HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Fantom képregények

<< < (2/568) > >>

kit:
 :lol:

Galen:
Mindenkinek lehet véleménye, Micho te ne olvasd el mert szívinfarktust kapsz.  Devilt útnak indítottam. (https://csakugyirkalok.blog.hu/2019/10/20/72-es_kockas_kepregeny_es_fekete-feher_kockas_ujra)
Ja, és a következőben már nem lesz Fantom, szóval átgondolandó, hogy leszdjük-e itt a honosításokat.

"..Az első az Fantom, aki a világ legbénább szuperhőse szerintem. Emlékszem, még a kilencvenes évek elején jelentek meg önállóan kalandjai, egy általános iskolás haveromnál találkoztam vele elsőként. Akkoriban még izgalmas és új volt, mint minden. De Fantom valahogy bénának tűnt a később megismert szuperhősökhöz képest. Ott ül Bangallában, valahol egy kitalált afrikai partszakaszon a dzsungelben lila ruhában és ha odatéved valami kalóz vagy egyéb akkor lép akcióba főleg. És az csak a poszthoz való anyaggyűjtés közben derült ki, hogy  a székhelyét a magyar fordításban nem csak 199akárhányban, hanem most 2019-ben is sikerült következetesen Bengáliának fordítani...

Bengália egy igen sűrűn lakott térség már rég, gyakorlatilag a Gangesz deltája. Nincsenek ott esőerdők már rég, és kis termetű kőkorszaki őslakók sem. Ilyenek legközelebb az Andaman szigeteken laknak, de nem fogadnak látogatókat. (érdemes a linket elolvasni, ez legalább jó) Lehetséges, hogy mindezek ihlették Fanton világát, de nem lett szimpatikusabb.

A mostani részt az mentette nálam valamennyire, hogy egy, a régi időkben olvasott sztori folytatása volt, a Timpenni dobjai-é. Maga a sztori alapötlete az jó, csak hát Fantom és családja teszi tönkre, nálam. Bevallom a Dobosnak szurkoltam…"

kit:
Mi köszönjük azoknak, akik megtiszteltek azzal, hogy elolvasták a honosításainkat!  :worship:

dorian07:
Köazönöm szépen a sok éves Fantom honosítást!  :worship:

KiD:

--- Idézetet írta: Micho - 2019. Október 08., 18:51:09 ---Most került ki hozzánk a hír a főoldalra.

--- Idézet vége ---

Azért a szkenneket mentsétek el, ezek a magyar képregényszériák - bár őszintén minden jót kívánok nekik - jönnek-mennek...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése