Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 638101 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7587 Dátum: 2014. Október 22., 21:26:23 »
Hát jah már léphetnének igazán a Pókok :D

Amúgy Evan-ból Apokalipszist gyártani a legnagyobb faszság, ami csak létezhet :/

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7586 Dátum: 2014. Október 22., 21:04:21 »
Most a Spider-Verse-ben tényleg egy farsangra készülő nehézbúvártól és egy halom Pokoltűz Klub-maskarás idiótától kéne összecsinálnia magát az olvasónak? A "Spider-totem" szöveg nem rossz, de ezek a félmajmok minél több Pókembert ölnek meg, annál szánalmasabb az egész.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7585 Dátum: 2014. Október 22., 21:01:57 »
Nekem az új rész végén kifejezetten tetszett, ahogy a "nagyfiúk" a szokásos módon szépen megpaskolták volna a "kisfiúk" fejét, hogy menjenek szépen vissza a szobájukba és ne szóljanak be a nagyok dolgába, és Plazma a "nagyfiúk" képébe vágta, hogy mi erről a véleménye. Nem tetszett, hogy a szokásos "X-ek és Angyalok nem bíznak egymásban" lemez jött elő, ami kb. annyira eredeti, mint hogy Pókember angst-ol a nagybátyja miatt és nőügyekben béna, ez így kicsit "Brand new day": "Hátha nem veszi észre senki, hogy ugyanazt adjuk elő sokadszorra."
Nem teljesen jöttem rá, hogy Evan mitől lett nagydarab és kigyúrt?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7584 Dátum: 2014. Október 22., 19:18:28 »
Az Axis továbbra is alulmúl mindent... a Spider-Verse nem rossz, de még nagyon nem állt össze a dolog... mármint persze az alapconcept megvan, de jól jönne már pár visszavágó :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7583 Dátum: 2014. Október 22., 15:50:43 »
kezd uncsi lenni ez a teas-elés már...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7582 Dátum: 2014. Október 22., 13:29:17 »
Meg az Infinity Gauntletben mintha kicsit több ékkő lett volna, nem? :D

Jóvanna, Thanost levették az EMKE-aluljáróban egy hamis ékszerkollekcióval, és mi van abban? (Gyémánt tuti nincs.) Attól, hogy valaki szinte korlátlan erejű titán, még kibabrálhat vele néhány ügyes gagyizó. Eladtak neki egy hamis kesztyűt, csak otthon a Titánon vette észre, hogy "Infinnita Gunnlyt" van ráírva és már majdnem az össze kő kipotyogott belőle, ezért néz olyan morcosan a borítón. Alul látható az ügyes kis szélhámos család, mindannyain felöltözködtek a dellából a sarki Giorgio Armaniban egy divatos cuccba.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7581 Dátum: 2014. Október 22., 12:26:02 »
Az Iron Wars borító szabadság szobráról a Síró Angyalok és a Sötét Zsaruk kettő végének szerelemgyereke jutott eszembe :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7580 Dátum: 2014. Október 22., 12:16:30 »
Viszont az eddigi poszterek mind témájukban, mind a rajzot illetően teljesen megegyeztek az eredeti történetekkel. Az Armor Wars már határeset, az Infinity Gauntlet és a Planet Hulk meg tök más, főleg ez utóbbi. Csak annyiban hasonlít az eredetihez, hogy ebben is van Hulk, ami azért nem sok. De az eredetiben se dinoszaurusz, se sok Hulk, se barbár Kapitány nem volt, aki ráadásul a CW végén meghalt és a Siege-ben tért vissza, szóval igazoltan hiányzott.
de Steve most meg 90 éves és FalCap van.
Amúgy az Armor Wars borító csak szerintem nem túl jó? Valahogy a pózok olyan erőtlenek. Szép az árnyékolás de az egésznek olyan fél amatőr hatása van. Mondjuk ami preview oldalakat láttam a Superior Iron Manből az se nyűgözött le.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7579 Dátum: 2014. Október 22., 12:02:14 »
Meg az Infinity Gauntletben mintha kicsit több ékkő lett volna, nem? :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7578 Dátum: 2014. Október 22., 11:41:37 »
Viszont az eddigi poszterek mind témájukban, mind a rajzot illetően teljesen megegyeztek az eredeti történetekkel. Az Armor Wars már határeset, az Infinity Gauntlet és a Planet Hulk meg tök más, főleg ez utóbbi. Csak annyiban hasonlít az eredetihez, hogy ebben is van Hulk, ami azért nem sok. De az eredetiben se dinoszaurusz, se sok Hulk, se barbár Kapitány nem volt, aki ráadásul a CW végén meghalt és a Siege-ben tért vissza, szóval igazoltan hiányzott.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7577 Dátum: 2014. Október 21., 22:51:23 »
Hááát ezek nem tűnnek reprintnek vagy tévedek?
A Marvelnél tényleg mindenkinek elment az esze?!?  :headscratch:
Szerintem fix, hogy ez egy időutazós sztori lesz, ahol ezeket mind végigjárják valami alternatív világban. Gondoljatok bele ennyi event ugyanazokkal a szereplőkkel nem hogy nem kivitelezhető, de pénzügyileg sem érné meg.
vagy ez vagy a reprint lesz a helyes megfejtés.
Egyéb esetben meg menj haza Marvel mert részeg vagy. Bár ilyenek láttán valószínű, hogy már olyan részeg, hogy haza se tud menni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7576 Dátum: 2014. Október 21., 22:36:11 »
Hááát ezek nem tűnnek reprintnek vagy tévedek?
A Marvelnél tényleg mindenkinek elment az esze?!?  :headscratch:
Szerintem fix, hogy ez egy időutazós sztori lesz, ahol ezeket mind végigjárják valami alternatív világban. Gondoljatok bele ennyi event ugyanazokkal a szereplőkkel nem hogy nem kivitelezhető, de pénzügyileg sem érné meg.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7575 Dátum: 2014. Október 21., 22:33:54 »
A "Boldogok a sajtkészítők" is ugyanúgy vonatkozik minden tejipari termék előállítójára.
:lol: :lol: :worship:
Én pedig Magneto saruja helyett annak gatyáját követném :)


Egyébként valahol azt olvastam, hogy a Magneto 11-ben van valami magyarázat arra, hogy hogyan és honnan rittyentette össze a szupergonoszokat? Tud erről valaki valamit?
Ahogy Inner Circle is mondta.

Rejtélynek és Kardfogúnak felemlegeti, hogy korábban is könnyedén hülyét csinált belőlük, Vérontónak azt mondja, hogy képzelje el, micsoda váratlan őrület lenne, ha most ő lenne a megmentő (nem szívatlak), a Szivacsembert leszólítja egy kocsmában, a Vészmanót megfenyegeti a saját tökbombáival, Fátumnak leveri a robotjait, mire az közli vele, hogy vele megy, de nem őt követi (és persze viszi Lokit is), a Varázslónőt Lokival együtt szedi össze egy tóban, Deadpool meg Magneto után kémkedik, hogy mire fel ez a nagy csinnadratta, "Acts of Vengence" balhé, mire közli vele, hogy felőle jöhet ő is. Mindezeket a világ minden sarkából négy oldal alatt kb. Lámpás Jack meg csak úgy előkerül a semmiből az utolsó oldalra. Elég random csapat, hogy mi ne mondjak. :D Én azért remélem, hogy ha túl sok okos dolog nem is sül ki ebből, legalább valami badass igen.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7574 Dátum: 2014. Október 21., 22:19:19 »
Az egyik How It Should Have Ended-ben volt az a jelenet, mikor Superman letolja a gatyáját elkiáltja magát "Ríííbúúúúúút" és ledarálja a kávézó mennyezetét szinte előre jelezve, hogy mire lehet számítani a filmtől :DDD Na ez tökéletesen ide passzol :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7573 Dátum: 2014. Október 21., 22:14:56 »
Hááát ezek nem tűnnek reprintnek vagy tévedek?
A Marvelnél tényleg mindenkinek elment az esze?!?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7572 Dátum: 2014. Október 21., 21:52:14 »

Hááát ezek nem tűnnek reprintnek vagy tévedek?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7571 Dátum: 2014. Október 21., 13:44:27 »
Én pedig Magneto saruja helyett annak gatyáját követném :)

Valami új szupererő rejtőzhet ott. Meg is nézem az offisöl szájt-on, hogy a "magnetic control" mellé nem jelent-e meg a "phallic fixation". Ha a haverom ilyen irányba mozdulna el, Xavier helyében talán én is főbe lőttem volna magam egy Főnix-sugárral (suicide by Summers). Bár az is figyelemreméltó, hogy az övén nincsen csat. Gondolom, ezt a szörnyeteget nem lehet akárhogy elzárni; csat nélküli adamantium-öv kell hozzá (Magneto csak a mágneses erejével tudja lehúzni a sliccét). Jézusom, maradtunk volna az eredeti verziónál :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7570 Dátum: 2014. Október 21., 13:39:57 »
Hatalmas magyarázat: körbemegy és mindenkit szépen megkér, hogy oszt gyeremánki, mint a Kretén a Popsi-szigetre. Ne pazaroljatok rá az életetekből.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7569 Dátum: 2014. Október 21., 13:37:01 »
Ezek után szerinted belenézek?  :badteeth:
Gondoltam, feláldozod magad a köz érdekében.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7568 Dátum: 2014. Október 21., 13:36:33 »
Ezek után szerinted belenézek?  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7567 Dátum: 2014. Október 21., 12:42:44 »
A "Boldogok a sajtkészítők" is ugyanúgy vonatkozik minden tejipari termék előállítójára.
:lol: :lol: :worship:
Én pedig Magneto saruja helyett annak gatyáját követném :)


Egyébként valahol azt olvastam, hogy a Magneto 11-ben van valami magyarázat arra, hogy hogyan és honnan rittyentette össze a szupergonoszokat? Tud erről valaki valamit?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7566 Dátum: 2014. Október 21., 12:29:42 »
Azt nem értem, hogy ha a "Days of Future Past"-ból "Years of Future Past" lesz, akkor a "House of M" hogy maradhat meg. Nem inkább "Cottage of M" vagy "Tent of M" lenne a helyes? Mindenki tudná, hogy miről van szó. A "Boldogok a sajtkészítők" is ugyanúgy vonatkozik minden tejipari termék előállítójára.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7565 Dátum: 2014. Október 21., 10:48:46 »
Ezen a HoM képen Magneto gatyája már önmagában felér egy szőnyegbombázással.
:lol: :lol: :lol:
Idézet
"Marauders manhandle"?
"Retards revenge"?
"Bartenders bartende"?
Viva villains!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7564 Dátum: 2014. Október 21., 09:54:41 »
Ezen a HoM képen Magneto gatyája már önmagában felér egy szőnyegbombázással.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7563 Dátum: 2014. Október 21., 09:53:16 »
Valóban azt hiszed, hogy csak az Angyaloknak vagy olyan csatakiáltása, mint az "Avengers assemble", amire a világ minden sarkából előugrik vagy két tucat Bosszúangyal? Naiv vagy, az a te bajod. A gazfickóknak is nyilván van ilyen, csak azt még nem mutatták.

"Marauders manhandle"?
"Retards revenge"?
"Bartenders bartende"?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7562 Dátum: 2014. Október 21., 09:51:17 »
Vagy hogy egy egész éjszaka nem találja meg őket a Koponya, mert úgy elbújtak egy közepes úttörőtábornyi területen?

Na, voltam én már olyan úttörőtáborban, ahol egész éjszaka nem lehetett megtalálni két 16 évest (ezek meg mégiscsak szuperhősök) :D És ti még röhögtetek rajtam, amikor azt fejtegettem, hogy a Koponyának azért kellet Xavier agya, hogy csajokat szedjen fel az osztálybulin :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7561 Dátum: 2014. Október 20., 17:51:04 »
na már House of M is...tuti csak valami tpb vagy hc reprint sorozat lesz csak felfújják a marketinggel (minden event, minden tie in-el, kronológiai sorrendben 3-400 oldalas tpb-kben pl.). Ennyi sztorit nem tudnak ellőni egy év alatt.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7560 Dátum: 2014. Október 20., 16:22:27 »
Szerintem ebből a végén még tényleg kihoznak valamit :D Amúgy még mindig amellett voksolok, hogy az egészet arra hegyezik ki, hogy megkerüljék, de rohadtul pofátlan módon a megfilmesítési-jogi mizériát :D


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7559 Dátum: 2014. Október 20., 14:28:32 »
Valamint a sikeres taktika tökre ütőképes mert pont a legelszálltabb vadbarmokról, mint Carnage pont nem vezettek aktát a CW alatt/előtt/után :D
Ej, ej, ej, nem figyelsz... az őrszemeket Stark jófiú aktája ellen készítették. A rosszfiúkra nem gondoltak. Ezért szegény őrszemek nyilván a sarokban fognak reszketve hüppögni, miközben pl. Carnage - aki köztudottan nagy csapatjátékos, kiszámítható és lehet rá támaszkodni - szétcincálja őket.

És tényleg nem értem az értetlenségedet, hogy hogyan tudta összeszedni ezt a válogatott gazember csapatot. Valóban azt hiszed, hogy csak az Angyaloknak vagy olyan csatakiáltása, mint az "Avengers assemble", amire a világ minden sarkából előugrik vagy két tucat Bosszúangyal? Naiv vagy, az a te bajod. A gazfickóknak is nyilván van ilyen, csak azt még nem mutatták. De ha Bendis esetleg a cím közelébe téved, akkor megmagyarázza neked, hogy mindig is volt, sőt, hamarabb, mint az Angyaloknak. Na, remélem, most már felfogtad.  ;D Meg egyébként is, kicsi gyúrni kellene a "suspension of disbelief" képességedre  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7558 Dátum: 2014. Október 20., 14:13:04 »
Ugyan már az semmiség: Magneto 2 perc alatt összetoboroz egy olyan személyekből álló sereget, akiket rohadtul nehéz megtalálni és rohadtul más-más pontján vannak a bolygónak ráadásul egyik sem az a kooperatív fajta, hogy belemenjenek fél szó után egy bunyóba... mert az "helyes"...
Valamint a sikeres taktika tökre ütőképes mert pont a legelszálltabb vadbarmokról, mint Carnage pont nem vezettek aktát a CW alatt/előtt/után :D