Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 634758 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8246 Dátum: 2019. Január 08., 17:42:51 »
Ide is sikerült! Nem a legjobb kép, de erről beszéltem!


Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8245 Dátum: 2019. Január 08., 17:25:38 »
Eret vágok magamon, ha ez is annak a kókler bandának a kezébe kerül.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8244 Dátum: 2019. Január 08., 17:23:01 »
Passz! Lefényképeztem, de nem tudom hogyan tudom feltölteni ide!

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8243 Dátum: 2019. Január 08., 17:21:13 »
Boltban dolgozom és megjött a Lapker hírlapterjesztő a várható megjelenések ismertetője! Abban volt bent!

Ezzel amúgy hol szembesültél?

Eaglemoss???  :( :( :(

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8242 Dátum: 2019. Január 08., 17:18:31 »
Boltban dolgozom és megjött a Lapker hírlapterjesztő a várható megjelenések ismertetője! Abban volt bent!

Ezzel amúgy hol szembesültél?

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8241 Dátum: 2019. Január 08., 17:09:50 »
Most szembesültem vele, hogy február 9-től indul a Dc comics Batman legendája 80 részes képregény kollekció! De vajon kell ez még nekünk?? Ha így meg tovább a Magyar képregénypiac összeomlik, a harmadik HC gyűjtemény...., nem is tudom , előbb utóbb olyan sok lesz a piacon, hogy valamelyik bedől majd!! Én nem vagyok egy nagy Batman rajongó, a Kingpinesre előfizető vagyok, a DC gyűjteményt veszem, ami benne volt elolvasom és ennyi! De újba nem kezdek, a meglévők mellé!

Ha ez igaz, nagyon remélem, hogy nem az Eaglemoss csinálja.  :(

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8240 Dátum: 2019. Január 08., 16:43:17 »
Ezzel amúgy hol szembesültél?
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8239 Dátum: 2019. Január 08., 16:22:30 »
Most szembesültem vele, hogy február 9-től indul a Dc comics Batman legendája 80 részes képregény kollekció! De vajon kell ez még nekünk?? Ha így meg tovább a Magyar képregénypiac összeomlik, a harmadik HC gyűjtemény...., nem is tudom , előbb utóbb olyan sok lesz a piacon, hogy valamelyik bedől majd!! Én nem vagyok egy nagy Batman rajongó, a Kingpinesre előfizető vagyok, a DC gyűjteményt veszem, ami benne volt elolvasom és ennyi! De újba nem kezdek, a meglévők mellé!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8238 Dátum: 2018. December 24., 15:24:05 »
A Marvel gyűjtemény Titkos Háború 2. része után észrevétel. James Rhodes mondja nyílnak, hogy mit szól, hogy néger van a páncélban... na itt vmiért fontosnak tartották, hogy feketét mondjon. Kicsit furcsállom, mert az 1. részből nem húzták ki a néger szót, továbbá magyar nyelvterületen ez nem pejoratív kifejezés. Nem kéne a politikai álkorrektség alá adni a lovat. Ez amúgy sokszor kint is erőltetett. Egy indián aktivista fakadt ki múltkor a ni..er-néger-fekete-afroamerikai- afrikai amerikai fokozatokra és társaikra (őslakos, őslakos-suármazású, stb) hogy már átcsúsztak az életszerűtlenség talajára. De konkrét példa, hogy mennyire meszerségesen gerjesztett politikai feszültséget okoz ez a "polkorrekt" dolog:  egy csaj haverom néger pasihoz ment feleségül, ki is költöztek, van gyerek is. A csaj következetesen megismerkedésük óta a néger szót használja és már a férje családja is (!) használja. Ugye nem maga a szó sért, hanem az emberek. Na mindegy, magvas gondolatok helyett onkább megragadom az alkalmat és boldog karácsonyt kívánok a Zsák tagjainak és az olvasóknak! Köszönet az egész éves honosításokért!!  :xmas:     :m-doom:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8237 Dátum: 2018. December 12., 22:31:24 »
Emlegetik Bulldit is, talán belefuthatok majd valamikor ebben a képkockás sorozatban, ha már hőskori X-ekről van szó.

