Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 637639 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7497 Dátum: 2014. Október 02., 16:03:37 »
Az új alter-"Peter" egy szadista féreg, és bármennyire is próbálják eladni úgy, hogy az őt rendszeresen megruházó bácsikája ezért a hibás valahogy nem hihető...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7496 Dátum: 2014. Október 02., 14:58:19 »
Eszerint nem érdemes belenézni  :hehe:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7495 Dátum: 2014. Október 02., 14:25:09 »
Az új Spider-Verse chapterben csak én akartam, hogy minél előbb kinyírja a gyökeret Morlun?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7494 Dátum: 2014. Október 02., 14:08:40 »
Ja, Miss No More Mutants, akit már senki sem szeret, még apuci se lovagoltatja a térdén. (Az automatikus poénokat mindenki tartsa meg  :hehe: ) Hüpp-hüpp. Apucinak nem teccik, hogy valaki milliókat akar lemészárolni. Mindig azzal jön, hogy egyszer már átélte, és akkor nem volt frankó. De most ne veszekedjünk azon, hogy ki ölt meg kit...

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7493 Dátum: 2014. Október 02., 12:34:26 »
Csak Skarlát Boszorkány nyávogása ne lett volna 'aláfestő zenének' :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7492 Dátum: 2014. Október 02., 12:27:52 »
Tudom, rohadjak meg, de szerintem kurvajó az Uncanny Avengers.  ;D Csúcsra járatott high concept sztori-elemeken hisztizni szuperhősképregényeknél nekem eleve nonszensz.
Persze, ízlések és pofonok. De mit értesz high concept sztori elem alatt?

Magneto nekem is tetszett, ő hiteles és önmaga volt :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7491 Dátum: 2014. Október 02., 12:13:46 »
Jet drámája a semmiből jött...

Ki fogad velem egy belga sörbe, hogy Sharon az áruló / agymosott?
megint????

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7490 Dátum: 2014. Október 02., 11:52:28 »
Nekem is bejön az UA. Magneto meg full hiteles volt a nem túl összetett folyamatábrájával:

START
  l
 V
(meglátom a nácit)
  l
 V
(megölöm a nácit)
  l
 V
END

Hát ennyi. A sztori elején meg voltam győződve róla, hogy ilyen helyzetből egy épphogycsak megmenekülés lesz, aztán majd jönnek a többiek; nem, Magneto marad és agyonb_sz mindenkit. Na, ERRE szerintem szüksége van a Marvel Univerzumnak :D Onslaught és a halott Xavier kavarásából meg a végén kijöhet egy élő Xavier :-)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7489 Dátum: 2014. Október 02., 11:48:53 »
Jet drámája a semmiből jött...

Zola eddig is fűzte Jet-et, csak az eddig hitt a hősöknek. Akik egyébként síkhülyék. Ki fogad velem egy belga sörbe, hogy Sharon az áruló / agymosott? Ő is ugyanannyit lógott Zolával, mint Jet, neki mégis azonnal hisznek, amikor vádaskodik valakire, aki szintén segített nekik. Már itt egyértelmű volt, hogy "totally out of character", ahogy nekiesnek Jet-nek. És amikor a végén kiderült, hogy jé, tényleg van egy áruló, aki évek óta ismeri a Sólymot, ott volt a Kapitány összejövetelén és akire sosem gyanakodnának, akkor aztán tényleg nem volt nehéz összerakni a kétdarabos puzzle-t. (Ja és a központban marad Steve-vel, mindenre rálátása lesz.)

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7488 Dátum: 2014. Október 02., 11:40:15 »
Tudom, rohadjak meg, de szerintem kurvajó az Uncanny Avengers.  ;D Csúcsra járatott high concept sztori-elemeken hisztizni szuperhősképregényeknél nekem eleve nonszensz.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7487 Dátum: 2014. Október 02., 11:17:07 »
Uncanny Avengers 25.

Komolyan, amikor már azt hiszem, hogy nincs lejjebb, mindig sikerül meglepniük. Red Skull-Onslaught? Hagyják már békében nyugodni azt a szerencsételn olt Onslaught-t! Egyszer jó volt, a visszatérése bűn rossz, most meg megint előveszik, felturbózva egy ronda vörös koponyás fejjel és pár polipcsáppal? De tényleg, ne máááár!
Ráadásl Magneto félig szétverte Koponya... ööö... koponyáját, és sehol nem láttam az extra agyat. Szóval tényleg, ez az egész koncepció úgy szánalmas, ahogy van. Még megvárom, hogy kifut-e valahova, de ha ezt a szánalmas szart akarják főellenfélnek a sorozatba, akkor lehet, hogy hagyom a fenébe. Oké, hogy csak 5 perc, amíg átolvassa az ember, de egy-egy ilyen rész után még az is sok az életemből.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7486 Dátum: 2014. Október 01., 20:42:42 »
Nekem eddig tetszett Remender Captain Americája és a Falcon-Cap ötlet is bejött (bár fura, hogy kb ugyan úgy néz ki csak zászlós a ruhája meg van pajzsa), de ez a mostani szám...
Jet drámája a semmiből jött, a ceremónián a viccelődés már az elején sok volt és még 2 oldalon át folytatták és az egészben semmi drámai nem volt, elpoénkodták fölöslegesen.
Persze azért még bízok a folytatásban. Bár azt nem tudom, hogy tudja majd lóbálni a pajzsot supersoldier szérum nélkül.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7485 Dátum: 2014. Október 01., 12:03:02 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7484 Dátum: 2014. Október 01., 11:57:58 »
Farek: ez nem vicces, ez tragikus  :hehe:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TheWorfEffect
"He's the guy who's here to act tough so new characters can wreck him when they're introduced thus proving to the rest of us how amazing they are! Like Wolverine or Worf."
Inkább Colossust mondanék Wolverine helyett.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7483 Dátum: 2014. Október 01., 11:34:06 »

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7482 Dátum: 2014. Szeptember 30., 14:42:42 »
Nemtom a Spider-Verse-nek megbocsátok bármit Gwen-Póki óta :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7481 Dátum: 2014. Szeptember 30., 12:23:04 »
Szerintem jól döntöttem, hogy én ezeket eltettem egy későbbi időpontra, hogy majd egyszerre olvassam el őket, akkor talán jobban összeáll minden. Spider-verse ohc-t elő is rendeltem tegnap mert Amazonon nevetségesen alacsony az ára (Hickman Avengersével várok az omnibusig, tuti lesz).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7480 Dátum: 2014. Szeptember 30., 12:12:28 »
Inner Circle, gyere máskor is! Igen jól szórakoztam a véleményeden :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7479 Dátum: 2014. Szeptember 30., 11:32:51 »
A Spider-verse-ben ráadásul az eddigi egyik leghülyébben kinéző farsangszökevény a hűdeveszélyes gonoszbácsi: egy frakkos faszi nehézbúvár-sisakkal a fején. Ez aztán akárhányszor kinyírhatja Rozsomákot (ráadásul egy kifejezetten érdekes univerzumba valót), ettől még egy idióta marad.
A New Avengersben meg Thanos bohócválogatottját egy pillanatig sem tudtam komolyan venni, akármennyit emberkednek, attól még egy másodosztályú Sinister Six, abból a fajtából, akiket Pókember egyszál egymagában legkésőbb a sztori második részének 17-ik oldalán lerendez, és utána még pár oldalt levezetőzhet, a gatyáját keresi vagy ilyesmi. Egyszer Árnyék szólt be az Akolitusoknak a Muir szigeten, hogy "Hát, próbáltam utánatok olvasni, de még mindig fogalmam sincs, hogy melyikőtök kicsoda." Le is verte egyedül az egész bagázst... de én se tudom, hogy melyik Thanosita melyik, és voltaképpen mit csinálnak azon kívül, hogy megjelennek, szétcsapnak mindenkit, nekik aztán mindegy, hogy optikus csapás pattan le róluk, nem fog rajtuk a jeges támadás vagy Rozsomákot verik le közelharcban, mert voltaképpen senki se vette a fáradságot, hogy megírja, hogy ezek mi a fenét tudnak?! (Tudom, egyszer valahova már leírták, de régen azért ez úgy ment, hogy ha X képessége a teleportálás, akkor X teleportálással harcol, nem közelharccal, távolharccal, sebezhetetlenséggel, eccerűen mindennel, ötfunkciós, krumplit is szeletel, 300 felülésnek megfelelően stimulálja a hasizmot és csak 19.999.- Ft, most rendelje meg!) Marad az, hogy kemények, mint a rákkendroll, hűdekegyetlenek, rossz fogakkal vigyorognak és a hősök holttestei fölött még tán sörrel is koccintanak. A feketén beszélő fehér csajról meg mindig ez jut eszembe:

Szóval ez már eddig is elég kusza volt, de most akkor még bejöttek a fehér feketepárducok (valaki itt nagyon rá van kattanva a sakktáblára, tán mindjárt lesz cameo is az "Ebony and ivory"-val), mondjuk túl sok vizet nem zavartak, egyből mentek a darálóba, csak azon röhögtem nagyon, ahogy hencegtek azzal, hogy semmi vész, őket amúgyis arra teremtették, hogy meghaljanak a vevőért, mint az űrtehenet a Galaxis Útikalauzban, aki a vendéglőben a világ végén kínálgatta magát:

Meg Shuri, az alternatív fekete párduc, azaz szürke leopárd vagy mittomén, aki feláldozza magát, vagy őt áldozzák fel, a jó franc se tudja, de miután kezdettől fogva utáltam a karaktert, én már rosszul nem járhatok, csak azt nem értem, miért várják tőlem, hogy ettől a szívemhez kapjak?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7478 Dátum: 2014. Szeptember 29., 11:12:31 »
Nem követem szorosan a Spider-verse-t, de ott nem Morlun a főgenya?

a noire-os részből úgy tűnik, hogy igen. Morlunhoz és a totemes dolgaihoz ugyan illik ez a dimenziók közötti pók-irtás, de az alapsztori már több helyről ismerős/unalmas lehet.
a Spider-verse-hez van most egy lazán kötődő mobilos/táblagépes játék, a "Spider-Man Unlimited", ott is feltűnnek a különböző Pókemberek, akik egy megnyitott portálon keresztül érkeznek, elvileg a Sinister Six ellen kell felvenni a harcot. most ingyenesen lehet telepíteni a Play áruházból, egész jól el lehet vele ütni az időt.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7477 Dátum: 2014. Szeptember 28., 21:27:32 »
Csak engem idegesít ez a mutassuk meg, hogy mekkora veszély valaki úgy, hogy megöletjük vele szeretett hőseinket egy/több másik dimenzióban? Lásd pl. jelenleg az Avengers ÉS a Spider-man képregényeket IS.
Nem követem szorosan a Spider-verse-t, de ott nem Morlun a főgenya? Mert róla már eddig is tudtuk, hogy nagyon veszélyes. Amúgy egyet értek.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7476 Dátum: 2014. Szeptember 28., 21:25:15 »
Csak engem idegesít ez a mutassuk meg, hogy mekkora veszély valaki úgy, hogy megöletjük vele szeretett hőseinket egy/több másik dimenzióban? Lásd pl. jelenleg az Avengers ÉS a Spider-man képregényeket IS.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7475 Dátum: 2014. Szeptember 25., 15:40:41 »
bár egy ideje nem követem, de most megnéztem...  :rolleyes:
ezt a Bolygó Kapitánya, avagy Avenger Prime vonalat nem kellene erőltetni, de ha már ez a standard, akkor nem szóltam  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7474 Dátum: 2014. Szeptember 24., 22:06:00 »
A Mighty Avengers 14 kötelező mindenkinek, aki látni szeretné, hogyan menti meg Luke Cage a világot. Nem vicc, tényleg. Lukk iz dö meeen, nován fákksz vid him, nát ívön Csákknorrisz.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7473 Dátum: 2014. Szeptember 20., 11:51:05 »
Multiversityt olvassa valaki? Várni akartam a trade-ig mint az Annihilatorral. de túl nagy a hype, meg ugye Morrison, szóval muszáj olvasnom folyamatosan és eddig nagyon jó (Doc Fate "Hey Presto"-ján eléggé felkacagtam).

Én olvasom, mint már mondtam, nem olvastam Morrison minden DC-s írását, de eddig nem is volt zavaró, bár egy két utalásról lehet lemaradtam, de egye fene. Bejött a második one-shot ponyvás hangulata amúgy, ez a Doc Fate meg elég badassül néz ki  ;D Várom a kövi részt, és am szívesen olvasnék még ezekről a különböző alternatív Földekről. A DC-nél a multiverzum eddig kb mindig arra szolgált, hogy Batman és Superman különböző változatait láthassuk, de így végre mással is találkozhatnánk. Akár ongoingot is indíthatnának, mondjuk az S.O.S tagjaival, (amennyire tudom ez is a célja a Multiversitynek, hogy új franchise lehetőségeket nyissanak a DC-nek.) :cool:
Morrison írásainak fele arról szól, hogy újraindítson egy-egy sorozatot, vagy új franchise-t teremtsen ,aztán általában vagy nem tudnak mit kezdeni ezzel )7Soldiers, Marvel boy) vagy nem győzik retconálni (New X-men).
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 20., 12:27:56 írta Balakin »

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7472 Dátum: 2014. Szeptember 20., 10:06:56 »
Multiversityt olvassa valaki? Várni akartam a trade-ig mint az Annihilatorral. de túl nagy a hype, meg ugye Morrison, szóval muszáj olvasnom folyamatosan és eddig nagyon jó (Doc Fate "Hey Presto"-ján eléggé felkacagtam).

Én olvasom, mint már mondtam, nem olvastam Morrison minden DC-s írását, de eddig nem is volt zavaró, bár egy két utalásról lehet lemaradtam, de egye fene. Bejött a második one-shot ponyvás hangulata amúgy, ez a Doc Fate meg elég badassül néz ki  ;D Várom a kövi részt, és am szívesen olvasnék még ezekről a különböző alternatív Földekről. A DC-nél a multiverzum eddig kb mindig arra szolgált, hogy Batman és Superman különböző változatait láthassuk, de így végre mással is találkozhatnánk. Akár ongoingot is indíthatnának, mondjuk az S.O.S tagjaival, (amennyire tudom ez is a célja a Multiversitynek, hogy új franchise lehetőségeket nyissanak a DC-nek.)
Szval én vevő lennék rá. Várom a harmadik számot  :cool:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7471 Dátum: 2014. Szeptember 19., 21:42:28 »
A kis Schmidt már az oviban is ezzel játszott:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7470 Dátum: 2014. Szeptember 18., 17:45:31 »
Eh, tudod hogy van ez, mindenki a hozott mintából dolgozik. Egy nácinak mi lehetne más, mint egy koncentrációs tábor...

De továbbra is az egész Vörös Koponya Xavier aggyal dolgot nevetségesnek tartom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7469 Dátum: 2014. Szeptember 18., 17:24:32 »
DoFP omázs borítókat KELL csinálni és KELL nézni. Minden más ERETNEKSÉG és megkövezünk, mint Máthidiászt Urunk nevének kimondásáért (a megkövezésen nők nem vehetnek részt) :D


A Vörös Koponya időközben kinyírta a fáradságosan kieszelt mentő-sztorimat Xavier lemásolt agyáról: nem, ez az igazi agya, olyannyira, hogy még X professzor árnyéka is benne lapul... Viszont nem értem, miért nem kezd valamihez ezzel a hatalommal. Egy hiper-telepata hatalomátvétele úgy kezdődik, hogy koncentrációs tábort épít?... Hihetőbb volt annak idején az Árnykirály, aki egyszerűen leült a Muir szigeten, és ha egy szuperhős odament, akkor elkapta és onnantól már az ő seregét erősítette.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7468 Dátum: 2014. Szeptember 18., 13:35:37 »
A következő normál számozású rész, a 35 meg igazi Hickman: már a borító tájékoztat arról, hogy már csak 8 hónap, és akkor majd történik valami. Pont. Azaz WTF??? Aztán a sztori második fele lehet, hogy érdekes, de az első annyira nem szól semmiről, hogy a másodikra teljesen elvesztettem az érdeklődésemet. Valaki majd lécci szóljon, hogy később érdemes-e visszaolvasni, bár sejtem a választ... :D
Ja, ráadásul nem csak a borító tájékoztat, de máris nyolc hónappal előrébb járunk. És próbálnak belengetni valami olyan jövőt, amitől aztán el kellene dobnunk az agyunkat, ahogy finoman majd csepegtetik az infót. De egyelőre pont nem hoz lázba különösebben.


Az Uncanny Avengers meg továbbra is ezt a még képregényekben is borzasztóan hihetetlen és hiteltelen "a halott X Professzor agyával én vagyok a legnagyobb telepata a világon" Vörös Koponyát próbálja új szuperfőgonosszá beállítani. És, ahogy korábban is mondtam, nekem ez a koncepció annyira valószerűtlen, hogy szinte a falat kaparom kínomban.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 18., 14:02:48 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"