Szerző Téma: A Csodálatos Pókember  (Megtekintve 95805 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #358 Dátum: 2010. Július 14., 13:45:37 »
Ez a sorozat nem éppenséggel új, mert 2008 októberében indult, akkor még csak simán Spiderman (nem írtam el, valóban így írták) címmel. Ez egyébként az angol Spectacular Spider-Man magazin magyar kiadása, ami az angoloknál egy egyszerű gyerekképregény, így nagyot ne várjon tőle senki, hiszen eleve kb 6 éveseknek szánják. Azóta már nálunk is áttértek az angol címre. A sorszámot illetően, pedig tudni kell, hogy az Egmont adja ki, akik híresek arról, hogy ők nem használnak normális sorszámot, így ha valaki nem gyűjti az adott sorozatot az elejétől, akkor lehetetlen beazonosítani, hogy melyik számnál is tartanak. Mindig csak azt írják rá, hogy az adott évben az éppenséggel hanyadik szám. A másik, amiről hírhedt az Egmont, hogy lektort nem alkalmaznak, így a szemfüles olvasó rengeteg hibát felfedezhet a kiadványaikban. Ezek legtöbbje fordítási hiba, de ők nagyban tesznek rá. Egyébként ők adták ki anno a rövid életű Transformers magazint is, sok egyéb mellett.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #357 Dátum: 2010. Július 14., 11:05:08 »
üdv,Hello most láttam egy új Pókember cimet  magyarul  Spectacular-t a 2010-es 3.számot.NA ez most egy új idén indult sorozat 3. réssze , vagy vol már réggebben is magyarul ez e sorozat ,és csak erre fellé jutott késöbb a sorozat  :headscratch: :nemtudom:. Hissz nem lakhat mindenki nagy városban pl Budapesten,Debrecenben,SZegeden ahol minden képregény sorozat kapható Egy kis kritika kicsit tul sok benne a képregény nélküli oldalak :lol:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #356 Dátum: 2010. Június 27., 13:54:31 »
Tudtommal még nem jelent meg. Mivel bizonyos okok miatt rengeteget csúszott a májusi szám, a Semic úgy döntött, ebben a hónapban megjelenik a júniusi is, de majd csak jövő héten.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Shazam!

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #355 Dátum: 2010. Június 27., 13:47:37 »
nektek megjött már a júniusi szám? :-\

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #354 Dátum: 2010. Június 15., 20:36:05 »
Huh, akkor megnyugodtam.
Már kezdtem félni attól, hogy megint nem jött el hozzánk a képregény, és várhatok a börzéig, hogy megvehessem. De akkor örülök, hogy csak késik. :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #353 Dátum: 2010. Június 15., 20:21:13 »
Bizonyos okok miatt késnek a képregények a Semicnél (nemcsak a Pókember). De állítólag már megoldották a problémát, és holnap már megjelenik az új szám.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #352 Dátum: 2010. Június 15., 20:19:50 »
Valaki tudja, hogy mi a csöcs van már? Még mindig nem kaptam meg az előfizetéses májusi Pókemberemet, pedig már június 15-e van...  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pubice

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #351 Dátum: 2010. Június 13., 20:04:02 »
Köszönöm szépen az infót!! :)

üdv. barátotok Pubice

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #350 Dátum: 2010. Június 07., 20:51:38 »
Köszönöm szépen!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #349 Dátum: 2010. Június 07., 15:52:59 »
Allcomics.

Nem elérhető KongFan

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #348 Dátum: 2010. Június 07., 15:48:35 »
Spider-Man Noir valahol fellelhető magyarul?

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #347 Dátum: 2010. Június 02., 12:15:56 »
Amazing Spider-man v2 20-ban megmagyarázzák. Smythe megzsarolta valamivel J.J.J.-t, hogy elkaphassa Pókembert, emiatt Jonah nem vehette meg többé Peter képeit. Ő pedig más munka után nézett.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #346 Dátum: 2010. Június 02., 10:21:16 »
üdv,Most hogy újra elkeztem olvasni  a Hihetetlen pókembert.eszembe juttot egy kérdés: miért került el Peter Parker a Hirharsonátol :headscratch: :nemtudom: mert ugye abban soozatban már, May néni tanácsára tanár lett.A régi iskolájában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #345 Dátum: 2010. Május 23., 20:43:25 »
Leghamarabb. De nyáron biztosan elindítjuk a következő tpb-t.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #344 Dátum: 2010. Május 23., 16:52:22 »
Nem kell már olyan sokat várni rá. Ha minden jól megy, akkor júliustól már fog menni folyamatosan.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Pubice

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #343 Dátum: 2010. Május 23., 16:47:50 »
Szia!

