Szerző Téma: *WHADDAFAKK*  (Megtekintve 183159 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1215 Dátum: 2013. Szeptember 02., 22:06:34 »
Rohadtul ideges vagyok!!!  :fatestapolo:
Napok óta készültem arra, hogy megnézem a Kick-Ass 2.-őt; erre nem adják le, mert egyedül mentem...  :dry:
Te szegény...  :( Nekem megtették ezt, de gondolom, egy multiplex nem tehet mást, ha már van fizető vendég. Nagyon sajnálom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1214 Dátum: 2013. Szeptember 02., 21:00:27 »
Rohadtul ideges vagyok!!!  :fatestapolo:
Napok óta készültem arra, hogy megnézem a Kick-Ass 2.-őt; erre nem adják le, mert egyedül mentem...  :dry:
Ez a kanizsai mozi, SZÉGYEN!!!  :violent:
Kérdezem a csajt, holnap leadjátok? Erre ő, ha még viszek valakit, talán! Besz.rás!!!  :censored:

Akkor menjek, amikor premier van? Azt utálom, amikor tele van a terem...  :dry:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1213 Dátum: 2013. Augusztus 03., 22:10:33 »
Amúgy nem értem Európában miért nem elérhető pl a Netflix?
Mert USA-ban a gyártóktól veszik meg. Európában azonban mindennek forgalmazási joga vaqn, és legtöbbször nem annál a cégnél, ahol Amerikában. Ez akkora jogi gubanc, hogy mindegyik úgy döntött, nem áll neki. De az uniós piac böki a csőrüket, mert folyamatosan fenn van, hogy be kéne vezetni itt is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1212 Dátum: 2013. Augusztus 03., 22:04:36 »
Amazon is csinál már ilyen netflix szerű letöltéseket, az se érhető el nálunk?
Amúgy nem értem Európában miért nem elérhető pl a Netflix?
Amúgy ja torrent, aztán ha valami nagyon tetszik megveszed dvd-n, ha támogatni akarod az adott filmet, sorozatot. Ez persze abszolút nem legális, de a hazai tv-s kínálatot elnézve (plussz, hogy se hulu se netflix nicns) mégis mit csinálj, ha nem elégíti ki senki az igényeidet? Én a képregényekkel vagyok így (bár az utóbbi időben nagyon sok mindent vettem, amit előtte le se töltöttem, csak megbíztam az alkotókban és a kritikákban).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1211 Dátum: 2013. Augusztus 03., 21:16:41 »
Legálisan nem, csak megvenni dvd-n vagy BR-en. Illegálisan ott a torrent.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1210 Dátum: 2013. Augusztus 03., 21:06:48 »
Üdv és kösz . Mibe kerül pl letölteni ide a gépre pl az Avatárt ,ha már az RTL megígérte mégsem lett belőle semmi. Lelehet -e tölteni ingyen, vagy kell fizetni valamennyi jogdíjat utána. :headscratch:KŐSZ

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1209 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:41:44 »
Amit te írsz, azt tervezi most a Google. A digitális adásnál megcsinálhatod, hogy kiválasztod, mit akarsz nézni, ezt már a legtöbb set top box (vagy akár tévé, ha van benne kártyaolvasó) tudja, ám utólag csak akkor nézheted meg, ha ráteszel egy USB-s külső vinyót (ezt is tudja nagyjuk), amire rögzíti az adott adásokat, akár egy időzített videomagnó. De azt, hogy előre összeválogasd a műsorodat, Magyarországon még nem lehet, az USA-ban van pár netes szolgáltatás, például a Hulu vagy a Netflix, ahol sorozatokat, filmeket nézhetsz havidíjért, amikor akarsz. De a Google tervez most olyasmit, hogy olyan tévét csináljon, ahol magadnak válogathatod össze a műsorokat egy személyes csatornába. Szóval, igen, elméletileg már gondoltak rá, és lehet, a gyakorlati megvalósulása sincs már ANNYIRA messze. A tengerentúlon.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1208 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:23:04 »
Üdv,eszembe jutott valami .Ha jól tudom létezik olyan tv amin belehet állitani  hogy ha nem érünk rá ,éppen akkor nem vagyunk otthon .Hogy  abban az időpontban lássuk az adást amikor van rá időnk.Vagy olyan tv is amin van olyan funkció hogy kitudjuk választani éppen azt a filmet amit nézni szeretnénk. Csak hát nem kis összegbe kerül. Vagy a hogy írtad is a gépet a tv-vel össze kötve  meglehet nézni a képernyőn a letöltött filmet .HOPPÁ  most jutott az eszembe  ,a tv plusz DVD lejátszót  rálehet-e kapcsolni egy nyomtatóra is :nemtudom:,{csak sajnos nekem még nincs nyomtatóm } ,mert akkor   DVD-röl is kilehetne nyomtatni a filmekből olyan képeket amik nekünk tetszik  igy lehetne egy saját plakátunk. Jó persze ott vannak a szerzői jogok hogy nem szabad másolni stb de saját részre talán szabad. Vagy talán már olyan tv is létezik amin mink állíthatunk be mindent ,1 hogy mikor kapcsoljon be, 2 melyik műsorokat adja le 3 milyen sorrendben ,4 és melyik időpontban igy sem kellene függeni a csatornáktól. Hiszen mi magunk válogatnánk össze hogy mit is szeretnénk nézni . Csak oda kell ülni a képernyő elé és bámulni.{Talán csak egy hátránya lenne, hogy mindenhez kódszámok kellenének ,s időbe telne amig mindent bepötyögtetünk }

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1207 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:19:58 »
hát nem feltétlen a leglegálisabb beszerzési módra gondoltam. Persze ha valaki a feliratot se szereti, csak a szinkront, akkor tényleg csak a tv marad (vagy a dvd, már ha kiadják)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1206 Dátum: 2013. Augusztus 03., 19:47:34 »
Nem annyira egyszerű ezeket magyarul beszerezni. Pár adónak van online műsortára, az AXN-t mintha 48 óráig full újra lehetne nézni, de a legtöbbnél még ez sincs.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1205 Dátum: 2013. Augusztus 03., 19:04:07 »
ha ennyire unod a tv adókat nézd ami tetszik inkább számítógépről. A tv-det se kell kidobnod, rákötheted a gépet és azon nézed a filmeket. Így nem fogsz függeni a szolgáltatóktól és még értelmesebb műsorokat is nézhetsz :D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1204 Dátum: 2013. Augusztus 03., 17:51:53 »
Üdv ,na most a kábel plusz a műholdas  tv  szolgáltatokról  .Szerintem  néha nem ártana nekik egy kis :fatestapolo:.Mert mindig  lecserélgetik az addig szolgáltatott  adókat . Egyik napról a másikra anélkül hogy figyelmeztetnék a nézőket . Hogy te .......... készüljél fel mert mostantól ez és ez az adó megszűnik ,és helyette  másik lesz. Jó , mert írták hogy a csatornák változtatása  a jogukban áll, de akkor is  ha már az ember,elkezd nézni egy sorozatot DE nem tudja végig nézni mert idő közben cserélnek. Mert én akkor az MT-vén néztem pl a  South Parkot {ami most a Comedy Centralon van} de ami csomagunkban sajna nincs benne. Vagy a Happy Tree Friends -t ami ha jól emlékszem szintén a MT-V volt csak ezek levették a kínálatból .Azután egy másik adón a Dr Who-t ,hát ezt is átcserélték  :(.Kösz  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1203 Dátum: 2013. Augusztus 02., 14:03:54 »
Tudom, hogy mindent meg lehet unni túl tömény adagolásban, de azért még mindig inkább a Nils Holgersont adják újra és újra, mint mint majdhogynem bármi mást.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1202 Dátum: 2013. Augusztus 01., 12:31:56 »
ÜDV, talán nem is baj hogy a tv adók tele vannak  szemétnek beillő műsorokkal ;) ,hiszen mindig arról panaszkodnak hogy a magyarok túl sokat tévéznek. Hát nálunk még sosem pihent ennyit a tv mint mostanában. Mert ugye ma f@s......at  lehet ezeken a ótvar adásokon , hiszen már minden adó tele van PL valóság {szerintem inkább tahóság } show-al , Nagyon gyenge  magyar sorozatokal  mint az ÉJJEL-NAP.....hm inkább lesem íróm ,nehogy reklámot csináljak ennek a szemétnek, vagy ott van {vagy ha jól tudom szerencsére már csak volt ,mert igen hamar befejezték. legalábbis REMÉLEM }az a másik sz....  A Bünyök is Szerelmök , :hehe: bocs. Vagy azok az ÁLdokurealíty történetekkel , csapni való dramaturgiával . Szerintem nem is megtörtént esetek ,csak minket szopatnak vele Ó  Bocsánat .de kicsúszott . Régebben pedig  NYOMORONC  RTL -klub azzal szívatta nézőket  ,hogy lesz majd náluk ,leadják az Avatár című filmet.  :violent:.Hát inkább  egy nagy..........ot  kaptak az RTL nézők de ,nem a beígért filmet. Pedig már a tavasszal azt Hazudták hogy majd lesz. DE  azóta sem volt

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1201 Dátum: 2013. Július 31., 20:37:17 »
Üdv,hát pedig lehetne jobb is az adók műsora .PL  Kepes András, Trvtko, is érdekes riport filmeket készitett ,attól  még hogy riportfilm lehet jó.Csak érdekes témákat kell feldolgozni .Mint pl mostanában Hessna ő is érdekes témákat tálal . Vagy talán még a Pesty Feketedoboz cimű műsor is még elmegy .

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1200 Dátum: 2013. Július 31., 11:55:43 »
MÁS ,DE....Talán ez itt is jó .
Határeset, most még elfogadom. Ez a topik, ahogy a nevében is benne van, azt a célt szolgálja, hogy itt nyugodtan kidühöngheti magát az ember, lehet káromkodni, itt kimérgelődheti magát, ha valami nem tetszik neki, stb. Ha valami témát ki akarsz tárgyalni, mint pl a lentebbi Star Trekes téma, azt ne itt tedd fel, arra meg van a külön csevej-csenöl vagy a filmes topik.

Én a TV csatornákon nem akadok ki. Már régóta ez van, hogy folyamatosan ismételnek, ezért nem is nézem a TV-t. Nincs kábeltévém, holnaptól már sima TV adás sem lesz, de nem is fog hiányozni, mert eddig se néztem sűrűn, ezután se fogom. Ha valami érdekel, akkor letöltöm a netről.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1199 Dátum: 2013. Július 31., 11:43:40 »
Üdv,akkor bocs.De csak azért írtam ide mert,azt hittem hogy ilyen ötleteket ,csak mi kissé elvakult rajongók  tudunk kitalálni. Ezek szerint a alkotók is hozzánk hasonlóan gondolkodnak  ;).Pedig majdnem mind egyik sorozatát végig néztem , VOYAGER, DS9, stb úgy látszik néhányat azért ki hagytam. MÁS ,DE....Talán ez itt is jó .Igaz hogy inkább filmes sőt tévés téma. DE....már az mégis csak hülyeség az adás szerkeztöktől   hogy, mindig ugyanazok a filmek mennek egyik csatornáról a másikra , úgyhogy már csak minden adón ugyanazokat látjuk.PL az Indana Jones filmek :dry:.Vagy pl a nyomorult M2-ön kitudja hanyad szóra megy mindig, körbe és körbe,körbe és körbe, körbe és körbe, {bocs és elnézést }  a Nills Holgerson c. rajzfilm  alig fejeződik be, már inditják újra az első résztől  :violent:.Szegény gyerekek szerintem már a fejüket verik a falba hogy MINDIG ugyazt kell nézniük  :hehe:.De a Viasat 6 sem különb ott, meg a Voyager megy szintén körbe-körbe. 1. Vagy ugyanaz a  {hülye ,BOCS} müsor-adás szerkeztő  dolgozik az ÖSSZES TV CSATORNÁN., és már mást nem tud kitalálni mint ,mind egyik csatornának  {jó pénzért  ;) } egyforma kinálatott ad, csak mindig más sorrendben . 2 Vagy  már  egyik  csatorna szolgáttatói    sem tudnak újat ki találni Kösz

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1198 Dátum: 2013. Július 31., 08:29:28 »
Üdv, bocs hogy megint egy ST kérdés.De szerintem ide illik .
Nem, nem ide illik. Ez a topik nem az ilyen témákra való. Ahogy már mondtam, erre ott van a csevej-csenöl.  :nezze:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1197 Dátum: 2013. Július 30., 22:59:51 »
ÜDV, Tényleg hálás vagyok ezért az inofórmációért . :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1196 Dátum: 2013. Július 30., 21:43:48 »
Nézd meg a Deep Space 9 5. évadának Childrens of time című epizódját. Abban ott bnnak Jadzia és Worf utódai. És nem egy alter verzumban hanem a rendes kánonban házasodtak össze.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1195 Dátum: 2013. Július 30., 21:38:30 »
Üdv, bocs hogy megint egy ST kérdés.De szerintem ide illik .Vajon milyen lehet  egy KLINGON{Worf} és egy TRILL { Jadzia Dax}  hirid  utód . Állítólag egy alternativ jövőben össze házasodtak ,de lett-e gyermekük és hogy nézkí  :nemtudom:,Ha let utód abban pararel  jövőben érdekes külseje lehet Klingon  homlok és Trill foltok ;). Esetleg hogyan nézhetki egy szintén KLINGON  az a nő aki Nelixel  hancúrozott  az egyik részben .Vajon meg fogant-e a gyerek .  :headscratch:BOCS.  A Talaxaitól és szintén fura keverék gyermek lenne egy Talaxai-Klingon hibrid { hm szintén foltokkal } ;) Megint Bocs és Köszönet  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1194 Dátum: 2013. Július 25., 18:01:00 »
Üdv. Ezeknek valahogy sikerült ellopni  Vader , és Palpatine   képességeit

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1193 Dátum: 2013. Július 23., 23:19:27 »
Nagyon nagy!  :lol: Vajon mi lehett Bison kabátjában, hogy így dőltek tőle?  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1192 Dátum: 2013. Július 23., 22:44:23 »
 ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1191 Dátum: 2013. Július 18., 10:04:57 »
Üdv, zoli.

Megkérnélek rá, hogy próbáld meg bölcsebben használni a fórumot, és nem teleszemetelni az összes topikot. Mert az a poén, hogy például ezt a Deadpoolos gondolatmenetedet olvasom minden második topikban. Pláne ez is egy olyan topik, aminek semmi köze ehhez a témához. És attól még nem biztos, hogy választ is fogsz kapni, ha minden egyes témába leírod. Ha már végképp nem tudod, hogy hova írjál, ott a Csevej-csenöl topik. És ha felteszel egy kérdést, vagy elindítasz egy témát, akkor várd meg amíg válaszolnak rá, és ne másik topikba kezd el ugyanazt. Valamint légy oly szíves, és ha még eszedbe jut valami, amit elmondanál, akkor használd a Módosítás gombot, és írd hozzá az előző hozzászólásodhoz (feltéve, ha azóta nem érkezett rá válasz). A fórum kimondatlan alap törvénye, hogy 24 órán belül nem írunk új hozzászólást az előző után, hanem módosítjuk azt, ha nem jött rá válasz. És ha már elindítasz egy eszmecserét, akkor azt ugyanabban a topikban is folytasd, mert ne is csodálkozz ha nem jön rá válasz, ha a téma egyik felét az egyik topikban dobot fel, a másik felét egy másikban. Így senki nem fogja venni a fáradtságot, hogy elolvassa és reagáljon rá, mert követhetetlennek és hiábavalónak fogják tartani.
Ezeket kérlek tartsd tiszteletben, mert most már, ne is haragudj, de kezdem unni, hogy utánad kell takarítanom a fórumot. Innentől kezdve válogatás nélkül törölni fogom a nem megfelelő témába írt, vagy a flood hozzászólásaidat.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1190 Dátum: 2013. Július 17., 19:33:08 »
Üdv,bocsi de már megint én ;).Hm úgy látszik Balakinnak IGAZA VAN.Mert ugye pl  Doomsday-nak is van egy csomó klonja :dry: :hehe:.Ugyi van az eredeti a csont kinövéses,{NA erről jutott az eszembe egy jó kis párharc Maró ellen ha már mind ketten csont kinővéses ;) }aztán van olyan klonja akinek fémszerű tüskéi vannak és olyan is aminek  ,o szent ég khm.......Kryptonit kő kinövései vanak :omg:.Most egy kicsit más kissé talán morbid téma-ötlet .Részben saját ,részben idegen vagyis az alkotók rajzairól jutott eszembe.Mert ugyi ott van a Marvelnél két oly történet és szereplő ahol a zombi világban 1.Rozsomák ,2. Deadpool csak egy fej ;D.Egy másik történetben ahol szegény Rozsót Hulk ketté tépi és a lábait el hajítja a Marvelnél. És a DC -nél is van olyan történet ahol {ott Lobo}ahol szintén le vannak tépve a lábai. NA MOST JÖN a részben saját ötlet.A Fantasy íródalomban vannak olyan lények mitom én hogy mik :headscratch:,De nem a szokásos mese és-vagy Fantasy alakok mint pl manó,óriás,törpe,tündér ,stb valami más fajzat  :headscratch:,Hm talán az Orkok vagy Trollok akiknek még pl Rozsomáknál és Deadpoolnál is jobb a REGENÁLODÓ képességük .Mert példul ha levágják a fejüket,vagy pl a kezüket .Nem csak hogy vissza nő a levágott végtag,hanem.......a levágott részből is kifejlődik egy újabb egyed. Na akkor ez milyen jó jönne pl Rozsomáknak {vagy Deadpoolnak} ahányszor széttépnék őket ,vagy lefejeznék,levágnák egy-egy testrészét. Minden darabból kifejlödhetne egy-egy Rozsómák vagy Deadpool egyed :hehe:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1189 Dátum: 2013. Július 15., 19:42:57 »
Üdv,Na már megint itt vagyok bocs, khm..izé....egy újabb örült régebbi ötletemet szeretném emliteni.Talán tényleg lehetne egy Krosszover  oldal,és -vagy rovat ;) :badteeth:. ahol{persze ha van ilyen} belehetne mutatni pl egy jó kis pl Deadpool vs Lobo, Deadpool vs Spawn .Spawn vs Lobo össze csapást. stb :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1188 Dátum: 2013. Július 15., 19:29:22 »
Kősz :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1187 Dátum: 2013. Július 15., 19:19:06 »
És a DC olvasók nem unják ugyan ezt?
Én már megszoktam, nem akadok fenn ezeken valamiért, meg kicsit megnyugtató is. Ha már repülnek meg minden mást tudnak, akkor ezt miért is ne? Aki meg unja annak ott a sok más kiadó, vannak máshol is remek szuperhős címek.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1186 Dátum: 2013. Július 15., 19:03:39 »
Üdv, jé ..azóta  nem is járt itt ,csak én.HM HÁT akkor tényleg igazad volt  ;),mert lehet hogy majd az idén is Augusztusban  mint tavaly.Amikor olyan meleg volt {sajnos szó szerit mint pl egy pékségben főszezonban vagy egy öntödében } Akkor sajnos még 5 percre sem lehetett kimenni mert ,a forróság miatt vissza kellett hogy a fene lakásba ,olyan hőség volt ;).Na  most pedig a KÉRDÉS, nem unják-e Marvel olvasók hogy ...1 Ott már szinte mindenkinek VAN egy KLONJA. :hehe:2, Hogy mindig vissza esz a fene a halálból valakit ,vagyis többször IS :dry:meghal ,.......Aztán ....FELTÁMAD :rolleyes: