Szerző Téma: *WHADDAFAKK*  (Megtekintve 183110 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #855 Dátum: 2010. Április 11., 19:51:34 »
Ez fura, nekem pont fordítva. Rosszul jártam, azt hiszem. :D

Katt a képre!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #854 Dátum: 2010. Április 11., 19:37:28 »
Addig jó a tanulás, amíg általános iskolába jártok.  ;)
Szerintem nem. Általánosban egy rakás idióta között tanultam, gimiben már volt szelekció, jobb lett ott a légkör is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #853 Dátum: 2010. Április 11., 19:33:01 »
Talált süllyedt. ;D Valóban a Török Ignác gimnáziumba járok. Jelenleg 9/b-s vagyok. És örülök, hogy tudod, hogy hol lakom. :D Találkoztam már olyan Gödöllőivel aki nem tudta.
Ami pedig a börzét illeti megbeszélhetjük. Eddig szüleim vittek fel, szóval nem lenne probléma, ha nem tudnál felvinni, de addig még van idő.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #852 Dátum: 2010. Április 11., 19:24:17 »
Meg talán még Sepi tudja, bár ebben nem vagyok biztos.
Ó, hogyne tudnám.  :D Ott van Aszód mellett. Egyik régi munkahelyemen rengeteg ikladi munkatársam volt.  ;) És melyik gimibe jársz? A Török Ignácba?
Egyébként, ha legközelebb leegyeztetjük, akkor elvihetlek a börzére, csak Gödöllőre kell feljönnöd.  ;) Bár lehet, hogy a következőt ki kell hagynom, hacsak addig nem szül meg az asszony.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #851 Dátum: 2010. Április 11., 19:09:41 »
Nem csak oda járok gimnáziumba. Ami engem illett én egy közepes méretű falun lakok(olyan 2500 lakosa van) A profilomban benne is van a neve, bár szerintem rajtam kívül senki sem tudja, hogy hol van. Meg talán még Sepi tudja, bár ebben nem vagyok biztos. Ami azt illeti nem is csodálom, mert mint említettem egy közepes méretű falu, és csak akkor vennéd észre a térképeken, ha tudnád, hogy hol keresd. Mondjuk ez nagyjából minden falura igaz.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #850 Dátum: 2010. Április 11., 19:01:52 »
Tényleg? Akkor az én iskolámtól sem lakhatsz messze.
Miért, te is gödöllői vagy?
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #849 Dátum: 2010. Április 11., 18:46:17 »
Nos én ezzel tudnék vitatkozni, ugyanis számomra a gimnázium sokkal jobb, mint az általános volt.
Jó az általános sem volt egy rossz iskola, de rengeteg dolog van ami miatt alig vártam, hogy elmehessek végre. Ilyen okok voltak például: sok óra, jópár osztálytársam, diagnosztikai vizsga(mondjuk ha azt nézzük volt értelme, csak felvételi, kompetencia felmérés, és nyelvvizsga mellett, jobb lett volna, ha nem nyolcadikban kell vizsgáznunk)  nem nagyon volt fegyelem az órákon, és még sorolhatnék egy pár dolgot.
Most gimnáziumban: Óraszámok rendben, osztálytársaim is sokkal rendesebbek, és van fegyelem.
Vizsgák persze lesznek(fura is lenne ha nem lennének) de itt már nem annyi dolog mellett lesznek. Vagy ha mégis, akkor legalább lesz időm tanulni rá.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #848 Dátum: 2010. Április 11., 18:38:08 »
Addig jó a tanulás, amíg általános iskolába jártok.  ;)

Katt a képre!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #847 Dátum: 2010. Április 11., 18:30:03 »
Tényleg? Akkor az én iskolámtól sem lakhatsz messze. Soha nem jártam annál a bizonyos iskolánál, de már az említett volt osztálytársam mondta, hogy neki negyed óra gyalog míg leér a busz pályaudvarig. És hidd el Lifehunter nem akarsz te abba az iskolába menni. Eddig jót nem nagyon hallottam róla. Igaz nem is nagyon hallok arról az iskoláról valami sokat.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #846 Dátum: 2010. Április 11., 18:24:25 »
Aha ismerem, pont azon a városrészen van, ahol lakom.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #845 Dátum: 2010. Április 11., 18:17:57 »
Igen csak ez nem egy olyan iskola. Igaz azok nagy része akik odajárnak valóban szellemileg visszamaradottak, csak erről nincs papír. Remélem értitek, hogy ezzel mire gondolok.
Amúgy a "három sor, és már ötös" azt én is csak hallottam egyik volt osztálytársamtól aki oda jár, szóval ezt senki ne vegye biztosra, de kinézem, hogy tényleg van ilyen.
Sepi valószínűleg ismeri is azt az iskolát, ha másból nem akkor hallásból, ugyanis ez Gödöllőn van.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #844 Dátum: 2010. Április 11., 17:27:54 »
Vannak ilyen kisegítő iskolák szellemileg visszamaradt gyerekeknek, tégy próbát vele, hátha felvesznek.  :P
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #843 Dátum: 2010. Április 11., 16:43:44 »
akik olyan iskolába járnak, ahol elmondasz három sort egy versből, és már ötös
Akkor én átmegyek abba az iskolábaXD
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #842 Dátum: 2010. Április 10., 15:44:58 »
Megértem én sem szívesen megyek szombaton iskolába. Bár hogy őszinte legyek néha mennék inkább szombaton, mint a hét bármelyik napján, mert akkor végre lenne helyem a buszon. Eddig egy kezemen meg tudom számolni, hogy reggelenként hányszor tudtam leülni a buszon. Azzal még nem lenne problémám, hogy állni kell(sőt néha inkább állok mint leülök) de mikor már állni sem lehet akkor azért már nem a legkellemsebb buszon utazni.
Ráadásul a busz fele olyanokkal van tele, akik olyan iskolába járnak, ahol elmondasz három sort egy versből, és már ötös. Ezen a héten szerencsére nem volt tanítás abban az iskolában, így a fél busz üres volt. Kár, hogy jövőhéttől már lesz tanítás abban az iskolában. :(

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #841 Dátum: 2010. Április 10., 15:03:48 »
Ahjj de sazr volt ma a napom ilyet szombaton is mentem suliba most értem haza,az eggyetlen jó dolog ami ma történt velem hogy biciklivel mentem a suliba és biciklivel is mentem el onnét
XD
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #840 Dátum: 2010. Április 10., 10:08:57 »
Meg tudnám én, ha építőanyagok órán jobban figyeltem volna. :) LEhet a sok víz, de lehet, hogy sok volt a finom rész a sóderben, magyarán nagyon homokos volt a sóder. (Terminológia: homokos kavics. Sóder nincs az építőiparban, csak a kőműves szakmában.)
Erről eszembe jutott egy sztori. A történet három résztvevős, Imre barátom, Zsolti barátom és én. Imre mesélte, hogy egyszer látta, hogy milyen károkat okozott egy kisiklott vonat, hogy a kerekeivel kettétörte az összes talpfát, a vasbeton talpfákat. Itt, a vasbeton talpfáknál ő is ügyetlenkedett, érezte, hogy valami nem oké ezzel a szóhasználattal. Segítségére siettem, hogy a rendes megnevezése vasbeton keresztalj. Erre Zsolti: "Ja, hát mi nem vagyunk olyan kőművesek." Köszi! :badteeth:

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #839 Dátum: 2010. Április 09., 22:04:42 »
Akkor te száz százalékik meg tudod mondani, miért lett ytong tégla a kerítés oszlopnak szánt betonom. Bár lehet, hogy azért, mert meg volt ázva és így elég lett volna kevesebb víz is hozzá. Most csak azért nem káromkodok ezerrel, mert nyáron tervbe van véve egy hordós kerti zuhanyzó aminek a tálcájához majd jó lesz. A kerítést meg majd a szomszéd megcsinálja, ő kőműves, azt úgyis jön nekem.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #838 Dátum: 2010. Április 09., 17:32:58 »
 Bakker gondolom egy-egy épitészmérnök tervrajzánál,  fonjátok a szemöldökötöket rendesen.

