Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 219961 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Egyebek
« Válasz #161 Dátum: 2006. Október 10., 12:19:31 »
Nálam van a Pókember különszám mintadarabja. Ma viszem vissza és megy is a nyomdába. Nagyon klassz lesz!    Király a fordítás.  

Nem elérhető dancsi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #160 Dátum: 2006. Október 08., 22:59:03 »
Nitro: hat en is azon gondolkodtam, dehat akkor megamradt volna Clarence kepessege a halala utan is-nem hinnem?? merthogy Lionel csak (maga) latja a halottakat ezt a  kepesseget nem tudja tovabbitani masoknak.., John viszont vegig ott van az alomban es vele ott van Clarence is.. szoval szerintem megis van egy kis idobeni csusztatas a  15. kepnel, viszont ha van, akkor Clarence hogyan tud a  szam vegen (megint) beszelgetni John-al az alomban (aha mar egyszer halott)??

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Egyebek
« Válasz #159 Dátum: 2006. Október 08., 21:17:20 »
de ha külföldről netezel akkor Mile High Comics
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #158 Dátum: 2006. Október 08., 21:05:34 »
Idézet
ha annyit tudnatok mondani, hogy regi "eredeti" kulfoldi kepregenyeket lehet-e rendelni vag ycsak hasznaltakat, es hogy azokat milyen arban..
Kezdetnek nézz körül itt, ha itt nem találod meg, ami kell, akkor itt és itt is kérdezősködhetsz, érdeklődhetsz. Vagy próbálkozhatsz az eBay-el vagy a Vaterával (menj a Csevej-csenölbe, ott van egy igazán előnyös "ajánlatról" egy link...), vagy más online (aukciós) áruházzal...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Egyebek
« Válasz #157 Dátum: 2006. Október 08., 20:57:49 »
Aki nem olvasta volna még az RS-t, ezt a hozzászólást ugorja át.    
Amikor John beszél vele, Clarence már rég halott. Legalábbis én úgy vettem ki, és épp ez tetszett benne, hogy az elején még úgy tűnik, mintha élne, de nem.  

Nem elérhető dancsi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #156 Dátum: 2006. Október 08., 20:52:59 »
okhomm, bocs hogy ide irok, de igazabol nem talaltam ennek megfeleleo helyet, a k.net-re meg nem akakrtam irni... Elkezdtem olvasni a  rising stars-t hat tenyleg egesz pofas darab, de valami nem tiszta nekem, nevezetesen az otos szamban... ha valaki nem olvasta volana  kepregenyt akkor en is olvassa tovabb, nehogy lelojema  poent...amikor John elkezdi a  beszelgetest akkor ugy tunik, mintha Clarence-el kezdene a beszelgetes, de a vegen mar kiderul, hogy Clarence mar meghalt. Namost az a kerdesem, hogy Clarence akozben hal meg mikozben John-al beszelget (feltetelezem John almaban) es utana ottmarad a lelke John almaban egeszen addig amig Lionel el nem engedi, vagy a 15. oldalnal/kepnel tortenik egy (idobeni)szakadas es azutan mar egy kesobbi esemenyt lathatunk mikozben John mar  Lionel-el beszelget (avagy Lionelen keresztul beszelget Clarence-el).. szoval ez most nem tiszta nekem... bar biztos bennem van a hiba... tudnatok nekem segiteni? jah es kosz a sok infoert meg segitsegert a kepregenyekrol, meg ha annyit tudnatok mondani, hogy regi "eredeti" kulfoldi kepregenyeket lehet-e rendelni vag ycsak hasznaltakat, es hogy azokat milyen arban..
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 08., 20:54:39 írta dancsi »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Egyebek
« Válasz #155 Dátum: 2006. Október 06., 17:45:20 »
Digizett képregényt nem olvastam többet 50-nél. Talán még annyit se. Volt szerencsém a jó időben dolgozni a Semicnél és kölcsönkaptam az összes olyan képregényt, ami érdekelt.   Bár nem tarthattam meg, de nyertem vele annyit, hogy ami megtetszett, azt megvettem utána. Így nem vettem soha zsákbamacskát. Persze most már ugyanez elmondható a digizett képregényekről is, csak akkoriban ilyen még nem volt.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Egyebek
« Válasz #154 Dátum: 2006. Október 06., 12:29:26 »
Ha meg esetleg nem tudnád, hogy melyek ezek, akkor szintén a kepregeny.net-en van külön fórumuk is: a ComicsIvest, a Trillan és King Comics.  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #153 Dátum: 2006. Október 06., 08:35:24 »
hegyitomi: CDisplay az isten. Katt erre a linkre, és már töltődik is lefelé.
dancsi: A legegyszerűbb az, ha fogod és megrendeled  Akár neten keresztül, akár vmelyik ezzel foglalkozó képregényboltban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dancsi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #152 Dátum: 2006. Október 05., 23:18:23 »
Ha megkeredezhetem ebbol az 5000-bol mennyi az ujsag formajaban elolvasott es mennyi a digitalizalt? hogy lehet a legkonnyeben otthonrol kulfoldi (eredeti) kepregenyhez jutni?

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Egyebek
« Válasz #151 Dátum: 2006. Október 05., 23:04:47 »
Én gyenge becslések szerint olyan 5000 képregényt olvashattam eddig. Angolul. Plusz a magyarul megjelentek, illetve amiket többször is elolvastam és még plusz a nem amerikai képregények...  Hulkot csak a 300. számtól olvastam kb, ami olyan 260 számot jelent.

Nem elérhető dancsi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #150 Dátum: 2006. Október 05., 22:36:42 »
Kosz a sok jo kepregenyt amit itt ajanlotok megprobalom mihamarabb elolvasni oket, hogy melyeb diskurzusokba is bonyolodhassunk, de lenne egy kerdesem, hogy ti (pl kaine) kepregeny- guruk, hany darab kepregenyt olvastatok mar el eletetekben? mivel kaine te irtad, hogy xy a Hulk rajzoloja volt a 400-adik resz utan, namost ha te elolvastad teszem fel a Hulk kepregenyek 50%-at akkor az 200 resz es ez meg csak(!) a  Hulk....

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #149 Dátum: 2006. Október 05., 21:13:16 »
merre találok képregénynéző programot?  

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #148 Dátum: 2006. Október 05., 20:19:36 »
Én se szoktam figyelni az írót vagy a rajzolót, vagy azért mert ő egyik kedvenc íróm, nem feltétlenül olvasom el egy teljesen más témájú munkáját. De azért egy rajzoló rendesen dob egy sztori élvezhetőségén.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Vlad

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #147 Dátum: 2006. Október 05., 19:40:04 »
Idézet
Szerintem Farek valahogy úgy lehet ezzel, mint én. Nem a rajzok az elsődlegesek a számomra egy képregényben, ezért nem is jegyzem meg a rajzolókat. Amíg nem mórickarajzok, vagy számomra érthetetlen absztrakt illusztrációk vannak egy képregényben, nem igazán zavar a rajz minősége, vagy a rajzoló személye.
És kb én is így vagyok vele.
De pl az egyik kedvenc kéregényem a Hack/Slash, de az Evil ernie-s különszámot, hiába vettem meg, még egyszer sem tudtam elolvasni, olyan rusnya a rajza
With no power comes no responsibility