A jó öreg Bulldival rögtön a 2. (főnixes) kötetben van két sztori is... úgyhogy igen  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8236 Dátum: 2018. December 12., 08:59:05 »
Micho, nagyon jó volt ez az írás, jól képbe rakott!
Emlegetik Bulldit is, talán belefuthatok majd valamikor ebben a képkockás sorozatban, ha már hőskori X-ekről van szó.
Ezt írják:

"Régen elég furák voltak a Juggernaut elleni harcok, mivel a fickó lényege éppen az, hogy megállíthatatlan, de ennek ellenére mégis mindig lekapcsolták. Chris azonban leleményes módot talál arra, hogy X-Men legyőzze Juggernautot, ugyanakkor mégse sérüljön a megállíthatatlanságának mítosza."

Tényleg, mindig lenyomják szegényt valahogy, bár megállíthatatlan (lenne) . Mondjuk ez érdekes. Hulk-szintű alakról van szó, aki ráadásul még nem is fárad a démoni erő miatt és az erőtér (elvileg) megóvja a tényleges fizikai sérülésektől, mert az ellenfelei nem Bulldihoz érnek, hanem az erőteret püfölik a bőre felett (?), de erőben kb. Hulkkal van egy szinten. Akkor ha csak az erő dönti el, hogy vki megállíthatatlan, Hulknak is annak kellene lennie. Meg Herkinek is akár, meg még a legnagyobb zúzógépeknek. De ezzel az erővel Hulk nagyot ugrik ugye...mert erős a lába.  De a Lénynek is az lehet. Meg az összes fent emlegetett zúzógépnek.  ;) Szóval igazából minden ilyen alaknak pattogva kellene közlekednie, de nem, csak sétálnak és pl Hulk egyszer megfogja a Lény grabancát és ő utaztatja, mert az nem tud ugrani.  :lol:   :headscratch:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8235 Dátum: 2018. December 08., 20:30:44 »
Köszi! Néztem, hogy volt előtte 2 rész, csak abból indultam ki, hogy túl hosszúak ahhoz, hogy szorosan összefüggjenek. Mivel kiokosítottál, valószínű az előzőekkel kezdem! Imádom az ilyen rajzokat és tömény sztorikat, szóval tényleg köszönöm.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8234 Dátum: 2018. December 07., 21:44:30 »
.A megjelent magnetós sztoriról tudtok vmit, megéri megvenni?

Lehet elkerülte a figyelmed, de a magnetós előtt volt pár hónapja egy főnixes kötet is az újságosnál (és még előtte is egy), tehát ez egy sorozat része, így nem biztos, hogy a magnetóssal kezdeném.

Ezt a cikket (cikksorozatot) olvasd el a korszakkal kapcsolatban:

http://lfg.hu/66207/ismerteto/x-men-tortenelem-3-az-all-new-all-different-x-men-korai-evei-1975-1980/
 
Ha tetszik, akkor érdemes az első két kötetet is beszerezned  :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8233 Dátum: 2018. December 07., 08:50:42 »
Ja értem. Transformers-ben is van, "ez meglehetősen régen történt".  :) Tiszta sor. Ilyen esetben csak az adott bubihoz kéne nxúlni és a többit meghagyni.A megjelent magnetós sztoriról tudtok vmit, megéri megvenni?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8232 Dátum: 2018. December 07., 07:48:49 »
Az utalások átköltését hogy érted? Hogy azóta máshogy írnak le pl egy viszonyt két karakter között, vagy ilyesmi?
Nem. Általában az olyan utalásokat írtak át, amikor a sztoriban más képregényben történt eseményekre vagy személyekre utaltak, de akkoriban úgy voltak vele a fordítók, hogy úgysem ismeri senki, hogy miről van szó, és úgyse fog megjelenni nálunk, ezért inkább valami teljesen más szöveget írtak oda, vagy teljesen ki is hagyták azt a szöveget. Ilyenkor lehetett azt látni, hogy egy bubi jóval hatalmasabb, mint amennyi szöveg volt benne. A másik gyakran előforduló eset még az, amikor az eredeti képregényben egy-egy híres külföldi személyre, műsorra, eseményre, vagy ilyesmire utaltak a szövegben, és azt vagy kicserélték valami hazánkban ismert dologra/személyre, vagy egyszerűen átírták valami másra. Például emlékszem, hogy volt olyan a régi Pókember sztorikban is, hogy emlegették Donald Trump-ot (aki már a 80-as években is ismert celeb volt odakint), ami persze a magyar verzióba egyáltalán nem került bele.

