HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

HálóZsák Team-Up

(1/18) > >>

talgaby:
Nem hiszem, hogy sok értelme lenne nekiugrani, mert az tipikusan olyan sorozat, amit szeretnek kis hazai kiadók egyszer csak a semmiből kiadni. Már csak azért is, mert odakinn a LiS képregények meglepően sikeresek a könyves piacon.

Anonymusx:
Sziasztok!

A life is Strange képregények magyarra fordításán nem gondolkodott még valaki?   Vagy valaki tud valamit róla?
Nem szoktam képregényeket olvasni, de mivel a játék jó, ezért érdekelne.

Micho:

--- Idézetet írta: petzolkri - 2019. Január 04., 13:13:56 --- Vagy ennek mi lenne a módja?

--- Idézet vége ---

Szia, köszönjük a felajánlást, természetesen szívesen közzétesszük az oldalon a Nils gyűjteményt. Írtam privátot a továbbiakkal kapcsolatban.

petzolkri:
Tisztelt Vezetőség!

Örömmel találtam rá az oldalatokra, és arra gondoltam, nekem megvan a Nils H. képregény 1-47. teljes sor, egy párat még be kell szkennelnem hogy mind meglegyen digitálisan. Ha megkérnélek benneteket feltennétek a Kandi-múzeum oldalra? Vagy ennek mi lenne a módja?

talgaby:
 :headscratch: Sajnos olyan önkéntesekre van szükségünk, akik rendelkeznek szkennerrel is (és mellé lehetőleg minimális képszerkesztési ismerettel, hogy körülvágják a nyers oldalakat), mert az nekünk nem nagyon akad.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése