Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 208418 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #611 Dátum: 2013. Szeptember 21., 21:36:30 »
Üdv, érdekes mintha  Metamorpho a DC-töl és Szivacsember  néha-néha  hajaznának egymásra. 1. a Marvel  mini méretben mintha majmolná a DC A Mindöröké Rossz  című sorozatot .igaz csak egy kérdésben .Az hogy ˝ A hét kérdése;ki a kedvenc gazembered  ,benne az eredményekkel  hog y százalékban kit kedvelnek közőlűk  az olvasok Más  Billy Bastonban  vagy is  a Shazam kimondása után Marvel kapitánnyá alakuló  fickóban az a jó  hogy,  azok a képregény történetek amikben szerepel   tényleg a gyermekektől  { Föleg  a humorosabbnak vett sorozatokban } egészen a felnőttekig  tőben is olvashatják. És néha  jobb is lenne Supermanál. :D Kösz.  :worship:

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #610 Dátum: 2013. Szeptember 21., 16:05:06 »
A Bloodlust 3. számának 17. oldala, egyben az utolsó mintaoldal a megjelenés előtt:

:nezze:
http://www.kilencedik.hu/bloodlust-3-tisztesseg%E2%80%8Btelen-ajanlat-limitalt-kiadas/

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #609 Dátum: 2013. Szeptember 20., 17:52:33 »
Üdv, kösz  Igen én is gondoltam hogy csak humor . Hiszen mondtam hogy biztosan az is.A misztikus képességű karakterek  közűl  Dr Strananget nem nagyon csipem . talán  a sok hokusz-pokusz miatt. Inkább akkor  a misztikusok közül  1.Penge , és 2, Szellem lovas.  Kösz  :worship:.U. I . hm ..talán egyszer kellene egy lista a legérdekesebb képességű ellen felekről . 1.pl kissé fura  felszerelésük van ., szokatlan képességük  pl. Gólyaláb akinek nyújtható páncél lábai vannak, Csuszka akinek teflonnal bevont rendkivül csúszós szerkója van, Szivacsember aki képes bármilyen anyag tulajdonságát magába szivní  , és ily lehet kö, fém, gépi, fa, stb  külsejű .  Klaw aki szilárd hang  és baj nélkül  akár le is fejezhetik mégsem lesz semmi baja { Ha jól tudom} de mint ha a Titkos Háboruban meg eset volna valami hasonló 2. Lista a legjobb szerkójú -jelmezű  és a leghülyébb ruhájú hősökről   ;}
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 20., 20:59:38 írta zoli »

Nem elérhető Pádi

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Egyebek
« Válasz #608 Dátum: 2013. Szeptember 20., 17:23:25 »
Megjelent ma az újságosoknál.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #607 Dátum: 2013. Szeptember 19., 21:48:09 »
Az a lista eredetileg is poén volt, szándékosan kitaláltak minden marhaságot.

Tudom, csak van köztük olyan is, akik egyébként is rendszeresen lebecsülő poénkodás céltáblái (Flash, Wonder Woman, Aquaman), aztán gondoltam megragadom az alkalmat, s kifejtem, miért is többek annál, mint amire egy "laikus" a poénok alapján számíthatna.

Captain Marvel/Shazam szintén a CoIE óta inkább a rekonstrukciós történetek egyik remek alanya, semmint kifejezetten gyerekeknek íródó képregények főszereplője, lásd:

Power of Shazam
Kingdom Come
Shazam! Power of Hope
JSA
First Thunder
The Monster Society of Evil

...nem is beszélve Black Adamről, akinek a története az egyébként briliáns 52 egyik fő szála volt.

...meg arról, hogy minden idők egyik legjobb képregénye, a Moore-féle Miracleman is alapvetően a Fawcett érára eredeztethető vissza.

Meg hát ilyen alapon a komplett Timothy Hunter "franchise" is simán bevágható a dedósoknak való fiókba. A szuperhősképregények számára az lenne az ideális, ha minél szélesebb korcsoportokat találnának meg. Tavalyról éppen ezért volt az egyik kedvenc sorozatom Roger Langridge Snarked-ja, ami egyértelműen kicsikek íródott (végig azon méláztam, hogy ha lesz gyerekem, tutira esti mese lesz ebből), mégis tele van irodalmi utalásokkal és poénos kikacsintásokkal, amiket csak felnőttek tudnak igazán értékelni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Egyebek
« Válasz #606 Dátum: 2013. Szeptember 19., 21:10:10 »
Emberek, nem kell túl komolyan venni a listát! Csak humor!  :lol:
Ráadásul nem a leggyengébbekről, hanem a legbénábbakról szólt. Egész pontosan, ahogy talgaby is kiemelte, igyekeztek megragadni mindegyik szereplőt és kicsit karikírozni őket és a képességeiket.

Megmondom őszintén, néha végigfutok rajta és még mindig nagyon jól szórakozom.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #605 Dátum: 2013. Szeptember 19., 21:04:38 »
Az a lista eredetileg is poén volt, szándékosan kitaláltak minden marhaságot. SOk hősnél volt is reális okuk rá, mert irtó hülyén tudták kezelni őket. Firestorm például hiába elméletileg hatalmasabb szinte mindenkinél, ha egyszer a figura egy kolosszális balf*. Captain Marvel (Shazam) is vetekedhet Supermannel és lehet a világ legtöbb példányszámban elkelt szuperhőse, ha egyszer a történetei nagyja hétéveseknek íródott.
Idézet
máskülönben viszont Superman nélkül nem maradtak volna fenn a szuperhősö
Igazából inkább nem léteznének. Ha nem is ezen a néven és ezzel a háttérsztorival, de a szuperhősök gyakorlatilag csak egy ilyen figurának köszönhetően születhettek egyáltalán meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #604 Dátum: 2013. Szeptember 19., 20:05:09 »
zoli: Én is felfedeztem már a listát, észrevételeim:

24. Daredevil (Fenegyerek) - vaksága ellenére talán a legkompetensebb utcai szintű szuperhős. Mindenesetre kevesebb kolosszális baklövést követett el, mint mindenki kedvence, Spider-Man.

23. Captain Marvel (Csodakapitány) - az eredendően gyenge és alkalmatlan karakterek képregényes mágia/mágiának tekinthető tudományos deus ex machinák hatására szuperhőssé válása egyidős motívum a szuperhős műfajjal. Emellett Captain Marvel a képregények aranykorának egyik legnépszerűbb alakja volt, a Marvel és DC a 70-es, 80-as években nem egyszer ölre ment a tulajdonjogokért. Továbbá a mágikus eredetű képességeinek köszönhetően Supermannel szemben is kiválóak az esélyei, ha netán küzdelemre kerülne sor kettejük között.

22. Flash- "Amikor egy járdaszegély le tud győzni, igazán béna vagy" "Igazán gyorsan tud futni. És még... nem, csak ennyi." - A kezdeti botladozások után mind Barry Allen, mind pedig Wally West konkrétan bárhol, bármikor, akadályok nélkül a fénysebesség sokszorosával volt képes közlekedni. Annyira gyorsan, amivel már dimenziók és idősíkok között ugrált. Más kérdés, hogy az általa előidézett Flashpoint következményeinek köszönhetően elvben megszámlálhatatlanul sok értelmes élőlény elmúlását idézte elő (az előző kontinuitás "lakói" végeredményében mindörökre kitörlődtek a valóságból), s így rosszfiúnak is tekinthető, de ezt döntsék el inkább a filozofikusabb beállítottságú képregényrajongók.

21. Invisible Woman (Láthatatlan Nő) - a Fantasztikus Négyes és a Future Foundation, de körülbelül az összes valamire való szuperhős és nemezis csapat is elismeri, hogy ő F4 legnagyobb hatalmú tagja.

20. Moon Knight (Holdlovag) - Idézet következik, saját fordításban. "Megmondtam neki, hogy nem azért hordok fehéret, hogy elrejtőzzek, hanem hogy lássák, megérkeztem. Tudják, ki vagyok, s ha látják a fehéret, nem számít, mennyire vagyok jó célpont. Úgy remeg a kezük, hogy a Holdat sem találják el"

19. Puck - Szó szerint megjárta a poklot... és visszatért. Nuff said.

17. Man-Thing (Mocsárlény) - ...nem szuperhős. A szörnyképregények második aranykorának terméke, emellett a Marvel Horror szárnyának egyik legjelentősebb alakja Doctor Strange és Ghost Rider mellett.

15. Wonder Woman - ...nem véletlen a DC "szentháromságának" a tagja. Mágikus, mondjuk ki, isteni képességek, fegyverzet, s kábé az egyetlen proaktív szuperhősnő, aki magasztosabb célokért küzd.

14. She-Hulk (Amazon) - eredendően könnyed, humoros sztorikba szánták (John Byren). Amúgy meg majdnem olyan erős mint a Hulk szuper-begőzőlve, s nem változik vissza nyikhaj emberkévé, amennyiben elvesztené az eszméletét. És csinosabb is.

13. Firestorm (Tűzvihar) ... szubatomikus szinten képes manipulálni és átalakítani minden szervetlen anyagot, s az energiamanipuláció terén is kevesen veszik fel vele a versenyt. Csodálom, hogy nem lett akkora nagyágyú, mint a Justice League többi tagja.

12. Thor - ...őőő, nem inkább fordítva: Fabio néz ki úgy, mint egy sztereotipikusan skandináv beütésű hímegyed, amely archetípusnak Thor az eszményi kifejeződése?

10. Superman - Öhm... nem. Nem. Nem és kész. Egy poénnak jó, máskülönben viszont Superman nélkül nem maradtak volna fenn a szuperhősök, s a gyakorta felrótt anakronizmusa is már a múltté a Crisis on Infinite Earths óta.

7. Dr. Henry Pym - ...a Marvel univerzumán belül hivatalosan is a Legfőbb Tudós (Scientist Supreme), vagyis Doctor Strange tudománybéli megfelelője. Valóban ellentmondásos karakter, de ez inkább a komplexitás mellett érv, semmint arra, hogy nem jó hős... legnagyobb bűne még mindig az, hogy ő alkotta meg Ultront.

3. Doctor Strange - igaz, hogy ő csak a második legmenőbb mágus a képregényeken belül (az első John Constantine), de azért mégiscsak tiszteletreméltó dolog a Marvel univerzumának legnagyobb hatalmú mágikus védelmezőjének lenni.

2. Aquaman - ha kizárólag a Földön vizsgáljuk a karakter jelentőségét: a Föld felszínét 71%-ban tenger és óceán borítja, így kijelenthetjük, hogy nagyságrendileg a Föld háromnegyedének de facto ura és parancsolója. A Justice League mindenkori tagjai között erő alapján meghatározott rangsorba állítva bőven benne van a top 10-ben, s a vízben gyakorlatilag verhetetlen. Ha tágabb halmaz részeként vizsgáljuk: ilyen alapon Namor is kerülhetett volna ide  Arthur helyett.

1. Robin - azon túl, hogy nem szuperhős, hanem szárnysegéd, Dick Grayson vitathatóan jobb Batman volt Bruce távolléte során, mint a mestere valaha, továbbá vele ellentétben nincsenek komoly pszichés zavarai, miközben ugyanazokon a tragédiákon esett át. Emellett Nightwing-ként részint neki is köszönhető, hogy a női olvasók is felfedezték maguknak a mainstream képregényeket. Ebben a tekintetben egyedüli riválisa a Robert Downey Junior-féle Vasember.

Kozi: épp ma fizettem elő :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 19., 20:26:58 írta Ideniel »

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #603 Dátum: 2013. Szeptember 19., 19:32:36 »
Papp Imre (a Deveraux alkotójának https://www.facebook.com/Deverauxcomic ) rajza, magyar képregényhősökkel. A képen figyel a mi egyik főszereplőnk is! :)

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #602 Dátum: 2013. Szeptember 19., 17:53:09 »
Üdv, olvastam itt  az Energikon füzetben arról ki a legbénább 25 szuperhős . Lehet hogy csak humornak szánták  sőt biztos. DE... azért szerintem  is vannak olyanok akik  nem túlszámok { persze ez is csak saját vélemény  ;) }  pl 1. Hangya\ Góliát\ Fullánk  aki azon túl  hogy képes méretet váltani és parancsolni a rovaroknak . Mit tud még  :headscratch:. 2 Molekula ember  aki nen használja ki nagyon a képességeit , ha már haza tudta vinni a Tikos háborúban a hösöket ,  és kiderült hogy képes mégis csak a  szerves anyagokra is hatni  ,szerintem még Kardfogúval is el bánna { Hiába nagy és erős } . Owennek  nem kellene mást csinálni mint  hatni  pl  hatni  Kardfogú karmaira és fogaira  .Mivel képes az anyagok atomi szerkezetére igy törékenyé tudná változtatni. Vagy mivel képes át is alakitani az anyagot  , szinte bármely ellenfele  fegyvereit is  akár szószerint is  gumicukorrá pl.  ;).  Csak szegénykém mintha kissé mamlasz lenne  És mintha a Dark Reginben meg is hot von  :( Kősz  :worship:

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #601 Dátum: 2013. Szeptember 18., 16:24:08 »
Bloodlust 3. - Tisztességtelen ajánlat (limitált kiadás) a 26. Képregénybörzén!   :nezze:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Csapatunk a 26. Képregénybörzére (2013. október 20., Kispesti Művelődési Ház/KMO) tervezi (egyelőre csak egy limitált kiadásban) megjelentetni a Bloodlust 3. számát, melynek címe "Tisztességtelen ajánlat".
Mivel a képregény színezése a börzére szinte biztosan nem készül el, de az olvasóinkat sem akarjuk az újabb fejezet nélkül hagyni, ezért azt a megoldást választottuk, hogy a 3. számot egyelőre fekete-fehér, tollrajzos, limitált (és sorszámozott) kiadásban tervezzük megjelentetni a rendezvényre.
A megoldást a kényszer szülte, de reméljük sokatokat így is érdekelni fogja a következő képregényünk (korábban jeleztétek is jó páran, hogy jobban tetszene fekete-fehér verzióban a Bloodlust).

Bővebb információkat, előzetes oldalakat folyamatosan közlünk majd Veletek:
- a facebook esemény üzenőfalán, https://www.facebook.com/events/631436370230032/
- valamint a facebook oldalunkon is, ezért érdemes folyamatosan figyelni minket! https://www.facebook.com/bloodlustcomics

Természetesen a színes változatot is szeretnénk minél hamarabb megjelentetni, addig is reméljük, örömmel fogadjátok majd a limitált kiadást is!

Bloodlust Team


Egy banner/flyer magához az eseményhez:



A 26. Képregénybörze időpontja, helyszíne:
-------------------------------------------------------
2013. október 20., vasárnap
10:00-15:00
Kispesti Munkásotthon Művelődési Ház (KMO)
Budapest, XIX. kerület, Teleki u. 50.

További információk: http://www.kilencedik.hu/26-kepregeny-borze/


Facebook esemény a megjelenéshez, aki gondolja, csatlakozzon:
https://www.facebook.com/events/631436370230032/ ;)

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #600 Dátum: 2013. Szeptember 11., 20:00:54 »
Bloodlust #3 - in progress | Rajzolta: Péter Fábián. Hamarosan újabb mintaoldalak (és friss infók) érkeznek! :)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x720/1234394_560132827367665_1122676557_n.jpg  :nezze:

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #599 Dátum: 2013. Szeptember 07., 20:03:00 »
Koszi, az egesz jo. Mondjuk meg nem jutottam el addig ahol most tart.(:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #598 Dátum: 2013. Szeptember 07., 19:28:00 »
Egy tavalyi cikkben azt írják 60. szám ,szóval még 3 év :D

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #597 Dátum: 2013. Szeptember 07., 16:24:48 »
Ja igen ezt en is lattam valahol, valaki nem tudja h konkretan mikor?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #596 Dátum: 2013. Szeptember 07., 11:38:52 »
Hamarosan amúgy véget is ér, bár nem tudom hanyadik számmal, de már bejelentették, hogy nem fog a végtelenségig menni.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #595 Dátum: 2013. Szeptember 07., 09:16:26 »
Sziasztok! Most a Chew-t kezdtem el folytatni, egyszer elolvastam az elso sztorit de eddig nem hozott lazba a folytatas ,de azt kell h mondjam jol tettem h folytattam. Eszmeletlen jo.batran ajanlom.

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #594 Dátum: 2013. Szeptember 06., 17:11:37 »
Sziasztok! A Bloodlust képregényeinkhez készített soundtrack itt teljes egészében meghallgatható:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL82F4FFFF6CA59015
Hamarosan pedig friss infók, előzetes oldalak érkeznek a Bloodlust 3.-ról!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #593 Dátum: 2013. Augusztus 26., 22:47:32 »
Üdv, hasonló kérdés mint a tegnapi., csak x-men-es. Ki a fene az  Transonic :headscratch:. 1 Van-e köze Rejtélyhez  mert , ö is kékbörű  és alakváltó mint ö.2. Árnyék tesója vagy is Rejtély lánya {csak öt tovább titkolta  mint azt hogy ő Árnyék  anyukája [ de akár ez akár az  végül is ha ez igy van akkor mindenképp köze van mind a kettőhöz  ]   ;) } 3. egyéb  :worship:plusz .Na ZERO  képessége sem kutya ,Ő IS tudja formálni a testét.{Kicsit morbid a külseje,de én bíróm }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 26., 23:53:49 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #592 Dátum: 2013. Augusztus 25., 21:29:08 »
Üdv, ki a fene az a Sibek a Star  Trekböl  :headscratch: 1. Egy újabb Vulkánoid faj képviselője csak ők zöldbőrűek . 2. Vulkán  és  Orion hibtid csávó Kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #591 Dátum: 2013. Augusztus 24., 20:44:27 »
Üdvzoli. Találtam  Lost in space  képregényeket ., még az 1990-es évekből az  Innovation kiadásában.A KÉRDÉSEM, ezek most a film epizodók  képregényes   olvasható változatai ,vagy önálló a  sorozatól már független kalandok .     :nemtudom:  Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 25., 18:31:37 írta Sepi »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #590 Dátum: 2013. Augusztus 23., 22:34:14 »
Üdv, kösz   .Nekem is  meg van a Zöld bolygó könyve című könyv .Ez ért is kérdeztem , mert ott abban szerepei ez a sztori hogy, zöldségből készitenek  űrhajót .Aztán azzal ért véget a könyv  hogy a haverokkal meglépnek. És én voltam az is aki akkor kérdezte hogy van-e KÖNYV  folytatás  akkor azt mondtátok hogy SAJNA NINCS  :(. { A Játékról is tudok}    DE....hogy  a képregényes  folytatás jogait   megszerezte -e valaki, vagy valamelyik  cég. Az csak most jutott eszembe . Gondoltam itt azokra a kiadókra akik a Filmek tovább,gondolásának jogait szerezték meg. pl Dark Horse,IDW,Dynamite comocs, .DE sajnos  szerint ez nekik sem jutott eszükbe { HM  Lehet hogy  jobb is ,mert bele is bukhatak volna. És nem akartak kockáztatni    ;) } Kösz  :worship:

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Egyebek
« Válasz #589 Dátum: 2013. Augusztus 23., 22:04:55 »
Erre a könyvre én is emlékszem. És a játékot is játszottam  :)
---
Azt hiszem ez a „folytatás” is szerepelt már a fórumon valahol. Mindegy, repetitio est mater studeorum.
gyengéd barbár

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Egyebek
« Válasz #588 Dátum: 2013. Augusztus 23., 22:01:02 »
Volt egy könyv, talán William Kontzwinkle írta (a névben nem vagyok biztos), a címe pedig "E.T. - a Zöld Bolygó könyve" volt. Vagy valami ilyesmi :)
Aranyos volt, de nem nem túl E.T-s  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #587 Dátum: 2013. Augusztus 23., 20:56:06 »
Nem, az ataris játék után nem akadt senki, aki bottal megpiszkálta volna mint franchise-t. Megmaradtak a filmnél, de annál aztán nagyon.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #586 Dátum: 2013. Augusztus 23., 20:42:21 »
Üdv,  egy fura kérdés, létezik-e  E. T. képregény  formában :nemtudom:.  Akár régebben a Dark Horse -nál , vagy most  az IDW-nél  vagy a Dynamite Comics-nál.  :headscratch: Jó lenne , jó volna megtudni  azt hogy mi a FRANC lett  és mi történt  vele ,miután el indultak a zöldség űrhajóval . A  fedélzeten  a haverjaival pl  Tottyi Zselével stb. Folytatódott - e sztori valami formában . Vagy csak ennyi  . Az űrhajó elindulásával véget is ért a történet. Vagyis félbe és folytatás nélkül  szakadt meg a sztori. Atsztán jó napot, gonduljon a  továbbiakról mindenki azt amit akar  :-\ Kösz  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #585 Dátum: 2013. Augusztus 20., 19:37:41 »
Szükségtelen, a C4A (link a főoldalon) már sok éve megcsinálta Vörös címmel.
Az oldalukra regisztrálni kell, ha valami gondod akad ezzel, keresd meg Snake-et (az itteni fórumon is megfordul néha Snake (FX) néven).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Egyebek
« Válasz #584 Dátum: 2013. Augusztus 20., 19:17:29 »
Tisztel Hálózsák adminok. Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg a Red című képregényt  "http://en.wikipedia.org/wiki/Red_(WildStorm_comics)" nem lenne-e kedvetek lefordítani.
Előre is köszönöm a válaszotokat.
Tisztelettel AdamK

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #583 Dátum: 2013. Augusztus 19., 18:55:23 »
Üdv.kösz :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #582 Dátum: 2013. Augusztus 19., 17:27:27 »
Ezek főleg a Newgen vagy az Allcomics profiljába illenek, őket keresd meg ezzel a kéréssel.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.