Meg persze olyanok is, mint amiket Farek mond. Emlékszem egy esetre, amikor a képen a Vezér volt egy edzőteremben, ahol beszélgetett az embereivel, és ott is volt egy szövegdoboz, amiben csillagozva volt, hogy melyik sztorira utaltak a szövegben. A magyar verzióba nemes egyszerűséggel csak annyi került - ami amúgy nem volt egyértelmű a kép alapján -, hogy "A Vezér gyúr!" :lol:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8231 Dátum: 2018. December 07., 07:47:03 »
Gondolom, úgy érti, hogy ahol eredetiben az volt, hogy "a Marvel Team-up 26-ban", ott a magyar kiadásban az lett pl., hogy "nagyon régen történt". Hiszen az eredeti nem sokat mondott volna.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8230 Dátum: 2018. December 06., 22:47:13 »
Köszi talgaby! Nem hallottam még erről a Képkockáról, jó, hogy többen látnak képregényekben fantáziát. Lehet, hogy megveszem azt a magnetós könyvet. Az utalások átköltését hogy érted? Hogy azóta máshogy írnak le pl egy viszonyt két karakter között, vagy ilyesmi? Az újrafordításokkal úgy vagyok, mint az új szinkronokkal. 99 %-ban fércműnek tartom,de legjobb esetben is csak jó iparosmunkának.Nem akarok azzal a szöveggel jönni, hogy régen minden jobb volt, de a szinkronban ez majdnem mindig igaz. Iszdb-n lehet csemegézni évszám és verzió szerint. Az időtényező egész egyszerűen meghatározó. Pl múltkor döbbentem le, hogy egy kópia '90-es szinkronja után (Koroknay), később készült a sáv jogdíja miatt egy új változat (Vass). Alapesetben ő os zseniális, de itt csak lenyomta. Olyan is lett. Ez szerintem a kor szelleméből fakad, minden gyorsabb, több,hangosabb. Az új fordításokkal is így vagxok. Pl az említett  új Kraven sokkal hétköznapibb, messze nem olyan komoly és kifinomult. Korrekten leírták csak és kész, nagyon sokat sztem nem agyaltak rajta. Szerintem ha valaki mindenáron alakítani akar, a stilisztikai kérdésekre klasszisokkal nagyobb hangsúlyt kellene fektetnie. De én alapból szinkronb..i vagyok, szóval lehet, hogy azért is zavar.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8229 Dátum: 2018. December 06., 17:09:50 »
Az egy kis magánkiadó, és a Claremont-érát viszi, jóformán Essentialönként.
(Amúgy meg a régi semices fordítások felettébb megérettek egy újrafordításra. Más nem azért, mert kb. minden utalás bennük teljes átköltésre került, már ahol nem a sima alapszövegből lett totál más.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8228 Dátum: 2018. December 06., 16:50:15 »
Marvel gyűjtemény, Titkos Háború. Előbb megvettem és ugyan csak belelapoztam imént, remeknek ígérkezik. Egy-két mondatot elolvastam azok közül, amikre emlékszem és eredeti magyar szövegnek tűnik! Nem ismétlődik meg tehát a kingpines Kraven utolsó vadászata-fiaskó.  :-\ Nem értem, ott miért lett más a szöveg. A kötetük mondjuk szép lett és az illata is jó volt. Az újságosnál még láttam valami Képkocka Kiadó gondozásában megjelent hőskori nagyon vastag X-Ment. Zseniális 80-as rajzok, stb, szóval érdemes lehet megvenni, de ez akkor nem Kingpin?Vagy ezek is ők?  Nem lapoztam sokat, csak kinyitottam. Puha borítós, nagyon  vaskos és nagyon jó illata van.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8227 Dátum: 2018. Október 04., 17:53:00 »
Visszautalás a kilencvenes évekre, amikor az Uncanny csapat volt az Arany, a sima X-Men meg a Kék. Ez volt sokak szemében az X-univerzum abszolút aranykora, ezt idézik meg a címek. A Vörös pedig a kétezres évek elején volt, bár sose tették hivatalos csapatnévvé, de akkor volt egy rövid páréves korszak három hivatalos csapattal.

