Szerző Téma: A Csodálatos Pókember  (Megtekintve 95784 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #88 Dátum: 2006. November 18., 20:33:21 »
Természetesen tetszik, úgyanis egy nagyon jó üzlet folytán  jutottam nagyobb mennyiségű Ultipókhoz, de ez régi sztori... szóval így sikerült egyszerre "kicsit" komolyabb adagban elolvasnom, ami megadta az alaphangulatot. Egy igen kellemes délután ráment mire elolvastam őket. (azóta több is az újraolvasással). Szóval szerencsém van, de ehez képest nagyon lassan csordogál a sztori*, már egyenként olvasva a részeket. A mínőség az olyan amilyen (szerintem erős közepes, de nem látam amcsi verzióat így nincs mihez viszonyítanom) lényeg hogy van magyarul és kész, ennyi nekem elég. A panini-félénél az hogy jó a mínősége, az csak egy plusz dolog, ami persze váratlanul ért, szóval ha sokkal rosszabb lenne, azt sem bánnám. Így meg pláne. Egyébként ha mind a kettő duplán menne, úgy hogy a mínőség maradna az eredetiben, akkor szívfájdalom nélkül a csodálatos pókemberre szavaznék. Jelenleg viszont egyformán állok velük. Jobbak (számomra) a sztorik a csodálatosban, a hihi meg tartalmasabb (persze a dupla terjedelme miatt, egyenként az is soványka lehet).


*= ami jó, csak kevés  , nem a sztorivezetést változtatnám meg benne, hanem a lapok számát növellném,  ha tehetném.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #87 Dátum: 2006. November 18., 19:30:31 »
Figyu, semmi problémám nincs azzal, hogy nem vagy vele teljesen elégedett. Én sem vagyok. De ez a leggyakoribb mondat, ami el szokott hangozni az örök elégedetlenkedők szájából, akik soha semmivel nincsenek megelégedve, legyen az bármilyen jó is. Ne haragudj, ha te nem tartozol közéjük, akkor elnézést kérek.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #86 Dátum: 2006. November 18., 14:54:40 »
Idézetet írta: kaine
Idézetet írta: Gabe
Ha ez is duplán jelenne meg, akkor semmi problémám nem volna.
Szerintem akkor az lenne a problémád, hogy miért nem olyan minőségben jelenik meg, mint a másik Pókcím.
 

Merjen az ember bármit mondani. Tudod mit, nagyon király az egész, jó ahogy van. Tudom hogy nem lesz dupla, stb. Attól még muszáj tökéletesen elégedetnek lenem?. Igaz, a nemtetszés kinyilvánitása érzékeny terület, főleg Pókcímeknél. Egyébként oda írtam hogy tetszik (a vontatottságát leszámítva), reméllem azt is észrevetted.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #85 Dátum: 2006. November 18., 13:44:50 »
Mikor lesz szavazás a 41. számról?
Az órán üzengetős rész nagyon komoly benne, olyan jó látni, mikor mások is égnek tanárok előtt.  
(Én ugyanis első padban ülök tanárral szemben, az osztály legidétlenebb kölke mellett, szóval ki vagyok téve dolgoknak... )

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #84 Dátum: 2006. November 17., 22:38:15 »
Idézetet írta: Gabe
Ha ez is duplán jelenne meg, akkor semmi problémám nem volna.
Szerintem akkor az lenne a problémád, hogy miért nem olyan minőségben jelenik meg, mint a másik Pókcím.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #83 Dátum: 2006. November 16., 15:22:20 »
Ami engem meglepett a számban az Mary-Jane fekete haja. Először fel sem ismertem.   Mindenesetre kiváncsian várom a folytatást, mert nagyon érdekel ez a Geldoff fickó.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #82 Dátum: 2006. November 16., 15:14:39 »
Tetszett. Mi mást mondhatnék. Persze ez túlzás, mert röhejesen kevesett haladt előre a sztori.   . Ha ez is duplán jelenne meg, akkor semmi problémám nem volna. Persze tudom, hogy ez esélytelen. De ebben a számban jóformán semmi nem történt. Kb. a fele elment azzal, hogy Fury győzködi Petert, a másik felében megtudjuk hogy Eddie lelépett. Ez nagyon sovány szerintem. De ennek ellenére tetszik, főleg hogy időnkét elveszem az összes részt, és egyszerre olvasom. Úgy nagyon jó, de egyenként   .

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #81 Dátum: 2006. November 16., 12:02:11 »
Nem baj, majd akkor megtudom ha megjelenik. Azért köszi.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A Csodálatos Pókember
« Válasz #80 Dátum: 2006. November 16., 11:47:35 »
Halvány lila gőzöm sincs, hogy melyikben derül ki. Ultimate-ből csak az marad meg a gépemen, ami honosított, a többi a shift+del csodás hagyományának hódol...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #79 Dátum: 2006. November 16., 11:17:27 »
Talgaby, azt meg tudod mondani, hogy melyik számban volt erről először szó, mert megvan pár angol nyelvű szám az ultimate x-men-ből.

Szóval Kitty és Peter Parker. Arról már hallottam, hogy pár X-csaj nagyon bukik az új Pókira, de azt nem gondoltam volna, hogy Kitty az egyik.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A Csodálatos Pókember
« Válasz #78 Dátum: 2006. November 16., 11:09:07 »
Így van. Jó ideje. Majd egyszer kijön magyarban is. És mielőtt Ti is megkérdeznétek: Kitty egy máásik Pétert választott, név szerint Peter Parkert.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #77 Dátum: 2006. November 16., 11:07:50 »
Idézet
Jól olvasom, Kolosszus meleg az ultimate-ben? naneeeeeee! Akkor miért nem találtak inkább ki egy teljesen új meleg (de inkább leszbikus-az mégis izgisebb   ) x-et, miért egy "létező" karatert írtak át ennyire?
Ez most komoly?   Ezt melyik számban olvastad? Megmondom őszintén én még erről nem hallottam, de ez tényleg túl megy mindenen. Tudom, hogy új szelek fújnak és a tollerancia a lényeg, de azért ez egy kicsit sok. Ha tényleg így van akkor nagyon sajnálom, mert az egyik kedvenc karakterem Pjotr.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #76 Dátum: 2006. November 16., 10:35:49 »
Jól olvasom, Kolosszus meleg az ultimate-ben? naneeeeeee! Akkor miért nem találtak inkább ki egy teljesen új meleg (de inkább leszbikus-az mégis izgisebb   ) x-et, miért egy "létező" karatert írtak át ennyire? Hát ahhoz képest, hogy még annak idején a cenzorok azon dühöngtek, hogy szerinteük Batman és Robin is már túl van a barátságon...
 De mondjuk még mindig jobb, mintha Rozsiból csináltak volna meleget  : pubi helyett mindenkit mucikázna!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #75 Dátum: 2006. Október 26., 18:47:32 »
(Hm, jó kis Offot hoztam össze.)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 26., 18:50:33 írta VTomi »

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #74 Dátum: 2006. Október 26., 13:07:29 »
mondjuk az érthető

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #73 Dátum: 2006. Október 26., 12:51:11 »
Csak az amerikaiak szerint.

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #72 Dátum: 2006. Október 26., 12:40:01 »
és az oroszok buzik?

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #71 Dátum: 2006. Október 26., 12:39:33 »
Peter meg orosz...

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #70 Dátum: 2006. Október 26., 10:34:22 »
a scott-jean szerelem azért mindegy, mert jean minden 2.évben meghal

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #69 Dátum: 2006. Október 25., 21:49:21 »
Idézet
Az indok nagyon átlátszó, az egyenjogúság ézékeltetése miatt csináltak meleget egy népszerű X szereplőből. De akor már miért nem Scott...vagy akárki...ezzel egy csodálatos Pete&Kitty szerelemtől estünk el...   
Tulajdonképpen én is egyetértek. Nem volt a legszerencsésebb húzás pont Peterból meleget csinálni, pont a Kitty-vel való kapcsolata miatt nem. De Scott-ból ugyanilyen okokból nem lehetne meleg. Azért a Scott-Jean Szerelem mégis csak az egész X-men egyik meghatározó cselekményszála. Szvsz viszont Árnyék karakterét nagyon jól árnyalta volna ha az ultimate univerzumban meleg lenne.  
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
A Csodálatos Pókember
« Válasz #68 Dátum: 2006. Október 25., 20:48:40 »
Hát akkor nem kerülgetjük. Kedvenc X-Men szereplőmből, egy tetves buzit csináltak!
Egyszerűen nem értem, nem akarom és nem is fogom tudni megérteni, hogy miért. Mert oké, nincsen nekem bajom a melegekkel, vannak, el kell fogadni. Miért ne lehetne egy szuperhős is meleg? Oké legyen. nade pont Peter? A jellemében semmilyen pont sem utal erre. Ezért érthetetlen számomra. Az indok nagyon átlátszó, az egyenjogúság ézékeltetése miatt csináltak meleget egy népszerű X szereplőből. De akor már miért nem Scott...vagy akárki...ezzel egy csodálatos Pete&Kitty szerelemtől estünk el...    
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #67 Dátum: 2006. Október 25., 19:51:22 »
Olyan különleges az az 51. szám?
Én is örlök, hogy van ulti, főleg, hogy rá elő lehet fizetni, a másik két jómadárra meg nem, és ezért hetekig kell naponta járkálnom az újságoshoz, mire megkapom őket...
Kolosszusos kérdést nagyon kerülgeti mindenki.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #66 Dátum: 2006. Október 25., 15:16:09 »
Nem lesz dupla. Főleg nem az 51.-től.  

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #65 Dátum: 2006. Október 25., 13:55:40 »
szerintem örüljünk annak, hogy van havi ultipók. (lehetne havi ultimates is  )

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #64 Dátum: 2006. Október 25., 13:02:04 »
Öhömm, mi az, hogy Kolosszus meleg az Utlimate-ben? Ez nekem elég új. Ennyire rányomja a politikai tisztesség a jegyét a szuperhősökre is?
Várom már azt az 50. számot. Van rá bármi esély, hogy az UltiPók is dupla legyen mondjuk az 51. számtól?

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #63 Dátum: 2006. Október 24., 17:31:35 »
szóval duplaszám!!! ohh yeah  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
A Csodálatos Pókember
« Válasz #62 Dátum: 2006. Október 24., 17:18:11 »
Illetve beteszünk egy történetet pluszba és máris minden rendben lesz.  

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
A Csodálatos Pókember
« Válasz #61 Dátum: 2006. Október 24., 15:26:23 »
Kiválasztanak gondolom egy másikat a több tucat töksemleges borító közül. Vagy szólnak egy PhotoShop-mágusnak...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
A Csodálatos Pókember
« Válasz #60 Dátum: 2006. Október 24., 15:10:40 »
most jutott eszembe, hogy az 50.számmal mit csináltok majd? mivel az úgy jelent meg,hogy egy szép nagy 50es felirat volt rajta. nálunk meg elég hülyén nézne ki az 51. számon...

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
A Csodálatos Pókember
« Válasz #59 Dátum: 2006. Október 24., 14:20:18 »
Idézet
Venom nem tér vissza...
Ez meglepő.   Ezek szerint Eddie cuccait nem ő maga, hanem a leendő Carnage nyúlta le?! Nekem most hirtelen ez jutott eszembe, nem kell elárulni az igazságot.
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."