Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 259104 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #311 Dátum: 2008. Október 02., 23:46:54 »
A manhwa sorozat szerintem ez esetben, nagy valószínűséggel, a Warcraft Legends-et takarja, mivel abból már decemberben a 3. kötetet adja ki a Tokyopop, bár 2009 elejére ígérik (végre-valahára) a Dragons of Outland első kötetét is. Több manhwáról nincs tudomásom jelenleg.

A WoW - Ashbringer-ről tudok, már átnéztem, de még nem olvastam el, és eléggé ígéretesnek tűnik. A története annyi bizonyos, hogy a 3. rész a Reign of Chaos előtt játszódik, megkockáztatnám a tippet, hogy valahol a Második háború végóráit tárja az olvasók elé, legalábbis a bevezetése. Sajnos azonban semmit sem tudok a WoW magyar kiadásáról, csak annyit, hogy elvileg tárgyalnak róla. Recsi ígért nekem egy olyat, hogy a jövőheti Börzén utána érdeklődik élőszóban a dolognak, tehát remélhetőleg akkor majd tudok friss infóval szolgálni. És ha kedvező választ kapok, akkor az alap sorozat első számai talán még az idén ki is kerülnek ide az oldalra, azután ha letelt a féléves határidő jöhet az Ashbringer is, nem rajtam fog múlni.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Egyebek
« Válasz #310 Dátum: 2008. Október 02., 20:15:46 »
Idézetet írta: Aldarion
Manhwának ugyan manhwa, de nem a Sunwell folytatása. Ez egy négy kötetesre tervezett különálló sztori. A Napkút-trilógia folytatása a Dragons of Outland címet viseli, és jelenleg annyit tudni róla, hogy Richard A. Knaak írja, Jae-hwan Kim pedig rajzolja, mint az előzményét is, illetve még annyit, hogy valamikor 2009-ben jelenik meg.

Aldarion van valami új WarCraft infód? Én a DeltaVision fórumán olvastam, hogy lesz új képregényük, idézem: "Az új Warcraft mangasorozatunkat a jövő évben kezdjük el. (Minden valószínűség szerint az első negyedévben.)"
Na már mostan rákérdeztem, hogy akkor nem a Wildstormos lesz-ééé kiadva, kíváncsi vagyok ez a mangasorozat mit takar.

Ezen kívül annyi újdonság van még, hogy indult egy 4 részes Wildstorm mini sorozat World of Warcraft Ashbringer néven, az első szám már fent van neten.  

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Egyebek
« Válasz #309 Dátum: 2008. Szeptember 09., 11:31:39 »
Némi infóm van már a Charax második kötetéről, amit bárki elolvashat a kunyhómban!

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #308 Dátum: 2008. Augusztus 11., 23:43:51 »
Idézetet írta: Predash
Hát mivel a KTN éppen nyaral, ezért jó kérdés. Nekem megvan a polcomon a Mindörökké Batman.
Nekem is meg voltak,Batman visszatér-t kivéve,csak muterom kidobta őket és szeretném mindet visszaszerezni:(Vateráról meg tudok szerezni 3-at,de a visszatér necces lesz:S

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Egyebek
« Válasz #307 Dátum: 2008. Augusztus 11., 23:11:39 »
Hát mivel a KTN éppen nyaral, ezért jó kérdés. Nekem megvan a polcomon a Mindörökké Batman.

Katt a képre!

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #306 Dátum: 2008. Augusztus 11., 22:24:59 »
Idézetet írta: Predash
Idézetet írta: Sepi
Készültek, persze, csak nálunk nem mind jelent meg, csak ezek:

http://db.kepregeny.net/images/comics/1504...42928_980_1.jpg

http://db.kepregeny.net/images/comics/1499...0337_7475_1.jpg

http://db.kepregeny.net/images/comics/1501...0337_7476_1.jpg

http://db.kepregeny.net/images/comics/1502...0344_8249_1.jpg

Meg még a Batman Forever is.  

Ezek fent vannak neten is vagy csak a borítóit másoltad be?!:S

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #305 Dátum: 2008. Augusztus 11., 17:36:14 »
Igen, utólag láttam, hogy azt kihagytam.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Egyebek
« Válasz #304 Dátum: 2008. Augusztus 11., 17:35:35 »

Katt a képre!

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #303 Dátum: 2008. Augusztus 10., 18:30:10 »
Majd valahogy lefordítom,meg beszerzem a többit is,amiket írtál!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 19:37:31 írta talgaby »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #302 Dátum: 2008. Augusztus 10., 18:16:35 »
Hm, az erősen a sima Batman sorozatnak tűnik csak. Azon kívül van még kb. négyszer ennyi tőle.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #301 Dátum: 2008. Augusztus 10., 18:08:04 »
Csak azért,mert például most szedek 9,5 giga,675db Batman képregény angolul:D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 19:37:46 írta talgaby »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #300 Dátum: 2008. Augusztus 10., 17:11:11 »
A régi magyar sorozatot leszámítva ez az összes, szóval ezeken kívül még ha akarnál,se tudnál nagyon beszerezni Batmant (leszámítva pár rövid történetet a régebbi Fekete-Fehérekből).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #299 Dátum: 2008. Augusztus 10., 15:39:23 »
http://www.kepregeny.info/kepregenyek.php?...amp;ucat=6&

Én ezekre gondoltam.Ez a pár példány elég?+a filmképregények
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 19:37:16 írta talgaby »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #298 Dátum: 2008. Augusztus 10., 15:24:55 »
Arkham. Azt feltétlenül. Meg ha szerencséd van, fel tudod kajtatni az Első évet is valahol. (Az Semic különszám volt.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #297 Dátum: 2008. Augusztus 10., 14:53:12 »
Oké,rendben,akkor úgy kérdezem,hogy melyeket érdemes beszerezni a Hush-on kívül.THX!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 19:36:57 írta talgaby »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #296 Dátum: 2008. Augusztus 10., 12:16:37 »
Speciel mondjuk a Hush pont, hogy a legismertebb "folytatásosban", a Batmanben ment kerek egy éven keresztül... de egyébként is a hosszabb sorozatok manapság mind önálló történetek egymásutánjai, mintsem vmi folytonos dolgok...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #295 Dátum: 2008. Augusztus 10., 12:11:08 »
Érdemes beszerezni őket, ezek a könyvek mind egy nagyobb történetet tartalmaznak, tehát igazából nem folytatások. A Hush-t külön ajánlom. Az Arkham is jó, bár ahoz már tényleg kifinomult ízlés kell.

Idézet
csak muterom kidobta a képregényeimet./Értitek ti ezt??/
Ez tényleg nagy pech. Én ezért is védtem mindig is nagyon a képregényeimet, mert szerintem az én gyűjteményem is így végezhette volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #294 Dátum: 2008. Augusztus 10., 11:53:07 »
Idézetet írta: talgaby
Speciel te "igazi" alatt a filmképregényeket érted akkor inkább. Így keress rájuk/tegyél fel apróhirdetéseket.

Nem csak a filmképregényeket,hanem azokat amik leginkább hatással voltak a filmre.Láttam,hogy van Hush 1,2,3,Arkhami elmegyógyintézet,Az első év.Ezeket érdemes beszerezni?Meg láttam,hogy nagyon sok Batman képregény van.Igazából a külön sztorisok érdekelnek és nem a folytatások.

Idézetet írta: zozi56
Csak nem a Sötét Lovag hatása?

szerk.: Utánanéztem a wikin, de ott nem találtam a filmek alapján készült képregényeket. Készültek egyáltalán ilyenek?

Nagyon régóta szeretem Batman-t,egész kiskorom óta,csak muterom kidobta a képregényeimet./Értitek ti ezt??/Meg volt a Batman,Mindörökké Batman,Batman és Robin,csomó Donald,Robotzsaru,Pókember..
Sajnálom nagyon:(
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 12:08:07 írta Sepi »

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Egyebek
« Válasz #293 Dátum: 2008. Augusztus 10., 11:23:20 »
Sziasztok!

Új szavazást tettünk ki az oldalunkra a Bloodlust 2. számával kapcsolatban:
http://bloodlust.extra.hu/bl/news.php

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #292 Dátum: 2008. Augusztus 10., 11:00:29 »
Készültek, persze, csak nálunk nem mind jelent meg, csak ezek:







Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Egyebek
« Válasz #291 Dátum: 2008. Augusztus 10., 09:21:27 »
Csak nem a Sötét Lovag hatása?

szerk.: Utánanéztem a wikin, de ott nem találtam a filmek alapján készült képregényeket. Készültek egyáltalán ilyenek?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10., 10:43:20 írta zozi56 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Egyebek
« Válasz #290 Dátum: 2008. Augusztus 10., 07:07:13 »
Speciel te "igazi" alatt a filmképregényeket érted akkor inkább. Így keress rájuk/tegyél fel apróhirdetéseket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Jimanszky

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Egyebek
« Válasz #289 Dátum: 2008. Augusztus 10., 00:33:28 »
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni!
Be akarom szerezni valamennyi egyedi képregényt/Batman,a denevérember,Batman visszatér.../amik a film alapján készültek és amik az eredeti,nem ilyen sorozatos.Remélem értitek mit szeretnék.Ebben kérném a segítségeteket,mert nem nagyon értek hozzá.Találtam rengeteg képregényt,de nem tudom igazán,hogy melyik az "igazi" és melyik sorozat vagy mi.
Előre is köszi!!!
Üdv!

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Egyebek
« Válasz #288 Dátum: 2008. Július 29., 21:28:47 »
Idézetet írta: Aldarion
A Napkút-trilógia folytatása a Dragons of Outland címet viseli

Ja igen, most már meg van, ezzel kevertem. Akkor a Legendsről most hallok először    Köszi az infót!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #287 Dátum: 2008. Július 28., 19:01:31 »
Idézetet írta: Kozi
Aldarionnak meg köszönet a hírcsokorért!  Persze, hogy érdekel. Lehet, hogy hülye kérdés, de ez a WarCraft: Legends az a manhwa lesz, ami a Burning Crusade idején játszódik és a Sunwell folytatása, vagy az egy másik volt? :O Bár írtál arról is korábban, csak lusta voltam utánna nézni.
Manhwának ugyan manhwa, de nem a Sunwell folytatása. Ez egy négy kötetesre tervezett különálló sztori. A Napkút-trilógia folytatása a Dragons of Outland címet viseli, és jelenleg annyit tudni róla, hogy Richard A. Knaak írja, Jae-hwan Kim pedig rajzolja, mint az előzményét is, illetve még annyit, hogy valamikor 2009-ben jelenik meg.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 28., 19:02:33 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Egyebek
« Válasz #286 Dátum: 2008. Július 27., 13:04:21 »
Hú, már nagyon rég nem jártam erre.   Még csak most olvastam talgaby hsz-ét, de akkor reagálnék is rá (jobb később, mint soha).

Először is köszi az észrevételeket, nagyon sok dolgot említettél, amire érdemes (mások szerint is) odafigyelni a következő számnál. A negatívumok észrevételek nagy részét meg is értem, mondjuk javában dübörög a 2. szám készítése, ahol már megpróbálunk Petivel jobban odafigyelni ezekre a javításra szoruló dolgokra. Kár, hogy csak most olvastam a hsz-t, de ettől függetlenül még van idő, hogy átgondoljuk a következő számban sikerült-e kijavítanunk azoknak a dolgoknak a nagy részét, amelyeket sokan negatívumként említettek. Ha teljes egészében nem is, de remélem a 2. szám valamivel kiforrottabbnak fog tűnni az elsőnél.
A minikben gondolkodást egy jó ötletnek tartom, majd felvetem az ötletet, mert bennem is felmerült már régebben is, hogy nagyon elnyúlhat a történet aztán a végén már nem sok jó sül ki az egészből  De majd meglátjuk.
A színezéshez: remélem ezzel az újfajta színezési technikával már jobban mutat a képregény, mint az első számban. Képernyőn biztos jobban mutat (szerintem  ), remélem nyomtatásban is így lesz.

Röviden ennyi, augusztusra tervezünk egy újabb frissítést az oldalon, néha nézzetek be hozzánk!

Aldarionnak meg köszönet a hírcsokorért!  Persze, hogy érdekel. Lehet, hogy hülye kérdés, de ez a WarCraft: Legends az a manhwa lesz, ami a Burning Crusade idején játszódik és a Sunwell folytatása, vagy az egy másik volt? :O Bár írtál arról is korábban, csak lusta voltam utánna nézni.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Egyebek
« Válasz #285 Dátum: 2008. Július 17., 11:38:51 »
Idézetet írta: Kozi
Az infókat továbbra is várom  ide a részedről, ez a topic lesz a WarCraft infó lelőhelyem  
Nah egy-két friss infó a WarCraft-ról, már ha érdekel.

Odakint augusztus 5-én jelenik meg a WarCraft: Legends 1. kötete, ami a manhwa-vonalat képviseli (megjegyzem, hogy ha tetszett a Napkút-trilógia, akkor ez seggberúgás terhe mellett kötelező darab lesz). Amolyan antológia féle lesz, több szerző-egy rajzoló. A történetekért Richard A. Knaak, Dan Jolley lesznek a felelősek, míg a rajzoló (ismét) Kim Jae-Hwan lesz, aki az egész Sunwell-t rajzolta.
A második kötetét novemberre ígérik odakint, az alkotó gárda pedig kibővül, Carlos Olivares személyében új író csatlakozik a stábhoz, míg a rajzoló személyében nem történik változás.

Ami pedig a World of WarCraft-ot illeti: Walter Simonson és Ludo Lullabi munkája jelenleg a 9. számnál tart, de a v1 hardcover formátumban vagy július 29-én vagy augusztus 6-án fog megjelenni, így végre (remélhetőleg hamarosan) eldől a magyar kiadás sorsa, tekintve, hogy a Delta Vision kiadó elvileg ennek a megjelenését várta, hogy megkezdjék a tárgyalást az esetleges magyar változatról (szurkolok nekik).

Illetőleg, ahogy az borítékolható is volt, a WildStorm nem áll meg ennyinél. Bár a v2 még javában tart, a záró, 13. szám kb. január környékén fog megjelenni, már be is jelentették szeptember 10-én megjelenő új, négyrészes mini első számát. Az új mini a World of WarCraft: Ashbringer címen fog futni, az alkótók pedig Micky Neilson (író), valamint Ludo Lullabi és Tony Washington (rajzolók) lesznek.
 
Végezetül: Ha valakinek van új infója a magyar kiadás(ok)kal kapcsolatban, az legyen szives és írja meg nekem! Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 17., 11:42:16 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Egyebek
« Válasz #284 Dátum: 2008. Június 12., 20:33:06 »
Na közben megvettem a Felfedezését is. Nagyon jkó kis olvasmány, bármikor kikapcsol! Ez a Scott meg őrült!

Katt a képre!

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Egyebek
« Válasz #283 Dátum: 2008. Június 11., 16:43:07 »
Már én is kicsit túlhaladtam a felén  Igazából azt akartam lemérni, hogy amit csináltam, az hol hibázik Scott szerint. De tényleg jó, hogy vannak ilyenek

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Egyebek
« Válasz #282 Dátum: 2008. Május 28., 17:14:35 »
Ma megvettem A Képregény Mesteréségét, és roppant módon örülök, hogy vannak ilyen kiadások is itthon. Meglehetősen érdekes ovlasmány.

Katt a képre!