A Fleer Ultra kártyáim vannak tele az X-Men Blue és Gold lapokkal.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8226 Dátum: 2018. Október 04., 15:57:35 »
Visszautalás a kilencvenes évekre, amikor az Uncanny csapat volt az Arany, a sima X-Men meg a Kék. Ez volt sokak szemében az X-univerzum abszolút aranykora, ezt idézik meg a címek. A Vörös pedig a kétezres évek elején volt, bár sose tették hivatalos csapatnévvé, de akkor volt egy rövid páréves korszak három hivatalos csapattal.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8225 Dátum: 2018. Október 04., 15:43:23 »
Köszi, csak fura, hogy mindnek valami szín van a nevéban és nem extraordinary vagy astonishing vagy ilyesmi.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8224 Dátum: 2018. Október 03., 18:34:26 »
Három külön X-csapat, szóval nem kell olvasnod mindet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8223 Dátum: 2018. Október 03., 17:25:50 »
Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy olvassa valaki ezeket az X-Men: valamilyen szín képregényeket? Az érdekelne engem, hogy mennyire fűződnek össze, mert arra gondoltam, elkezdeném olvasni a Red címűt az író miatt, de a Blue nem érdekel, mert Cullen Bunnt nem kedvelem, eddig még semmi sem tetszett tőle. A Gold meg csak nem keltette fel az érdeklődésemet leírás alapján.

Szerintem jó volt a Slott-féle Pókember, bár a Superior után pár résszel én abbahagytam. Úgy gondolom, jól hozta Pókember humorát, jól meg voltak írva az ellenségek, a történetek is, és a legtöbbször a rajzolók is elég jók voltak, szóval még ha egy rész mondjuk közepes is volt nekem, a látvány miatt megérte olvasni.

Ami nekem most nagyon bejön, nemrég kezdtem el, az a Batman, amit Tom King ír, nem igazán kedvelem ezt a karaktert, de ezt a 48 és 49-cel kezdtem, a 49 rohadt jó volt, így elkezdtem az első számtól, és nagyon jól írja szerintem. És ha már Tom King, remélem, más is olvassa tőle a Mister Miracle-t. :)
Ta-Nehisi Coates írja a Black Panthert és a Captain Americát, még mindkettőből csak az első két számot olvastam, de elég bejövősek.
A Deadpoolt most Skottie Young írja, ez szerintem elég vicces és akciódús, mindenképpen jobb mint amit előtte Gerry Duggan írt.
Marvel Two-In-One, ez is elég szórakoztatóra sikeredett, Ben és Johnny kalandoznak mindenfelé, tök jó. :)

Mást is olvasok még, de ezeket elég kiemelkedőnek tartottam, hogy megemlítsem, hátha más is belenéz némelyikbe. :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8222 Dátum: 2018. Július 02., 21:35:24 »
Uh, valahol a SPider-Island környékén hagytam abba, de nagy átlagban a Marvelt is. Tervezem behozni, de egyelőre annyi füzet van, ami a listára került, hogy Pókember eléggé alacsonyan van. Nagyon bírtam Slott történeteit akkoriban, de Pókember sosem volt különösebben egy érdekes figura számomra.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8221 Dátum: 2018. Július 02., 18:37:45 »
Most, hogy Slott leadta a Pókembert, kinek mi a véleménye a(z elég hosszúra nyúlt) munkásságáról? Már ha olvasta még valaki rajtam kívül a post-OMD Pókembert...

Nekem nagyon fura író volt, akadt, amit nagyon szerettem tőle és akadt, amit borzalmasan untam, középút viszont nem volt. A Superior után viszont ki kellett volna szállnia, mindenki jobban jár...

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8220 Dátum: 2018. Február 14., 12:51:10 »
Úgy lesz, köszi!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8219 Dátum: 2018. Február 13., 20:02:49 »
A hamarosan megjelenő Thort is mindenképp vedd meg. Az nagyon jó lesz.  :brow: :nezze:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8218 Dátum: 2018. Február 13., 19:08:16 »
Igen, ígérkezik néhány igazán izgalmas szám. Megtorlót nagyon várom (tök alulértékelt figura, talán az egyetlen életszerű hős), eredeti Titkos Háborút, ahogy ìrtam... Az Ostrom fájdalom, hogy kimarad! Na de a Kapit megveszem, már bennem van a "vásárolhatnék". ☺
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #8217 Dátum: 2018. Február 12., 22:05:35 »
A Kapit szerintem megéri megvenni. A történet jó, és elég sokat merítettek ezekből a sztorikból a mozifilmek készítésénél. Valamint utána a Venomos számot is érdemes megvenni. Egyrészt ott egyben vannak olyan klasszikusnak számító történetek, mint a Puma vagy Venom első felbukkanása, és nem mellesleg végre olvasható lesz magyarul a Web Of Spider-Man első száma is, ami eddig kimaradt a magyar kiadásokból.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.