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Egyebek
« Válasz #146 Dátum: 2006. Október 05., 18:07:24 »
Szerintem Farek valahogy úgy lehet ezzel, mint én. Nem a rajzok az elsődlegesek a számomra egy képregényben, ezért nem is jegyzem meg a rajzolókat. Amíg nem mórickarajzok, vagy számomra érthetetlen absztrakt illusztrációk vannak egy képregényben, nem igazán zavar a rajz minősége, vagy a rajzoló személye.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Egyebek
« Válasz #145 Dátum: 2006. Október 05., 17:05:53 »
Igazad van ebben, Farek, de ha igazán tetszik egy rajzoló, azért teszel egy próbát a következő képregényével is, nem? Hátha jó az írás is és akkor lesz több új rajzod tőle. Gary Frank különben a Hulk egyik legjobb rajzolója volt még Peter David időszakában a 400 szám fölött kicsivel.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Egyebek
« Válasz #144 Dátum: 2006. Október 05., 16:52:01 »
Idézet
Én már egy ideje olvasok képregényeket, de azt pl. én sem vágom ki az a Gary Frank.  
Hát, ezzel nem vagy egyedül. De megmondom őszintén, én egyáltalán nem az alkotókat nézem, hanem a kedvenc címeimet veszem. Ha az író, aki kurva jó történeteket írt, elhagyja a címet, vagy ír egy minit, akkor nem fogom csak azért megvenni, mert ő írta, ha a karakter nem érdekel. Ugyanez igaz a rajzolóra is. Szóval nem tudok úgy hivatkozni, hogy "az a cím, amit XY írt és ZK rajzolt ettől eddig":  És nem szégyellem magam miatta.  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #143 Dátum: 2006. Október 05., 16:23:42 »
Thanks!
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Egyebek
« Válasz #142 Dátum: 2006. Október 05., 15:35:10 »
A Rising Stars végig fenn van a k.neten a Midnight Nation 13 rész, Supreme Powerben meg nem vagyok kompetens, mert vannak mindenféle minik is.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #141 Dátum: 2006. Október 05., 15:29:13 »
Melyik hány részes összesen? annyi rész van, ami a k.neten van?(Supreme Power, Rising Start, Midnight Nation)
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Egyebek
« Válasz #140 Dátum: 2006. Október 05., 12:31:52 »
Én már egy ideje olvasok képregényeket, de azt pl. én sem vágom ki az a Gary Frank.  

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Egyebek
« Válasz #139 Dátum: 2006. Október 05., 11:05:25 »
Idézet
most, hogy igy kitort beloletek ez a nagy kepregeny ajnarozas, raebresztetetek, hogy olyan sotet vagyok ehhez a kepregeny temahoz... nemis merek tobebt beirni ide... az elmult 10 beiras  kepregenyeirol, meg iroirol, rajzoloirol nem is hallottam bakker (na jo a Hihetetlen Pokemberrol azert remlik valami...)...  A supreme Powert hol lehet honositasban olvasni?
Nehogy ez visszariasszon! Mindenki kezdi valahol. Ne aggódj, itt kis eséllyel kapsz lebaszásokat azért, mert elsőre nem vágsz minden alkotót. Szóval nyugi, és írj csak továbbra is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Egyebek
« Válasz #138 Dátum: 2006. Október 05., 10:37:37 »
Idézet
most, hogy igy kitort beloletek ez a nagy kepregeny ajnarozas, raebresztetetek, hogy olyan sotet vagyok ehhez a kepregeny temahoz... nemis merek tobebt beirni ide... az elmult 10 beiras  kepregenyeirol, meg iroirol, rajzoloirol nem is hallottam bakker (na jo a Hihetetlen Pokemberrol azert remlik valami...)...  A supreme Powert hol lehet honositasban olvasni?
A Supreme Power (Legfelsőbb Hatalom), a Rising Stars (Éledő Csillagok), és a Midnight Nation (Az Éjszaka Népe) a kepregeny.net oldalon olvasható
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető dancsi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #137 Dátum: 2006. Október 05., 10:28:31 »
most, hogy igy kitort beloletek ez a nagy kepregeny ajnarozas, raebresztetetek, hogy olyan sotet vagyok ehhez a kepregeny temahoz... nemis merek tobebt beirni ide... az elmult 10 beiras  kepregenyeirol, meg iroirol, rajzoloirol nem is hallottam bakker (na jo a Hihetetlen Pokemberrol azert remlik valami...)...  A supreme Powert hol lehet honositasban olvasni?

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Egyebek
« Válasz #136 Dátum: 2006. Október 05., 06:55:24 »
Már késő, abba már belekezdtem, sőt az alapsorozatot most fejeztem be, most jönnek a minik. Gary Frank után nem valami jó a Hyperion rajzolója...  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #135 Dátum: 2006. Október 04., 08:31:30 »
Szerintem rakd elé, megéri
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Egyebek
« Válasz #134 Dátum: 2006. Október 04., 07:52:03 »
 

Midnight Nationt nem olvastam még, de az is sorra kerül a Supreme Power után.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 04., 07:52:27 írta Nitro »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #133 Dátum: 2006. Október 03., 16:46:48 »
Csak az nem olyan jó, mint a lentebb felsoroltak...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Egyebek
« Válasz #132 Dátum: 2006. Október 03., 16:44:33 »
És ha már ennyira JMS, olvasd a Hihetetlen Pókembert, az legalább kapható...