Jövő januárba én is végzek az egyetemen, picit aggódom, mi lesz, de a közoktatásban eltöltött éveket biztos nem fogom visszasírni.

 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #837 Dátum: 2010. Április 09., 16:07:31 »
Nem volt ez mindig így. Ez alatt nem azt értem, vogy volt idő, amikor még az építészek és az építők békében megvoltak egymás mellett, hanem hogy volt idő, amikor még mindkét munkát egy ember végezte. Ez volt a kulúrmérnök.
Sokáig a kupola volt az egyetlen, nagy terek lefedésére alkalmas tetőszerkezet. A római birodalom bukásával azonban teljesen elfelejtettünk kupolát építeni. Az első európai kupola Filippo Brunelleschi alkotása, a firenzei Santa Maria del Fiore templom kupolája (CivIVBts menüképernyő). Gyakorlatilag a semmiből tervezte és építette meg, értve ez alatt azt, hogy az akkori építőknek semmilyen tapasztalata, "tudománya" nem volt a kupolákkal kapcsolatban. Olyan jól sikerült megterveznie, hogy a kupolát állványozás nélkül tudták falazni, ez az 1400-as években elképzelhetetlen teljesítmény volt, Brunelleschi módszerét azóta sem sikerült teljes egészében rekonstruálni. Abban az időben ő volt tehát egy személyben építész, statikus és kivitelező is, vagyis kultúrmérnök.
Hogy az építők és építészek mikor, hol és miért váltak ketté, nem tudom. De azóta csak a fikázás megy folyamatosan. Ez pedig a már lentebb említett művész-favágó ellentétből fakad. Az építészek, mint művészek ugyanis mindig valami lenyűgözőt, csodálatosat, vagy éppen meghökkentőt akarnak létrehozni, és ezért a maguk elé letett papírra abszolút koordinálatlan módon huzigálják a vonalakat. Ebből születnek az ellipszis alaprajzú épületek, a liftaknát valamelyik sarokban tartalmazó épületek, a nagy fesztávú, de vékony födémű épületek, a rengeteg negatív sarkot tartalmazó épületek, stb. Csupa olyan dolog, amit az építőmérnök (akár statikus, akár kivitelező) nem szeret.
Arra ugyanis ők már nincsenek tekintettel, hogy mindezt valakinek ki kell számolnia, és külöböző módokon (anyagválasztás, szerkezeti méretek, kompozitok) biztosítania kell a teherbírást és az állékonyságot (általában ez utóbbival van probléma). Ez volna a statikus. Akinek a legfavágóbb a munkája, mert elég, ha két egyébként azonos szerkezeti elem csak egy kis részletben tér el, már előlről kell kezdenie a teljes számítást, amik sokszor bonyolultak, több tagból állnak (egy hajlított acélgerenda kifordulásának ellenőrzéséhez 5 képlet kell, lásd ennek a pdf-nek a 25-26. (28-29.) oldalát, különös tekintettel Mcr meghatározására). Az íves tartók esetén bejövő szögfüggvényekről nem is beszélve. Mérnöki faszerkezetek tárgyból (röviden Mérnöki fasz, ahogy a Vasbeton és faszerkezetek Vasfasz volt) egy egész előadást szenteltünk Makovecz munkásságának, ahol a konklúzió az volt, hogy szép-szép, de senki nem menne hozzá statikusnak (Megjegyzés: néhány hónapja ment csődbe a tervezőirodája. Sajnálom az öreget.). Vagy a pekingi olimpia, a Madárfészek-stadion. Mind a statikusok, mind a számítógépek lefosták a bokájukat, mire elkészültek a számításokkal.
A másik irányról pedig ne is beszéljünk. Minden építész a személye, és a műve elleni támadásnak veszi, amikor a statikus közli, hogy ez így nem fog megállni, és a tartószerkezetek méreteinek növelésére van szükség. Dehát akkor csökkel a belső tér, ronda gerendák jelennek meg a plafonon, sérül az épület koncepciója, stb. Részünkről teljesen mindegy, hogy mennyire szép vagy ronda egy épület, ha egyszer nem lehet megépíteni. Általában ilyenkor van hihetetlen durculás, ha a statikus kér valamit az építésztől. Az általában teljesíthetetlen, de a statikusnak az építész minden heppjét első szóra ugorva kell megoldani.
A kivitelezés hasonló. Íves beton/vasbeton szerkezetet nem lehet zsaluzni, csak szegmenst. A látszóbeton felületeknél meg már előre izzad a kivitelező, mert az elkészülés után jön az építész tervezői művezetni, és közli, hogy ez az egész fostrágya, tessék kozmetikázni. És akkor folynak el súlyos százezrek betonkozmetikára. De az is kegyetlen, amikor az építész valami elképzelhetetlen anyagot ír elő az építéshez, ami után heteket jár a kivitelező míg be tudja szerezni, úgy, hogy az építkezés maga ne csússzon. Az anyagválasztás sokszor alternatíva nélkül jelenik meg a terveken, hogy a kivitelezőnek igazán fájjon az építkezés.
Ugyanakkor az építészek szeretnének átvenni egyre több, tipikusan építőmérnöki területet, aminek az építők érthetően nem igazán örülnek. Jelenlegi példa a hídépítés. Hosszas hiszti után az építészeknek sikerült kibulizniuk, hogy egy magyar híd tervezésében ők is részt vehessenek: az eredményt Lágymányosi hídként ismerjük. Európában két felülről tükrözött megvilágítású híd van, a Lágymányosi az egyik, a másik meg Hollandiában van, de annak átépítették a világítását, mert a tükrök koszolódása miatt éjszaka beláthatatlanná vált a híd. A Lágymányosié egyelőre várat magára.

Ez a dörgedelem nem élettapasztalatokon nyugszik. Amit írtam, egyéni prekoncepciókon és a tanáraim által átadott tapasztalatokon alapszik. Kivétel erősíti a szabályt, csókoltatok minden olyan építészt, aki képes az építő fejével gondolkodva tervezni.
És mindazokat is csókoltatom, akik ezt végigolvasták. :cool:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #836 Dátum: 2010. Április 09., 14:26:04 »
Van rá igény, engem érdekel. Azért kérdeztem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #835 Dátum: 2010. Április 09., 14:24:03 »
Sajnos igen.
Életfelfogásban: építész = művész, építő = favágó.
Szakmában: építész = formailag tervezi az épületet, építő = tartószerkezetileg, hogy meg is álljon (statikus), és ő is építi fel (kivitelező).
Kölcsönös tiszteletben: építész = fradista, építő = újpesti. Vagy fordítva. A lényeg, hogy kölcsönösen rühelljük egymást. Nem akarlak untatni titeket a részletekkel, de ha van rá igény, kifejtem építőmérnöki szemszögből.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #834 Dátum: 2010. Április 09., 11:28:29 »
 :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #833 Dátum: 2010. Április 09., 11:11:37 »
Egyébként az építészmérnök meg az építőmérnök között mi a különbség?

200.000 Ft.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #832 Dátum: 2010. Április 09., 11:09:04 »
Most állítólag az egész építőiparnak nem. Nekem szerencsém van, jó szakmát választottam, és jól is megy. Szerintem ez a közeljövőben nem is fog változni.
Egyébként az építészmérnök meg az építőmérnök között mi a különbség?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #831 Dátum: 2010. Április 09., 10:11:31 »
Tegyük hozzá, hogy elsősorban gépészmérnököket. A BME Karrieriroda álláshirdetéseinek 75%-a gépészeknek szól, 20%-a informatikusoknak, a maradék 5% az összes többi, amiből kb. egy se szól építőmérnököknek (azaz nekem). A tavaly őszi állásbörzén egy építőipari cég se volt, csak egy vizes, ahova infrastruktúrásokat vesznek fel, így én a magam szerkezettervezőijével el se mentem. Az idei börzén 8 építőmérnököt kereső cég van (a honlap szerint): 4 infrás, egy szabványhivatal, egy CAD fejlesztő, egy online állásportál és egy autóvillamossági vállalat (WTF?). Úgyhogy most sem fogok kimenni.
Csak hogy értsétek, az építőmérnököt a 19. században még kultúrmérnöknek hívták, azért, mert ez a legősibb mérnöki szakma (lásd pl Stonehenge: valakinek meg kellett építeni, de a villanyvilágítást még nem kellett bevezetni, bocs a villamosoktól). Tartsatok fellengzősnek, de ha valaki csak annyit mond, hogy mérnök, akkor én azonnal az építőmérnöki szakmára gondolok, az előbbiek miatt. Csakhogy sajnos ma az építőmérnököknek nem áll a zászló.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #830 Dátum: 2010. Április 09., 09:59:34 »
manapság 1 héten 4 ember veszíti állását és akkor nem tom hogy mit fogsz kezdeni magaddal NITRO ha elveszted a munkád.Gondolom akkor azt mondod hogy van még egy csomó munkahely.
Erre mondják azt, hogy olyasmit kell tanulni, ami piacképes, és ha elveszted a munkahelyed, könnyebben találsz vele másikat. Ugyanakkor az is ott van, hogy aki humán beállítottságú, annak ez szívás, mert jelenleg nem arra van inkább kereslet, hanem mérnökökre. Persze ez is változhat, és az se mindegy, melyik régióban van az ember.  Mondhatnák azt is, hogy költözzön oda, ahol van munka. Oké, vigyem az egész családot, rokonságot, barátokat? Mi a garancia, hogy nekik is lesz ott munkájuk? És hogy egyáltalán menni akarnak-e? Kb. ennyi jutott eszembe.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #829 Dátum: 2010. Április 08., 19:19:18 »
Ej milyen gondjaitok vannak nektek.  Majd engem nézzetek meg mit írok ide, ha a ma kiöntött kaputartó betonoszlopom, holnapra ytong téglává szárad.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #828 Dátum: 2010. Április 08., 19:10:52 »
Asszem bennek igaza van.Meg tudom hogy most nem kapcsolodik ide de olvastam egyszer ehy álláshirdetési weblapon amiben az a menü pont volt hogy munka és ebben az volt hogy manapság 1 héten 4 ember veszíti állását és akkor nem tom hogy mit fogsz kezdeni magaddal NITRO ha elveszted a munkád.Gondolom akkor azt mondod hogy van még egy csomó munkahely.Ja meg mult hónabban hogy bozonyitsam, a GE TUNGSRAM ebben az évben bezár 2011-re bezárják a kapukat és 2016-ban meg felújítják és egy bazi nagy raktárat építenek a helyére.Legalábbis én igy olvastam.Aztán marad a FLEKTRONIK(jól irtam?).Amugy asszem én ott fogok dolgozni aztán keresek egy hónapba 70ezret XD. ;D :brow:
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #827 Dátum: 2010. Április 08., 08:54:02 »
Az anyagi biztonság nagyobb mozgásteret, szabadságot ad, hogy mit tehetek meg és mit nem.

Nem azt a világot éljük, hogy anyagi biztonságban érezhessük magunkat.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #826 Dátum: 2010. Április 08., 08:46:23 »
Ezt már asszem írtam, de én nem sírom vissza az iskolát. Esetleg az egyetemet. De most több a lehetőségem, mint akkor volt. Az anyagi biztonság nagyobb mozgásteret, szabadságot ad, hogy mit tehetek meg és mit nem. Mások hogy vannak ezzel?