Szerző Téma: *WHADDAFAKK*  (Megtekintve 187421 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #825 Dátum: 2010. Április 07., 18:39:57 »
Hát igen én is attól félek, hogy majd ha befejezem az iskolát( azért az még nem ma lesz) akkor fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Van olyan tantárgy ami azon felül, hogy érdekel még szeretem is, de őszintén szólva nem nagyon tudom, hogy a való életben miben lesz segítségemre. Na mindegy még van 2-3 évem eldönteni.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #824 Dátum: 2010. Április 07., 18:37:04 »
És most ezt az évet egy héttel elöbb be kell fejezni valamilyen felujitások miatt,ezért ettöl a héttől kezdve szombaton is kell menni suliba 3szor 

Gyerekkoromban mindenkitől azt hallottam, hogy felnőtt fejjel vissza fogom még sírni az iskolát a maga poklával együtt. És 26 évesen tényleg így vagyok ezzel. Akkor a legnagyobb gondom az volt, hogyan titkoljam el a szüleim elől a matek egyest, most meg örülök ha élek. Becsüld meg az iskolában töltött idő minden egyes pillanatát, mert hamar elszáll az a kevés szabad élet. Most még csak azon fő a fejed, hogy irgum-burgum szombaton is suli, de néhány év és néhány nap sorban állás a munkaügyi kirendeltségen és rögtön más állásponton leszel. 

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #823 Dátum: 2010. Április 07., 18:36:19 »
Örülj ennek a kevésnek is. Ha befejezted a suli, akkor utána egész évben dolgozni kell, ott nem lesz tavaszi szünet, meg síszünet, stb.  ;)
Kivéve akkor, ha valaki tanárnak megy el. Bár gondolom a szünet fele dolgozatjavításokkal megy el, így az nem igazi szünet, de mégiscsak valami.
Nálunk is elég rövid volt a szünet, de ez annak tudható be, hogy nálunk van éretségi szünet is így ez nem olyan nagy baj.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #822 Dátum: 2010. Április 07., 18:33:02 »
És most ezt az évet egy héttel elöbb be kell fejezni valamilyen felujitások miatt,ezért ettöl a héttől kezdve szombaton is kell menni suliba 3szor  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

+

Ja amugy meg kázmér lettem kázmér lettem huhuhuhu :D XD
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 07., 18:34:46 írta Sepi »
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #821 Dátum: 2010. Április 07., 18:08:41 »
Örülj ennek a kevésnek is. Ha befejezted a suli, akkor utána egész évben dolgozni kell, ott nem lesz tavaszi szünet, meg síszünet, stb.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #820 Dátum: 2010. Április 07., 17:56:13 »
Vége a tavaszi szünetnek :( múltévben 1 héttel hosszabb volt. :lol:
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #819 Dátum: 2010. Március 10., 21:07:13 »
Tudom, hogy én voltam a hülye. Nekem két értelmetlen szó volt a jelszóm ami nagy betűvel kezdődik, közte egy számmal.

Egyszer valaki aki, már vagy két hónapja nem láttam online küldött nekem egy képet, azt leszedtem, majd visszaírtam neki, hogy előbb talán köszönni kellett volna. Aztán jöttem rá, hogy (nem válaszolt és a rezidens irtó is vinnyogot) mekkora baromságot csináltam. Nyilván mikor elfogadtam a letöltést akkor nyitottam meg a portot, aztán ahogy az msn-t ismerjük, valószínűleg nem csukta be utána.

Egyből fel az msn fiókba a két szó felcserél, ami hátul volt előre és most egy kétjegyű szám került középre. két hétig nem volt baj. Aztán vagy három hónapig nem voltam én sem online, erre most nem tudok belépni. Pedig tisztán emlékszem a jelszóra, de ettől eltekintve végigpróbáltam már az összes kétjegyű kombinációt, de nem enged be. De talán jobb is így, hogy nem tette.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #818 Dátum: 2010. Március 10., 09:09:13 »
Ha nem adod ki sehol a (termeszetesen jo bonyolult) jelszavadat, akkor eleg kicsi az esely ra, hogy meg tudjak szerezni a postafiokodat.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #817 Dátum: 2010. Március 10., 05:45:20 »
Darth Vader tenyerelje taknyán azt a köcsögöt aki azzal szórakozik, hogy ellopkodja mások msn fiókját. Csak, mert megteheti a kis pöcs. Persze a kérdésre meg már nem emlékszem, és az emailcím amivel regeltem, már nem aktív. Most regelhetek újat.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #816 Dátum: 2010. Március 02., 18:14:18 »
én nem leszek emos
Összevont üzenet:
és én az a túlélő fajta vagyok :lol: :brow: :brow: :brow: :D
Összevont üzenet:
hollywood undead4ever  :cool:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 03., 18:58:16 írta zozi56 »
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #815 Dátum: 2010. Március 02., 18:12:25 »
Következő három-négy évet inkább.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #814 Dátum: 2010. Március 02., 18:09:30 »
hülye vagy? fiú vagyok.

Akkor viszont nekem kell veled közölni a szomorú hírt, tinédzser vagy, és ha túléled a következő két évet anélkül, hogy emóssá válnál, akkor egész jó esélyeid lesznek az életre.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #813 Dátum: 2010. Március 02., 18:05:02 »
hülye vagy? fiú vagyok. és lehet azért mert kamaszodok de az se lehet mert én egy nyugott ember vagyok vagy voltam jajj istenem nem ismerem saját magam :( :(
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #812 Dátum: 2010. Március 02., 18:00:42 »
ugyhogy elnézést kérek ha valakit egy kommentemnél megsértek (de ilyen nem fordul elő) mostanába mindenkit fejbetudnék löni battelriflével nem tom miért

Három oka is lehet. Tinédzser vagy, vagy pedig menstruálsz. Vagy esetleg menstruáló tinédzser vagy.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #811 Dátum: 2010. Március 02., 17:43:43 »
Nem tetszik neki az Avengers, de elolvas belőle egy ,,csomót''; értelmes dolog...  :badteeth:
Miért nem tetszik? Ill. melyik képregény tetszik?  :)


hát azért nem tetszik mert nem tok rá okot egyszerűen nem tetszik most utálhattok meg elküldhettek a picsába de nekem valahogy nem jönnek be az ilyenstílusú kéregények
meghogy mi tetszik asys a gow warhammer halo ghost in the shell meg stb. nekem az avangers nem jön be nem az én izlésem azok közül meg azért olvasok el egy csomót mert valamelyik talán megtetszik de csalodtam. meg a helyesírásomra is jobban odafigyelek hogy nehurrogjatok le.meg mostanába eléggé ideges természetüvé váltam ugyhogy elnézést kérek ha valakit egy kommentemnél megsértek (de ilyen nem fordul elő) mostanába mindenkit fejbetudnék löni battelriflével nem tom miért
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #810 Dátum: 2010. Március 02., 13:23:45 »
Huh, azért ez így elég kemény volt.  :badteeth:
És igen, ízlések és pofonok. De tök jó, hogy mennyire megindokoltad a véleményed, kösz!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #809 Dátum: 2010. Március 02., 13:08:58 »
A szken már megvan, majd valamikor le is retusálom róla a szövegeket (csak minden létező szöveg vagy bubi speciális, tehát az egy hét lesz, hogy ezen túljussak). Mjad ha időm lesz rá a fordítások mellett. Nyár vége előtt amúgy is esélytelen, és addig is kaptok ti még agysejtpusztítóan rémes képregényeket. Mert megérdemlitek. ;D
Idézet
Ööö... azért most egy kicsit megdöbbentem. Úgy érted, hogy semmi nem tetszett tőle?
Nem. Semmi. A Born Again meg úgy nagy átlagban az egész DD-érája nagyon jól összefoglalható abban az Alan Moore-paródiában, ami nálunk is fenn van. Az egyetlen jó dolog benne Elektra, egyike az elenyészően kevés (kb. három) női Miller-karaktereknek, akik nem esnek a hős után áhítozva epekedő, tehetetlen nőszemélyek vagy a kurvák sorába: Frank ugyanis a nőket ebbe a két csoportba osztja, más nincs. A legsovinisztább író, akit a Föld a hátán hordott. Fenegyereket elismerem, kimozdította a mélypontról, de azzal, hogy egy Batmanutánzatot próbált csinálni belőle, közel húsz évre taccsra vágta a karaktert. Egyszerűen rohadtul nem illett az egész sztori az addigi Matthez, de ez nem érdekelte, addig erőltette a különböző elemeket, míg köze nem volt Fenegyerekhez, de neki legalább tetszett. Aztán szép lassan, az évek előrehaladtával, apránként agyonretconolták az egészet, hogy stimmeljen.
Az Első évben eleve a szöveg kiakaszt, mert ezt a tőmondatismétlős, minden nagyon mocskos, most hú, de morcos vagyok stílust elve nem kedvelem, és ott egy hároméves is így beszél, mintha legalábbis akkor jött volna haza Vietnamból. Gordon meg szerintem mindenki véleményével ellentétben egy f*sz, Millert sose szabadna annak a karakternek a közelébe engedni, mázli, hogy az ASGBADGAT-ben nem jelent meg, csak pár panel erejéig.
A sokak által éljenzett Sin City meg pont az ellentéte, őszinte leszek, azon elaludtam. Semmi sem történik benne, de az jó sötétben és kontrasztosan, hogy ne is lehessen látni, mi akart történni. És mivel senkinek sincs fogalma, mit akart írni oda, mindenki azt lát bele, amit akar, és így mindenki szereti.
Chuck Austennél találtam olyan történeteket, amiket szerettem. (Sőt, nagyon szerettem.) Még Guggenheim is írt olvasható színvonalú sztorit. Daniel Waynek is vannak jó történetei. Pedig ők hárman olyan mértékű tehetségtelenséget képviselnek, hogy egy Moore-Morrison-Gaiman hármas se lenne képes egy bővített mondatot leírni a kisugárzásuk mellett. Millernél semmit, az égvilágon semmit nem találtam, aminek az olvasása után ne úgy éreztem volna, hogy ismét elpazaroltam x percet/órát az életemből, és ne bántam volna meg ezt teljes szívből.
Pedig én végigolvastam az Austen-érát mindkét X-sorozatból, és ott nem éreztem így. AMi pedig már eléggé a legalja az amerikai képregényeknek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #808 Dátum: 2010. Március 02., 11:53:15 »
Egy ideje vadászok egy ilyet: Warrior #1, az Ultimate Creationstől. Ha valaki leadja nekem a szkent, megkapjátok így, üresen. Remek orvosi ló lenne. :)
Akkor már csak ki kell várni Sepi szkenjét és jöhetnek is a jobbnál jobb történetek... már nagyon várom...  ;D
Sajna nem vagyok jártas Sepi elfoglaltsági szintjében egy 10es skálán, de ennek megválaszolása után már tisztábban fogom látni a lehetőség kezdetét, hogy kipróbáljuk magunkat, mint inverz történetírók..
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #807 Dátum: 2010. Március 01., 23:48:57 »
azért irok igy mert igy irok majd megpróbálok szebben irni és azértis irok igy mert házáig nem követnek a tanárok és akkor végre ugy irhatok ahyogy akarok

Béna kifogás. Aztán majd figyeld meg, ez vissza fog ütni mikor majd 'röp' helyes írtok órán. A tanár sem fogja mindig jóindulatból elveszteni kijavítás előtt. Aztán meg majd nem fognak felvenni sehova, mert nem tudsz írni. Bár politikusnak attól még elmehetsz.

De ha tudnád, hány tanár vagy leendő tanár olvasgatja ezt a fórumot.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #806 Dátum: 2010. Március 01., 23:37:42 »
Én is elolvastam elég sok Frank Miller-művet (bár még pünkt a TDKR-t nem), ez alapján állapítottam meg magamban, hogy az egyik legpocsékabb író, akit a képregényszakma kitermelt...
Ööö... azért most egy kicsit megdöbbentem. Úgy érted, hogy semmi nem tetszett tőle? Bár én nem az az olvasó vagyok, aki egy-egy alkotóért rajong, de azt el kell, hogy ismerjem, hogy pl. a magyarul is megjelent Batman: az első év, vagy a Marvel Extrában megjelent Fenegyerek történet, vagy a Daredevil: Born again nekem nagyon bejött... Neked miért nem tetszik?  :nemtudom: :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #805 Dátum: 2010. Március 01., 23:34:37 »
Nem tetszik neki az Avengers, de elolvas belőle egy ,,csomót''; értelmes dolog...  :badteeth:
Azt, hogy tudd, valami nem tetszik, ahhoz meg kell ismerned. Én is elolvastam elég sok Frank Miller-művet (bár még pünkt a TDKR-t nem), ez alapján állapítottam meg magamban, hogy az egyik legpocsékabb író, akit a képregényszakma kitermelt... De anélkül nehéz lett volna. Egy Avengers-szintű, több száz füzetes valami esetében meg eleve muszáj mindenbe belenézni, mert hátha akad jó.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #804 Dátum: 2010. Március 01., 21:25:08 »
Szwsz, az ilyen régóta futó sorozatoknak, mint az Avengersnek azért elég változó a hangulata, és a színvonala. Lehet, hogy találsz olyan sztorit, amely kifejezetten tetszeni fog.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #803 Dátum: 2010. Március 01., 20:27:02 »
Nem tetszik neki az Avengers, de elolvas belőle egy ,,csomót''; értelmes dolog...  :badteeth:
Miért nem tetszik? Ill. melyik képregény tetszik?  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #802 Dátum: 2010. Március 01., 19:21:55 »
Dicséretes, hogy ilyen sok mindent elolvastál. És a megfelelő fórumban nyugodtan megírhatod azt is, hogy miért nem tetszenek a Bosszú Angyalai, arra is kíváncsi vagyok, hiszen mindenkinek más az ízlése.
A helyesírás javul, de azért az írásjelek használatán még van mit fejleszteni ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #801 Dátum: 2010. Március 01., 19:06:16 »
igen azt értettem hogy jobb lesz a helyesírásom és betartom a fórumozás alapszabályait meg minden és amúgy elolvastam egy csomó avangers képregényt nem baj ha nem írok semmit hogy tetszett e meg ilyenek és lehet hogy most megutáltok de nekem valahogy az avangers képregények nem jönnek be.(megnézhetitek a kommentet nincs benne helyesírási hiba) :badteeth: :D 
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #800 Dátum: 2010. Február 28., 21:10:44 »
Persze, szólj be, és rombold a nimbuszom...  :dry:  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #799 Dátum: 2010. Február 28., 20:56:35 »
Már megint?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #798 Dátum: 2010. Február 28., 20:29:53 »
Hű, attól fogok még magam alá kerülni, és az alkoholizálásba menekülni  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #797 Dátum: 2010. Február 28., 19:56:42 »
Mindjárt te is kapsz vagy kettőt. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #796 Dátum: 2010. Február 28., 19:55:50 »
Ha a "váltsunk témát" alatt azt is érted, hogy "oké, értem, igyekszem ezentúl nagyságrendekkel sokkal jobban odafigyelni a helyesírásomra, és arra, hogy betartsam a fórumozás alapszabályait", akkor egyetértek, és mehetsz utána, hogy kitől kaptad a negatívokat.  :cool:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"