Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 670400 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4947 Dátum: 2010. Január 02., 21:34:47 »
Jó, de neked sose tetszenek az igazán kiváló történetek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4946 Dátum: 2010. Január 02., 20:05:16 »
Hát, én elolvastam dec 31-én délután azt a hamarosant és nekem nem nagyon jött be...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4945 Dátum: 2010. Január 02., 19:47:44 »
Na nem baj, majd hamarosan...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4944 Dátum: 2010. Január 02., 18:32:48 »
Tényleg nem, csak párat. Úgy tűnik, rossz történeteket választottam.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4943 Dátum: 2009. December 30., 17:43:04 »
Idézet
mindig nagyon bizonytalan, hogy hol van a helye a világban ilyen képességekkel, ezek pedig Supermanben többnyire nincsenek meg, ha jól tudom.
Ebből is látszik, hogy te se sok Superman-képregényt olvastál. A karakter egyik legalapvetőbb alkotóeleme.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4942 Dátum: 2009. December 30., 12:21:28 »
Jaja, gyakran előfordulnak lopások. De a viccesebbek azok, amik egy nagy kiadók a kreativitás hiánya miatt saját maguktól lopnak.

Vannak egymásnak megfeleltethető karakterek a Marvelnél és a DC-nél, Sentry is sokban hasonlít Supermanre. Ugyanúgy hatalmas ereje van mindkettőjüknek és hasonlít a külsejük is. De azért sok a különbség is, Sentrynél én azt élvezem a karakterben, hogy őrült, és mindig nagyon bizonytalan, hogy hol van a helye a világban ilyen képességekkel, ezek pedig Supermanben többnyire nincsenek meg, ha jól tudom.
Ilyen párhuzamok amúgy vannak a Marvel vs. DC és hasonló történetekben, érdekes látni, ahogy szembe kerül egymással Higanyszál és Flash, Sólyomszem és a Zöld Íjász, Namor és Aquaman stb.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4941 Dátum: 2009. December 30., 11:56:58 »
üdv,azt már én is megfigyeltem hogy a kétt nagy a marvel és a dc gyakran lop....izé...csór...hm....kölcsönöz egymástól,hm igen ez az.  pl  a vezér is és lex luthor is nagy és kopasz.pókit is és supermant is klonozták. itt is ott is volt személyiségi krizis. a marvelnél civil war a dc-nél word war 3 ,vagyis 3. világháború stb. apropó amikor bejelenteték a civil wart nekem kicsit ismerös volt , mintha valami hasonló viccet már valahol már elsütöttek volna.vagyis azt hogy a hösőket  regisztrálják. mintha az egyik x-történet lett volna a jövendő mult napjai vagy melyik  meg mintha a  watcmen is hasonlorol szolna

+++

apropo, a dc -énél  volte hassonló mint a marvel vége, vagy a végitélet sorozat ahol a dc elpusztul . és utána a hősük újra élednek, úgymint az itt olvasható hösök újjászületése,amit kösszönök. valamint az egyik portál szerint, hold lovag az batman koppintása, a a sentry vagyis örszem ami szintén olvatam itt    pedig  a marvel supermanja  boldog új évet  

« Utoljára szerkesztve: 2009. December 30., 12:30:17 írta Sepi »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4940 Dátum: 2009. December 29., 12:13:53 »
A "Captain America: Who will wield the shield" már úgy játszódik a Reborn után, hogy az még be sem fejeződött. Elnézést is kérnek érte :-) Cap találkozik az elnökkel, akinek mindig árnyékban van az arca, de a bőrszínét és az aláírását (Barack H. Obama) azért láthatjuk :-)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4939 Dátum: 2009. December 27., 12:47:18 »
Nem, a Secret Invasion egy alakváltós DC-sztorira hasonlít, a Dark Reign meg Luthor elnökösködésére. A Marvel azért legalább nem önmagától lop, hanem igyekszik másoktól összeszedni a dolgokat. Az X-részleg, az nyúlta le az egyik saját korábbi ötletét nemrég, igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4938 Dátum: 2009. December 27., 12:15:43 »
üdv,szerintem a secret invasion és a dark reign kicsit hasonlit,az elöbbiben a skurllok vesszik át a hössők személyiségét.az utobiban pedig a gazfickok.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4937 Dátum: 2009. December 26., 18:19:35 »
Akko megnyugodtam... mondjuk nem olvastam végig a bevezetést a képregényhez, csak megláttam, hogy Robinsonés én elsírtam magam...
A War of the Supermen-el pedig gyakorlatilag nem is törődöm...

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4936 Dátum: 2009. December 26., 17:13:51 »
Csupán 10 oldalnyi szösszenete lesz a Brainiac & The Legion of Super-Heroes című sztorihoz, amit Julian Lopez illusztrál majd, ráadásul Pier Gallo is tiszteletét teszi az Adventure Comics-ban. Egyébként érdemes lenne őket a továbbiakban is a sorozatnál tartani, pláne Paul Levitz Superboy és Légiós eredettörténete (vagy mifene) kapcsán.  

Elolvastam a Man of Valor 2. részét, ami már kevésbé volt olyan élvezetes, mint az első, ráadásul a sztori az Action Comics-ban folytatódik majd, ismét összekuszálva a szálakat. Csupán azt nem értem, hogy mi szükség volt arra a másik Jimmy Olsen speciálra, ha ez a görény még mindig él. Bőven elég lett volna néhány panel a Superman címben, majd (mostanra) visszahozni. Robinson kapcsán az idei év egyetlen pozitívuma, a Blackest Night: Superman és a Blackest Night: JSA első része, ami egész jó lett, mondjuk ez utóbbi nem a meglepetés kategóriája, hiszen annó ő "teremtette meg" az alapot Geoff Johns számára a JSA kapcsán. Nagy kár, hogy a JLA címnél kötött ki végül... És igen, úgy tűnik tovább folytatódik a "sikerszériája" Eddy Barrows-szal, aki a War of the Supermen című történeten is együtt dolgozik majd Robinson-nal.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 26., 17:24:28 írta Jolly Jack »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4935 Dátum: 2009. December 22., 14:52:35 »
Na neeeeeeeee... én most sírva fakadok... most nézem, hogy az Adventure Comics 8. számát James Robinson fogja írni...  De legalább már a Teen Titans v3 81. számának a borítóján ott feszít Superboy...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4934 Dátum: 2009. December 20., 21:45:56 »
Lehet. Még azt is képes lenne kihozni, hogy nem Osborn, hanem Loki állt a klón-saga mögött is, ha hagyják neki.
Bár valószínűleg ez is sokkal jobb lenne annál, mint amit Guggenheim akar majd kihozni a klón-sztorikból, bármi is legyen az.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4933 Dátum: 2009. December 20., 19:00:13 »
Idézetet írta: zozi56
Szerintetek Loki mióta irányítja őt?
Bendist ismerve biztos már születése óta.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4932 Dátum: 2009. December 20., 14:10:52 »
Hú, a Dark Avengers 12 de jó volt! Kiderült az is, Sentry ereje hogyan működik: miután látta, hogy mit csinál a Molekulaember, rájött, hogy ő is a körülötte lévő vilég "molekuláit" irányította eddig, csak nem tudatosan. Így most még nagyobb hatalma lett, mint eddig. Osborn pedig érdekes... Szerintetek Loki mióta irányítja őt?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4931 Dátum: 2009. December 13., 19:57:56 »
Köszi az infókat Jolly Jack. Azért remélem Prime kevesebbszer tér vissza

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4930 Dátum: 2009. December 12., 19:21:12 »
Idézet
Robinson a DCU főcímévé kívánja tenni a JLA-t.
Na, ez az, amire a jelenlegi teljesítménye mellett zéró esély van.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4929 Dátum: 2009. December 12., 19:17:21 »
Idézetet írta: dr samson
A Légiós történetek: szerintem azok össze fognak majd állni egy nagy egésszé.
Ezek a 10 oldalas szösszenetek arra szolgálnak, hogy az LSH retcon után jobban is megismerjünk néhány karaktert.  

Idézetet írta: FZoli
Valaki megmondaná nekem, hogy mi értelme volt a Superboy-Prime-os sztorinak az Adventure Comicsban
Hogy lássuk, Johns is képes Multiverzumban gondolkodni.  De komolyan, itt elsősorban az író korábbi DCU-t megrengető eseményére és a szerkesztőségre volt utalás (ahogy írtad), ezáltal ez a kétrészes egész jópofára sikerült. Különben szép kis blama lett volna, ha Superboy-Prime nem tér vissza az Adventure Comics-ban. Eleve így lett beharangozva a cím; Conner mellett Superboy-Prime is visszatér. Továbbá láthattuk azt is, hogy a fekete gyűrű hogyan működik egy másik Földön a Multiverzumban.

