Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 675564 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6237 Dátum: 2012. Október 14., 12:34:34 »
Üdv, ÉLJEN lesz új Pókember sorozat ,Superior Spiderman  címen   :worship:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6236 Dátum: 2012. Október 12., 16:50:37 »
Most jött ki a Wolverine and the X-Men 18, ez is remek.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6235 Dátum: 2012. Október 11., 11:43:05 »
Olvastátok már Snyder Death of the family című Batman történetének első füzetét? Ütős anyag, Capullo még mindig nagyon jól rajzol Snyder meg még mindig nagyon jól ír  ;D
Remélem követi innen is valaki, hogy aztán jól ki tudjuk dumálni  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2145
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6234 Dátum: 2012. Október 10., 21:03:36 »
Köszi. Korábban nem láttam, hogy ajánlottad, mert direkt nem olvastam AvX kommenteket.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6233 Dátum: 2012. Október 10., 11:17:28 »
Ötödször is ajánlom a "Wolverine and the X-Men" tie-in-eket :-) Amennyire semmit nem vártam attól a szériától, annyira jók. Ráadásul mindegyik abszolút másról szól, vagyis nem egy többrészes sztori. Az egyik főszereplője Deathbird, annak az első oldalán a kikacsintás a Watchmen-re a zseniálissal határos.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2145
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6232 Dátum: 2012. Október 09., 20:52:30 »
Pedig Romita önmagához képest még egészen odatette magát... Amúgy még nem jutottam a végére, nemrég kezdtem el, de tipikus event és megtestesíti mindazt, amit nem szeretek a modern képregényérában. És még így is le tud kötni valamelyest, egy két érdekes - a jó túlzó jelző lenne - elem került bele. Van olyasmi amit a fő szálon kívül ajánlanátok belőle?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6231 Dátum: 2012. Október 09., 15:33:07 »
Romita Jr. rajzaival még az Ember Tragédiája vagy az 1984 is bárgyú lenne. Mondjuk a sztori eleje nagyon kiszámítható. Az ötödik végétől lesz érdekes, bár sajnos ezt még JRJR rajzolta, de a hatodikat már nem kell csukott szemmel olvasni.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6230 Dátum: 2012. Október 09., 14:36:24 »
Én kb. a harmadik számig bírtam, olyan bárgyú volt...
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6229 Dátum: 2012. Október 08., 18:50:13 »
Elolvastam én is az AvsX főminit. Érdekes, hogy ahhoz képest, hogy mindenhol egy kisebbfajta "reboot"-ként írtak róla, semmi merészet nem mertek lépni a sztoriban. Összesen egy fordulat volt a sztoriban. A szokásos hibákról nem is beszélve, mint a Főnix erejének folyamatos igazítása a történethez. Amúgy a végén a sok jóval amit csináltak Küklopszék, mi lett? Kíváncsi lennék arra is, hogy hol ítélték el őket, és mi volt a vád? És Magnetót miért üldözik?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6228 Dátum: 2012. Október 06., 22:14:46 »
Azon gondolkoztam, hogy az AvsX után ki fogja vezetni a mutánsokat? Nem nagy spoiler, hogy Küklopsz per pillanat nem ér rá. Emma Frost-ot az egyik Avengersben már fogolyként szállították a főnixkedés miatt (pl. megtámadta az Avengers Academy-t meg zárójelben a fél világ kormányainak a fegyverkészleteit), de még ha el is engednék, a Fehér Királynős múltjával semmiképp se egy igazi vezető-ikon. Rozsomáknak még a suli is egy kicsit nagy zakó, különben se állna jól neki az eszmei vezető szerepe, és akkor az X-Force-ról még nem beszéltünk ("Elnézést, Mr. Logan nem tudott eljönni a megbékélést és a kölcsönös bizalmat hirdető konferenciára, mert épp miszlikbe vág néhány száz pofát, akikről az a véleménye, hogy a mutánsok ellenségei.") Magnetó a múltja miatt vállalhatatlan (az utolsó AvsX mintha még arra is célozna, hogy őt is körözik, bár hogy miért?... Amikor megtámadták, védekezett, más bűnéről nem tudok). Bestia tipikus második ember, még az életben nem vezetett semmit, talán még autót sem, csak kutatásokat, azok amúgyis jobban érdeklik. Az X-Factor-ban vannak vezetők (Madrox, Plazma), de ők kisfiúk az ilyesmihez.
Végülis három esélyest látok, mindhárom nő, a növekvő valószínűség sorrendjében: Vadóc, Kitty és Vihar. Ororo a legesélyesebb, ő már vezette az X-eket, királyné is volt, de a Párductól elváltak, szóval úgyis ráér és úgyis meg akarja mutatni, hogy mit tud. Ja és amúgyis elege volt már abból, hogy Küklopsznak jelent. Szerintem ő lesz a mutánsok új "arca".

