Szerző Téma: *WHADDAFAKK*  (Megtekintve 77581 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*WHADDAFAKK*
« Válasz #1233 Dátum: 2013. December 04., 14:10:43 »
Véletlenszerű morgás:
A Virtual Calligraphy is tövig bekaphatja az egy füzeten belüli hatvanféle betűtípusukkal, a leglehetetlenebb helyre tett, háttér nélküli narrátorfelirataikkal és kismillió színben rikító, egyedi tervezésű szövegbubijaikkal egyetemben. Kurvára bánom, hogy a Marvel pont azt az egy stúdiót bízta meg a képregényeik beírásával, akik arra verik ki, hogy ki tudja a legcsicsásabb fontot és bubitípust használni egy füzetben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1232 Dátum: 2013. November 11., 23:17:38 »
Üdv. Hm, egyszer már össze kellene számolni, hogy ki hányszor halt meg, és hányszor támadt fel a  Marvelnél.  :hehe:. Kösz. :worship:

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1231 Dátum: 2013. November 10., 11:29:00 »
Üdv. A vérszomjas Pókember{ Dr Henry Smith }  létező figura, vagy csak az X-men Reneszánsz  találta ki . Mint játszható karaktert. Kösz. :worship: .JAJ,MAMÁM. Hát tényleg VAN.  Csak ott simán Vérpók néven.De nem csak ő, hanem pl van kiborg Skarlát Pók, Pókkirálynő, stb. Szerintem a Marvel csapatnak nem ártana néha-néha  kezelésre járni .  { Bocs }   ; }. Kösz.Nézzétek meg ezt a képet. all.jpg{JPG kép,960x63... az oldal pedig  http\\www.spidermancrawls... { egy csomó Pókember van rajta}  ; ] Ja, hogy miért is kellene időnként az írókat  kivizsgálni......, hát pl azért ami a Geekz Blogban írtak az X-menröl . Pl  Az anya hasában  testvérét fojtogató Xavier.  Vagy a Marvel, klón és feltámadási mániája miatt .  A Taskmaster című kiadvány miatt is. Ahol  az egyik részben HITLEREK  { Komolyan} támadnak rá.Most olvastam egy régebbi kritikát Geekz Blogján, hát ezek { a két nagy DC  és Marvel } tényleg  egymástól lopíkálnak . A DC-nél  Luthor volt a polgármester, a Marvelnál  JJJ.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 10., 21:36:37 írta zoli »

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1230 Dátum: 2013. November 09., 22:25:14 »
Üdv, Ja én is végig néztem ezeket a  hm.... :headscratch: ˝játékokat˝ szegény gyerekek  akiknek  a hülye { Bocs }  szülök megveszi nekik . Más. De talán belefér , már megin egy újabb Pókember aki a Vérszomjas ˝becenévre ˝ hallgat. Hát hány Pókember van már  szerintem már valahol tízen páran vannak már. Pl  Skarlát, Pókgyilok, a klónjai. Akik a Szimbiótáktól kapták a pókszerű képességeiket. Stb. Kösz.  :worship:

Nem elérhető Galamb

• Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
« Válasz #1229 Dátum: 2013. November 09., 21:15:35 »
Úúú, és szerencsétlen Frankkel mit műveltek!

"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

• Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #1228 Dátum: 2013. November 09., 20:01:18 »
Az a marha, aki ezeket kitalálta, meg az a még nagyobb marha, aki legyártotta őket...  :omg:

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1227 Dátum: 2013. November 08., 21:58:56 »
 :blink:

Nem elérhető Intruder

• Rozsomák
« Válasz #1226 Dátum: 2013. November 08., 20:19:04 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1225 Dátum: 2013. November 08., 17:38:15 »
Üdv. És bocsánat ˝szeretettel ˝   küldöm ezeket a kereskedelmi tv-adók adás szerkeztőinek  ;) . Azért mert mindig sikerül egyre lejeb süllyedniük . {  :violent:, :fatestapolo:, :stupid:, és  :smileythefinger: } Bocs. Kösz.  :worship: Olyan műsornak nevezett akármik miatt ,mint pl ÉÉ, ÉNB, BSZ, { Szóval a rövidítésekből tudjátok mikre gondolok }
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 08., 18:15:30 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1224 Dátum: 2013. November 04., 23:03:07 »
Oh, fuck, olvasom, hogy pletykálják, az AT&T fel akarja vásárolni a Vodafone-t. Remélem, nem igaz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #1223 Dátum: 2013. Október 28., 18:19:53 »
Rákerestem erre a halra, tényleg hasonlít, de a többi képen azért nincs ilyen szép xenomorfos púpja, szerintem arra photoshoppal, vagy valami fekete gumidarabbal rásegíthettek. De lehet, tévedek.

Nem elérhető Ben Reilly

• HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #1222 Dátum: 2013. Október 27., 10:51:23 »
Küldeni kellene egyet Sigurney Weavernek

Nem elérhető Intruder

• Rozsomák
« Válasz #1221 Dátum: 2013. Október 23., 15:10:30 »
Morbid, de az eleje jó.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1220 Dátum: 2013. Szeptember 20., 18:53:37 »
űdv ,  Most már elárulom miért vagyok itt a netten esténként , minthogy nézzem a azt otvar tvt. Mert már ELÉG VOLT ,mindig -mindig  már csak  a Rossz híreket mondják. Szinte már csak A vérömlik a képernyőről .  Szinte néha már az az érzésem hogy oda kellene késszítení a monitor elé a lavórt, vödröt. Hogy abba ömöljön már a sok szenny . Meg a Felmosó rongyot  a vért fel törölgetni.  :hehe:.  Na meg már a megint vissza térő tahóság showt, Győzikével, meg a többi baromal együtt .Kösz.  :worship:

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #1219 Dátum: 2013. Szeptember 09., 21:03:54 »
Idézet
Nem tudom, hogy a hányingerkeltő magyar szinkron eredményezte-e ezt vagy pedig a vágás miatt keltette egy try-hard, ZS-kategóriás maszlag benyomását
a magyar nézőket ez nem tartotta vissza eddig se, szerintem a marketinggel lehetett valami, mert az előzőt megnézték azért páran és tudtommal elég jók voltak a benyomások.
Lehet jobban jártak volna a feliratos verzióval és akkor akit érdekel az így elmegy (lásd még: Paul, ami nem hozott ugyan itthon nagy bevételt de ekkora bukta se volt).

Nem elérhető FZoli

• Pókember
« Válasz #1218 Dátum: 2013. Szeptember 09., 20:48:12 »
Miskolcon pár nap után még a műsorról is levették annyira nem érdekelt senkit.

Épp néztem a moziműsort a Rush miatt, a Kick/Ass 2 már bent sincs, még két budapesti moziban megy szerdáig, azt csókolom.
Nem követem nagyítóval a mozik kínálatát, de nem rémlik ilyen gyors kifutás az utóbbi időből.

Nem elérhető Ideniel

• Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
« Válasz #1217 Dátum: 2013. Szeptember 09., 12:50:52 »
Katasztrofális volt a magyar trailer. Nem tudom, hogy a hányingerkeltő magyar szinkron eredményezte-e ezt vagy pedig a vágás miatt keltette egy try-hard, ZS-kategóriás maszlag benyomását, mindenesetre csak tovább erősítette bennem az érzést, hogy ezt érdemesebb lesz megvárni házimozi verzióban. A közönség úgy látszik döntött helyettem is.

Nem elérhető Ben Reilly

• HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #1216 Dátum: 2013. Szeptember 09., 09:44:39 »
Miskolcon pár nap után még a műsorról is levették annyira nem érdekelt senkit.

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1215 Dátum: 2013. Szeptember 02., 22:06:34 »
Rohadtul ideges vagyok!!!  :fatestapolo:
Napok óta készültem arra, hogy megnézem a Kick-Ass 2.-őt; erre nem adják le, mert egyedül mentem...  :dry:
Te szegény...  :( Nekem megtették ezt, de gondolom, egy multiplex nem tehet mást, ha már van fizető vendég. Nagyon sajnálom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

• Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #1214 Dátum: 2013. Szeptember 02., 21:00:27 »
Rohadtul ideges vagyok!!!  :fatestapolo:
Napok óta készültem arra, hogy megnézem a Kick-Ass 2.-őt; erre nem adják le, mert egyedül mentem...  :dry:
Ez a kanizsai mozi, SZÉGYEN!!!  :violent:
Kérdezem a csajt, holnap leadjátok? Erre ő, ha még viszek valakit, talán! Besz.rás!!!  :censored:

Akkor menjek, amikor premier van? Azt utálom, amikor tele van a terem...  :dry:

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1213 Dátum: 2013. Augusztus 03., 22:10:33 »
Amúgy nem értem Európában miért nem elérhető pl a Netflix?
Mert USA-ban a gyártóktól veszik meg. Európában azonban mindennek forgalmazási joga vaqn, és legtöbbször nem annál a cégnél, ahol Amerikában. Ez akkora jogi gubanc, hogy mindegyik úgy döntött, nem áll neki. De az uniós piac böki a csőrüket, mert folyamatosan fenn van, hogy be kéne vezetni itt is.

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #1212 Dátum: 2013. Augusztus 03., 22:04:36 »
Amazon is csinál már ilyen netflix szerű letöltéseket, az se érhető el nálunk?
Amúgy nem értem Európában miért nem elérhető pl a Netflix?
Amúgy ja torrent, aztán ha valami nagyon tetszik megveszed dvd-n, ha támogatni akarod az adott filmet, sorozatot. Ez persze abszolút nem legális, de a hazai tv-s kínálatot elnézve (plussz, hogy se hulu se netflix nicns) mégis mit csinálj, ha nem elégíti ki senki az igényeidet? Én a képregényekkel vagyok így (bár az utóbbi időben nagyon sok mindent vettem, amit előtte le se töltöttem, csak megbíztam az alkotókban és a kritikákban).

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1211 Dátum: 2013. Augusztus 03., 21:16:41 »
Legálisan nem, csak megvenni dvd-n vagy BR-en. Illegálisan ott a torrent.

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1210 Dátum: 2013. Augusztus 03., 21:06:48 »
Üdv és kösz . Mibe kerül pl letölteni ide a gépre pl az Avatárt ,ha már az RTL megígérte mégsem lett belőle semmi. Lelehet -e tölteni ingyen, vagy kell fizetni valamennyi jogdíjat utána. :headscratch:KŐSZ

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1209 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:41:44 »
Amit te írsz, azt tervezi most a Google. A digitális adásnál megcsinálhatod, hogy kiválasztod, mit akarsz nézni, ezt már a legtöbb set top box (vagy akár tévé, ha van benne kártyaolvasó) tudja, ám utólag csak akkor nézheted meg, ha ráteszel egy USB-s külső vinyót (ezt is tudja nagyjuk), amire rögzíti az adott adásokat, akár egy időzített videomagnó. De azt, hogy előre összeválogasd a műsorodat, Magyarországon még nem lehet, az USA-ban van pár netes szolgáltatás, például a Hulu vagy a Netflix, ahol sorozatokat, filmeket nézhetsz havidíjért, amikor akarsz. De a Google tervez most olyasmit, hogy olyan tévét csináljon, ahol magadnak válogathatod össze a műsorokat egy személyes csatornába. Szóval, igen, elméletileg már gondoltak rá, és lehet, a gyakorlati megvalósulása sincs már ANNYIRA messze. A tengerentúlon.

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1208 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:23:04 »
Üdv,eszembe jutott valami .Ha jól tudom létezik olyan tv amin belehet állitani  hogy ha nem érünk rá ,éppen akkor nem vagyunk otthon .Hogy  abban az időpontban lássuk az adást amikor van rá időnk.Vagy olyan tv is amin van olyan funkció hogy kitudjuk választani éppen azt a filmet amit nézni szeretnénk. Csak hát nem kis összegbe kerül. Vagy a hogy írtad is a gépet a tv-vel össze kötve  meglehet nézni a képernyőn a letöltött filmet .HOPPÁ  most jutott az eszembe  ,a tv plusz DVD lejátszót  rálehet-e kapcsolni egy nyomtatóra is :nemtudom:,{csak sajnos nekem még nincs nyomtatóm } ,mert akkor   DVD-röl is kilehetne nyomtatni a filmekből olyan képeket amik nekünk tetszik  igy lehetne egy saját plakátunk. Jó persze ott vannak a szerzői jogok hogy nem szabad másolni stb de saját részre talán szabad. Vagy talán már olyan tv is létezik amin mink állíthatunk be mindent ,1 hogy mikor kapcsoljon be, 2 melyik műsorokat adja le 3 milyen sorrendben ,4 és melyik időpontban igy sem kellene függeni a csatornáktól. Hiszen mi magunk válogatnánk össze hogy mit is szeretnénk nézni . Csak oda kell ülni a képernyő elé és bámulni.{Talán csak egy hátránya lenne, hogy mindenhez kódszámok kellenének ,s időbe telne amig mindent bepötyögtetünk }

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #1207 Dátum: 2013. Augusztus 03., 20:19:58 »
hát nem feltétlen a leglegálisabb beszerzési módra gondoltam. Persze ha valaki a feliratot se szereti, csak a szinkront, akkor tényleg csak a tv marad (vagy a dvd, már ha kiadják)

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #1206 Dátum: 2013. Augusztus 03., 19:47:34 »
Nem annyira egyszerű ezeket magyarul beszerezni. Pár adónak van online műsortára, az AXN-t mintha 48 óráig full újra lehetne nézni, de a legtöbbnél még ez sincs.

Nem elérhető Balakin

• Optimus Prime
« Válasz #1205 Dátum: 2013. Augusztus 03., 19:04:07 »
ha ennyire unod a tv adókat nézd ami tetszik inkább számítógépről. A tv-det se kell kidobnod, rákötheted a gépet és azon nézed a filmeket. Így nem fogsz függeni a szolgáltatóktól és még értelmesebb műsorokat is nézhetsz :D

Nem elérhető zoli

• Rozsomák
« Válasz #1204 Dátum: 2013. Augusztus 03., 17:51:53 »
Üdv ,na most a kábel plusz a műholdas  tv  szolgáltatokról  .Szerintem  néha nem ártana nekik egy kis :fatestapolo:.Mert mindig  lecserélgetik az addig szolgáltatott  adókat . Egyik napról a másikra anélkül hogy figyelmeztetnék a nézőket . Hogy te .......... készüljél fel mert mostantól ez és ez az adó megszűnik ,és helyette  másik lesz. Jó , mert írták hogy a csatornák változtatása  a jogukban áll, de akkor is  ha már az ember,elkezd nézni egy sorozatot DE nem tudja végig nézni mert idő közben cserélnek. Mert én akkor az MT-vén néztem pl a  South Parkot {ami most a Comedy Centralon van} de ami csomagunkban sajna nincs benne. Vagy a Happy Tree Friends -t ami ha jól emlékszem szintén a MT-V volt csak ezek levették a kínálatból .Azután egy másik adón a Dr Who-t ,hát ezt is átcserélték  :(.Kösz  :worship: