Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 646581 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7797 Dátum: 2015. Március 13., 19:56:57 »
Az új SW-k közül a Darth Vadert olvasom, az első kettő brutálisan jó. A többi sorozatról vélemény?

Nekem tetszik a másik két cím is, de én lázadópárti vagyok.  :hzs-r2d2:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7796 Dátum: 2015. Március 13., 08:59:56 »
Ja és a New Avengers 31-en kiköptem a tüdőmet a röhögéstől. Az egyszemű ííííí-ző papok önmagukban Mézga Aladár kalandjaiba kívánkoznának (mint mikor Blökit kinevezték szőrnaggyá: "Lőj, Blöki!" "Csak velős töltetem van!" és előhúzta a pisztolytáskából a csontot), akkor ugye ezeknek Strange a főnökük, ezt még valamennyire értem, eladta a lelkét meg efféle. Aztán most Ra's al Ghoul Rabum Alal előgyün, és valójában Fátum, egyből le is jattolnak, mint a Nagy Durranásban, mikor mindenki ismer mindenkit: "Miért engem utálsz? Hé, ő evett az apádból!".

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7795 Dátum: 2015. Március 13., 08:54:28 »
Az új SW-k közül a Darth Vadert olvasom, az első kettő brutálisan jó. A többi sorozatról vélemény?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7794 Dátum: 2015. Március 12., 19:38:27 »
Lady Baraka rulz!


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7793 Dátum: 2015. Március 12., 18:59:50 »
Csodáljátok meg a DC trinityjének új jelmezeit:
http://www.comicbookresources.com/article/dc-comics-debuts-new-costumes-for-superman-wonder-woman

Robo Bunny, Murderboy and WonderIronWolverine Woman

Nem lehetne valahova elvermelni azokat, akik ilyen hülyeségre, mint ez (meg úgy az egész new52) rábólintanak?

Amúgy meg:


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7792 Dátum: 2015. Március 12., 18:26:17 »
Csodáljátok meg a DC trinityjének új jelmezeit:
http://www.comicbookresources.com/article/dc-comics-debuts-new-costumes-for-superman-wonder-woman

Robo Bunny, Murderboy and WonderIronWolverine Woman

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7791 Dátum: 2015. Március 05., 15:05:21 »
Nem olvasta el az apró betűs részt.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7790 Dátum: 2015. Március 05., 00:24:30 »
Ennyit Napfoltról meg az AIM-ről...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7789 Dátum: 2015. Március 02., 13:48:01 »
Vagy ő sem...

Szerintem nincs itt semmi rejtély, csak irgalmatlanul sok mellébeszélés. Írtam én is másfél oldalt úgy az "Árverés a nádason"-ról, hogy három sorban le lehetett volna írni. De ha az ember olyan ökörségeket fűz bele, mint hogy "...a sorok közül szinte süt a pályája vége felé közeledő Móricz keserű kiábrándultsága...", akkor egyből vastagabb az anyag és természetes az ötös. Helyettesítsük be Skultéty alakját a Sidra Marissel, a "töltöttgalamb" menyecskét meg a Black Swan-nel és ugyanott vagyunk, szóval értem a módszert, csak nem szeretem. Olvasni pláne nem, de írni sem szerettem, csak muszáj volt - Hickmannek nem lenne muszáj. Aki ennyit hablatyol kék falakról meg célérzékeny teleportálásról, az más aljasságra is képes.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7788 Dátum: 2015. Február 28., 21:26:27 »
Mióta találkozott a Diótörővel és veszített  :hehe:
Asszem ez a lánya, vagy ilyesmi.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7787 Dátum: 2015. Február 28., 12:20:44 »
Captain Marvel nagyon dögös az új sérójával!  :wub:

Jessica Drew meg mintha lefogyott volna, nagyobb popóval jobban nézett ki...  :badteeth:

Faltörő mióta nő, mi történt a férfival?  :headscratch:


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7786 Dátum: 2015. Február 27., 21:54:40 »
Nekem csak annyit jött le, hogy belerakott egy kikacsintást, hogy összebarmolják, amit mások felépítettek. De hogy ezen kívül lesz-e értelme...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7785 Dátum: 2015. Február 27., 12:40:07 »
Vagy ő sem, csak valahogy neki sikerül a Losttal ellentétben mindig összeblöffölni a végére egy átfogó választ.
Habár ez sem törvény, ott van például a Red Mass for Mars, szerintem ott még ő se tudta, hogy akkor most mit írt az utolsó füzetbe.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7784 Dátum: 2015. Február 27., 11:11:10 »
Miután figyelmesen elolvastam Hickman New Avengers 30-át, biztos vagyok benne, hogy Hickman érti.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7783 Dátum: 2015. Február 20., 12:04:05 »
A Wolverines egész jópofa kezd lenni. A végén az űrbéli látogató az előzetesek szerint Agyar, a Siár gárdából. Érdekes lesz, hogy miért jelenik meg, mint akinek Logan volt a legjobb barátja, hiszen az első Agyart Rozsomák még az M'Krann-os sztori idején elgyepálta, aztán később átváltozott Fészek-rovarrá, az meg rendszerint egyirányú utca. A Gárdában mondjuk a kódnevek hagyományosan nem személyeket, hanem szerepeket jelentenek, szóval ez lehet egy másik Agyar, akkor viszont nem tudunk róla semmit.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7782 Dátum: 2015. Február 16., 13:51:37 »
Amíg élt, Rozsi előbb-utóbb feltűnt minden egyes csapatban, most meg ugyanez van a szobrával: előbb-utóbb minden egyes csapatban feltűnik :D

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7781 Dátum: 2015. Február 15., 10:52:58 »
Nekem tegnap nehezen sikerült a .to-t munkára bírnom. Mindig valami .so-ra irányított.

Nálam a .to volt a nyerő, simán működik.

Wolverines #6

Úgy tűnik, hogy a készítők lejöttek a szerről, ez a rész már határozottan követhető volt... nem fogtam a fejem közben, hogy akkor most mi van...? Na jó, a cliffhangernél igen, de a cliffhanger-ök már csak ilyenek. Megnéztem volna, hogy a paradicsom madarak, és a többiek mit tudtak volna kezdeni Mr. S-sel az X-ek nélkül... sajnos így Shogunról sem derülhetett ki több, az X-Men kivitte helyette a szemetet. A Rozsó-szoborból meg lassan valamiféle vándorserleg lesz, annyian cipelték már a kezükben  :hehe:

Spider-verse

Noha hátra van még egy epilógus, de nekem nagyon laposra sikeredett a vége. Nem tetszett, hogy az ellenségek majdhogynem egymásra borultak a végén... Majrés is, aki eddig folyton hisztizett a szülei halála miatt, simán könyörületet tudott mutatni, PP-n meg már nem is csodálkoztam, hogy kesztyűs kézzel bánt Morlunnal. Szegény Kaine most foroghat a sírjában, és Miguel is láthatóan nagyokat nyelt a puhapöcsösködés láttán. Ide bizony egy Ottó féle "végső megoldás" hiányzott, ami komorságával méltó befejezést adhatott volna, hisz nem kevesen hagyták ott a fogukat Morlunéknak hála.
Ja és persze a "nagy hálószövőről" és Karnról sem tudtunk meg többet, pedig azt hittem, ez a két karakter tartogat még meglepetéseket  :rolleyes:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7780 Dátum: 2015. Február 11., 13:27:28 »
Nekem tegnap nehezen sikerült a .to-t munkára bírnom. Mindig valami .so-ra irányított.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7779 Dátum: 2015. Február 11., 13:03:02 »
.to-val simán él és virul :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7778 Dátum: 2015. Február 11., 12:52:18 »
Kickass-t letiltották, Kalózék "offline"... zavart érzek az Erőben, mintha milliók és milliók kiáltottak volna fel...
kikessz pont unblocked pont pw
itt a UK-ben a virgin media mindent letilt de ez működik már egy ideje

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7777 Dátum: 2015. Február 11., 11:48:58 »
Kickass-t letiltották, Kalózék "offline"... zavart érzek az Erőben, mintha milliók és milliók kiáltottak volna fel...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7776 Dátum: 2015. Február 09., 14:13:43 »
Gratulálok! Sajnos nekem ez drága mulatság volna... Bár az adókedvezmény miatt el bírnék viselni belőlük 3-at, kizárólag fizetésnapon  :hehe:

Kössz! :D Egyelőre ez a kettő van, elsőre nem is rossz; szerencsére nem kérdezte meg az ultrahangos doki, hogy "Kettő lett, maradhat?"  ;D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7775 Dátum: 2015. Február 07., 22:12:02 »
Fogalmam sincs, meddig húzzák a képregényt, majd idővel, ha elég összegyűlik, ránézek, meg talán honosítom is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7774 Dátum: 2015. Február 07., 14:14:12 »
Talán a legjobb X cím volt az All-New X-Factor, nekem is nagyon tetszett!  :rolleyes:
Sajnos, már a Secret Wars előtt megszűnik, a huszadik szám az utolsó...  :(

Elolvastam DC vonalon a Godhead-et, érdekes volt!  :rolleyes:
Kicsit olyan volt, mint amikor a Kapiék Zeusz ellen mentek!  :badteeth:
A story elején teljesen esélytelennek voltak feltüntetve a Lámpások, a végére viszont elég rendesen kicombosodtak!  ;D
(A gyakorlatilag isteni hatalmú lények otthonát a Lámpások mentik meg...)  :hehe:
Aminek viszont nagyon örültem: Saint Walker és vele a remény is, visszatért!  :brow:

A Spider-Verse-től többet vártam...  :dry:
A Spider-Island közelébe sem ér!  :-\
Eléggé fura, kiábrándító, hogy rajzfilmfigurák is ott rohangálnak a keményebbnél keményebb karakterek között...
Érdekes volt, hogy a főgonosz simán elintézte a ,,Kozmikus Pókembert'', Kaine viszont vele végzett tök simán!  :rolleyes:
Morlun testvére kiköpött Mr. Hyde!  :brow:

A Terminator Salvation: The Final Battle tetszett valakinek? Nem volt rossz szerintem, ahogy folytatták a Bale-Worthington-féle filmet!  :rolleyes: A story vége rendesen mellbevágó!  ;)
A Fire and Stone-ban meg volt minden: Alien-ember fúzió, mutáns ember, mutáns Predator, Predator vs. Space Jockey csata!  :bravo: Galgo-n mekkorákat röhögtem, nagyon nagy arc a pali!  ;D

A Mortal Kombat X is tetszik, eddig 5 szám jelent meg! Nem tudja valaki, hogy hány szám lesz még? (Talgaby, esetleg?)  ;D
Remek a grafika, jók és brutálisak a harcok! Fantasztikusak az új karakterek!  :pogo:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7773 Dátum: 2015. Február 06., 20:54:47 »
Nemrég belelolvastam az All New X-Factor-ba. Szerencsére PD hozza a tőle elvárt szintet. Nagyon tetszik, ahogy egyik pillanatról a másikra le tudja hozni a szuperhősöket a földre. Bendis példát vehetne róla, hogy kell csapatképregényt írni. Külön tetszik, ahogy Pietrot rehabilitálta, nem pedig csak elfelejtette az (igen komoly) bűneit. A nyilvános vallomása a legjobb pillanat ami mostanában a Marvelnél történt. De ennek a sorozatnak is vége lesz sajnos a Secret Wars után... Ami biztos vagyok benne, hogy a New 52 Marvel megfelelője lesz majdnem ugyanolyan szarul kivitelezve.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7772 Dátum: 2015. Február 06., 18:05:19 »
Az Operation S.I.N. nem egy Original Sin spin-off?

Gondolom annyiban, hogy ez is egy "elmondatlan történet". Egyébként tetszik a felütés, csak könyörgöm ne csináljanak Howardból egy Vasember 0.1-et (kezdtem aggódni, amikor megláttam a mellvértet a haverján), épp elég, hogy Howard kb. akkora arc, mint a fia lesz később... De ezt el tudom viselni  ;)




IC, te mit szedsz olvasás közben? Én is kérek!

Őket:

Ja és nem adok, ui. ezek az ENYÉMEK  :hehe:

Gratulálok! Sajnos nekem ez drága mulatság volna... Bár az adókedvezmény miatt el bírnék viselni belőlük 3-at, kizárólag fizetésnapon  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7771 Dátum: 2015. Február 06., 11:21:51 »
És sebességmezőként használtam, de inkább a NewGent kérdezd, ők viszik a Flasht.

Köszi szépen a segítséget, amúgy nem nekem kellett, hanem egy másik fordítónak, aki Facebookon is megkérdezte, és ott is ezt írták, úgyhogy mivel két forrásból is meg lett erősítve (mint a Newsroomban  :D ), ezért végül ezt írta be.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7770 Dátum: 2015. Február 06., 10:10:36 »
IC, te mit szedsz olvasás közben? Én is kérek!

Őket:

Baltazár-a-méhecske és Babóca-a-katica cosplay, nemsemmiez, mi? Ja és nem adok, ui. ezek az ENYÉMEK  :hehe:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7769 Dátum: 2015. Február 06., 09:21:43 »
Az Operation S.I.N. nem egy Original Sin spin-off? Mert ezek szerint nincs :D Amúgy Peggy-ék később is akcióznak, de még az SSR idejében járunk a SHIELD megalakulása előtt (az Agent Carter one-shot előtt) :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7768 Dátum: 2015. Február 05., 20:39:35 »
Azt hiszem be kellene izzítanom azt az Agent Carter tv sorozatot, ami úgy tudom, szintén az ötvenes években játszódik.

Inkább negyvenes évek vége ;)

A képregény (Operation S.I.N.)  1952-ben játszódik, amiben Peggy Carter és Howard Stark Moszkvában akcióznak... Ezek szerint nincs köze a tv sorozathoz?


IC, te mit szedsz olvasás közben? Én is kérek! 
"Once a scanlater, always a scanlater."