Szerző Téma: Marvel Alternatív Univerzumok  (Megtekintve 196921 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1183 Dátum: 2011. Augusztus 10., 17:08:19 »
A Túlontúli szokott ilyen nagy pókösztön ütésekre érkezni.  :D

 Én is pont erre gondoltam!  ;D
 Köszönöm az újabb részt nagyon bejött. Tetszett, a párhuzam May igazi apjával való viszony, és a másik Peterrel való bunyó közt, valamint kedvenc Póklányunk pszichológiai fejtegetése is. Jó lett volna kicsit többet megtudni a párhuzamos világról, az A-next-be erre sor kerül majd?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1182 Dátum: 2011. Augusztus 10., 12:16:14 »
A Túlontúli szokott ilyen nagy pókösztön ütésekre érkezni.  :D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1181 Dátum: 2011. Augusztus 10., 11:25:07 »
Üdv! Köszi a Póklány 5.részét ,talgaby! :worship:
Ez brutálisan jó rész volt!!!Nem hittem volna,hogy ennyire észnél lesz May,tekintve az ellenfele kilétét.A végekép megint húzósra sikeredett!Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1180 Dátum: 2011. Augusztus 09., 19:16:24 »
Köszönöm a Póklány 58. számot! :worship: :worship:
A párhuzamos világba kiderült, ahogy az előző részben is, hogy a Fantasztikus Ötös és a Pókember gonoszak voltak.
És érdekes, hogy ebbe a történetben egész idő alatt nem volt főszerepbe Szet, de végül ismét felbukkant a végén.
Az is érdekes volt a végén, hogy milyen sok szuperhősök megjelentek a történet. Persze a főtörténetben, nem a párhuzamos világban.
És most olvasom, hogy hamarosan jön a befejezése a Kígyó éve című történetnek.
Várom a befejezést!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1179 Dátum: 2011. Július 19., 09:36:08 »
Üdv! Köszi a Póklány 57.részét,talgaby! :worship:
Elég jóra sikeredett ez a rész.A párhuzamos világ mindig sok akcióval kecsegtet,és a végén a találkozás az itteniekkel,igen meglepőre sikerült!Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1178 Dátum: 2011. Július 18., 22:29:38 »
Basszus, ez az új Póklány történet nagyon állat! Bár egy kicsit lelövi a még következő A-Next történetek végét, de azért nem vészesen, viszont nagyon kemény! Várom nagyon a folytatást.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1177 Dátum: 2011. Július 18., 21:50:17 »
Lesznek új arcok, de sajnos csak nagyon sokára. Majd a miniben, ami jóval később, az MC2-es univerzum nagy eseményei után jelent meg odakint. De ha ezek a mostani szereplők nem is új arcok, de szerintem jó arcok.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1176 Dátum: 2011. Július 18., 21:07:24 »
azt gondoltam Farek :D

de azért egy-kettő új arcot is beépíthetnének....
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1175 Dátum: 2011. Július 15., 21:01:02 »
bár nem tudom miért kell minden hős valamelyik másik régebbire ráhúzni... de kíváncsi vagyok a folytatásra :)
Én mondjuk Amazont szívesen magamra húznám...  :badteeth:

Egyébként meg gyanítom, hogy azért, hogy az új szereplőkkel is ismerős érzéseket keltsen a csapat, ne az legyen, hogy kik ez a rakás vadidegen, akik az Angyalok nevét viselik?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1174 Dátum: 2011. Július 14., 14:58:12 »
Vasárnap. De a frissítési rendjéről külön értekeztem elsején a hírben, nem? :headscratch:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1173 Dátum: 2011. Július 14., 14:03:10 »
ööö... érdekes az Új angyalok...
bár nem tudom miért kell minden hős valamelyik másik régebbire ráhúzni... de kíváncsi vagyok a folytatásra :)

ööö... ezt nemtom hova írjam. Most olvastam az annihilációt (rohadt nagy :D ) és azt szeretném tudni, h a hódításnak mikor jön folytatása?
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1172 Dátum: 2011. Július 12., 20:48:18 »
Köszönöm a Póklány 57. számot! :worship: :worship:
A történet tényleg olyan más irányba vitték. Mert ez végül is a Kígyók éve történet, de ebbe most Szet és a Kígyó Katonái másról szólt a történet. Érdekes, hogy ebbe is előfordultak ilyen párhuzamos dimenzió átruccanás. Valóban evilági történet volt ez a Póklány képregény.
A vége fura volt, amikor kiderült, hogy a párhuzamos világba valami nincs teljesen rendbe.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1171 Dátum: 2011. Július 12., 16:49:34 »
Kösz a Póklány újabb részét. Eléggé más irányba vitték most a sztorit, de nagyon bejön :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1170 Dátum: 2011. Július 03., 19:48:07 »
Örömmel tölt el, hogy jó pár embernek tetszenek a jövőbeli Angyalok kalandjai.

Megmondom őszintén, én nem tudok róla, hogy az MC2-beli Fátum valaha is visszatért volna, szóval úgy tűnik, hogy Namor valóban hidegre tette...

A végső megoldást Kristoff valószínűleg azért választotta, mert amíg Fátum öröksége elérhető valahol a Földön, biztos, hogy mindig lett volna valaki, aki meg akarja azt szerezni. Hogy hova küldte? Meg mi lett vele? Újabb jó kérdések :)

Nem akarom elkiabálni, de egyelőre úgy néz ki, hogy végre belátható időn belül folytatódni fog, sőt, le is megy majd az A-Next első sorozata. Aztán pedig már csak azt kell várni, hogy véget érjen a Póklány, meg az utána következő minik, és jöhet a második (mini)sorozat is  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1169 Dátum: 2011. Július 03., 00:27:54 »
Hahó!

Jó kis sztori volt tényleg az új A-Next. Hogy Fátum nem Fátum volt, eléggé sajnáltam és azon is csodálkozok, hogy Kristoff egyáltalán meg sem próbált a helyébe lépni. Nem feltétlen kell olyannak lennie, mint Victor von Doom, mert ugye a jó öreg Fátumnak megvoltak a maga hibái és gyengeségei. Ha egyáltalán meghalt, mert azért kíváncsi lennék, mi lett vele. Fátum is tipikusan olyan szereplő, hogy nem nagyon tud meghalni, valamiképpen mindig visszatér. Szóval én a helyében újraépíteném a birodalmát, nem tudom, miért éppen a végső megsemmisítésre kell gondolni, ha egyszer távol akarja tartani Fátum arzenáljától a többi nagyhatalmat. Fel lehet használni egy örökséget másként is, mint amilyen céllal az emberre hagyja egy adott előd. És az is rejtély, hogy hová lőtte ki azt a kastélyt, vagy abból valamit ez a Kristoff, mert nem robbantotta föl ezek szerint. A hősök ugrándozása különösebben nem nyűgözött le (az egyetlen Marvel hős, aki iránt nem érzek egyfajta "ellenszenvet", az talán Thor), habár kedvelem ezt a sorozatot, de a latvériai szál miatt nem hagytam volna ki. ;)

Köszönetmondás "forever-módban" az aláírásomban. :)

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1168 Dátum: 2011. Július 01., 15:31:42 »
Köszi az AN5-öt! Én kicsit csalódott voltam, hogy nem az igazi Fátum tért vissza. Itt van ez a klassz kis csapat, minden idők legdögösebb csapatkapitányával (Fullánk hiába szurkál, nálam a zászlócsaj a főhős  ;D), és seholegy épkézlább ellenfél? Pont mint a Batman of the Future. Megalkották a karakterek jövöjét, de nem sikerült igazán ütős ellenfelet teremteni hozzájuk. Talán ezért is nem lett hosszú(abb) életű az MC2. Tudom - tudom van még hátra egy menet a bolygózabálóval is. Már alig várom. :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1167 Dátum: 2011. Június 30., 18:21:53 »
Köszönöm az A-Next 5. részét! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a történet. Bár nagyrészt a történetben nem igazán a karácsonyon volt a hangsúly, de mégis volt olyan hangulat.
Fátum doktorról szintén érdekes, hogy micsoda titkok voltak. Hogy például eltűnt, de visszatért. De még az nem volt először világos, hogy tényleg ugyanaz a Fátum-e vagy nem. De végén egyből kiderült, hogy mi igaz.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1166 Dátum: 2011. Június 30., 16:33:26 »
Olvasd el az Utazás az ismeretlenbe (Journey into Mystery) részeket a Chronon, és megtudod, ki is ő ;)

Köszi, majd meglesem!

 És köszönöm az A-next újabb részét. Egész jó volt, bár a csavart fátum dokival kapcsolatban azért sejteni lehetett. Annyira nem éreztem a karácsonyi hangulatot, de B2 és Kevin napját bemutaó rész tetszett. Jó, hogy kezdenek a tagok barátokká válni, az eredeti csapat inkább csak a bajtársiasságról szólt (legalábbis amiket olvastam), ami annyira sosem tetszett nekem. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1165 Dátum: 2011. Június 21., 09:43:12 »
Üdv! Köszi a Póklány 56.részét,talgaby! :worship:
Mintha csak Peter Parkert láttam volna,ahogy a Főgonoszt zrikálta May.Éppenhogy megúszta élve a vizalámerülést.Igazán dícséretes és hősies,ahogy megpróbálta lenyomni Szet-et.Az meg egyenesen csoda,hogy amaz meg nem végzett vele,de talán az túl egyszerű lett volna.De,ha meg annyira erős akkor meg simán lenyomhatta volna az erősítést is egymaga,ami May megmentésére jött,nem?Mindenesetre várom a folytatást!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1164 Dátum: 2011. Június 14., 23:59:56 »
Olvasd el az Utazás az ismeretlenbe (Journey into Mystery) részeket a Chronon, és megtudod, ki is ő ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1163 Dátum: 2011. Június 14., 22:42:38 »
Azért elég nagy az. Az egyik legősibb Marvel-gonosz, még Conannel is viaskodtak elég sokat, de itt se túlzott, kente már el Thor száját is.
Hopsz, akkor csak az én életemből maradt eddig ki. (No meg May-éből  :badteeth:)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1162 Dátum: 2011. Június 14., 21:28:40 »
Köszönöm a Póklány 56. számot! :worship: :worship:
Majréssal tényleg ugyanaz a helyzet történt vele, mint az apjával egy klasszikus Pókember képregényben.
A titokzatos főgonosz kiléte tényleg furcsa volt. Mert róla kiderült, hogy nem is ember, hanem egy istenszerű lény.
De persze azt tudom, hogy a történetnek még nincs vége.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1161 Dátum: 2011. Június 14., 21:22:37 »
Azért elég nagy az. Az egyik legősibb Marvel-gonosz, még Conannel is viaskodtak elég sokat, de itt se túlzott, kente már el Thor száját is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1160 Dátum: 2011. Június 14., 20:25:22 »
Kösz a Póklány újabb részét, izgalmas volt, May-t azért elég kemény fából faragták. AA titokzatos főgenya kiléte elég nagy csalódás volt, azért nagyobb durranásra számítottam. A honosítás király :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1159 Dátum: 2011. Május 11., 11:23:26 »
Hát igen, ma már tényleg elég zavaró volna (pl. tv soroztanál, vagy filmnél kifejezetten frászt kapnék), csak hát ezek már vagy 15-17 éve voltak, a netem meg akkoriban nagyon akadozott! :badteeth:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1158 Dátum: 2011. Május 11., 11:05:50 »
Igen, az ilyeneket utálom nagyon, teljesen kirínak a környezetből. Manapság meg már, amikor neten bárminek utána lehet járni és magyarázni, pláne nem igazán tudom elviselni.

zoli: Lesz, sima falon mászás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1157 Dátum: 2011. Május 11., 11:03:06 »
Emlékszem, de rohadtul utáltam, mikor a Harry halála sztoriban, ilyen gagyi rtlklubos szöveggel vágták haza a hangulatot...
Le tudnád írni, kb mi volt? Lusta vagyok előszedni azt a számot. Köszi :worship:

 Én a régi Pókember sorozatban bírtam a magyarított poénokat, amikor talán Láng István volt a fordító (Bár már nem emlékszem). Pl ilyesmi: "Keressek magamnak szponzort? Ááá, akkor ilyeneket kéne mondanom: a mai bunyó nem jöhetett volna, ha nincs a postabank" :) (Gondolom olyan poénok lettek átalakítva, ami az amerikai kultúrára, médiára vonatkozott. )
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1156 Dátum: 2011. Május 11., 10:38:36 »
Üdv! Köszi a Póklány 55.részét,talgaby! :worship:
Phil bácsi kicsit sokat képzelt magáról...most tényleg meghalt?!Maynak is húzós a helyzete,de ő tuti megmenekül :hehe:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1155 Dátum: 2011. Május 11., 10:01:51 »
Üdv, kösz .Lesz-e Benji Parkernek Póklány öcsikéjének valami szuper képessége  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1154 Dátum: 2011. Május 11., 09:07:45 »
Emlékszem, de rohadtul utáltam, mikor a Harry halála sztoriban, ilyen gagyi rtlklubos szöveggel vágták haza a hangulatot...