Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 86904 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #743 Dátum: 2014. Február 06., 19:47:22 »
Gorgonita Űropera Híradója (GŰH) II. évfolyam 2. szám:

A Dynamite Entertainment újabb Flash Gordon ongoingot indít. A karakter korábban a King's Watch című crossoverben működött együtt Fantommal és Mandrake(?)-kel.

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=50560

Nem elérhető Puma

• Sólyomszem
  • *
    • https://twitter.com/Puma134
« Válasz #742 Dátum: 2014. Február 05., 08:50:20 »
Bad Dog.
Olvastam a külföldi képregényes oldalakon, hogy végre megint van Bad Dog, de jó, hurrá.
Én meg nézem, hogy ez meg mi a fene? Leírás alapján nem tűnt nagy számnak, de elolvastam az első számot, és azt kell mondanom, hogy ez nagyon jó. Semmi extra, nem olyan értelemben jó, mint mondjuk a Sex Criminals, hanem egyszerűen "csak" szórakoztató. Néhány jelenet baromi vicces volt, és a rajzok is szépek.

mukszli:
Én olvastam ezt a Thief of Thievest, szerintem nem jó.
Én szeretem ezeket a heistos történeteket, de ez nagyon egyhangú volt.
Bár én csak vagy 4-5 számot olvastam belőle, ha jól látom, most Diggle szállt be Kirkman mellé, szóval talán azok már jobbak.

You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #741 Dátum: 2014. Február 04., 11:56:19 »
Ritkán járok az Alexandra könyvesboltokba, de decemberben felfedeztem, hogy milyen jó kis képregénykötet akcióik vannak! Akár 50%-os leárazással adják őket,söt néha több, az akciók folyamatosak! Akinek hiányzik valamilyen kötete érdemes körbenézni ott!
Amikhez én hozzájutottam: Aliens kötetek 999ft, Watchmen kötetek: 1299ft, Hellboy: 1240ft,1499ft, Zöld Lámpás: 1499ft! Ha jól láttam vannak Sandman kötetek is! A Képes kiadó honlapján a webshopban pedig a Batman kötetek 999 ft-os áron vannak! Akit érdekel nézze meg! Ez nem reklám volt, nem dolgozok egyik helyen sem, csak kis segítség annak aki olcsón akarkötethez jútni!

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
    • http://halozsak.tlof.hu
« Válasz #740 Dátum: 2014. Február 02., 14:20:34 »
Feltételezem, hogy olvasni tudsz. Amibe beleértődik a főoldalon található közlemény utolsó előtti, zárójeles mondata is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

• Kázmér
  • **
« Válasz #739 Dátum: 2014. Február 02., 14:01:43 »
Üdv. :lol:
Remélem nem baj ha itt kérdezem meg de kb mikor várható hogy az oldal újra meg nyit? :worship:
 :)

Nem elérhető Spuri

• HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
    • 5 Panels
« Válasz #738 Dátum: 2014. Január 24., 09:42:49 »
Ma került az újságosokhoz. Van benne színes-szagos Charax (csak Vadregény címmel)! :)
Bővebb infó.

Nem elérhető FZoli

• Pókember
« Válasz #737 Dátum: 2014. Január 24., 07:56:27 »
Pont minap kérdeztem felőle a fórumon. Kicsit googliztam és mint kiderült, mégis hivatalos kiadvány. Remélem meglesz a piaca, és a külföldiek is megismerik Rejtőt.  :)

Nem elérhető Recsi

• Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • Hálózsák
« Válasz #736 Dátum: 2014. Január 23., 22:35:45 »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető mukszli

• Garfield
  • **
« Válasz #735 Dátum: 2014. Január 21., 21:38:04 »
Hello!
A Thief of Thieves c. sorozatrol mit erdemes tudni? Jo? Rossz? Elmegy? Ilyesmik :)

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #734 Dátum: 2014. Január 02., 20:16:15 »
Gorgonita Űropera Híradója (GŰH) II. évfolyam 1. szám:

A Dark Horse új 4 füzetes lázadós Star Wars minit tervez, Rebel Heist címmel, mely újonc lázadók szemszögéből mutatja be az ikonikus karaktereket. Elsőként Han Solot.

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=49918

Nem elérhető mukszli

• Garfield
  • **
« Válasz #733 Dátum: 2013. December 12., 19:51:10 »
Igen az Image eleg jokat ad ki. Mostanaban elkezdtem tobbet is.

Nem elérhető Zigota

• Fantom
« Válasz #732 Dátum: 2013. December 11., 10:47:29 »
Szerintem nézz körül az Image kiadónál. A legjobb képregények ott vannak mostanában.

Nem elérhető mukszli

• Garfield
  • **
« Válasz #731 Dátum: 2013. December 10., 16:08:12 »
Köszi a válaszokat. Egyenlőre még teljesen szuz vagyok Star Wars es Transformers szinten de majd egyszer lehet belenezek :)

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #730 Dátum: 2013. December 09., 23:55:59 »
A Transformers: MTMTE-t én is nagyon ajánlom, a RiD-et mondjuk nem.

Bár most crossover van, uh sajnos kihagyhatatlan...

Nem elérhető FZoli

• Pókember
« Válasz #729 Dátum: 2013. December 09., 20:53:31 »
Transformers: More Than Meets the Eye és Robots in Disguise, BSG v2 szintén, Godzilla: Kingdom of Monsters, Star Wars ill. The Star Wars.
Meg próbálok több hónapnyi lemaradást behozni pl. MegaMan és TopCow (Artifacts, Witchblade) fronton.

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #728 Dátum: 2013. December 09., 15:17:46 »
Star Wars Legacy v2 (Dark Horse), régi Battlestar Galactica v2 és Starbuck (Dynamite), de én ilyen akut űrbetegségben szenvedek. :)

És persze nagyon várom az új Serenity képregényt is, amiről a Magyar Firefly és Serenity Közösség közölt/fordított egy újabb cikket éppen ma:

http://firefly.scifi.hu/hirek/281-tovabbi-reszletek-a-serenity-leaves-on-the-wind-kepregenyrol

Nem elérhető Zerit

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #727 Dátum: 2013. December 07., 19:59:27 »
Dylan Dog, Lilith, Lincoln, Berlin (bár ez nagyon el van mostanság akadva)  ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető mukszli

• Garfield
  • **
« Válasz #726 Dátum: 2013. December 07., 19:48:12 »
Hello!
Nektek melyek  a kedvenceitek a most futo sorozatok kozul? (A Marvelen es Dc-n kivul)

Nem elérhető Ideniel

• Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
« Válasz #725 Dátum: 2013. November 26., 15:09:03 »
Hát igen, Warren Worthington nem éppen a legizgalmasabb mutáns, még a 80-as évek béli Archangellé való átalakulása is mindössze annyi változást hozott, hogy gyorsabban épül fel a sérüléseiből és késeket lövöldöz az immáron organikus fémből felépülő szárnyaiból... Szigorúan nézve Wolverine-esítették, akkor már nem lenne egyszerűbb, ha adnának Logannek egy jetpacket? :D

Nem elérhető jocibmx

• Fantom
« Válasz #724 Dátum: 2013. November 26., 14:50:59 »

Mindig olyan jókat röhögök ezeken a vidiken  ;D  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Zigota

• Fantom
« Válasz #723 Dátum: 2013. November 24., 11:13:32 »
Belekezdtem az East of West-be, és bár kissé zavaros, de nagyon tetszik. A környezet olyan, mintha egy manga lenne (cowboy és indiánok vs robotok...), de a hangulat, a karakterek, és nem utolsó sorban a rajzok nagyon jók. Az Image nagyon erős sci-fi vonalon: Manhattan Projects, Saga, Prophet, Storm Dogs...

Találtam egy 2008-as gyöngyszemet is, az Universal War One-t, ami nagyon jó kis sztori, hard sci-fi-sebb.

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #722 Dátum: 2013. November 21., 19:03:34 »
az audiobookot meg Neil Gaiman olvasasa fel, az is jó, tetszik ahogy felolvas (az Ocean at the end of the lane-t is meg azt hiszem a Stardustot is, az Anansi boyst már nem, de annak is nagyon jó a felolvasása amúgy).
Az Amerikai istenekből is van ilyen dramatizált audiobook (nem igazán audiodrama, de több mint audiobook).

Nem elérhető Snake (XF)

• Fantom
    • http://www.xfanzine.hu
« Válasz #721 Dátum: 2013. November 21., 18:12:53 »
A Soseholból létezik sorozat, csak azt inkább jobb elfelejteni :)

Brubaker Kap-korszaka úgy az első 40 részig zseniális, de utána szerintem nagyon látszik, hogy ő csak addig tervezte.

Nem elérhető Puma

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #720 Dátum: 2013. November 21., 15:52:02 »
Satelite Sam 1. számát már többször is megpróbáltam olvasni, de Chaykin rajzai számomra annyira taszítóak, hogy egyszerűen pár oldalnál tovább nem bírtam.
Akkor lehet, ezt a Fatale-t és Velvetet annyira nem erőltetem, ha egy szám után tetszenie kéne. Pedig a Brubaker féle Captain Amerika és a Winter Soldier nagyon tetszett.
Én is várom a Black Science-et meg a másik képregényét is, a Deadly Classt. Meg írt még ezek előtt egy Devolution című képregényről, ami várható tőle, azzal mi lett? Nagy a csend körülötte. Pedig az is érdekesnek tűnt.
Anno volt tervben, hogy a Sandmant megcsinálja sorozatban az HBO, de sajnos abból nem lett semmi. Nagy kár érte. Filmben nem tudom, milyen lesz, megcsinálják az első meg talán a második történetszálat és kész? Kicsit fura. Most még szintén erre a csatornára van betervezve az Amerikai istenek. Ennek a Pilotját elméletileg Gaiman írja, de nagyon rég volt már erről is szó.
Valamikor a nyáron a BBC rádión leadtak egy rádiójátékot, amit Gaiman Sosehol c. könyvéből csináltak. Abban Benedict Cumberbatch volt Islington angyal hangja. Az valami zseniális volt. Engem kirázott tőle a hideg. Remek alakítás volt, pedig ott csak a hangját használta. :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #719 Dátum: 2013. November 21., 13:12:23 »
Hiddlestone se lenne rossz de szerintem Cucumberbatch creepybb és olyan földöntúlibb feje van. Plussz a hangja is tiszteletet parancsolóbb, amilyet én elképzelek Morpheusnak.

Nem elérhető Snake (XF)

• Fantom
« Válasz #718 Dátum: 2013. November 21., 13:01:19 »
Ha a Fatale egy rész után nem tetszik, akkor az nem lesz a te képregényed, ugyanis az első rész is nagyon magas színvonalú, engem egyből beszippantott. (ez igaz a Velvetre is, ez a Brubakernek való terep)

És ha már Image, jövő héten jön Remendertől a Black Science.

Gaiman azt nyilatkozta, hogy ő vagy Cumberbatch-et, vagy Hiddlestone-t látná legszívesebben címszereplőnek. Egyik se lenne rossz választás :)

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #717 Dátum: 2013. November 21., 12:06:58 »
Jupiter's legacy nekem is bejön, illetve a Sex Criminals az új kedvencem. Bár kevésbé tetszik, de lehet a Satelite Sam-et is érdemes lenne kipróbálnod (Fraction és Chaykin, 50es évek televíziózása és sex).
Brubakertől olvastál korábbi képregényeket (Criminal, Incognito, Sleeper)? Szerintem baromi jók és eddig a Velvet is nagyon tetszik (Fatale-t majd egyben olvasom). De lehet neked alapból Brubaker stílusa nem jön be.

Közben Goyer meg pitchelt egy Sandman filmtervet a WB-nek. Egyesek Joseph Gordon Levittet pletykálják címszereplőnek, de szerintem Benedict Cumberbatch lenne a tökéletes választás (ha jól tudom Gaiman is említette őt).

Nem elérhető Puma

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #716 Dátum: 2013. November 21., 11:46:55 »
Elkezdtem pár új ilyen független képregényt is olvasni.
Buzzkill: Ez nagyon jó, de csak négy részes lesz, ha jól látom, remélem, sikeres lesz, jó lenne belőle egy folytatás.
Fatale: Ebből még csak az első számot olvastam el, eddig nem nagyon győzött meg, még párat elolvasok, de ha nem javul, akkor kaszálom.
Jupiter's Legacy: Ez egész jó, a rajzok érdekes módon tök szépek, a történet majd ezután alakul ki igazán a 4. számtól, kíváncsi vagyok, merre viszik a történetet.
Protectors, Inc.: Ez eddig elég semmilyen, azért az első történet végéig maradok.
Sex Criminals: Na ez nagyon király volt. Az elején nem akartam belekezdeni, mert a rajzok olyanok voltak, mintha valami rajzfilmből lennének, de szerencsére mégis bepróbáltam és nagyon tetszett.
Sidekick: Ez is nagyon jó, bár ami az első szám végén volt csavar, elég kiszámítható volt, de legalább JMS nem húzta a sorozat végéig, mint nagy meglepetést, mert nem lett volna az.
Ten Grand: Ez is jó, de nekem nem tetszenek a rajzok. némelyik olyan, mintha valami öt éves rajzolta volna, mondjuk az utána következő csávó sem sokkal jobb, abban meg mindenki úgy néz ki, mint valami gyurmaember.
Velvet: Annyira ez sem nyűgözött le. Felültettek benne egy ügynököt, azta, ilyet se láttunk még. Nem igazán látom rajta, hogy valami újat, érdekeset mutatna be vele Brubaker, de a rajzok jók, ezért még maradok egy darabig.

És egy kérdésem is lenne. Ezt a Todd The Ugliest Kid on Earth-t olvassa valaki? Ez jó, mi van benne? Mert a borítok mindig tök jók, már amiket én láttam, csak a cím alapján nem tudom elképzelni, miről szólhat. Arra meg még nem vettem a fáradtságot, hogy utána nézzek.  :)

Ja, és az a pletyka terjed az interneten, hogy az AMC (Breaking Bad, The Walking Dead) érdeklődik a The Preacher sorozat iránt. Remélem, lesz belőle valami.  :D

Nem elérhető Kozi

• cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
« Válasz #715 Dátum: 2013. November 18., 21:04:36 »
December 8-án, a Hungarocomix 2013-ra jelenik meg a legújabb Bloodlust kiadványunk, a Cryweni történetek c. antológiánk.

A kiadványhoz készítettem egy trailer animációt is, íme:
http://www.youtube.com/watch?v=Fe7N_kzQv8g  :dry:

Nem elérhető Snake (XF)

• Fantom
« Válasz #714 Dátum: 2013. November 12., 09:22:46 »
Én inkább úgy mondanám, azt az elvet valljuk, hogy a minőség számít, nem a mennyiség   ;)