Szerző Téma: *WHADDAFAKK*  (Megtekintve 188256 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1125 Dátum: 2012. Május 24., 15:49:33 »
Jönnek a HálóZsákra aloldalnak. ;D
Amúgy nem tudom, valószínűleg TLoF meghosszabbítja a domaint és visszatérnek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1124 Dátum: 2012. Május 24., 15:40:41 »
És mi lesz vele?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1123 Dátum: 2012. Május 24., 13:47:04 »
Lejárt a KTN domaine.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1122 Dátum: 2012. Május 24., 13:11:39 »
Mi történt a Chronopolis-szal? :nemtudom: :headscratch:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1121 Dátum: 2012. Május 24., 11:42:25 »
Üdv, azt hiszem hogy a Farscape cimü sorozatban volt, az a törmelék felhős -robotos rész .Ami hasonlít  Intruder  ötletéhez .Úgy köszönöm Ben Reillynek  és talgabynak  a képes ismertetőt ,hogy rátalálhattam  a leírásokra

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1120 Dátum: 2012. Május 23., 13:38:13 »
Üdv, ó hogy az a jó szagú nyönyönyö ellopták az ötletem,........vagy.....aki kitalálta az is hasonlóan gondolkodik.Itt mondtam máskor hogy,jó lenne egy a magyar találmányokat, híres embereket bemutató múzeum ,és erre ....... azt hallom a Rádióban hogy,kellene építeni egy Bűvös kocka alakú épületet ,hasonló céllal .Az ötletem  pedig Spidron alakú múzeum volt .Mindenki meg nézheti ott,ahol erről írtam .PL Helyett kaphatna itt , Nauman János -számitógép , Biró Lajos- Golyóstoll , Asboth Oszkár -Helikopter, Rátai Dániel-3D TOLL, Rubik Ernő -Bűvös Kocka.stb stb

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1119 Dátum: 2012. Május 22., 14:10:18 »
Ó, hogy a :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: már!!!
Most tudtam meg, hogy már volt az a :censored: 8. képregényfesztivál!!!
 :angry: :violent:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1118 Dátum: 2012. Május 19., 15:36:16 »
Üdv,jó.MÁS....úgy látszik mégis csak igaz hogy ha valakinek hasonló dolgok jutnak eszébe az nem biztos hogy koppintás, csak a hasonló érdeklődési kör és gondolkodás ,hasonló eredményre vezet ;).Lásd pl a Star Warsban is vannak  a vidiianokhoz lények akik szintén szerveket szereznek a Yuzan Wongok vagy éppen  a saját szerveiket csonkítják meg vagy mi. :headscratch:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1117 Dátum: 2012. Május 18., 18:25:02 »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1116 Dátum: 2012. Május 16., 15:35:30 »
Üdv,ó igen,.......volt  valami hasonló egy sci-fi film sorozatban{a címére már nem emlékszem } ,ott egy űrben  lebegő  törmelék -alkatrész  felhőben laktak olyan robotok,akik a lebegő  és külön álló részekből álltak össze akkor amikor szükség volt rájuk. PL Amikor egy sérült űrhajót kellet meg javitani,ami épp arra járt. Érdekes hogy a más-más robotok amikor össze álltak,akkor néha fell használták azoknak az akatrészeit akik akkor hm....... :headscratch:aludtak.....hm....nem léteztek.....felfügesztett állapotban voltak :headscratch:.,addig még újra szükség nem lett rájuk.Természetesen ugyanazokból az alkatrészekböl ugyanaz a robot állt össze és utána ismét szét  .DE...ha már a néhány azonos részhez ,másik gépek csatlakoztak ,egy másik egyed keletkezet  .Szerintem ez jó kis ötlet volt a filmesektől ,kár hogy nem használták ki jobban. Szerintem egy jó kis Spin off fimet is csinálhattak volna ebből .

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1115 Dátum: 2012. Május 13., 13:01:28 »
Velem is megesett már párszor, hogy amatőr horror, misztikus, vagy Sci-fi sztori készítése után viszontláttam pár ötletemet a Tv-ből.
Az egyik ilyen a Junkion újragondolásom, amiben Wreck Gar és csapata olyan ex álcák és 'botok, akik csapdába estek egy űrbéli Bermuda-háromszögben, és az oda tévedt alakváltókat levadásszák és szétszedik alkatrésznek. Ez idáig pazar volt, de aztán elkezdtem nézni a Star Trek Voyager-t, és megláttam a vidiianokat...francba (gondoltam magamban)!
(a vidiianok egy olyan faj, akik más humanoidokból lopnak szerveket, hogy utána magukba ültessék)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1114 Dátum: 2012. Május 12., 19:23:09 »
Mivel én többé kevésbé grafikusnövendéknek mondhatom magam, a grafikában, és a művészetekben is ez a helyzet. Ha egy könyvnek, festménynek, rajznak, vagy filmnek van egy szinte teljesen ugyanolyan párja, az nem mindig jelenti azt, hogy plagizáltak, és lemásolták - sokszor nem is látták(láttam) az eredetit a saját készítése közben, és csak később tudatosul, hogy hoppá.

Katt a képre!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1113 Dátum: 2012. Május 12., 13:06:01 »
Üdv, Rövid, Ütős ,Frappáns ,.Tisztelem azokat az embereket akiknek , jó a humorérzéke,és maguk is jó poénokat tudnak kitalálni.{Akárki is volt aki ezt a poént kitalálta}Mert logikusak hiszen egy jó poénhoz ,nem csak humor érzék,hanem logika és kiváló ötletek is kellenek. Sajnos ellentétben az én gyengécske probálkózásaimmal . Mint pl ez Vers; A fáról leeset Tarzan .Ott fekszik ő most összetörve torzan. Na amikor ezt ki találtam akkor azt hittem hogy jó.De...........pár hét múlva mit hallók ,........egy hasonló találó kérdést a Rádióban ,Hogy nézz ki Tarzan ha leesik a fáról  :nemtudom:.Hát torzan . Más .Amint már máskor már mondtam ,régebben gondolkoztam arról hogy ,hogyan néznének ki a Dinók,ha nem pusztultak volna ki.Le is rajzoltam egy párat ,csak úgy heccböl. Erre mit találtam a Netten ,szintén pár héttel azután ,egy külföldi oldalon ami hasonló témával foglalkozó oldalon .Hát a néhány az ottani rajzók közül olyan volt mint amit én is elképzeltem.Telepátia ;) :D.......Vagy ami való színűbb  ,lehet hogy még a hülyeségben is van logika.2.Hasolnó Flúg és hasonló ütödőtség  ,hasonlóan müködik

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1112 Dátum: 2012. Május 07., 22:42:45 »
 ;D :lol:

Nagyon ott van!  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1111 Dátum: 2012. Május 07., 22:20:22 »
gyengéd barbár

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1110 Dátum: 2012. Május 06., 12:06:41 »
ÜDV,Hát én igazán nem értem az embereket , amikor csoda sza.....izé csodaszereket akarnak eladni pl az újságok hátulján , pl Nyenyere Hophop által feltöltőt csuda erejű érmét amit csak is a mi kedvünkért ,huszonöt  évig mozdulatlanul állva , a szemének sugárzásával töltőt fel. ;D Nos ha én ílyet akarok rendelni,és értelem  szerűen ki akarom tölteni ,nem fogadják el.Pedig én érthetően oda írom  pl a Vezeték névhez hogy Viz,Gáz, Telefon, Elektromos .  a Kereszt névhez azt pl hogy {még ha  itt gondolkozni is kell .hogy milyen fajta keresztek is vannak} Vörös, András kereszt ez az  a x alakú tábla ami a vasúti  keresztezödéseknél tesznek ki.Kettős , Ankh  vagy is füles kereszt ,ez az ahol a felső vonal helyén egy ovális ,vagy karika van.stb A Címhez pl pedigazt hogy Csendélet bablevessel. Mindig vissza útaitanak   :nemtudom: :hehe:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1109 Dátum: 2012. Április 27., 22:13:08 »
A freeweb fizetős lett, most elvileg szolgáltatót cserélnek, és egyben az oldalt is átalakítják, ha jól tudom.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1108 Dátum: 2012. Április 27., 20:23:29 »
Majd lesznek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1107 Dátum: 2012. Április 27., 17:53:18 »
Hol az X-fanzine?  :nemtudom:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1106 Dátum: 2012. Április 25., 14:43:19 »
Üdv,JA tényleg ......csak én nem pókmintás fehér ruhára emlékeztem hanem ,úgy mintha Pókinak is olyan  kémiai kötésekre hajazó ábrák lettek volna a ruháján. Ezek szerint nem jól.De azon a képen ahol May nénivel együtt szerepel  Póki mint csoportkép ;),az eddigi ruháit bemutatva.Még a Future -s gönc és az Earth End-es páncél szerkó még nem szerepel.Pedig  vagy tízen pár 12-15 kosztüm változat van rajta. Úgy hogy ezek még viszonylag újak.De tényleg szegénynek neki találták ki a legtöbb más szerkót és a legtöbb alakváltást. PL  Pók-Hulk, Gyik, Hatkarú ,stb stb  :( Remélem már nem újítanak be neki többet

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1105 Dátum: 2012. Április 25., 10:49:36 »
Már jó ideje.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1104 Dátum: 2012. Április 25., 10:31:24 »
Üdv.Szerintem ezt már csak itt lehet megkérdezni.jól látom,Pókinak MEGINT ,ÚJ szerkója van :headscratch: 1 Fehér pókruha 2 és egy új Pókpáncél szerű

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1103 Dátum: 2012. Április 23., 19:35:51 »
Szolgáltatót váltanak, és ezzel egy füst alatt elvileg új oldalt építenek. majd valamikor egyszer csak lesznek valahol, látni fogjátok a hírekben, ha ez megtörténik.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető west

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1102 Dátum: 2012. Április 23., 18:48:50 »
Sziasztok!

Nagyon klassz az oldal. Nagyon sok kedvencem van rajta. Főleg az F4, Póklány képregények tetszenek.
Viszont lenne egy kérdésem, ezért írok ide. Az X-Fanzine oldalról van-e valami új info? Illetve amíg nincs oldal, addig valahol a képregényeit el lehet-e érni.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1101 Dátum: 2012. Április 14., 17:14:38 »
A freeweb. Nem tudom, mikor lesz kész az új oldaluk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1100 Dátum: 2012. Április 14., 17:00:06 »
Mi történt az Xfanzine oldalával??? :nemtudom:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1099 Dátum: 2012. Április 07., 15:10:19 »
Üdv,másik hülyeség .Házi feladat Április 1-re,irjatok mondatot a különböző napszakokkal .PL este,reggel ,hajnal,dél,stb.IME.......Hajnalka és én,Délben ülünk a Nappaliban.Egy Éjjeli edényen, ESTélyi ruha van rajtunk,és reggelizünk

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1098 Dátum: 2012. Április 07., 10:57:29 »
Üdv, megkésett  Április 1. Nagyot csalódtam a 200 méteres ,női mellúszásban . 1. Nem is 200 méteres nekik , csak rendes méretű. 2 .Ráadásul .......nem is azzal  úsztak  ;)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1097 Dátum: 2012. Április 02., 16:10:03 »
Nem egy aranymetszés, de remélem tetszik nektek.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1096 Dátum: 2012. Március 23., 23:24:55 »
Az első évad még 2004-ben jött ki azóta nem csoda hogy elfogyott.