Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 244661 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1872 Dátum: 2014. Szeptember 03., 16:03:34 »
Na igen, tényleg csak akkor élvezhető, ha ezt le tudjuk nyelni. Pl a Galactus-per után Fátum azon is kiakad, amikor Kristoff Magnetót, mint Fátummal egyenrangú személyt említi. Bár Fáti meg azon mélázik ott, hogy Dr. Strange lehetne a mestere az okkult tudományok terén. Mondjuk mond is valami ilyet, hogy "Kínzó a gondolat, hogy Fátum bárkit is mesterének ismerjen el."
Nekem is második nekirugaszkodásra sikerült. Régebben (2-3 éve talán, ha fent van annyi ideje) elkezdtem, de akkor abbahagytam.
Egyébként ez egyfajta terminátoros időparadoxon, nem? Mert Fátit átküldik a múltba, hogy aztán a márki tanítványa legyen és lássa saját magát a jelenben. Kb ez is ismétlődne a végtelenségig.
Nekem Galactus helyzete volt inkább törés, de ennek ellenére mentem tovább. A vége mondjuk kárpótolt, jó ez a totális diadal, végre Fátum nem bohóc (bár egy IDEIG tanítvány), mint sok más történetben.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1871 Dátum: 2014. Szeptember 03., 13:24:09 »
Végigvettem a sztorit Fátum mesteréről, egész jó. Happy end és jó nagy fordulat is van benne a végén.
Bár régen olvastam már, de nálam nagyjából itt halt meg a történet. A "Fátum mestere" szókapcsolat számomra hiteltelen és felfoghatatlan. Pláne a megalázkodása.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1870 Dátum: 2014. Szeptember 03., 13:18:40 »
Végigvettem a sztorit Fátum mesteréről, egész jó. Happy end és jó nagy fordulat is van benne a végén.
 Bár mondjuk Galactust itt is szénné alázzák, ráadásul kb ugyanolyan akkumulátor szerepkörben, mint anno Annihilusnál a Megsemmisülésben.  "Kicsit" túl sokszor alázzák már meg.  :(  :m-galactus:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1869 Dátum: 2014. Augusztus 28., 20:44:52 »
Jó volt ez az utóbbi F4. Emléxem életem első szuperhős képregényében (A Monolit Bosszúja az Alfa újságban) is Amazon volt a 4. fantasztikus. :m-she-hulk:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1868 Dátum: 2014. Augusztus 27., 09:50:09 »
Farek,az Amazont lefogó négy rendőr közül melyik lettél volna? :brow:
Amelyik a legtovább tartotta  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1867 Dátum: 2014. Augusztus 27., 07:51:44 »
Üdv! Köszi a F4-s 280.részét,talgaby,Gorgiasz! :worship: :worship:
Malícia=Sue Storm?! ennél a résznél csak lestem!!Nagyon kíváncsi leszek,hogy ez miként lehetséges?

Farek,az Amazont lefogó négy rendőr közül melyik lettél volna? :brow:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1866 Dátum: 2014. Augusztus 21., 13:50:13 »
F4 Vol1 280.

A füzetet olvasva többször is megfogalmazódtak bennem kérdések, de a következő oldalon mindig választ kaptam rájuk.

Például a Baxter épület csupasz alapjait látva felmerült bennem, hogy mennyi minden veszett oda. Egy ekkora épületben elég sok cég lehetett és akkoriban még nem mentettek mindent digitális formátumba. (Halkan hozzáteszem, hogy most sem.) Erre megjelenik az öreg büfés, aki felrója Reednek a veszteségeit. Valahogy meg tudtam érteni. Nem csodálom, hogy senki nem akarta biztosítani a házat.

Rögtön a következő az volt, hogy a gyűlöletkeltő biztos nem a Gyűlöletkeltő, hanem talán Pszichó-man. Az előző részben csak az árnyékban volt, de rá hasonlított a rajz és lám, meg is jelent az F4 egyik legveszélyesebb ellenfele. Most már tudom is, melyik ez a történet, a 282. rész honosítva is lett, bár nem a legjobb minőségben. Gondolom, a HZS TEAM majd feljavítva újra kirakja.

Annak idején nagyon tetszett az a rész és vártam az elmaradt folytatást. Örülök, hogy most sikerül elolvasni az előzményekkel együtt.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1865 Dátum: 2014. Augusztus 08., 19:18:34 »
Jól sejted. A minit leginkább az egész alapötlete miatt honosítottam. Bár a végmonológ a maga banalitásával nekem tetszett.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1864 Dátum: 2014. Augusztus 08., 14:05:46 »
Nagyváros 03.

Kicsit kiakadtam. Most miért fordult meg Sally fejében, hogy elveteti a babát? Tudta jól, kihez megy férjhez. Az a kifogás pedig, hogy az apja kiakadna, mert 1 hónappal az esküvő előtt derülne ki mindez még egy brazil szappanoperában is nevetségesen hangozna.

Kicsit olyan érzésem van, hogy az alkotóknak kevés a négy rész ennyi lelki probléma teljes kibontására, így sokszor csak találgathatunk, mi is áll a háttérben.

Például:

- az X-ek vagyis a Csahosok sokszor úgy viselkednek, mint egy csapat csintalan napközis, még a dialógusaik is ezen a szinten vannak.

- Sólyomszem és Seregély kapcsolata úgyszintén.

- maga a Nagyváros. Amit állítólag ráerőszakolnak az emberekre, míg mások szerint ez a legjobb dolog a világon. Értem én, hogy Sally apja feleslegesnek érzi magát, de azért mégsem a Brazil vagy az 1984 című művek világát festik le a füzetekben.

Tényleg kíváncsi vagyok a befejezésre, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy sok mindenre nem kapunk választ.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1863 Dátum: 2014. Augusztus 06., 15:48:04 »
F4 Vol1 024.

Amilyen mulatságosan nézett ki a Rettenetes gyermek, olyan veszélyes is volt. Nem is tudom, talán még Galaktusznál is hatalmasabb az ereje, hiszen ő csak "megeszi" a bolygókat, de nem vonzza magához vagy egy másik planétához. A későbbiek során azért a lény - vagy szólítsuk a nevén - Delikvens képességeinek a határát némileg csökkentették, az Annihiláció során már nem volt ennyire túltápolt karakter. Bár ott is nagyon kemény volt, Drax képtelen volt megölni, vagy 20 tőrdöfés után sem szenderedett el végleg.

Reed megmutatta, miért ő az ész a csapatban. Na, nem azért mert hívójelet küldött az űrbe. Jól feltüzelte a többiket, mire azok elrohantak megküzdeni az idegen lénnyel, ő meg otthon maradt, amíg az ágyútöltelékek tették a dolgukat.  Ha jól belegondolunk simán meghalhattak volna.  :hehe:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1862 Dátum: 2014. Július 31., 16:13:24 »
Használták. Az Annihilation epilógusában a Delikvens is közülük való. (Sőt, talán ugyanaz.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1861 Dátum: 2014. Július 31., 13:23:19 »
Köszi az új részt! Azt akartam kérdezni ezeket a furcsa UFO-kat használták még más alkalommal is vagy csak most egyedi eset volt.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1860 Dátum: 2014. Július 23., 07:41:16 »
Üdv! Köszi a F4 vol1 279.részét,talgaby,Gorgiasz,Bub! :worship: :worship: :worship:
Nos,valami ilyesmi megmenekülést gondoltam én is,de tényleg élvezetes volt ahogy levezette az író.A végén megint egy skrull fogja borzolni az idegeket?
Kíváncsian várom a folytatást,hogy megtudjam!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1859 Dátum: 2014. Július 18., 14:32:18 »
F4 Vol1 279.

Ahogy a tapasztalt F4 olvasók azt sejtették, a csapat megmenekült Sue képességeinek köszönhetően. A visszatérés a Földre sem volt piskóta, elismerésem az írónak, ez a megoldás nekem nagyon tetszett.

Fátum tervébe végzetes hiba csúszott, nem is értem, hogyan gondolta, hogy egy agymosott kölyök majd átveszi a helyét. Legalább várta volna meg, amíg nagykorú lesz, addig a robot másolatai elvezették volna az országot.

Már sokszor gondolkodtam azon, hogy vajon a szuperhősöknek mennyi személyes tárgyuk lehet, de arra jutottam semennyi. A Baxter-ház legalább 2x leomlott, az Angyalok kúriáját is feldúlták, az X-ek birtoka pedig több találatot kapott, mint a gázai övezet.
Ja, és Peter Parker lakása is tropára ment már.

Amerikában van olyan lehetőség, hogy az emberek nagy fémkonténereket bérelnek, amik egy külön erre a helyre kialakított raktártelepen vannak elhelyezve, és ott tárolják a személyes dolgaik nagy részét, például bútorokat stb.

Talán a hősök is igénybe veszik ezt a szolgáltatást és Rozsi például ott tartja a sörös doboz gyűjteményét.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1858 Dátum: 2014. Július 07., 11:07:45 »
Huhh... Fáti remek tervvel rukkolt elő. A csapata meg lehetne a Béna Banda. Bár az F4 csapdába is esett, szóval ez a néhány szerencsétlen e szerint többet ér, mint Fátum minden Omega terve és a milliárd dolláros robothadserege.
Nem értem, hogy szerencsétlenből miért csinálnak mindig bohócot. Kb. olyan mostohán bánnak vele az írók, mint szegény Galactus-al.
Bár az is rejtély, hogy miért talál ki mindig egy összetett, bonyolult tervet, miért nem parkol le egész egyszerűen mondjuk egy huszadrangú gengszter egy atombombával a csomagtartóban a Baxter ház előtt... :P
Meg időgépet készít és űrhajókat, de az egyik legnagyobb célját (rendbehozni az arcát) képtelen megvalósítani egy könnyűfémből készült plasztikai sebész robot feltalálásával.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1857 Dátum: 2014. Július 07., 10:18:27 »
Üdv! Köszi a Nagyváros 2.részét,talgaby,SilSur! :worship: :worship:
Röhej,hogy a Vörös Koponya milyen szöveget enged meg magának Magnetóval szemben!Tudom,hogy a Terv részeként visszafogta magát,de egy kicsit azért megszorongathatta volna egy csöppet! :hehe: A bunyók tetszettek,bár egyik sem csúcsosodott ki igazán a Párducét leszámítva. Háh,a végén az Utazó is Fáti oldalán?! :badteeth:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1856 Dátum: 2014. Július 03., 18:26:31 »
Hát, szerintem meg a legidiótább karakterváltoztatás volt a képregények történelmében. A GLA Summer Specialben a barátnője, Mókuslány egy rövid sztoriban ízekre is szedte az egész Penance témát, hogy mennyire karakteridegen és illogikus.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1855 Dátum: 2014. Július 03., 15:23:38 »
Nem sokkal később visszatértek mint a Fáklya ellenfelei, de két összecsapás után eltűntek. Utána csak több mint negyven évvel később tűntek fel egy polgárháborús cameóban. Habár mintha a jógi egyszer-kétszer szerepelt volna.

Köszi az infót. Kicsit én is utána néztem, és valóban megpróbálták kétszer is elintézni a Fáklyát, valamint egyszer szerepeltek a "Marvel kettő az egyben" sorozat 60. részében is. Arra a Polgárháborús részre kíváncsi lennék, már csak Bűnbánat miatt is. Valahol azt olvastam, hogy remek karakter vált belőle a tragikus események után. A Nova sorozatban is jó volt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1854 Dátum: 2014. Július 03., 10:40:06 »
Nem sokkal később visszatértek mint a Fáklya ellenfelei, de két összecsapás után eltűntek. Utána csak több mint negyven évvel később tűntek fel egy polgárháborús cameóban. Habár mintha a jógi egyszer-kétszer szerepelt volna.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1853 Dátum: 2014. Július 03., 10:15:51 »
F4 Vol1 023.

Fátum visszatért, jött, látott, győzött... majd veszített ismét.

A füzet elején a Lény és a Fáklya civódása most már nem volt se vicces, se unalmas, inkább megbotránkoztató, ha nem ismerném a csapat későbbi történeteit, már azt hinném kinyírják egymást. Mondjuk ismerek olyan családokat, akik így viselkednek, csak őket nem Fantasztikus Négyesnek nevezik, hanem Kolompáréknak, meg Dörömbözőséknek.  ;D

Reed elég házsártosnak lett feltüntetve ebben a részben, aki igazi munkamániás főnökként egyre csak ostorozza csapatát, de belegondolva, hogy Ben és Johny mekkora károkat okoznak az épületben ez teljesen érthető.

Fátum terve zseniális, mint mindig, de persze van benne egy bökkenő (mint mindig). Nem értem miért semmisíti meg a robotjait, miután elvégezték a feladatukat? Gondolom át lehetne programozni őket más fontos küldetésekre is, mint mosogatás, vasalás stb.

Persze, aki a semmiből rakja őket össze, annak mindig van elég nyersanyaga. Pénze azonban nincs, hiszen nem telt már több ionizált részecskére. Bár, ez sem lehet pénz kérdése, hiszen hiába megyek el egy bőrönd lóvéval a Tescoba, akkor sem kapok érte ilyen remek részecskéket. Akkor mégiscsak szüksége van nyersanyagokra.   :headscratch:

A Lényt tényleg nem lopják el az eszéért. Az egyetlen mentsváruk a drótokat keresgélő Fátum, erre ő lelöki az űr mélységeibe.  :lol:

Tényleg, a három jómadár még előkerül abból a dimenzióból? A jógi elég ígéretes ellenfélnek tűnt.

Köszönet a honosításért!  :worship:

     

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1852 Dátum: 2014. Július 01., 21:02:00 »
Viharmadarat nem most hozta vissza Bendis?

Lehet bár mintha valami olyasmit olovastam volna, hogy csak terv volt, de az ő halálához ragaszkodnak.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1851 Dátum: 2014. Június 27., 12:16:25 »
Viharmadarat nem most hozta vissza Bendis?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1850 Dátum: 2014. Június 27., 10:36:18 »
Kvíz kérdés: MarVell Kapitányon és Viharmadáron kívül, mondjatok egy szereplőt aki halott és tuti halott is marad?  :badteeth:
Gwen Stacy és Ben bácsi. Egy darabig Buckyt is közéjük soroltam, de aztán nem hagyták békében nyugodni :)
Ja, és a témával kapcsolatban ajánlom a linken található összeállítás 61-es jpg-jét. ;) (És igen, ez itt az önreklám helye is!  :badteeth:)

http://halozsak.hu/119-kepregenyeink/avengers/avengers-egyeb/222-ba-kisokos

Igen ezen annak idején jót röhögtem. ;D Gwen Stacy esetében jött egy raklap klón. :) Jó azon nem a halott Gwen Stacy de akkor is. Ben Bácsi viszont tényleg hulla. :) Tényleg van olyan tagja vagy fontos szereplő az F4-ből aki még nem dobta fel a pacskert?

Tehát akkor a kvíz kérdés továbbra is áll Ben bácsin, Gwen stacyn, MarVell kapitányon és Viharmadaron kívül ki az aki hulla és sanszos, hogy hulla is lesz? :)

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1849 Dátum: 2014. Június 27., 10:31:05 »
Nagyváros 02.

Ami tetszett:
Bár Fátum és Reed beszélgetésének egyértelműen a figyelemelterelés volt a célja, még így is remek volt. Fátum szinte felcserélte a szerepeket az állításában és Reed-et tüntette fel diktátorként.

Ultron igazi unikum volt, valamint a Magneto és Vörös Koponya közti ellentét is. Ahogy Magnus hergeli Vörös Koponyát, hogy aztán az észbekapjon és visszavonuljon a terv érdekében. A kettőjük közti konfliktus olvasható a "Bosszútettekben" is, a 616-os univerzumban.

Ami nem tetszett: a gyermekáldás egy nagyon fontos történés minden pár életében, de azért nem kéne begyalogolni egy csata kellős közepébe, hogy közöljék a nagy eseményt az apával. Kicsit eltúlozzák ezt a témát a képregényekben, emlékszem, már az X-Faktorban is idegesített a dolog egy idő után. Ráadásul mennyire életszerű, hogy egy feleség megy az ura után a bevetésre. Gondoljunk bele, hogy milyen lenne, ha egy TEK-es akció után elárasztanák a helyszínt a kommandósok aggódó hozzátartozói.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1848 Dátum: 2014. Június 27., 10:00:13 »
Kvíz kérdés: MarVell Kapitányon és Viharmadáron kívül, mondjatok egy szereplőt aki halott és tuti halott is marad?  :badteeth:
Gwen Stacy és Ben bácsi. Egy darabig Buckyt is közéjük soroltam, de aztán nem hagyták békében nyugodni :)
Ja, és a témával kapcsolatban ajánlom a linken található összeállítás 61-es jpg-jét. ;) (És igen, ez itt az önreklám helye is!  :badteeth:)

http://halozsak.hu/119-kepregenyeink/avengers/avengers-egyeb/222-ba-kisokos
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1847 Dátum: 2014. Június 27., 09:50:07 »
Én amúgy arra lennék kíváncsi egyáltalán, hogy jött az ötlet, hogy Fátumot megöljék. Evidens volt, hogy nem marad halott. Hisz ő Fátum! Ez olyan mintha megölnék a Zöld Manót ( ja ez megtörtént és ő is feltámadt  ;D ) Magnetót ( ja ez is volt :D ) Apokalipszist, ( upsz ;D) Kanget ( jé ő is), Főnix ( na jó ebbe végképp menjünk bele! :D).

Igazából nem értem ezt a Marvel féle meghal aztán feltámad dolgot. Annyira ragaszkodnak minden szereplőhöz szinte, hogy ha valaki meghal, már lehet boritékolni, hogy másfél két éven belül visszatér.  Még egy mellékszereplőtől se tudnak elszakadni. Ilyen szempontból az új világot jobban szerettem. (igazából szinte csak ez szól mellette) Aki ott hulla az hulla. Csak ott a ló túloldalára estek, és mindenkit nyírtak. De ugyanez a DC is. Superman, Batman, Wonder Woman, a Zöld Lámpás, a gonoszok meg végképp olyanok mint a bumeráng.

Visszatérve nem értem miért kell ezekez a műhalálokat erőltetni. Az F4-nek pl van tagja aki még nem halt meg? Talán Ben de ebben se vagyok biztos. Igazából az esüst korban elhiszem, hogy ez a meghal visszatér dolog még új volt és jó poén, de modern képregényelben szerintem ez sok. Oké ez egy klasszikus, és mindenki kíváncsi, hogy tér fissza Fáti, de a bajom, hogy ezek a műhalálok napjainkban is játszanak, ami már szerintem túlzás.

Kvíz kérdés: MarVell Kapitányon és Viharmadáron kívül, mondjatok egy szereplőt aki halott és tuti halott is marad?  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1846 Dátum: 2014. Június 24., 09:15:40 »
Farek biztosan örömmel és élvezettel képzelte volna magát Wingfoot úr helyébe :hehe: :m-she-hulk:
Hm, egy telepata?  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1845 Dátum: 2014. Június 24., 07:48:58 »
Üdv! Köszi a F4-es 278.részét,talgaby,Gorgisz,Bub! :worship: :worship: :worship:
Szerintetek nem túlzás az az állítás,hogy még egy telepata sem tudná megállapítani,hogy ezek a Fátum botok és nem von Doom maga?Az a szerkezet rendesen átmoshatta Kristoff agyát,ha ilyen tettre képes.
Farek biztosan örömmel és élvezettel képzelte volna magát Wingfoot úr helyébe :hehe: :m-she-hulk:
A vége kép nem sok jót ígér,de szerintem evidens,hogy Sue erő burkot fog alkalmazni!Gondolom...
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1844 Dátum: 2014. Június 22., 07:58:23 »
Köszi az F4 vol. 1. 278. - at!  :worship:

Amazon...  :m-she-hulk:  :wub:

Erősen indul a story!  :brow:
Várós a következő rész!  ;)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1843 Dátum: 2014. Június 21., 18:43:42 »
F4 Vol1 278.

A Fátum robotok nagyon összehangoltam cselekszenek, bár kíváncsi lennék, hogy milyen algoritmus szerint választanak ideiglenes vezetőt maguknak, hiszen mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő az igazi Fátum. Valahogy biztos van egy hierarchikus sorrend közöttük, és létezik egy főnök ál-Fátum, különben darabokra robbantanák egymást.

Hát azt mondta az egyik bot, hogy egymás társaságában tudatában vannak, hogy ők csak botok.

Az OK. de akkor megint ott tartunk, hogy mind egyenrangú robotok, valakinek mégis parancsolnia kell, ahogy ez meg is történik többször a füzetben. Az egyik kéri a másikat, hogy állítsa le a gépezetet, mire a másik felülírja.

Igen, de akkor már köztük volt az "igazi" Fátum, hogy parancsoljon nekik. Ott szerintem csak kicsit megzavarodtak, hogy kövessék-e az eredeti utasítást, vagy hallgassanak az új főnökre. :D