Szerző Téma: Marvel Alternatív Univerzumok  (Megtekintve 196937 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1213 Dátum: 2011. December 18., 08:58:51 »
Reméltem is, hogy tetszeni fog az A-Next 8, innentől kezdve már csak négy rész maradt, de azok jó és izgalmas részek lesznek.
Aztán a 12 rész után elvonul a sorozat egy hosszabb pihenőre, ugyanis volt még egy 5 részes minisorozat, de ahhoz véget kell még érnie Póklány saját sorozatának és még 2 világrengető eseménynek is.
De addig is jövőre megkapjátok ezt a 4 rész, remélem, majd a kedvetek lelitek benne.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1212 Dátum: 2011. December 17., 22:23:39 »
A-Next 8
Talán az eddigi legjobb rész a sorozatból. Persze, voltak benne hasonlóságok az eredeti BA Vol1-hez képest, mint mokir Vízió-t gyógyították meg, de ebbe ez belefért. Szerver működésének alapötlete nem rossz, bár kíváncsi vagyok, hogy Ultron mit szólna hozzá. Lassan kiderül, hogy mi okozta az eredeti felállás vesztét, bár addigra vége lesz a sorozatnak. Talán az amcsi olvasóknak nem volt türelmük kivárni, hogy kiforrja magát a cselekmény.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1211 Dátum: 2011. December 16., 20:17:06 »
Ezer köszönet az A-Next 8-ért! :worship: :worship:
Tetszett ez a mostani rész is. A történetben lezajlott jelenetek tényleg olyanok voltak, mint a Bosszú Angyalai v1-ben a Kree-Skrull háború idején.
És persze Szerverről kiderült a titok, hogy kicsoda vagy micsoda.  Bár igaz, ez már az előző részben is kiderült.
És azért tetszik is ez a képregény, mert ismét két szálon ment a történet. Az alagsorba meg végül kiderült, hogy mi volt az a titok, amire találtak.
A végén ismét az van, hogy nincs vége. Mert még lesz ennek folytatása. Vagyis nem az szerepel a végén, hogy "vége...egyelőre!"-féle felirat.

Sok sikert kívánok nektek az A-Next folytatáshoz! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1210 Dátum: 2011. December 16., 19:38:27 »
 Kösz szépen a Póklány és az Angyalok újabb részeit.
 May kalandjai izgalmassan folytatódtak, viszont az kicsit zavar, hogy A rejtélyes alak Mr. Senki gönceit hordja. Most akkor vagy ő az, akkor viszont nincs értelme csak az arcát árnyékban rejtegetni, vagy valaki más, akkor viszont Defalco kissé erőltetetten akarja félrevezetni az olvasókat. 
 Bevallom, bármennyire pókpárti vagyok, a A-next most jobban tetszett. Szépen volt adagolva a feszültség az alaksori titkokat illetően.
 Mindkét honosítás kiváló munka lett, köszi mindenkinek.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1209 Dátum: 2011. December 16., 15:46:36 »
Nem tudom mi a megfelelő kategória, ezért ide írom:

Köszönöm Ben Reilly Démonos cikkét, nagyon alapos és informatív volt, ki is kopiztam magamnak későbbi használatra... :worship:

Egykis reklám, de aki elolvassa, talán érdekes lehet, ha utánna belenéz a Chronopolison lefutott Pokolháborúkba is... :nezze:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1208 Dátum: 2011. December 16., 09:16:53 »
Üdv! Köszi a Póklány 62.részét,talgaby,Sepi! :worship: :worship:
Mostmár több részen keresztül húzódik May pókösztönének hirtelen beindulása látszólag ismeretlen ellenfél ellen.Nagyon érdekelne,hogy ki vagy mi indítja be.Vagy esetleg Nikkelbolha ,Nagy fiú, és a Héja miatt volt?Még mindig nem világos,hogy ki lehet az a félig árnyékban ábrázolt balonkabátos alak(biztosan nem  a Columbo :badteeth: ),aki kiiktatta May-t.Normie-nak akkor ennyi?A grafika mintha romlott volna valamelyest.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1207 Dátum: 2011. December 14., 22:19:56 »
Köszi a Póklány 62,. számot! :worship: :worship:
Egyre jobban indul ez a történet. Az viszont tényleg továbbra is titokzatos, hogy ki lehet az, aki felrobbantotta a Háló-helyet.
Elsőre tényleg mindenkik azt hinnének, hogy Feketefene és Mr. Senki lennének a gyanúsak.
De persze ezt még nem lehet tudni.
És egyre jobban tetszik ez a folytatásos történet. Főleg, hogy részben csupa rejtélyes esetekről is szól a történet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1206 Dátum: 2011. December 13., 19:04:05 »
Nyilván mindenki Fekete Fenére és Senkire gondol, de gondolom, nem ők lesznek a hunyók, az túl egyszerű lenne. Mindenesetre érdekes.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1205 Dátum: 2011. November 28., 20:09:51 »
Ezer köszönet Farek-nak és Genzo-nak a A Jövő Angyalai 7. részét! :worship: :worship:
Milyen régen is volt ez a képregény és most végre itt van az újabb része.
Tetszett ez a történet. És most végre két titok is kiderült. Pl. Szerverről kiderült, hogy miért is viselkedett olyan furcsán. És persze B2, Fullánk és a többiek biztos nem gondolták, hogy tényleg az lesz, amiről eddig nem tudták.
Az Ionember tényleg valamennyire hasonlít Szerverre.
És az eredeti Bosszú Angyalairól is kiderült, hogy pontosan mi történt és hogy miért is tűntek el az eredeti tagok. Bár ez már egyszer kiderült az egyik Póklány részből. De az egy másik történet.
A Bosszú Angyalai csapat megegyezik, mint a Chronopolison lévő BA v3-as sorozatban. Mert ugyanazok a tagok is szerepeltek.

Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1204 Dátum: 2011. November 23., 23:16:17 »
Nem.
Az első még elment érdekességként (bár a megjelenésekor úgy reklámozták, mintha a Marvel találta volna fel az emberfeletti erővel bíró zombikat... :rolleyes: ), a köztes lapos, a második rettenetes volt, az AoD-s a maga módján elment, a harmadik fertelmes, a negyedik ötletes, az ötödik meg gyenge rókabőr. A Marval Apesszel közös sztori meg... te jéééééézus!
Amúgy egy időben Zspider mintha akarta volna honosítani az eXiles fanfage-re, de azóta letett róla.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1203 Dátum: 2011. November 23., 23:06:24 »
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy tervezitek-e a Marvel Zombies honosítását, és milyen véleménnyel vagytok erről a miniről?
Köszi!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1202 Dátum: 2011. November 10., 17:54:41 »
Hidd el, nem fogod érzékelni, ha nem. ez az egyik legjobb 25+ füzetes folyamatos szakasz, amivel én amerikai mainstream képregényben találkoztam. Gyakorlatilag a fináléig csak felfelé fog menni a színvonal.
Oké, most kiváncsi lettem!  :brow:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1201 Dátum: 2011. November 09., 20:35:20 »
Eddig tetszik.  :cool:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1200 Dátum: 2011. November 09., 10:59:51 »
Üdv! Köszi a Póklány 61.részét,talgaby,Sepi! :worship: :worship:
Talgaby,miután elolvastam ezt a fejezetet,azt kell,hogy mondjam teljesen egyetértek a főoldalon leírt bevezetőddel,miszerint ettől izgalmasabb Póklány történetet nem fogunk találni a jövőben.Ki lehet olyan elvetemült és hatalmas aki kikezd ilyen alvilági fazonokkal és nem számol a következményekkel?! :headscratch: Na és ki lehet az aki folyton megjelenik May közelébe,akitől beindúl a pókösztön  és mégsem lehet látni?Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1199 Dátum: 2011. November 09., 10:54:29 »
Hidd el, nem fogod érzékelni, ha nem. ez az egyik legjobb 25+ füzetes folyamatos szakasz, amivel én amerikai mainstream képregényben találkoztam. Gyakorlatilag a fináléig csak felfelé fog menni a színvonal.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1198 Dátum: 2011. November 09., 10:19:10 »
Köszi talgaby a Póklány újabb részét. Egész jó volt, bár kicsit megijedtem a "hosszú éveken át tartó eposz" mondat olvasásakor, remélem azért valamennyire változatosak lesznek a sztorik.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1197 Dátum: 2011. Október 12., 09:41:38 »
A borítón lévő szuperhős csajokat jól veszem ki? Amazon, Pók, Elektra, Fekete Özvegy, Kard, Gemini, Főnix, hátul talán Káprázat és a Varázslónő(?) és még mindig nem tudom, ki a pók jeles, meg a fejpántos.
Balról jobbra, ha jól látom:
1. sor: Fekete Özvegy, Elektra, Amazon, Póknő, Miss Marvel
2. sor: Kard, Shanna???
Felül, takarásban: Kristály(?), Mattie Franklin-féle Póklány(?), Főnix (Rachel), Káprázat
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1196 Dátum: 2011. Október 12., 09:03:11 »
Üdv! Köszi a Póklány 60.részét,talgaby,Sepi! :worship: :worship:
Az eddigi akciódús részekhez képest,most ez viszonylag nyugodt epizód volt,ahol az egyének személyes problémái kerültek előtérbe.Tetszett,hogy a végén Peter és Mary Jane kinyilvánították,hogy 100% támogatják leányuk szuperhősködését.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1195 Dátum: 2011. Október 11., 23:36:30 »
Kifejezetten tetszett ez a rész.

Reagálva az elhangzottakra: én is meglepődtem, hogy Courtney még kórházba van. A borítón lévő szuperhős csajokat jól veszem ki? Amazon, Pók, Elektra, Fekete Özvegy, Kard, Gemini, Főnix, hátul talán Káprázat és a Varázslónő(?) és még mindig nem tudom, ki a pók jeles, meg a fejpántos.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1194 Dátum: 2011. Október 11., 20:09:03 »
Csak innen nézve tűnik sok időnek, ami eltelt, amúgy alig több, mint egy éve vált csak Póklánnyá itt.
Tudom, írtam is, bár én azt hittem, nem telt el még egy év sem! :-[

Idézet
Egyébként vicces, de ilyenek nekem nem nagyon tűntek fel, habár én a sorozatot két részletben, de alig egy hónap leforgása alatt olvastam végig, szóval a 100 rész nem tűnt időben olyan elnyújtottnak.

 Én azon lepődtem meg, hogy Courtny még kórházban van, ez tűnt nagyon hosszú időnek.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1193 Dátum: 2011. Október 11., 19:47:03 »
Köszönöm a Póklány 60. számot! :worship: :worship:(A galériába 61-67-nek van írva.)
Nekem is tetszik ez az átlagos történet. Főleg a sok küzdelem után. Azért tényleg jó, hogy nemcsak Póklányon van a hangsúly, hanem más embereken, is akik szerepeltek. Pl. Majrés szülei, stb.
Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1192 Dátum: 2011. Október 11., 16:56:38 »
Csak innen nézve tűnik sok időnek, ami eltelt, amúgy alig több, mint egy éve vált csak Póklánnyá itt. Viszont kb. innentől, a sorozat kétharmadától már egyre kevésbé fog amatőrnek tűnni, inkább a környezete kezeli sokáig még annak, és lesz ennek visszahatása rá.
Egyébként vicces, de ilyenek nekem nem nagyon tűntek fel, habár én a sorozatot két részletben, de alig egy hónap leforgása alatt olvastam végig, szóval a 100 rész nem tűnt időben olyan elnyújtottnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1191 Dátum: 2011. Október 11., 16:36:24 »
 Kösz az újabb részt! Nagyon tetszett, hogy valós, súlyos probléma került előtérbe, még akkor is, ha kifejezetten akció nem volt benne.  Jók voltak a dialógusok, hogy elég éretten és valósághűen foglalkoztak a kapcsolaton belüli erőszakkal (pl.: Csak azon lehet segíteni, aki igényli is; csak akkor, ha kialakul a bizalom, megmosolygtató volt a segítő szakember tévedése is a Szt. Andrásban). May lelki vivódásának az ábrázolása ius korrektre sikerült (bár lassnan jó lenne őt profibb szuperhősnek látni, még akkor is, ha a képregényben nem sok idő telt el elvileg azóta, hogy először felhúzta a jelmezt). A rajzok is egész jók lettek, (csak az zavart, hogy Bent nem igazán újszülöttnek ábrázolták), a honosítás kiváló lett, köszi! :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1190 Dátum: 2011. Szeptember 17., 15:45:24 »
Én is köszönöm az újabb részt.Nagyon tetszett, hogy bár May állta a sarat, azért elég egyértelmű volt, hogy nem voltak egy súlycsoportban. Azzal, hogy esendővé tették a karaktert, és szinte a szíve vitte előre, csak még szimpatikusabb lett. Peternek meg nem lehetett könnyű a döntés, hogy a Maynek menjen segíteni, vagy maradjon Mj-vel (bár az kicsit zavart, hogy megsem kérdezte a lányt a kórházban, hogy jól van -e stb. Kicsit látványosabban is aggódhatott volna.)   
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1189 Dátum: 2011. Szeptember 14., 10:22:08 »
Üdv! Köszi a Póklány 59.részét,talgaby! :worship:
May nem hazudtolta meg önmagát,ahogy Szettel incselkedett.. :hehe: Szet simán legyőzhette volna,mint,ahogy a saját emberét kicsinálta,de az túl egyszerű lett volna.Azért megnéztem volna,hogyan győzi le a B.A.csapat a kígyóistent.A vége pedig egy kemény történetvonal gyönyörű lezárással.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1188 Dátum: 2011. Szeptember 13., 19:27:59 »
Köszi a Póklány 59. számot! :worship: :worship:
Hát igen, Szet, a kígyóisten is néha alábecsüli a szuperhősöket. Póklány pedig mindent megtett, hogy megállítsa az ellenséget. És persze a többi szuperhősök se maradtak ki.
A vége pedig tényleg jó volt. Amikor kiderült, hogy Majrés kistestvére megszületett.
És akkor ezzel most befejeződött a Kígyó éve című történet. Tényleg milyen hosszú ideig tartott és végül kiderült, hogy miről volt szó.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1187 Dátum: 2011. Augusztus 23., 17:06:52 »
Igen, a következő részben már közelebb jutunk ahhoz, hogy kis és micsoda mégis Szerver. Két rész múlva pedig visszaköszön egy klasszikus történet újragondolva!

Az eredeti Angyalok egy ideig heti ezer dolláros bért kaptak, nyilván nem véletlen, hogy Póki is jelentkezett közéjük :)
Azonban az új Angyalok - legalábbis tudomásom szerint - nem rendelkeznek ilyen bérezéssel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1186 Dátum: 2011. Augusztus 23., 11:14:00 »
Idézet
Igen, sor kerül. Ezért kicsit szomorú voltam, hogy itt, a Póklányban, lelőtték ezt a poént.  :-\ De sajnos későn jutottunk el odáig, hogy ismét rendszeresen tudjunk A-Nextet kitenni. De rajta vagyunk.
  Köszi a választ, és mindenkinek az újabb részt is. Kissé bosszantó epizód volt, mivel csak még jobban felcsigázta az ember kiváncsiságát! :) Az elején a bunyót Argóval (off megjegyzés, mivel úgy is "kevés" negatív karmám van: szerintem Árpa filmje tök jó ;D) szwsz kihagyhatták volna, ha már a végén is elcsattant közte és a többiek között néhány pofon.
 Az érdekes volt, hogy mindenkinek van civil melója is, hogy legyen miből élnie. Úgy emlékszem az eredeti Angyalok valmi brutális bért kaptak, meg komolyabban vették őket, itt is el fogunk jutni odáig (bár lehet, már kérdeztem)?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1185 Dátum: 2011. Augusztus 22., 22:17:30 »
Ezer köszönet A Jövő Angyalai 6. részért! :worship: :worship:
Érdekes, hogy micsoda új szereplő jelent meg és egyből kiderült, hogy kicsoda ő és miért ment el látogatni  az A-Next csapatot.
A történetben látszik, hogy még vannak csupa titkok, amik eddig nem derültek ki. Pl. az eredeti Bosszú Angyalai feloszlásukról.
Szerver meg furán viselkedett. Mert paranoiásnak tűnt. Bár az még titok, hogy ő egy robot-e vagy mi. De erről majd a későbbiekbe talán kiderül.

További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1184 Dátum: 2011. Augusztus 16., 19:56:10 »
Jó lett volna kicsit többet megtudni a párhuzamos világról, az A-next-be erre sor kerül majd?
Igen, sor kerül. Ezért kicsit szomorú voltam, hogy itt, a Póklányban, lelőtték ezt a poént.  :-\ De sajnos későn jutottunk el odáig, hogy ismét rendszeresen tudjunk A-Nextet kitenni. De rajta vagyunk.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"