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6227 Dátum: 2012. Október 06., 19:18:20 »
Üdv,Kösz  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6226 Dátum: 2012. Október 06., 19:16:21 »
Civil War volt.
Secret Invasion két éve "jövőre jön" állapotban van a Kingpinnél, de jövőre elvileg tényleg lesz.
Ha lesz SI után Sötét Bosszúangyalok (Dark Avengers), akkor lesz Siege is, máskülönben nem.
Fear Itself, ha van égi hatalom, nem lesz.
AvX vagy lesz kiadva (erősen kétlem) vagy kb. hat-hét év múlva az xfanzine-on... ha lesz még akkor honosítás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6225 Dátum: 2012. Október 06., 18:36:54 »
Üdv ,és lesznek-e ezek a történetek ,valahol magyarul  :nemtudom:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6224 Dátum: 2012. Október 05., 10:19:53 »
Nem volt rossz, legalább a történet közben volt néhány fordulat, bár a vége, persze, már nem tartogatott sok izgalmat. A Civil War-on kívül nem is nagyon jut eszembe olyan crossover, aminek nem lehetett elég jól megtippelni a végét (ugyan a CW-nél is megjósoltam, ami lett, de a hősök jó részét szétszórni az illegalitásba határozottan bátor lépés volt). Kissé leegyszerűsítve: Secret Invasion: jól megverik a skrullokat, Siege: jól megverik Osborn-t, Fear Itself: jól megverik a Serpent-et, AvsX: jól megverik a Főnixet. Szóval a végét előre tudjuk, maradnak a sztori fordulatai, azokból pedig az AvsX-be jutott, köszönet érte az alkotóknak (leszámítva a fakezű Romitát, aki nélkül még regényformában is jobb lett volna az eleje). És külön köszönet a Wolverine and the X-Men tie-inekért!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6223 Dátum: 2012. Október 04., 08:42:32 »
Na, véget ért a nagy Angyalok-X-Men összecsapás. Hááát... nem is tudom. Legalább megalapozták, hogy miért is lesznek vegyes csapatok. A "No more mutants" utánérzés pedig várható volt, bár jó pillanat volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6222 Dátum: 2012. Október 03., 16:18:14 »
Üdv ,MÁS...utána néztem a Comic Vine-n a magyar karaktereknek tényleg vannak a DC-nél is és a Marvelnél is :D.KÖSZ  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6221 Dátum: 2012. Október 03., 15:46:13 »
Üdv,....HM....Mi van má...Tényleg MEGSZÜNÉSSEL :nemtudom: :headscratch:.ünneplik a Pókember 50. évfordulóját  :( Állítólag  700.-al vége

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6220 Dátum: 2012. Október 02., 12:20:19 »
Állítólag valamelyik X-Men Adventures-ben (a 90-es évekbeli X-Men rajzfilmek alapján készült sorozat) láthatóak voltak a Fivérek, amint az Élő Bíra tenyerén veszekednek egymással, vagyis ők csak azt hiszik, hogy ők a főfőnökök (á la Túlontúli), a Bíra erősebb náluk.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6219 Dátum: 2012. Október 01., 22:09:38 »
Az igazán nagyokhoz képest elenyészővel. Persze, összefogva tudnak kellemetlenségeket okozni, de hozzájuk mérten nem jelentősek. Ami, persze még mindig azt jelenti, hogy iszonyúan erősek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Werberet

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6218 Dátum: 2012. Október 01., 22:06:48 »
Szóval akkor a Mindenek felettit Galactus veri, hmm. A túlontúli erejét nagyjából bekalibráltam :D
Még annyira lennék kíváncsi, hogy az Univerzum vénei mekkora hatalommal bírnak ezekhez a lényekhez, entitásokhoz viszonyítva. Pl: ego, nagymester, eltörlő stb.
Remélem nem megyek az agyatokra, csak, ezekről jóval kevesebb tény, forrás van mint a földi szuperhősökről!
Illetve Köszönöm a DC-s kiegészítést!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6217 Dátum: 2012. Október 01., 18:54:40 »
Nem lenne értelme a Punisher kills... után.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6216 Dátum: 2012. Október 01., 18:48:31 »
De nem merted megcáfolni a Garth Ennis - Megtorló párosra tett kijelentésemet.  :brow: :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6215 Dátum: 2012. Október 01., 17:58:07 »
Túlontúli igazából meglepően alacsonyan van a ranglistán, miután elkezdték kicsit alaposabban átgondolni az eredetét. ő elvileg egy univerzum minden anyaga és energiája, és talán ideje, de ezt a marvelnél gyakorlatilag öröklét majdnem magában foglalja, elvégre ő a teljes univerzum egyfajta kivetülése. Az Élő Bíra lesz valószínűleg a legfőbb hatalom, mert az Isten - mármint nem a vallási, hanem a metafizikai fogalom - a Marvelben valószínűleg nem egy tudattal rendelkező valami, hanem egy akarat, ami a teljes világmindenséget hajtja. (Bibliai értelemben vett Isten is létezik Jahve néven, de ő egy középszerű istenecske.)
Az Égiek táposak, de Galactus erősebb bármelyiküknél - ha kanonikus lenne, rég elfogadott magyarázat lenne, hogy Galactus azért él, hogy Égiekre és a meg nem született embrióikra vadásszon, ő legyen a természetes ellenségük. Ami egy elég logikus lépés a Marvel felépítésére.
Amúgy köztük és az Élő Bíra között azért akadnak bőven. A kozmikus entitások talán - bár Halál közel sem olyan hatalmas, mint hiszitek - de ott van Jim Jaspers, vagy az összes Égi + Galactus hatalmát is meghaladó erővel bíró Franklin Richards, aki talán a legközelebb áll a mindenhatóság fogalmához az Élő Bíra után. Franklin a gyermektestében lakozó hatalom egy korlátolt részével feltámasztotta anno Galactust, és ez csak átmeneti energiakieséssel járt végül nála mindenféle fizikai trauma nélkül.

DC-nél, ha leszámítjuk a Marvel vs. DC-t, akkor nem egyszerű a kérdés. Spectre (Szellem vagy Lidérc) közelében sincs az erőskála végének, mert ő a Jelenlévő (gyakorlatilag Isten) haragja, vagyis a lényének csak egy kis része. Mint ahogy mondjuk Metatron Isten hangja, Spectre is csak a megnyilvánulásának egy vetülete. Egyes történetekben a Jelenlévő a legfőbb hatalom: mindenható, mindent látó, mindent tudó, mindenütt jelenlévő, halhatatlan, felfoghatatlan és mindent meghaladó. Máskor meg csak az egyik legkomolyabb befolyással bíró panteon, a Menny lakói felett álló metafizikai fogalom.
Annyi biztos, hogy ha még az előzőt is fogadjuk el, akkor sem a legeslegfőbb hatalmasság, mert a Forrás falán túl terül el az ismert univerzum, a téridőn kívüli rész, ami vagy az előző világegyetemek maradványa, vagy az eljövendők szövete, vagy mindkettő - és már voltak arra utaló jelek, hogy a Forrás és a mögötte lévő valami tudattal bír - márpedig akkor Ő volt az, ami elhozta azt az univerzumot, a Harmadik Világot, és Ő lehet az, ami véget vethet neki, amivel végtelen módon a Jelenlévő felett állna.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Werberet

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6214 Dátum: 2012. Október 01., 17:08:14 »
Köszönöm a gyors választ!

Tényleg a Túlontúlit el is felejtettem, vagyis hát őt azért hagytam ki mert szorosan nem tartozik a Multiverzumhoz, de ettől még Marvel karakter :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6213 Dátum: 2012. Október 01., 16:43:31 »
Megbízható sorrendet soha nem fogsz kapni, mert ahány író, annyiféleképpen írja.
Ha a Marvel-DC crossovereket nézzük és mindet kanonikusnak fogadjuk el, akkor valóban nyilván a fivérek a legnagyobb hatalmú lények.
DC-nél nem vagyok otthon, de Marvelnél ezen kívül valóban az Élő Bíró (Living Tribunal), aki olyan tápos, hogy még a Végtelen kesztyűvel hadonászó Warlock tetteit is semmissé tette, illetve visszaállította a hatásukat.
Elméletileg van neki valami főnöket, amit már említettek néha, de soha nem láthattuk még, tulajdonképpen AZ Isten. (Vagy Columbo felesége... :D )
Nála csak Thanos volt egyszer erősebb, a The End minisorozatban, de az csak átmeneti volt.
Utána elég nehéz listát felállítani. Talán Öröklét és Végtelenség, meg a Halál a legtáposabbak. De a kozmikus lények és elvont entitások esetében további listát felállítani elég nehézkes. Alapból azt mondanám, hogy az Égiek (Celestials) erősebbek Galactusnál is, de egy jóllakott, nagyon tápos G. valószínűleg mégis leverné őket (persze nem egyszerre).
Ja, és ne felejtsük ki az eredeti Túlontúlit, aki, miután átjött, az univerzum leghatalmasabb lénye lett, egészen addig, amíg a retconokkal el nem kezdték kiherélni, mely folyamat végére Bendis bácsi tette fel a pontot...

Ja, és persze van egy alapvetés, amivel szerintem senki, még maga talgaby sem tud vitába szállni: ha Garth Ennis írja, akkor a Megtorló a legerősebb...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Werberet

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6212 Dátum: 2012. Október 01., 16:18:40 »
Sziasztok!

Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdést, de felteszem! :D
Szóval arra lennék kíváncsi hogyha a Marvel és DC univerzumokat nézzük akkor a két világban melyek a leghatalmasabb lények entitások. Először a Marvel u.-ban ahogy olvastam magyar meg angol forrásokból a legnagyobb erő, entitás, lény a mindenek feletti (one above all) az égi fajból utána jön elvileg a mindenség bírája (living tribunal) és utána az öröklét, fivérek, halál az 5. hely környékén meg Galactus illetve Uatu (szemlélő). Na most a gondom abban rejlik, hogy az égieket és a szemlélők faját körülbelül egyenlő erősségűnek mondja az itteni leírás. Továbbá, hogy a DC vs Marvel crossover-ben a fivéreket mint entitásokat és univerzumteremtőket jelölik meg, vagyis hogy náluk hatalmasabb erő nincs sem a Marvel-ban sem a DC-ben vagyis ők elvileg még a mindenek felettinél is erősebb hatalommal rendelkeznek . Továbbá szintén a DC vs Marvelnál maradva a mindenség bírája, a  Marvel u.- ot teremtő fivér első szolgájának van beállítva míg a másiknál ez a szerep The Spectre- nek jut. Azt sem nagyon értem, hogy az öröklét lenne elvileg a leghatalmasabb létező az egész M. u.-ban , hisz ő egy avatár féle ahogy a halál is, illetve az is zavaros, hogy Galactus féli az égiek erejét, mikor ő a mostani világgal egyidős, vagyis az örökléttel halállal együtt "látta" meg a napvilágot, vagyis utánuk neki kéne a legnagyobb erővel rendelkezni.
DC tekintetében: a már említett fivér, the spetre bár azt írják hogy living tribunal erősebb mint Spetre ami nekem kissé fura mert egy másik crossover-ben a Bosszú angyalai vs JLA-ban a két világot végül Spetre választja szét az összeolvadástól. Na és itt merült fel bennem Krona hatalma aki a végén fizikailag legyőzte a Nagymestert, Galactust és az öröklétet és annak DC-s megfelelőjét pedig csapdába ejtette, ugyanakkor meg a Green Lantern a samaragd lovagok c. rajzfilmben Krona antianyagból van és egy bolygóval (Oa) elpusztítják.
Szóval ha valaki egy megbízható sorrendet tudna nekem felállítani mind a két univerzum első 5-10 karakteréről azzért hálás lennék! :)
Üdv: Werberet

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6211 Dátum: 2012. Szeptember 29., 23:56:30 »
A vége viszont nagyon ütött, szerintem nagyon jó cliffhanger volt.
Mint mindig. :)


Idézet
Amúgy olvasta valamelyikőtök az egyik levelet a végén? Talán az első volt. Nagyon durva hangvételű, és a válasz sem semmi.
Én az utolsón lepődtem meg, mikor kiderült, hogy Kirkman már vagy 20 számmal ezelőtt elrejtette egy levelezési rovatban, hogy ki fog meghalni a századik számban.

Idézet
http://m.sfx.co.uk/2012/09/29/stan-lee-has-pacemaker-fitted/

Áhá... szerencsére úgy néz ki, túl van rajta.
Vicces volt ez a szöveg, amit lenyomott. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6210 Dátum: 2012. Szeptember 29., 19:08:23 »
Üdv,hm....gondolom,az a válasz hogy nem Ki....hanem  be :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6209 Dátum: 2012. Szeptember 29., 19:08:08 »
Elég sok. A Google az ember barátja tudod? ;)
Egyébként a Marvelnél pl. Vipera illetve az első Blizzard.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6208 Dátum: 2012. Szeptember 29., 18:56:33 »
Üdv,hm.....KI :nemtudom: