét fogva tartják, és egy alakváltó képességeket fitogtató T'Challával találja szemben magát. Bár ő Mistique-re tippel kiderül, hogy a skrullok keverik a málnaszörpöt. Vas és Amazon rendet vág a zöldek között, de a királynő elmenekül, ami azért veszélyes mert bárkinek kiadhatja magát.
 Marvel kapitány (gondolom Carol Denvers) hiányolja Vasat az ütközetből, és Bucky attól tart hogy a nő nem bízik benne...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7923 Dátum: 2015. Szeptember 09., 18:27:13 »
House of M 02

 Wiccan és Speed  civil engedetlenségét a Shaw és Wolverine vezette elit S.H.I.E.L.D. osztag torolná meg, de Wanda feltörli velük az aszfaltot, mondván az uralkodó unokáit senki sem vonhatja felelősségre. Death Locket pár hete elfogott apja búvóhelyére vezeti Clintet, Black Catet és Mistyt. Egy bevetésre kész kiborg-zombi sereget és egy mutástalanító lövedéket ad át a triónak. Míg Lorna és a palotaőrök a zombikkal viaskodnak, a hármas lemerényli Magnetot a Sólyomszem nyilára illesztett töltettel. A Magneto vendégszeretetét élvező egykori ellenfél Fin Fang Foom már éppen befalatozná a merénylőket, amikor árvíz zúdul a palotára. Kezdetét veszi Namor és az áruló Pietro atlantiszi csapatainak és viziszörnyeinek inváziója...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7922 Dátum: 2015. Szeptember 08., 12:56:01 »
Magyarul is megjelent a zseniális "Az ember, akinek megvolt mindene" c. hasonló Superman-sztori. Valószínűleg még régebbi az ötlet, Lem is írt ilyet a Kiberiádában.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7921 Dátum: 2015. Szeptember 07., 22:03:42 »
Egész pontosan azt mondta Rick, hogy ez egyfajta kívánságteljesítő kút. Így hát teljesült Maestro kívánsága. De csak álmaiban.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7920 Dátum: 2015. Szeptember 07., 20:28:51 »
Future Imperfect 05

 Farek tippje jó volt, az Ancient One valójában a jó öreg Rick Jones. A kerekesszékes aggastyán és a tomboló Maestro kontrasztja igen jól mutat az egyik képen. Minden akadékoskodás nélkül átadja a Destroyert Maestronak, de figyelmezteti, hogy vigyázzon mit kíván, és hogy Doom már közeleg. Mire Maestro egyesül a Destroyerrel Fátum is megérkezik, a többiek pedig rövid főhajtás után jónak látják eliszkolni a kitörő párbaj közeléből. Maestro várakozásainak megfelelően legyőzi Fátumot, majd térdeplő szuperhősök előtt ünnepli, hogy ő lett a világ új istene. Ekkor derül ki, hogy mindez csak illúzió. Rick és a lázadók még mindig a helyszínen szemlélik, ahogy Maestro/Banner a Destroyer előtt ünnepli magát immár a látomás foglyaként. Hát ennyi volt emberek! Kto szmatritye málágyéc!   :m-hulk:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7919 Dátum: 2015. Szeptember 01., 15:23:31 »
Civil War 03

 Elektra elesik a Stark robotőreivel folytatott harc során. Venom magához veszi tőle Murdock nuncsakuját. Mint kiderül a várost Ock Doc és Fisk hibridje irányítja. Venom, aki valójában Clint fejbe nyilazza a nuncsakuval és így lekapcsol a város védelme. Parker különítménye így sikerrel jár, megszerzik a Bellcurvehoz szükséges anyagokat Bestiának. Peter, amikor átadja a nuncsakut McCoy-nak arról panaszkodik, hogy már nem érintik meg a veszteségek sem.
 Amíg Rogers területén az élelmiszerhiány, addig Tony világában a túlnépesedés okoz gondokat. Worthingthonnak ezért egy zavargást kell levernie. Winter Soldier (legalábbis rátippelek) támogatásáról biztosítja Starkot, aki szintén bízik magában.
 Jennifer átjut Steeltown őrségén, mert már Xavier sem a régi, ő pedig ügyvédként megtanulta, hogy még magát is becsapja, ha bűnöst véd. Egy nyomkövető és egy drón segítésével felkutatja és beazonosítja a merénylőt, Bullseyet. Őt azonban az egykori Speedball ismeri fel a városban, akit anno ő védett a tárgyaláson. Speedbal jelenleg Rogers generális rohamosztagának a Punishereknek a tagja. A Punisherek (nem ismerem a további tagokat) lecsapnak Jenniferre, aki She-Hulk módba kapcsol. Leadja a drótot Tonynak Bullseyeről, és még valami fontosat akar róla közölni, amikor találat éri. A Punisherek hiába kutatnak utána, Jennifert, mintha a föld nyelte volna el.
 Jennifer egy üvegcellában tér magához, egy bázison ahol Bullseye mellett a börtönrobbanás óta halottnak hitt T'Challa szemléli őt.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7918 Dátum: 2015. Augusztus 26., 20:20:03 »
A Top 5 igazából arra jó, hogy rámutasson pár érdekességre, amire utána rá lehet keresni. Pl. a Top 5 DD & Punisher bunyók között nem találtam meg az egyik kedvencemet (ezért is szubjektívek ezek a listák), de a Dino Gnuccis téma ütött, azt nem ismertem.

« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 26., 23:51:24 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."