Nem tudjátok, hogy a póklánynak mikor jelenik meg új része?


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #342 Dátum: 2010. Május 08., 14:52:52 »
Hát az igaz, hogy az a fickó eltűnt. Akinek a neve Mr. Shaw, ha jól tudom. A Vészmanó megjelenésekor is ott volt. De az se volt világos. Mert a történetben az derült ki, hogy ő Harry Osborn képzeletének szüleménye volt. De akkor ott az lenne a kérdés, hogy akkor kivezette az autót, amiben Harry volt. És az a titkos barlangról se volt világos, hogy mi lett azzal.
Úgy néz ki Brian Michael Bendis nagyon retconizálta az egészet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #341 Dátum: 2010. Május 08., 14:01:19 »
üdv,jó hogy  mary-jane meg kérdezte Parkertől  hogy nem-e kénne kivizsgáltattnia magát.Mert esszembe jutott rola aaz amikor még a legelején  vérmintát vetek pókitól ,és azt a vérmintát késöbb egy fickó ellopta-kicserélte a korházban.Késöbb még el is akarta ütni Peter-taz autoval ,de   a  Zöldmanó leállitotta. NOS......hm az a fickó késöbbb szörén-szálán eltünt  mi lett vele  :headscratch: :headscratch: HM..... de lehet hogy az irók  ,feledkeztek meg rola

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #340 Dátum: 2010. Április 07., 16:02:46 »
Forrest Gump Marvel verziója...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #339 Dátum: 2010. Április 07., 16:01:17 »
Hát akkor írok én is róla valamit.
Először a Rengetőnél kezdeném, ami már egy fokkal jobb volt mint a Vörös Omega rész, de én még mindig hiányoltam belőle azt a színvonalat, és ötletességet, ami a régi számoknál volt. Viszont azt el kell ismernem ha Bendis a továbbiakban folytatja a Roxon művek történetét, akkor erre lehetne úgy tekinteni, mint egy nagyobb történet előkészítésére. Ha viszont nem lesz belőle semmi, akkor erre is csak azt tudom mondani, hogy itt sem volt Bendisnek semmi ötlete, és csak sürgette az idő, így írt valamit.
A mostani szerintem jó lesz csak Bendis nem írta le, hogy mi mikor is történt. Pl mikor találkozott Venom a Vad Bandával? Még a Siver Sable történet előtt vagy után? Valamint azt sem írta le, hogy Rinóval mikor küzdött meg Pókember. Ezalatt azt értem, hogy az egy héttel ezelőtt, vagy négy hónappal ezelőtt feliratokat hiányoltam, mert így nehéz volt időrendben elhelyezni azokat az eseményeket.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #338 Dátum: 2010. Április 07., 15:06:19 »
üdv.Az új szám története már-már  horror komédiának is beillik hisz venom egy ültö helyében miközben a történetét mesélte, legalább öt embert  meg evett.Az idös hölgyet,az afro amekikai nöt,egy afro-ameikai férfit a végén :badteeth: :badteeth: :hehe: :hehe: hm ........mégsem lett egy kicsit sem kövérebb :badteeth: :hehe:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #337 Dátum: 2010. Február 06., 14:10:08 »
Hát el tudom képzelni hogy ezt tényleg a kávészüneteiben írta. Ahogy azt is hogy a klón történetnél éjjel nappal azon gondolkodott hogyan tehetné még izgalmasabbá és érthetővé a történetet. Ami a klón történet utáni számokat illeti, a Harcosok szövetsége jó volt, az elejét és a közepét nagyon jól kitalálta a vége az egy kicsit összecsapottnak tűnt de ettől függetlenül még élvezet volt olvasni. a Nagy Beszélgetést nem igazán így képzeltem el de attól még érthető és izgalmas volt. Az Egy Manó halálánál már kicsit érezhető volt számomra hogy Bendis itt már nem úgy írta mint ahogy szokta de ez még elment és itt a vége volt érdekes. Az Azért vannak a jó barátoknál viszont már olyan érzésem volt mint a mostaninál hogy csak azért találta ki hogy Liz egy ideig eltűnjön, de rendben nem lehet minden szám olyan amilyen nekem tetszik és egyszer kétszer elmegy az ilyen. De ez. Hát erre már nem tudok semmi ésszerű magyrázatot adni hogy miért lett olyan amilyen. Történethalasztás csak ezt tudom már rá mondani.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #336 Dátum: 2010. Február 06., 13:58:53 »
Amikor ezek a részek jelentek meg amerikában egy olyan pletyka járta a világot, hogy az Ulti Pókot Bendis mindig a kávészünetekben írta meg. Hogy ebből mi a valóság, azt talán soha nem fogjuk megtudni, de az tény, hogy talán a klón-sztori óta lehetett érezni a címen, hogy semmit nem halad előre a történet, és hogy igazából semmi nem történik benne.

Persze azóta már végérvényesen beigazolódott, hogy Bendis nem tud egynél több címet írni egyszerre. Mert hiába visz több sorozatot is, mindig lehet látni, hogy éppenséggel melyik a kedvence, mert az általában jó szokott lenni, viszont a többi címbe már semmit nem visz a tehetségéből (bár sokat kérdőre vonják hogy lenne neki ilyen), és azok csak nyögvenyelősen mennek. A jelenleg most odakint futó címeknél is látszik, hogy a Dark Avengers a kedvence, abban halad a történet, izgalmas, stb, míg pl a New Avengersben meg több szám óta semmi nem történik, szó szerint.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #335 Dátum: 2010. Február 06., 13:48:42 »
Hát akkor én is mondanék néhány véleményt a 79-es számról.
Az új világ hatalom része szerintem nagyon jó, bár ismerem a történetet azért jó lesz újra és újra elolvasni, de a pókember része hát az valami katasztrófális volt.
Az eddigiek nagyon tetszettek volt egy kettő amire azt mondtam nem volt a legjobb de attól még jó volt, és pl a Klón történet nagyon jól kitalált és végigvitt történet volt, de ez hát erre én csak azt tudom mondani, hogy Bendisnek biztos nem volt semmi ötlete így berakot egy teljesen felesleges és szörnyű történetet hogy legyen még egy hónapja gondolkozni a következőn. Annyi az egész történet hogy Pókember és Vörös Omega összeverekednek és magukkal viszik a Daily Bugle-t is. :dry: Meg azért szerintem Vörös Omegát nem lehet ilyen egyszerűen legyőzni. Persze ez nem azt jelenti hogy nem fogom tovább venni mert tényleg a többi nagyszerű történet volt és érdekel is a folytatás, de erről ordított hogy ez csak azért lett kitalálva hogy egy számmal még halasszák a következőt.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #334 Dátum: 2010. Február 06., 12:26:35 »
üdv,na most az egyszer igaza volt nick fury-nak,mondta mr fantastik-nak hogy nepiszkálja  paralel dimeket. :)hát erre az egyik dimenzio lakoi meg is sértődtek.biztos berágtak azzon hogy,minden féle gólyókat dobálnak át hozzájuk. :brow:most rátörtek a négyesre ugyí ugyí.mondván ;hé ti mán ott mi nemszeressssűk ha ti ide hozzánk minden féle gólyókokat hajigáltok át.itten e.kiváncsi vagyok hogy melyik dimböl jőttek. a marvel hanyas főldjéröl

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #333 Dátum: 2010. Február 03., 19:20:22 »
Azon dondolkodom hogy melyik ér többet.Action Comics 15. vagy a The Amazing Spider-Man?Vagy van olyan ami még ezeknek az értékét is túlszárnyalja? :headscratch:  :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #332 Dátum: 2010. Február 03., 12:09:14 »
Jó lenne bizony, de sajnos jelenleg nem úgy néz ki, hogy várható újabb sorozat tőlük, hiszen a jelenlegieket sem veszik annyian, hogy azoknak is biztos sorsa legyen a magyar piacon.
Ja, és a Kretén már megszünt, de ami még mindig töretlen népszerűségű, az a Garfield, ami már a 242. számnál tart. Soha nem gondolta volna az ember, hogy egy képregénysorozat képes nálunk ilyen nagy számot megélni.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #331 Dátum: 2010. Február 03., 11:58:52 »
üdv, végre meg jelent :D,kár lenne ha az adoc-semic  léány kori nevén semic-interpint becsödölne.hiszen ö ott volt az elsö képregény kiadok kőzzöt. ;) óh ha belegondolok hogy valaha voltnáluk ; pókember,superman.batman.aztán ök eggyütt.fantom,x-men,marvel extra,spawn.stb most meg már csak három újságjuk van.a póki,kretén,...ha még eggyáltalán....,star wars, és ennyí :( jó lenne ha jellennének meg nálluk újjabb cimek is          hajrá       :worship:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #330 Dátum: 2010. Január 30., 15:08:04 »
Nem, jövő héten itt lesz. ;)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:A Csodálatos Pókember
« Válasz #329 Dátum: 2010. Január 30., 15:00:16 »
üdv,a 79-es megint késik :(mi van má,be csödötek :headscratch: