Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 209289 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #581 Dátum: 2013. Augusztus 19., 16:55:25 »
Üdv, lehetne -e honositani valamelyik képregényes oldalon .  Következő Doomsdav sztorikat  1, Doomsday War ,2. Reign of Doomsday 3,Reign of DoomsdayS { ahol már klonjai  is vannak [ Jaj már neki is :hehe: :dry: ] közölük talán a két legérdekesebb   KRYTONIT köves  meg az a Robot-Kiborg szerű Doomslayer nevű  fickó.meg még az Armored  Dooms day }  HŰ, mennyi Doomsday KÖSZ . :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 19., 17:22:14 írta zoli »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #580 Dátum: 2013. Augusztus 16., 16:23:01 »
A Star Trek képregények nem a mi hatáskörünk, ezügyben fordulj a newgencomics.hu oldalhoz.  :nezze:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #579 Dátum: 2013. Augusztus 16., 15:56:53 »
ÜDV, ó a fene hát már megint én  pofátlankodtam ide :-[ ,ja igen és megint javaslat :dry: { De úgy látszik ez már kezd a mániámmá válni :stupid:  }de, a Star Trek képregények közé fellehetne rakni az IDW -s
.Pike kapitány naplója című történet .Onnan talán meg tudhatjuk mi  történt vele a Talloson ,miután  Spock visszavitte a már sérült kapitányt, hogy még ha csak egy illuzikus világban is de együtt legyen a barátnőjével.{ Akinek szegénynek a sérült arcát ott legalább szépnek látja } Kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #578 Dátum: 2013. Augusztus 13., 19:13:54 »
Üdv, hm HÁT.....most aztán csak lessek mint a luki nyúl. Khm Jimmy  Olsen  mint Turtleman aki kicsit Hulkra hajaz :blink: :omg: kösz   u.i. Mi a fene az a SUPERMAN `S   PAL  JIMMY OLSEN , talán valami humoros és szatirikus ,vicces sorozat ,még az 1960-as évekböl.Mert ott igen fura dolgok esnek meg velük . De az a Teknösbéka Ember Jimmy még késöbbi kiadásokban  is szerepel .{ Ezért kérdeztem már máskor is ,hogy az írók néha-néha nem hajlanak-e túlzásokra hm }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 13., 21:31:13 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #577 Dátum: 2013. Augusztus 12., 21:54:16 »
Kösz.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #576 Dátum: 2013. Augusztus 12., 21:21:46 »
Dehogynem. A DC a hetvenes évekig arról volt híres, hogy MINDEN konkurenciát állandóan beperelt szellemi tulajdon lopásáért. És a legtöbbet – igaz, nem egy esetben eléggé sok év után – vagy megnyerte, vagy a másik fél megalkudott vele. Amúgy az, ha két kitalált szuperhős képessége megegyezik, az még nem lopás. Több kritérium kell ahhoz, hogy másolásként tüntessék fel bíróság előtt.
vagy legalábbis sokáig így volt, amíg az Apple le nem védette a lekerekített téglalapot, mint az ő nagy szellemi találmányát. Azóta kissé bizonytalan vagyok ebben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #575 Dátum: 2013. Augusztus 12., 11:53:16 »
Üdv,  Jé hogy az 1940-es években ,mennyi egymásra igen csak hasonlitó karakter volt.Shield, U S Jones stb  .Nem volt-e perlekedés akkoriban emiatt  :headscratch:. Vagy akkor tájt még nem volt ennyire fontos {a kiadói jogok stb }ez  a dolog .És  Plasticman elöbb volt már mint Mr Fantastic ,én azt hittem hogy ö a régebbi karakter,erre kiderült hogy Plastickman is meg volt már az 1940-es években.És azt sem tudtam eddig hogy ilyen  humoros csávó ez  az ürge, pl aaz 1940-es Police Comicban .Gondolom ezért maradnak  békében egymással a kiadók ,mert különben folyton civakodhatnának  az ilyen dolgok miatt { Egyenlőre nem is zavarom köreiteket} Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 12., 13:03:19 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #574 Dátum: 2013. Augusztus 10., 13:08:20 »
űdv,kösz.Talán most megvannak a legrégebb óta létező képregény alakok  1. Yellow Kid  {1894} 2. Little Nemo  {1905} akik ha nem is folyamatosan,de néha-néha időlegesen  pl gyűjteményes kadásokban{2008 } fel-fel tűnek . Igy a  Comic Book Comics  2008-as kiadványban mind a ketten szerepelnek . Ők talán beleférnek az első 5 legrégebbi képregény karakterbe.DE...  mi köze van a Sárga Kölyöknek  pl Marveles  Runaways-hoz  27. és 30. szám{ 2007-2009 } vagy Amerika Kapitány 401,szám { 1992}ott Popeye is vendég szerepel .Meg a DC-és Batman és Robin 9.számhoz{2008  :headscratch:}. A Comic Vine   azon oldalán ahol fel vannak tüntetve hogy kik is szerepelnek ezekben a számokban,fel van sorolva ö is.Ha ez tényleg igy van ,és ha tudtok ráfelelni ,kérlek titeket válaszoljátok meg ezt a kérdést. Vagy is MIÉRT szerepel ezekben a történetekben.Kösz .Vissza térve Rozsomákhoz   az End című történetben szerepel bizonyos John Howlett aki a Comic Vine szerint a bátyja szintén mutáns Ö IS karmokkal és ebben a sztoryban  csak 200 év múlva találkoznak . :hehe: :blink:  aki csak 23.számban szerepel mind össze .PL A 2005-ös Wolverine & Deadpool  117. számában Még akkor is ha nem a 616-os univerzumban szerepel. Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 10., 15:21:45 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #573 Dátum: 2013. Augusztus 09., 22:07:53 »
Erre nincs logikus és minden szempontból elfogadható magyarázat. Rozsomák múltjából 2005 óta kerülnek elő több tíz vagy akár száz (sőt, akár több ezer) éves alakok, akik elvileg hatalmas szerepet játszottak a sorsában, valahogy mégsem tűntke fel a színen az elmúlt negyven (vagy a Marvelen belül tizenkét) évben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #572 Dátum: 2013. Augusztus 09., 19:57:09 »
Köszönöm a választ.MÁS..honnan kerültek elő ilyen hirtelen Rozsómák  {Logan} tesói  vagy mik :headscratch:.Dog és Thomas Loganról van szó .Hol voltak eddig . :nemtudom:Vagy csak én vagyok {nagyon} lemaradva KÖSZ. Hm most néztem  utánuk a Wkipédián azt írták róluk hogy {bizonytalan állapot }-ban vannak.Hát az mi a fene,gondolom akkor olyanok mint a Söringes macskája {talán ismeritek ezt példát } Hogy egyszerre léteznek is meg nem is.Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 09., 20:53:31 írta zoli »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #571 Dátum: 2013. Augusztus 09., 18:24:52 »
 Ha jól tévedek - Oliver Denker Star Wars a Csillagok Háborúja-filmek című könyve alapján - nem csak arról volt szó, hogy a studiók visszautasították, hanem a barátai (Coppola, Spielberg, Scorsese) ajánlották neki elnéző mosoly kíséretében, hogy írja újra. Majd amikor látták, hogy két év múlva sem adta fel, és nem sokkal jutott előbbre, akkor azt tanácsolták neki, hogy kérjen profi segítséget. A végső változaton két dialógusíró is segédkezett, nekik köszönhetjük Han és Leia parázs vitáit. Illetve sokat alakított a végeredményen, hogy Ford visszadobálta a szövegeket, mondván írva szép, de kimondani lehetetlen, Guinness pedig karaktere halálát kérte. Azt is regélik, hogy Lucas felesége sokat segített a vágásban, rövidebbre nyesve a végső ütközetet, és ő ragaszkodott Luke és Leia csókjához is. Az angol operatőrök meg kávézni küldték Lucast, mondván; nekik egy amerikai nem dirigál. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 09., 18:39:18 írta Gorgonita »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #570 Dátum: 2013. Augusztus 09., 15:49:53 »
Üdv, akkor tényleg igaz az hogy Lukács bácsi KÉT forgatókönyv tervét is elutasították 1.Ez  gyik Han Soló-s ,Luke tábornokos,Starkilleres, és ahol Lea hercegnő tényleg NEM a testvére ,Lukenak hanem tényleg királyi vér. 2. Ami kicsit közelebb áll az első filmhez de még kisebb-nagyobb eltérések vannak  benne pl OTT  Han ember csak szakállas . :headscratch: stb Kösz

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Egyebek
« Válasz #569 Dátum: 2013. Augusztus 09., 13:50:19 »
Kicsit lentebb már írtam róla.  :nezze:

tényleg. a sok spam hsz miatt elmentem mellette  :nezze:
nos, a rajzok nem rosszak az előzetes szerint, a többit meglátjuk.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #568 Dátum: 2013. Augusztus 09., 13:47:14 »
Kicsit lentebb már írtam róla.  :nezze:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Egyebek
« Válasz #567 Dátum: 2013. Augusztus 09., 13:44:28 »
Gorgonita Űropera Híradója - GŰH

 ;D

viszont kimaradt a legfrissebb SW sorozat, ami állítólag Luk ász legeredetibb SW terve alapján készül:



első blikkre mintha "üdv zoli" nyögte volna be a forgatókönyvét  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #566 Dátum: 2013. Augusztus 09., 13:02:06 »
Gorgonita Űropera Híradója - GŰH

 Röviddel azután, hogy a Dark Horse alcím nélküli Star Wars sorozatával bankot robbantott, a Dynamite is leporolta a classic Battlestar Galactica címet - és szintén alcím nélkül, szintén Alex Ross borítóival útjára indította saját sorozatát. Mi több két másikat is beígért a rajongóknak.

 Battlestar Galactica - Ebből már két füzet meg is jelent. Egy váratlan cylon támadást kivédendő Adamáék időfegyvert vetnek be, melynek köszönhetően Apollo és Starbuck egy távoli helyen találja magát. Az eddigi két füzet hozza a hangulatot, és egy új játszóteret teremtett a classic BSG és a BSG 1980 címek között.

 A Battlestar Galactica 1980 folytatása. - Ezt is ígérték. A történet azután játszódna, hogy a Galactica megérkezett a Földre, és megvédte azt egy cylon támadástól.

 Starbuck - Ez pedig a legújabb ígéret. Starbuck előtörténetéről kevés információ hangzik el a klasszikus sorozatban, - mindössze annyi, hogy amnéziás kölyök volt Umbra támadása után. Most viszont fény derül származására, arra hogy hogy találkozott Apollóval, és miért kezeli úgy Adama mintha a saját fia lenne.

 Így éledezik hát a klasszikus BSG a Dynamite égisze alatt.
 És mielőtt még valaki ezzel jönne: Nem és nem! Az új BSG nem jobb, mint a régi BSG.  :violent: ;D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #565 Dátum: 2013. Augusztus 08., 11:56:39 »
Üdv, na úgy-e megmondtam , és gondoltam hogy más fanoknak  is eszébe jut  ugyanaz az ötlet. Az  SW és  az ST  világok  ütközése . Hm  úgy látszik  hogy  mi rajongók is ugyan azokat  kedvenc karaktereket  használjuk fel saját  elképzelt történetünkhöz , amik már szinte közhelynek számitanak.  PL  ST .-böl a Borgok  :dry:,  pl az én ötletem is  hasonló alapra épült  mint a Doctor Who  és Star Trek    sztori . Vagy is  az aszimiláció  ,csak  SW változatban. Hogy a borgkocka  híper  ugráskor át kerül  Star Wars űrbe , és  az ottani lényeket borgizálják , pl Yodát   vagy az ewokokat.Hát erre mikor utána néztem  van már ilyen ,hát VOLT.Mert  találtam  borg Yodát , több változatban is. Vagy Youtube-n ott van az  rajongói alkotás ahol  az Enterprise rátalál  a Halálcsillagra .Mintha akkor már is  említettem volna. Kösz  :worship: Hm akkor itt is ki próbálom a lenti ikon plusz mentés kombináció  módot hátha működik és hozzá adódik az eddigi dumához Na aha-aha végre megvan  :ugral:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 08., 20:50:04 írta zoli »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Egyebek
« Válasz #564 Dátum: 2013. Augusztus 07., 17:14:19 »
zoli, légy szíves, tényleg próbáld már megtalálni azt a nyomorult MÓDOSÍTÁS gombot. Ha máshogy nem megy, akkor CTRL+F és a kereső mezőbe írd be. De használd!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #563 Dátum: 2013. Augusztus 07., 12:33:47 »
Üdv ,kösz na erre szokták mondani hogy tényleg nincs új a nap alatt . Ahogy máskor mondtam már én is jártam úgy valamiről azt hittem na ez milyen jó kis saját ötlet.Aztán jött a pofára esés ,mert akár milyen fura ötlet volt ,kiderül hogy UGYANAZ a hülyeség már másnak is sokkal régebben eszébe jutott . PL 1. Tovább fejlődőt dinók paff .erre találtam egy oldalt ami ezzel foglalkozik az egyik dinó ami ott volt{ a tovább fejlődőt dinók világ mert ,ott nem jött a meteor s volt idejük fejlődni } pont olyan volt amit én is kitaláltam { a Tyrano saurus volz az  ;) } 2. A tudományos -fantasztikus természet film { egy kitalált világ állatainak élete } erre már ez is eszébe jutott másnak is. { Ezért volnék kíváncsi az Avatár című filmre is ,azt mondjál hogy ott egészen részlegesen  kidolgozót élővilágot ábrázolnak } Hm lehet hogy  mindenkinél a  hasonló  bogarak a fejben egyformán  működnek. Mostani ötlet egy jó kis ST vs SW világ ütközés ,amilyen a szerencsém lehet hogy ezt is kitalálta már más is. Kösz  :worship:

Üdv, hm tényleg igaz. Az aranykor kiadóinak pl Gold Key jogutódainak kellene beperelni szinte az összes mai kiadót ;).Mert ahogy itt nálatok is írtátok ,sajnos Bob Kane is Batman figurát úgy ollózta össze a régebbi képregény karakterek tulajdonságaiból. Vagy valóban az eredeti DD még az 1930-1940 es évekből való. De  az Árnyék is  és Pók nevű egyén is aranykori fickó .Hm a Valiant is Meg  a Dynamite is sok figurájukat  a 30-40 es évekből kölcsönözte .De a filmeknél is van ilyen .PL Dawros  kibernetikus alsó része vagy a TOS-ban Pike kapitány szintén kibernetikus széke is hasonló Pike legalább hősies tett árán lett sérült, amikor menteni próbálta az újoncokat csak sugár fertőzést kapott . Ilyen alapon a képregény kiadók és a filmesek folyton és állandóan pereskedhetnének .{ A birók és ügyvédek pedig alaposan meg szednék magukat }mert mindnek vannak hasonló képességű karaktereik . Akikről a múltkor is beszéltem.Superman, az eredeti Marvel kapitány, Prime, Supreme,Icon,stb,stb. Akkor  a Marvel-DC párhuzamok , Mr Fantasztikus-Plasticman, Rejtély,Morf-Metamorfo stb Amerika kapitány  szerű figurák . Pajzs a legelső hazafias karakter,Superpatriot stb.  A Harry Potter író nőjét is beakarták perelni  mert más írók is írtak varászló iskola témában. Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 07., 17:13:33 írta Farek »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #562 Dátum: 2013. Augusztus 07., 11:06:45 »
Az a DD egy 40es évekbeli karakter, aki több néven is futott (ha rákeresel láthatod, hogy épp most adtak ki egy archive-ot vele, Daredevil fights Hitler, vagy ilyesmi, szóval jó 20 évvel megelőzte Stan Lee-t). Semmi köze Matt Murdockhoz, nem is lehet, mert a MArvel egyből leperelné a gatyájukat is (olyat láthatsz maximum, hogy az IDW kiadó ad ki Marvel képregényeket, konkrétan a limitált artist editionöket csinálják ők, de azok inkább egy adott alkotóról szólnak. Pl: Gil Kane: Spider-man, Bírne: F4, Mazuchelli DD Born again).
Ez tipikus esete annak, hogy a MArvel vagy a DC elég erősen merít a pulp érából, például Miss Fury-Catwoman, Black Bat-Batman és hasonlók (bár utóbbiak azt hiszem egy évben debütáltak, de ismerve Bob Kane hajlamát az "ihletmerítésre" nem lepődnék meg semmin).

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #561 Dátum: 2013. Augusztus 07., 10:53:33 »
Üdv.No fene  VAN  egy másik Daredevil is :blink:.A Dynamite  comicsnál  :headscratch:.  Akkor most hogy is van ez, mit szól ehhez a Marvel.  Vagy ugyanaz a karakter,csak vendég szerepel ott. És csak másik ruhát ölt, hogy ne ismerjék fel. :hehe:.Kösz

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #560 Dátum: 2013. Augusztus 03., 16:25:45 »
Üdv,Kösz azért én is kíváncsi vagyok az eredeti elképzelés szerinti SW-re .Mert rátaláltam arra az oldalra ahol nagyjából leírják Lucas eredeti terveit .És tényleg érdekes  ,mert ott Han Solo szakállas , Csubbaka a Vuki külseje leginkább az arca  nem szőrös hanem inkább olyan bagoly-manó szerű feje van.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #559 Dátum: 2013. Augusztus 03., 14:34:10 »
ez nem reboot, csak egy 8 részes mini amit Lucas legeredetibb scriptjéből csinálnak, amiben sok sztorielem és szereplő még máshogy nézett ki. Ez egy érdekesség, de nem érinti semennyire a SW kontinuitást.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #558 Dátum: 2013. Augusztus 03., 14:00:42 »
Üdv. Na gondoltam hogy a SW sem maradhat ki reboot -restart  divatból .

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #557 Dátum: 2013. Augusztus 03., 12:25:11 »
Tudom, de valami megmagyarázhatatlan ok miatt nem érzek rá késztetést, hogy olvassam ezeket. Ez az új alternatív SW azért érdekel, mert ez kb egy új sztori, minden filmtől függetlenül.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #556 Dátum: 2013. Augusztus 03., 12:20:33 »
Szegény J.J. :)

Balakin: Sok jó történet fut jelenleg is, ami nem kötődik a prequelhez. Dark Times (két trilógia között) Legacy v2 (130 évvel a klasszikus trilógia után) Star Wars alcím nélkül (A Yavini csata után), stb.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Egyebek
« Válasz #555 Dátum: 2013. Augusztus 02., 19:25:37 »
gyengéd barbár

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #554 Dátum: 2013. Augusztus 02., 18:50:54 »
Ez lesz az első SW képregény amit csekkolni fogok szerintem (biztos tök jók, de valamiért nem érdekelnek, főleg amik a prequel trilógia világában játszódnak, de ez mókásnak tűnik).

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #553 Dátum: 2013. Augusztus 02., 17:33:24 »
Közeledik a szeptember, és vele együtt a The Star Wars első száma, mely Lucas eredeti scriptje alapján készült. Skywalker tábornok, gyík Han Solo, és más érdekességek a történetben.
Na, ez elég érdekesen hangzik.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #552 Dátum: 2013. Augusztus 02., 13:33:09 »
 Gorgonita Űropera Hiradója:
 (röviden GŰH)

 Légcsavaros, hátirakétás kalandok Kedvelői! Ajánlom figyelmetekbe az IDW Wild Blue Yonder címét!

 A Dark Horse új Mass Effect ongoingot indított Foundation címmel, mely a Cerberus egyik ügynöknőjéről fog szólni.

 Közeledik a szeptember, és vele együtt a The Star Wars első száma, mely Lucas eredeti scriptje alapján készült. Skywalker tábornok, gyík Han Solo, és más érdekességek a történetben.

 És még egy IDW. Októberben új hatrészes Star Trek indul Khan címmel, ami természetesen az új film főgonoszáról szól majd.