Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 210309 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #641 Dátum: 2013. Október 12., 10:49:25 »
Nem lenne amúgy hülyeség, de mivel nincs bejelentve még, ezért nem sok esélyt látok rá, inkább a Bendis féle cuccot nyomják, bár szerintem a DNA verzió sokkal jobb volt (már csak a ruháik is) de túl sok mindenhez kapcsolódik (bár én a Realm of Kingset a mai napig nem olvastam, csak a GotG-t). Úgy kellett levadásznom a köteteket is, de mind a 4et sikerült emberi áron beszereznem.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #640 Dátum: 2013. Október 12., 09:35:31 »
A Marvel 2008-ban indult sorozatára gondoltam.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #639 Dátum: 2013. Október 11., 22:10:21 »
Mármint a Marvel a DNA szériát?

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #638 Dátum: 2013. Október 11., 22:03:43 »
Hello
A Guardians of the galaxy sorozatot nem tervezik ujbol kiadni?
Koszi

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #637 Dátum: 2013. Október 10., 21:45:37 »
Valami készülőben!
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1379663_575830509131230_1459320138_n.jpg
Ceruza: Fábián Péter
Digitális kihúzás: Dévényi Gergely

Jövő vasárnapra készül, a képregény börzére, amire szintén érkezik a Bloodlust 3. számának limitált kiadása is:
http://kepregeny.blog.hu/2013/10/10/borzei_ujdonsagok_mai_magyar_alkotoktol

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Egyebek
« Válasz #636 Dátum: 2013. Október 02., 11:28:15 »
Koszi, amugy ha mar igy szoba, hoztam nem csokkent a szinvonala igy a 100. Szam kornyeken?
Én nem érzem, hogy csökkent volna.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Egyebek
« Válasz #635 Dátum: 2013. Október 02., 10:04:08 »
Nem hozza be.

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #634 Dátum: 2013. Október 01., 22:09:18 »
Sziasztok! Képregényeink ezentúl új külsővel fognak megjelenni mind nyomtatásban, mind pedig online. Íme rögtön az első, ami már az új desingt viseli magán: a Bloodlust 3. - Tisztességtelen ajánlat
http://bloodlust.hu/blc/images/stories/hirek_cikkek/bl03-00coverbw.jpg
 :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #633 Dátum: 2013. Szeptember 27., 19:20:27 »
Idézet
A Rising Stars volt az, amit szénné aláztak, mert elszúrták a ragasztását, meg az már tényleg túlment a lehetséges határon.
akkor mi a véleményed az 1600 oldalas Grimm fairy talesről? :D
Amúgy a Rising starsból van hc is legalább.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #632 Dátum: 2013. Szeptember 27., 18:28:42 »
Koszi, amugy ha mar igy szoba, hoztam nem csokkent a szinvonala igy a 100. Szam kornyeken?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #631 Dátum: 2013. Szeptember 27., 18:16:19 »
A zombis Compendiumra ritkán látok panaszt, pláne a két éve kiadott friss kiadására. A Rising Stars volt az, amit szénné aláztak, mert elszúrták a ragasztását, meg az már tényleg túlment a lehetséges határon.
Amúgy legrosszabb esetben egy tízesért bekötteted könyvkötővel, vagy tizenkettőért 2×24 füzetben. Még így is jelentősen olcsóbb, mint a 8 tpb vagy az egyre beszerezhetetlenebb 4 HC.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #630 Dátum: 2013. Szeptember 27., 16:51:42 »
ja nem is úgy gondoltam, hogy ha én azt mondom ne vegyél, akkor ne is vegyél, csak nem bírtam ki, hogy ne legyek része a kánvörzésönnek :D

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #629 Dátum: 2013. Szeptember 27., 16:29:52 »
Koszi, csak gondoltam meghallgatok meg par velemenyt, :D
Amugy igen, az ar miatt nem nagyon sikerult meg dulore jutnom

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #628 Dátum: 2013. Szeptember 27., 15:57:16 »
Szerintem én már kifejtettem fb-on :D De azért mégegyszer: még csak a Darkness compendiumot olvastam, de az kezelhetetlen. Az Invincible-t még nem kezdtem el, de az egy fokkal jobbnak tűnik.
Az a legnagyobb bajuk, hogy nem fekszenek el síkon, mert tpb-k, ugyan ez az oldalszám hc-ben sokkal kezelhetőbb, szépen kinyílik (már hanem olyan ócska minőség mint a Johns féle Teen Titans omnibus).
Viszont az ár az tényleg mellette szól.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #627 Dátum: 2013. Szeptember 27., 15:45:43 »
Regota tervezem h rendelek egy walkind dead conpendiumot . Kinek milyen tapasztalata van a conpendiumokkal?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #626 Dátum: 2013. Szeptember 26., 14:39:15 »
Nagyon szeretem a Firefly/serenity-t de eddig amit megpróbáltam elolvasni képregényt, egyszerűen nem ment. Pedig a Buffy season 8 nagyon bejött, de a Firefly nem működött a színészek nélkül.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #625 Dátum: 2013. Szeptember 26., 14:10:29 »
Gorgonita Űropera Híradója - GŰH - 4. kiadás

 Új a Firefly / Serenity világában játszódó képregény közeleg, mely a Serenity után játszódik. Mal és csapata nemrég leplezte le a Szövetségi összeesküvést, mely a Reaver-ek létrejöttéhez vezetett. Most a másodpilóta ülésében River Tam-mal, és a fedélzeten egy férjét gyászoló, terhes Zoe-val, kedvenc barna kabátos kapitányunk és legénysége, minden eddiginél nagyobb veszedelemmel néz szembe. A rajzoló Georges Jeanty, aki eddig a Buffy címen tevékenykedett.

Bemutató oldalak:

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=48004

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Egyebek
« Válasz #624 Dátum: 2013. Szeptember 25., 22:23:10 »
Az Incallal kapcsolatban: mindenképp a sima Incallal érdemes indítani. Alapozásként szolgál a Jodoverzum megismeréséhez, melyből fakad többek között a Metabáró és a Technopapok ciklus is és ki tudja még hány mellékág. Gimenez ás Janjetov rajzai pedig méltó örökösei Jean Giraud művészetének, szerintem. A fáma szerint maga Moebius ajánlta be Janjetovot az Incal rajzolásához, mert a fickó szemérmetlenül másolta a rajzstílusát. Hja, szabadkai a pasas...
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #623 Dátum: 2013. Szeptember 25., 20:46:38 »
Vannak amúgy jó videojáték alapú képregények. A Top Cow Tomb Raidere egy piszok jó sorozat volt, és az UDON Street Fightere sem rossz. A Gears of War egész kellemes, és a World of WarCraft is, a Metal Gear Solidé meg a játékhoz hasonlóan egy művészi darab.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #622 Dátum: 2013. Szeptember 25., 20:20:39 »
Megkérdezem (elvileg tanult pár évig franciául), de ő velem ellentétben nem comic geek, hanem kőkemény gamer geek, azon belül is Steam fanatikus, negyedévente minden fennmaradó lóvéját elveri valami kiárusításon. Próbáltam átcsábítani, de sajnos a videojátékokon alapuló képregények saját tapasztalataim szerint elég gyengék, a Boom! Warhammer kiadványait (táblás háborús játékok a másik hobbija) pedig még közvetve sem ismerem, így ajánlani sem tudom.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #621 Dátum: 2013. Szeptember 25., 17:02:08 »
Nekem konkrétan a Self Made Hero féle UK edition van meg, ami hagyományos amerikai méretű (26 centi magas) hc. Ez az első pár album tartalmánál problémásabb, a későbbiekben kicsit más stílusban rajzolt Moebius, nem tűnik annyira részletesnek, de élvezhető volt így is az egész (nem akartam egyből a deluxe editiont venni).
A watchmen párhuzamot a sztori jellegére értettem, hogy kerek egész.
Öcséd beszél Franciául? Nem szeretnéd meglepni egy francia nyelvű Alias omnibussal? :D :D :D (sehogy se tudok szabadulni attól a szartól  :dry: )

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #620 Dátum: 2013. Szeptember 25., 16:34:18 »
Ez most éppen nem digitális, öcsém Belgiumban tanul, ahol azért akad egy pár képregényre szakosodott üzlet, s megkértem, hogy nézzen szét, hátha talál valami olyasmit, amit mindenképp olcsóbb lenne onnan beszerezni, mintha amazonról rendelnék.

Egyébként ez a Before The Incal / Before Watchmen párhuzamba állítás már csak azért sem működik, mert az Incal-t kizárólagosan Alejandro Jodorowsky írta, míg a Before Watchmen-t annyira nem Moore, hogy ő maga nagy nyilvánosság előtt tiltakozott a BW ellen, utólag pedig már azt is tagadta hogy neki bármi köze lenne az egészhez. Pedig Darwyn Cooke Minutemen-je tényleg olyan, mintha Cooke ismerte volna az egyébként csak Moore számára 100%-an evidens történetet, már ami a Minutemen tagjainak múltját illeti. Másik lehetőség, hogy ennyire jó prequel-t írt, csak sajnos szakmailag és erkölcsileg is meglehetősen viharos körülmények között. Kár érte, mert az elmúlt év egyik legjobb limitált sorozata volt szerintem. Többek között ezért sem tudom komolyan venni a képregényes díjakat - az Eisner egyik zsűritagja nyilvános feketelistára tette az összes BW minin dolgozó stáb valamennyi tagját (pártatlanság FTW!), olyan indoklással, amely mellett az Eisner Hall of Fame kábé felét szintén bojkottálni lehetett volna.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #619 Dátum: 2013. Szeptember 25., 16:21:33 »
Üdv, hm...hát azért próbáltam ide írni , mert  ha már a Topic neve  Egyebek, akkor  gondoltam hogy ide kell írni minden olyan témát ami nem feltétlenül  képregényes kérdés . Hanem bár milyen Más téma is lehet. PL  a Fura hozzá szólásaimhoz illő avatár  vagy karakter képek{ Index } keresése. DE...úgy látszik az én hozzá szólásaimhoz  TÉNYLEG  ELÉG , a Söröző  vagy a csevej-csenről  . Ahogy mondtátok is . ;) Kösz. :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 25., 16:41:12 írta zoli »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #618 Dátum: 2013. Szeptember 25., 16:00:42 »
Incal:
Pont ugyan ez a problémám volt vele 2 hónapja, mert megtaláltam leértékelve a Before-t, de tudom, hogy az később jött ki. Végül úgy döntöttem, megrendelem a sima Incal-t .
Gondolom digitálisan fogod olvasni, úgyhogy a kiadás típusába nem megyek bele.
A sztori kerek (5-6 album ami megjelent), nekem ezek a before/after kiadványok kb olyannak tűnnek, mint a Before Watchmen, nem látom értelmét.
edit: persze lehet, hogy jó sztorik, de maga a sima Incal, amit végig Moebiussal csináltak, nekem egy kerek egész, aminek nincs szüksége kiegészítésre.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #617 Dátum: 2013. Szeptember 25., 15:41:32 »
zoli, próbálok türelmes lenni, de tényleg nem értem, hogy az előbbi hozzászólásoddal mi volt a célod. Kérdezni próbáltál valamit? Mi volt a kérdés? Avatart szeretnél magadnak? Azt a profilbeállításokban tudod megtenni, de ha nem megy, akkor viszont a Zsák topik valamely témájába való ez a... kérdés, nem pedig a "Hazai és külföldi megjelenések" közé.

más: ismeri valaki a Jodorowsky képregényeket, konkrétan az Incalt? A Before the Incal az első "album" után jelent meg, de előzmény, úgyhogy tényleg nem tudom melyikkel érdemes kezdeni... Lehet tudni valamit a 2013-ra ígért After the... és a Final Incal angol fordításáról, hogy megjelennek-e az utolsó negyedévben vagy sem?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #616 Dátum: 2013. Szeptember 25., 13:00:58 »
Üdv, hm...ha már ahogy meg szoktátok tőlem , hogy  hülye kérdéseket teszek fel. Akkor legyen a kis képem ami a nevek mellet szokott lenni , PL SZID A LAJHÁR. vagy Ubul, a garfieldböl . Esetleg Tigris a Micimackóból . Akik hozzám hasonlóan kicsit lökött fazonok. ;) Talán még illenének is ,azokhoz a fura hozzá szólásokhoz ,amiket írni szoktam  :P { Különben is bírom az ilyen enyhén elvarázsolt figurákat } Kösz  :worship:

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #615 Dátum: 2013. Szeptember 24., 18:23:26 »
Egy óra múlva elérhető a Scribblenauts Unmasked Steam-en, benne több mint 2000 karakterrel a DC univerzumból (alternatív verziók is, úgy mint Red Son Batman, Kingdom Come Superman, komplett Emotional Spectrum Corps, stb. + beépített szerkesztővel bármi létrehozható). A játékbéli Batcomputer az első hivatalos DC enciklopédia 2008 óta, úgyhogy nekem már most meg van elővételben  ;D


Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #614 Dátum: 2013. Szeptember 23., 19:08:45 »
Egy újabb V.e.N.-es Bloodlust promókép, a Cybernaut, Fábián Petitől:
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236652_568923453155269_1669834093_n.jpg (katt!)  :nezze:
A VeN facebookja: https://www.facebook.com/V.e.N.TeaM

Egyébként ez a magyar industrial banda már szerepelt a Bloodlust 2. számában is :)

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Egyebek
« Válasz #613 Dátum: 2013. Szeptember 22., 17:07:39 »
Űdv,  A  Snarked 11-ben ott van Misi Mókus  az öröké termő fák szigetén.  ;) :hehe: Kösz  :worship: { még akkor is ha inkább ö egy hód } de hajaz inkább egy lapos farkú mokúsra


Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Egyebek
« Válasz #612 Dátum: 2013. Szeptember 22., 17:05:35 »
ÖÖÖ tud esetleg valaki működő torrent linket küldeni Ed Brubaker Amerika Kapitány runjához ?  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...