Szerző Téma: Egyebek  (Megtekintve 208307 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #731 Dátum: 2013. December 10., 16:08:12 »
Köszi a válaszokat. Egyenlőre még teljesen szuz vagyok Star Wars es Transformers szinten de majd egyszer lehet belenezek :)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Egyebek
« Válasz #730 Dátum: 2013. December 09., 23:55:59 »
A Transformers: MTMTE-t én is nagyon ajánlom, a RiD-et mondjuk nem.

Bár most crossover van, uh sajnos kihagyhatatlan...

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #729 Dátum: 2013. December 09., 20:53:31 »
Transformers: More Than Meets the Eye és Robots in Disguise, BSG v2 szintén, Godzilla: Kingdom of Monsters, Star Wars ill. The Star Wars.
Meg próbálok több hónapnyi lemaradást behozni pl. MegaMan és TopCow (Artifacts, Witchblade) fronton.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #728 Dátum: 2013. December 09., 15:17:46 »
Star Wars Legacy v2 (Dark Horse), régi Battlestar Galactica v2 és Starbuck (Dynamite), de én ilyen akut űrbetegségben szenvedek. :)

És persze nagyon várom az új Serenity képregényt is, amiről a Magyar Firefly és Serenity Közösség közölt/fordított egy újabb cikket éppen ma:

http://firefly.scifi.hu/hirek/281-tovabbi-reszletek-a-serenity-leaves-on-the-wind-kepregenyrol

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Egyebek
« Válasz #727 Dátum: 2013. December 07., 19:59:27 »
Dylan Dog, Lilith, Lincoln, Berlin (bár ez nagyon el van mostanság akadva)  ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #726 Dátum: 2013. December 07., 19:48:12 »
Hello!
Nektek melyek  a kedvenceitek a most futo sorozatok kozul? (A Marvelen es Dc-n kivul)

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Egyebek
« Válasz #725 Dátum: 2013. November 26., 15:09:03 »
Hát igen, Warren Worthington nem éppen a legizgalmasabb mutáns, még a 80-as évek béli Archangellé való átalakulása is mindössze annyi változást hozott, hogy gyorsabban épül fel a sérüléseiből és késeket lövöldöz az immáron organikus fémből felépülő szárnyaiból... Szigorúan nézve Wolverine-esítették, akkor már nem lenne egyszerűbb, ha adnának Logannek egy jetpacket? :D

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Egyebek
« Válasz #724 Dátum: 2013. November 26., 14:50:59 »


Mindig olyan jókat röhögök ezeken a vidiken  ;D  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Egyebek
« Válasz #723 Dátum: 2013. November 24., 11:13:32 »
Belekezdtem az East of West-be, és bár kissé zavaros, de nagyon tetszik. A környezet olyan, mintha egy manga lenne (cowboy és indiánok vs robotok...), de a hangulat, a karakterek, és nem utolsó sorban a rajzok nagyon jók. Az Image nagyon erős sci-fi vonalon: Manhattan Projects, Saga, Prophet, Storm Dogs...

Találtam egy 2008-as gyöngyszemet is, az Universal War One-t, ami nagyon jó kis sztori, hard sci-fi-sebb.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #722 Dátum: 2013. November 21., 19:03:34 »
az audiobookot meg Neil Gaiman olvasasa fel, az is jó, tetszik ahogy felolvas (az Ocean at the end of the lane-t is meg azt hiszem a Stardustot is, az Anansi boyst már nem, de annak is nagyon jó a felolvasása amúgy).
Az Amerikai istenekből is van ilyen dramatizált audiobook (nem igazán audiodrama, de több mint audiobook).

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #721 Dátum: 2013. November 21., 18:12:53 »
A Soseholból létezik sorozat, csak azt inkább jobb elfelejteni :)

Brubaker Kap-korszaka úgy az első 40 részig zseniális, de utána szerintem nagyon látszik, hogy ő csak addig tervezte.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Egyebek
« Válasz #720 Dátum: 2013. November 21., 15:52:02 »
Satelite Sam 1. számát már többször is megpróbáltam olvasni, de Chaykin rajzai számomra annyira taszítóak, hogy egyszerűen pár oldalnál tovább nem bírtam.
Akkor lehet, ezt a Fatale-t és Velvetet annyira nem erőltetem, ha egy szám után tetszenie kéne. Pedig a Brubaker féle Captain Amerika és a Winter Soldier nagyon tetszett.
Én is várom a Black Science-et meg a másik képregényét is, a Deadly Classt. Meg írt még ezek előtt egy Devolution című képregényről, ami várható tőle, azzal mi lett? Nagy a csend körülötte. Pedig az is érdekesnek tűnt.
Anno volt tervben, hogy a Sandmant megcsinálja sorozatban az HBO, de sajnos abból nem lett semmi. Nagy kár érte. Filmben nem tudom, milyen lesz, megcsinálják az első meg talán a második történetszálat és kész? Kicsit fura. Most még szintén erre a csatornára van betervezve az Amerikai istenek. Ennek a Pilotját elméletileg Gaiman írja, de nagyon rég volt már erről is szó.
Valamikor a nyáron a BBC rádión leadtak egy rádiójátékot, amit Gaiman Sosehol c. könyvéből csináltak. Abban Benedict Cumberbatch volt Islington angyal hangja. Az valami zseniális volt. Engem kirázott tőle a hideg. Remek alakítás volt, pedig ott csak a hangját használta. :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #719 Dátum: 2013. November 21., 13:12:23 »
Hiddlestone se lenne rossz de szerintem Cucumberbatch creepybb és olyan földöntúlibb feje van. Plussz a hangja is tiszteletet parancsolóbb, amilyet én elképzelek Morpheusnak.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #718 Dátum: 2013. November 21., 13:01:19 »
Ha a Fatale egy rész után nem tetszik, akkor az nem lesz a te képregényed, ugyanis az első rész is nagyon magas színvonalú, engem egyből beszippantott. (ez igaz a Velvetre is, ez a Brubakernek való terep)

És ha már Image, jövő héten jön Remendertől a Black Science.

Gaiman azt nyilatkozta, hogy ő vagy Cumberbatch-et, vagy Hiddlestone-t látná legszívesebben címszereplőnek. Egyik se lenne rossz választás :)


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #717 Dátum: 2013. November 21., 12:06:58 »
Jupiter's legacy nekem is bejön, illetve a Sex Criminals az új kedvencem. Bár kevésbé tetszik, de lehet a Satelite Sam-et is érdemes lenne kipróbálnod (Fraction és Chaykin, 50es évek televíziózása és sex).
Brubakertől olvastál korábbi képregényeket (Criminal, Incognito, Sleeper)? Szerintem baromi jók és eddig a Velvet is nagyon tetszik (Fatale-t majd egyben olvasom). De lehet neked alapból Brubaker stílusa nem jön be.

Közben Goyer meg pitchelt egy Sandman filmtervet a WB-nek. Egyesek Joseph Gordon Levittet pletykálják címszereplőnek, de szerintem Benedict Cumberbatch lenne a tökéletes választás (ha jól tudom Gaiman is említette őt).

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Egyebek
« Válasz #716 Dátum: 2013. November 21., 11:46:55 »
Elkezdtem pár új ilyen független képregényt is olvasni.
Buzzkill: Ez nagyon jó, de csak négy részes lesz, ha jól látom, remélem, sikeres lesz, jó lenne belőle egy folytatás.
Fatale: Ebből még csak az első számot olvastam el, eddig nem nagyon győzött meg, még párat elolvasok, de ha nem javul, akkor kaszálom.
Jupiter's Legacy: Ez egész jó, a rajzok érdekes módon tök szépek, a történet majd ezután alakul ki igazán a 4. számtól, kíváncsi vagyok, merre viszik a történetet.
Protectors, Inc.: Ez eddig elég semmilyen, azért az első történet végéig maradok.
Sex Criminals: Na ez nagyon király volt. Az elején nem akartam belekezdeni, mert a rajzok olyanok voltak, mintha valami rajzfilmből lennének, de szerencsére mégis bepróbáltam és nagyon tetszett.
Sidekick: Ez is nagyon jó, bár ami az első szám végén volt csavar, elég kiszámítható volt, de legalább JMS nem húzta a sorozat végéig, mint nagy meglepetést, mert nem lett volna az.
Ten Grand: Ez is jó, de nekem nem tetszenek a rajzok. némelyik olyan, mintha valami öt éves rajzolta volna, mondjuk az utána következő csávó sem sokkal jobb, abban meg mindenki úgy néz ki, mint valami gyurmaember.
Velvet: Annyira ez sem nyűgözött le. Felültettek benne egy ügynököt, azta, ilyet se láttunk még. Nem igazán látom rajta, hogy valami újat, érdekeset mutatna be vele Brubaker, de a rajzok jók, ezért még maradok egy darabig.

És egy kérdésem is lenne. Ezt a Todd The Ugliest Kid on Earth-t olvassa valaki? Ez jó, mi van benne? Mert a borítok mindig tök jók, már amiket én láttam, csak a cím alapján nem tudom elképzelni, miről szólhat. Arra meg még nem vettem a fáradtságot, hogy utána nézzek.  :)

Ja, és az a pletyka terjed az interneten, hogy az AMC (Breaking Bad, The Walking Dead) érdeklődik a The Preacher sorozat iránt. Remélem, lesz belőle valami.  :D
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #715 Dátum: 2013. November 18., 21:04:36 »
December 8-án, a Hungarocomix 2013-ra jelenik meg a legújabb Bloodlust kiadványunk, a Cryweni történetek c. antológiánk.

A kiadványhoz készítettem egy trailer animációt is, íme:
http://www.youtube.com/watch?v=Fe7N_kzQv8g  :dry:

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #714 Dátum: 2013. November 12., 09:22:46 »
Én inkább úgy mondanám, azt az elvet valljuk, hogy a minőség számít, nem a mennyiség   ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Egyebek
« Válasz #713 Dátum: 2013. November 11., 19:55:13 »
Mi lenne? Apránként dolgozgatnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Re:Egyebek
« Válasz #712 Dátum: 2013. November 11., 19:50:32 »
C4A-val mi van?
 :headscratch:

Nem elérhető Kozi

  • cryweni állampolgár
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
    • Bloodlust képregények / Bloodlust Comics
Re:Egyebek
« Válasz #711 Dátum: 2013. November 11., 19:32:23 »
Egy újabb borítót osztanék meg a készülő Bloodlust képregényből:
http://bloodlust.hu/blc/images/stories/hirek_cikkek/antologia_zsoldosvegzet_ceruza_tollrajz.jpg

További infók hamarosan: http://www.bloodlust.hu  :dry:

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Egyebek
« Válasz #710 Dátum: 2013. November 07., 15:26:04 »
Szerintem ezt az Ultimate témát most már hagyjuk békén.  ;D Az amúgy is off itt.  :)

Az a film elég régi, általában nem szoktam szeretni a régi filmeket.
A legutóbbi, amit megnéztem és tetszett is az Amadeus volt, amit Milos Forman rendezett.

Amúgy ami még jó képregény, az a Red Team Ennistől, aki szereti a Wire-t/The Shieldet, annak ez is tetszeni fog szerintem.
Meg nemrég vége lett a The Boysnak, az is jó volt, a tavalyi NYCC-n azt mondta Ennis, hogy eredetileg az lett volna a vége, hogy egy nagy csata lett volna Buther és Hughie között, de szerencsére erre aztán nem került sor, hanem simán csak beszélgettek, ami jobban illett hozzájuk, nem is a karakterük, hanem inkább a kapcsolatuk miatt.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #709 Dátum: 2013. November 07., 15:04:41 »
Akkor úgy írom, hogy azok az ultis cuccok nincsenek a végtelenségig húzva, amiket én olvasok. :)
Ilyen meg nem létezik  :lol:

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Egyebek
« Válasz #708 Dátum: 2013. November 07., 14:41:55 »
Idézet
Hol láthattuk ezt a helyzetet máshol?
Szexmisszió, 1984-es lengyel movie. Kötelező darab :)
gyengéd barbár

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Egyebek
« Válasz #707 Dátum: 2013. November 07., 14:36:12 »
Én nem olvastam ezt a könyvet, ezért nekem ez teljesen új volt.
De ez egy kicsit olyan amúgy mintha arra panaszkodnál, hogy minek írja Kirkman a TWD-t, mikor ugyanebből az alaphelyzetből már csináltak egy csomó filmet.

Írtam én azt valahol, hogy egy írónak mindig ugyanúgy kell írnia? Mert szerintem nem. Azt írtam, ennél az írónál megszoktam azt, hogy egy egyszerű témát bont ki minél teljesebben. Ennyit írtam. A Trónok harcáról nem szeretnéd tudni, mit gondolok. :)

Nekem ennyi nem volt elég, továbbra is azt mondom, hogy súlytalan maradt a dolog, mert azon a ponton még nem volt eléggé kidolgozva a karaktere. Később lehet, jobban kibontják, de szerintem ez a lépés az elején még korai volt.

Akkor úgy írom, hogy azok az ultis cuccok nincsenek a végtelenségig húzva, amiket én olvasok. :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #706 Dátum: 2013. November 07., 14:00:55 »
Hol láthattuk ezt a helyzetet máshol?
Alapszituációról beszéltem. A legnyilvánvalóbb pl Merlétől a Védett férfiak.

Nem azt mondtam, hogy az alaphelyzetnek egyszerűnek kell lennie bárhol, bármikor, sci-finél, fantasynél, hanem azt mondtam, hogy az írótól ezt szoktam meg. És amikor azt mondom, hogy bonyolult, akkor nem arra értem, hogy a történet bonyolult, mert nem az, hanem inkább úgy érzem, az író túl sok szálat visz a történetbe, amitől nem elgondolkodtatónak tűnik, nem olyannak, ami "megdolgoztatják az olvasó agyát", hanem erőltetettnek.
Egyrészt miért kéne, hogy egy író mindig ugyanúgy építse fel a dolgait? Másrészt ilyen erővel gondolom akkor pl a Trónok harca is erőltetett.

Azt értem, miért derült ki ilyen hamar, hogy beépített ember, de mivel nem ismertük meg eléggé, én ezért úgy éreztem, nem volt súlya a dolognak. Kb. olyan ez, mintha az első számban megölték volna, mivel nem mutatták be rendesen a karaktert, ezért valahogy nem volt meg az a WTF-érzés.
Épp eléggé megismerted addigra, a többit majd később megtudod Bad Horse-ról.

Az ultis cuccok sincsenek a végtelenségi húzva
És kb ez az a pont, mikor komolytalanná válik a beszélgetés :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #705 Dátum: 2013. November 07., 13:50:07 »
Idézet
Kb. olyan ez, mintha az első számban megölték volna
Daytripper? :D
oké az teljesen más jellegű, csak egyből ez ugrott be :D

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Egyebek
« Válasz #704 Dátum: 2013. November 07., 13:42:07 »
A 100 Bulletset tuti nem olvasom tovább, se a Scalpedet, így is van annyi képregény, amit szeretnék még olvasni, amik tetszenek is, de mégsincs rá időm. Ezekből ez a 4-8 szám bőven elég volt.

Hol láthattuk ezt a helyzetet máshol? Mert én még csak itt láttam, ha esetleg máshol is foglalkoztak már ezzel a témával, hogy megmaradt az összes nő a Földön és csak egy férfi maradt, akkor arra kíváncsi lennénk.

Nem azt mondtam, hogy az alaphelyzetnek egyszerűnek kell lennie bárhol, bármikor, sci-finél, fantasynél, hanem azt mondtam, hogy az írótól ezt szoktam meg. És amikor azt mondom, hogy bonyolult, akkor nem arra értem, hogy a történet bonyolult, mert nem az, hanem inkább úgy érzem, az író túl sok szálat visz a történetbe, amitől nem elgondolkodtatónak tűnik, nem olyannak, ami "megdolgoztatják az olvasó agyát", hanem erőltetettnek.
De, mint már sokadjára írom, tetszik a Saga, de az Y valahogy nem tűnt ennyire izzadásszagúnak. És ezt nem poénnak szántam.  :)

Az ultis cuccok sincsenek a végtelenségi húzva, Wood lezárta a történetet, így azt a képregényt, és így már egy ultis cuccot se olvasok tovább.  :)

Azt értem, miért derült ki ilyen hamar, hogy beépített ember, de mivel nem ismertük meg eléggé, én ezért úgy éreztem, nem volt súlya a dolognak. Kb. olyan ez, mintha az első számban megölték volna, mivel nem mutatták be rendesen a karaktert, ezért valahogy nem volt meg az a WTF-érzés.

You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Egyebek
« Válasz #703 Dátum: 2013. November 07., 10:32:11 »
Scalped-ban azért lövi le ilyen hamar, hogy Dashiel beépített ember, mert Aaron mással akart foglalkozni, ez csak a kiinduló pont volt.
Idézet
Az alaptörténet nem rossz, hogy vannak ezek a lenyomozhatatlan töltények, de azon kívül számtalan nyomot hagyhatnak az emberek, DNS-t, ujjlenyomatot, stb.
Ha jól emlékszem ezt az elején is elmondják, hogy ha a rendőrség megtalálja a töltényeket, akkor leállítják a nyomozást, mert tudják, hogy ez a szervezet van a háttérben és nem szabad nyomozniuk. Szóval nem az van, hogy nem tudnak tovább haladni az üggyel, hanem nem is akarnak.
Amúgy a 100 bullets nekem se a legnagyobb kedvencem, de szerintem ez csak ízlés kérdése. Brubaker crime sztorijait sokkal jobban bírom, a 100 Bullets néha kicsit erőltetetten művészkedősnek hatott (ez kicsit erős megfogalmazás, mert egyszer se akartam abbahagyni emiatt, de így tudnám legjobban leírni, hogy mire gondolok)

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Egyebek
« Válasz #702 Dátum: 2013. November 07., 10:21:26 »
Az alaptörténet nem rossz, hogy vannak ezek a lenyomozhatatlan töltények
A 100 Bullets-nek nem ez a lényege, messze nem, de ha egyszer majd tovább olvasod, akkor rá fogsz jönni.

Az Y azért volt jó, mert fogta ezt a nagyon érdekes alaphelyzetet
Csakhogy ezt az érdekes alaphelyzetet már párszor láttuk. De mondom, nekem nem is az elejével van bajom, az tényleg jó, egyszerűen egy idő után ellaposodott az egész. Az utolsó rész meg nem tudott annyit menteni rajta, hogy másképp gondoljak rá.

Azért írtam, hogy a Saga ehhez képest túl van bonyolítva, mert ez szokatlan ettől az írótól, hogy nem egy egyszerű alaphelyzetet mutat be, ezért volt először fura, unalmas, erőltetett, de a 3. számtól már nekem is nagyon tetszett, és azóta is olvasom.
Miért kéne, hogy egy sci-fi - vagy bármilyen más műfaj - egy egyszerű alaphelyzetet mutasson be? Van arra ezer meg egy cím, jó az, ha az írók megdolgoztatják az olvasó agyát is.

A Scalpeddel az is volt még a bajom, hogy túl hamar fedték fel, hogy a csávó beépített ember, már a legelső számban, még időnk se volt megismerni a fickót, erre ezt ilyen hamar ellövik. Még várniuk kellett volna vele, hogy jobban megismerjük, akkor én is jobban meglepődtem volna, hogy Árulosz áruló volt. :)
Olvasd inkább ezt is tovább. Fog még jó pár meglepetéssel szolgálni, amúgy meg ez nem valami gagyi ultis cucc, hogy a végtelenségig kelljen húzni az időt :)