Idézetet írta: dr samson
Na bum, két év után írt egy olvasható számot...erre még McKeever is képes volt néha...
Csakhogy nem az Acélemberrel teszi mindezt, hanem Mon-Ellel és a 21. században rekedt Légiósokkal. Nem védeni akarom ezzel Robinsont, de a szerkesztőség kérésére próbált háttértörténetet írni a daxaminek, továbbá Metropolist Opal City-vé formálni, aminek eleget is tett. Az már más kérdés, hogy a próbálkozás nemigazán volt sikeres, kivéve a Superman: Secret Files 2009. De ez a Man of Valor sztori egyelőre remekül indul, és remélhetőleg tartani tudja majd az író (legalább) ezt a színvonalat. A War of the Supermen történetet elsősorban Eddy Barrows rajzai miatt fogom követni, akivel Robinson eddig nem csinált marhaságot. Fura, hogy ezt kell írnom, de jelenleg a Superman cím a legjobb az Acélember univerzumában. Greg Rucka Action Comics-a számomra csalódás; amilyen jól indult annyira szétesett. A Supergirl kapcsán már korábban elmondtam a véleményemet, ezt nem ismételném meg, akárcsak a fölösleges World of New Krypton esetében sem. Elsősorban azért reménykedem a Robinson-féle Superman javulásában, mert májusban Marc Guggenheim veszi át az Action Comics szériát. Azt hiszem ezzel nem kérdés, hogy a Superman/Batman cím lesz a zászlóshajó sorozat Superman kapcsán, mégha korábbi eseményeket is vezet majd föl.

Jól éreztem én, hogy a DC a hallgatás után sokkolni fogja a jónépet a 2010-es terveivel. Morrison terve Bruce Wayne-nel szépen hangzik, csak aztán érjen a végére. Kicsit túlzásnak érzem a DC részéről, hogy három major project is rajzoló-vándorlásra ítéltetett, így az egyik: Multiversity biztosan késik majd. Annak viszont örülök, hogy a Batman and Robin negyedik fejezetét nem Frazer Irving (aki a visszatérésen dolgozik majd), hanem Andy Clarke fogja rajzolni. Bruce Wayne sztoriját szerintem szépen elhúzzák majd, hogy pont akkor térjen vissza, amikor a Batman and Robin "második évada" befejeződik. Így legalább a Red Robin mehet a kukába, és Dan DiDio Outsiders runja után kötelező lesz átnevezni a sorozatot (megint) Batman és a Kívülállókra, amiben ismét Bruce lesz a stratéga, ráhagyva ezzel Gotham minden mocskát Dick-re és Damian-re. (Hú, de gonosz volt ez most!  )

Számomra a jövő év projectje a Legacies lesz, ami a klasszikus "őskövületek" mellett, a kontinuitást veszi elő, az Aranykortól a Visszaszámlálás a Végtelen Válságig. Az eredeti Crimson Avenger rajzok után tátva maradt a szám. Kuberték ismét kitettek magukért. Ez tuti vétel lesz, amit  a Ki kicsoda és az új DC Univerzum Története tesz majd teljessé.

A Zöld Íjász tervek kapcsán már meg se lepődtem, annyira kiszámítható volt.  
Idézetet írta: Jolly Jack
...Robinson úr fölösleges minije után, Roy többé már nem ebben a szerepben vadászik majd a rosszfiúkra (már ha egyáltalán fog), aminek talán kulcsfontosságú szerepe is lehet majd a jövőre igért Green Arrow eventben...
Tehát egy hasonló átalalukást láthatunk majd Roy Harper esetében, mint Jason Toddnál - Arzenál Ébredése -, annyi különbséggel, hogy J.T. Krull nagyságrendekkel jobb szuperhős sztorikra képes, mint Judd Winick. Arra leszek majd kíváncsi a Superman és a Green Arrow event kapcsán (is), hogy mennyire lesz viszhangja a JLA sztorikban, ugyanis Robinson a DCU főcímévé kívánja tenni a JLA-t. Az Atom Kapitány szálban már megjelent a Liga...és örömmel láttam, hogy Fekete Kanári is köztük volt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 12., 19:18:13 írta Jolly Jack »

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4928 Dátum: 2009. December 11., 21:01:19 »
Naná...  
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 11., 21:01:36 írta dr samson »

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4927 Dátum: 2009. December 11., 20:37:49 »
Idézetet írta: dr samson
Egyébként azóta én is elolvastam és nekem még mindig piszkosul tetszik! Azért amikor a kiscsaj lesmárolja Connert az nem semmi. Én Conner helyébe tuti nem lettem volna olyan szégyellős...

A Cassie-Tim dolog lett volna a kifogás, mi?

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4926 Dátum: 2009. December 11., 20:08:52 »
Egyébként azóta én is elolvastam és nekem még mindig piszkosul tetszik! Azért amikor a kiscsaj lesmárolja Connert az nem semmi. Én Conner helyébe tuti nem lettem volna olyan szégyellős...  Meg igazából nekem a Prime-os történet is tetszett, bár én eleve elfogult vagyok Johns szinte minden írásával szemben...  (na mondjuk pl a Flash Rebirth nem tetszik...)

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4925 Dátum: 2009. December 11., 18:32:00 »
Idézetet írta: talgaby
Superboy Prime Johns nagy heppje, ő akarja folyton előrángatni, amúgy a többség rühelli. De hát egy ilyen jó író is megengedhet magának ennyit, hogy egy pocsék karaktert erőltessen.

Aha. Gyanús volt nekem a 3. szám végén az a "by popular demand (his)" szöveg. Remélem egy időre újra jegeli a karaktert.

@dr samson: Kinek a pap, kinek a papné (kinek meg a lánya)  
Remélem a Légiós történetekkel igazad lesz. Anno a te dicséreteid hatására kezdtem el olvasni az Adventure Comicsot és többnyire elégedett is vagyok a sorozattal.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4924 Dátum: 2009. December 10., 22:13:46 »
Én mondjuk még nem olvastam az 5. részt, szóval nem nyilatkozom. De a 4. szám igenis jó volt, főleg amikor a képregény boltot túrja fel....

A Légiós történetek: szerintem azok össze fognak majd állni egy nagy egésszé. Anno a BSG webepizódokkal is ez volt, hogy se füle-se farka nem volt az egésznek, aztán a 6-8 fél pár perces sztori egy egész szép kerek történetet adott ki, mind a 3. évad, mind a Razor film előtt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4923 Dátum: 2009. December 10., 21:44:46 »
Superboy Prime Johns nagy heppje, ő akarja folyton előrángatni, amúgy a többség rühelli. De hát egy ilyen jó író is megengedhet magának ennyit, hogy egy pocsék karaktert erőltessen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4922 Dátum: 2009. December 10., 21:33:40 »
Valaki megmondaná nekem, hogy mi értelme volt a Superboy-Prime-os sztorinak az Adventure Comicsban azon kívül, hogy elvette a helyet a Superboyos történet elől?
Nem olvastam még a Végtelen Válságot, de Superboy-Prime karaktere már azért is unszimpatikus mert megölte Conner-t, és ez a sztori se változtatott rajta. Most ez valami paródia akart lenni azzal, hogy szerepelt a DC staff, vagy mi? Leginkább az bosszant, hogy az 5. számra beharangozott Superboy vs. Luthor mecs is kimerült egy "találkozásban", pedig ha az lett volna a szám fősztorija, biztos több minden történik. (Egyébként a Légiós történetek se jönnek be annyira, valahogy olyan se füle-se farka sztorik, aztán lehet a végén összeállnak egy egésszé.)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4921 Dátum: 2009. December 10., 20:19:58 »
Mostanában már szinte divat a Marvelnél, hogy a minik utolsó számát hónapokig elhúzzák. Egy csomó mini van most is aminek már hónapokkal ezelőtt meg kellett volna jelennie az utolsó számának.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4920 Dátum: 2009. December 10., 16:46:52 »
Na, a Marvel megint annyira elhúzta a fő eseményt (Kapi feltámasztása), hogy már jóval a cselekmény katarzisa előtt több képregénybe is elevenen szaladgál :-) (Dark Avengers Annual, Invincible Iron Man 21)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4919 Dátum: 2009. December 10., 10:35:36 »
Idézetet írta: Sepi
És a privátomat megkaptad amit múltkor küldtem?

Ja, épp forrást vadászok hozzá.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #4918 Dátum: 2009. December 09., 09:03:43 »
Idézet
A Superman #694-ben már elindult valami pozitív irányba
Na bum, két év után írt egy olvasható számot...erre még McKeever is képes volt néha...