Szerző Téma: Marvel Alternatív Univerzumok  (Megtekintve 197110 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1093 Dátum: 2010. December 19., 14:47:21 »
Felicia Hardy mindig is biszex volt, a 616-ban is az.
Folytatás lesz, méghozzá jövőre. Hogy milyen ütemben, még nem tudjuk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1092 Dátum: 2010. December 19., 14:12:22 »
Elolvastam a Póklány 0-51 részeit. Kellemeset csalótam a történetben, főleg mert az egyik kedvenc hősöm Pókember, és kiváncsi voltam mit tudnak az alkotók kihozni a lányából! Sok a hasónlóság a Pókemberes történetek és ezek   között. Itt is kialakult egy baráti társaság May körül, bár őt nem nézik lúzernak mint az apját, az ellenfelei is hasónlóak, többnyire a volt Pók ellenségek leszármazottai. Érdekes, hogy ezek a leszármazottak, utódók többnyire lányok, akár hősök, akár gonoszok: Héja, Elektró utód? Amerikai Álom, Vörös Pók......
Feketefene kilétében csalódtam, titkon reméltem, hogy Matt tért vissza, Dongó talán JJ, de ha majd elolvasom a saját mini sorozatukat talán több kiderül róluk! Felicia Hardy leszbikus lett????? Ez azért dúrva! Írhatnák még sokat róla, de csak annyit, hogy remek honosítás, köszönöm mindenkinek! Remélem lesz folytatás!  :worship:

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1091 Dátum: 2010. December 12., 11:49:50 »
alig várom :D
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1090 Dátum: 2010. December 11., 14:57:07 »
Az első pár szám az A-Next-ben egy kicsit gyengébb, vagy inkább tapogatózónak mondanám, de aztán jobban beindul a történet, higgyétek el. És a végére elég nagyszabású és epikus végkifejlet kerekedik. Ráadásul már elkészült a 3. szám, ami a jövő év elején lesz olvasható, és ott egy már ismert történet másik oldalát leshetitek meg ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1089 Dátum: 2010. December 11., 14:26:15 »
Ja, nem rossz, az új angyalok, de szerintem egy kicsit sablonosak...
Ez saját  vélemény
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1088 Dátum: 2010. December 11., 14:09:50 »
Belekezdtem a Marvel M2-es univerzumba, kicsit féltem tőle, hogy a klasszikus után milyen lesz, de a jó irányba csalódtam! Kifejezettem tetszik! A Póklánnyal kezdtem de elolvasok mindent a kategóriába. Ha befejezem végre utólérem magam és a 2010-es honosítások lesznek csak vissza.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1087 Dátum: 2010. Október 27., 20:01:09 »
Köszönet Fareknak, és barbarnak az új Angyalokért. :worship:
Átolvastam újra az elsőt is, és bár szerintem vannak benne hibák rendesen, de azért annyira nem vészesek. De például, az hogy Jarvis még mindig él az kicsit furcsa számomra.
És még az is furcsa, hogy az első számban feltűnik Jubilee, és Villámgolyó, de gyakorlatilag csak azért, hogy aztán megmondják: " Köszi, de nem akarunk Bosszú Angyalok lenni" Nem sok értelmét láttam az ő szereplésüknek. A következőben a Földi Őrszemmel szintén ugyanez a bajom. Az elképzelés annyira nem rossz, de ezeknek egyszerűen nem láttam értelmét.
Ezektől függetlenül azért lehetett élvezni a történetet, csak elég különösek ezek a számomra.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1086 Dátum: 2010. Október 26., 18:37:10 »
Ez egy jó hír, hogy az A-Next folytatódni fog, és hogy nem kell éveket várni a következő részekre.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1085 Dátum: 2010. Október 26., 18:11:14 »
Vazzeg, Sepi, van most neked elég 'gondod', akarsz még pluszban is?  :brow: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1084 Dátum: 2010. Október 26., 17:02:53 »
Hóóó, várd ki a végét.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1083 Dátum: 2010. Október 25., 12:21:13 »
És örülök annak, hogy végre újraindíthattam ezt a sorozatot. Reményeim szerint a következőkre nem kell már ennyit várni. A fordítások már megvannak, pusztán az előkészítés-beírás művelet döcög egy kicsit. De biztos, hogy nem kell majd ismét éveket várni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1082 Dátum: 2010. Október 23., 18:26:14 »
Bezzeg én, mint fő előkészítő, meg sem vagyok említve a honosításban.  :badteeth: Ejnye-bejnye.  :P
Minek? Megemlítetted te itt magad... :P  :lol: :worship:

Szerverről azért majd itt is derülnek ki különféle dolgok, de azért nem derül fény minden rejtélyére.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1081 Dátum: 2010. Október 22., 09:36:36 »
Bezzeg én, mint fő előkészítő, meg sem vagyok említve a honosításban.  :badteeth: Ejnye-bejnye.  :P
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1080 Dátum: 2010. Október 21., 21:03:56 »
Arra azt hiszem az Angyalokban nemigen fog fény derülni, csak a Póklány 90. száma környékén.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1079 Dátum: 2010. Október 21., 20:14:06 »
Köszi, ezt az oldscool sztorit! Igazából nem tudom eldönteni, hogy tetszik vagy sem, hogy az eredeti anygalokhoz képest elég kezdő ez a banda, de így jobban ki lehet majd bontani a fejlődésüket (mert remélem fejlődni fognak, mint csapat). Szerver hátterére kivncsi vagyok, jó hogy beleraktak egy rejtélyesebb karaktert is. :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1078 Dátum: 2010. Október 21., 17:56:13 »
Ezer köszönet az A-Next 2. részért! :worship: :worship:
Hát ez tényleg régen volt. Örülök, hogy ez a sorozat is folytatódni fog.
Izgalmas történet volt. Meg vicces is. Főleg, amikor B2 is beszólt. Meg az a Villámcsapás nevű fiatalember is. Az is érdekes volt, amikor látták, hogy B2 visszaváltozott tinédzserré. És minden A-Next tagok meglepődtek.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1077 Dátum: 2010. Július 14., 22:08:37 »
Ezer köszönet a B2 5. számért! :worship: :worship:
Hát tényleg régen volt a B2 képregényből honosítás. És látom, itt van a következő része.
Akkor tényleg igaz, hogy Hiúz(Rozsomák lánya) valóban vendégszereplő lett a B2 sorozatban, amit egyszer olvastam is egy nagyon régebbi hírekből.
Érdekes, hogy néha milyen félreértések vannak B2 és Hiúz között. Meg néha az is érdekes volt, hogy az emberek mit gondolnak a szuperhősökről, amit a végén látszik is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1076 Dátum: 2010. Június 15., 08:36:31 »
Póklányt "szeressük" és várjuk..  :brow:
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1075 Dátum: 2010. Május 01., 23:50:00 »
Hát nem hoztad meg hozzá a kedvem...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1074 Dátum: 2010. Május 01., 23:44:12 »
A legszembetűnőbb a rajz. 30 füzet se szoktatta meg velem, hogy May 45 évesnek néz ki végig benne (konkrétan a rajzok felén ráncosabb, mint mostanában May néni az Amazing SM-ben). A másik, hogy a Spider-Girl teljes eseményeit lenullázza. Új évben kezd, új mellékszereplőkkel, akik közül kb. hárman térnek csak vissza, hogy lecseréljük őket egy hisztis tyúkra, akiről kiderül, hogy mutáns, és kb. 10 füzetet - nem vicc - végighisztizik, hogy neki most mennyire rossz, és utána a változatosság kedvéért őrjöng majd egy kicsit, és May új pasijára, Flash Thompson fiára, aki az apjánál is ostobább és nagyobb pofával bíró idióta (cserébe viszont se Felicityt, se az anyjukat nem látjuk soha többé). Moose megutálja Póklányt egy eset miatt, és a sorozat maradékában amikor felbukkan, elmondja, hogy Póklány szemét, majd megy tovább. A széria első felét aztán a Vészmanó elűzésére szenteljük, de ott van egy nyomozós szál, ami egész jó.
Utána viszont beköszönt a vég, elkezdődik a May-féle klón-sztori, ami, akármilyen hihetetlen, sokkal pocsékabbul végződik, mint az eredeti 616-os. A végén lesz már benne szellem-May néni, a halálból Peter testét megszállva visszatérő Norman Osborn, Zöld Manó-szekta, titkos May-klónozó tartályok, szimbionta-klónok és egy hat részes kirándulás a misztikus szellemvilágban, amiből öt részt azzal töltünk, hogy May néni értelmetlen zen bölcsességeket mond az unokájának, hogy az végül nemes egyszerűséggel péppé verje a spirituális Zöld Manót. Egyszerűen rossz volt olvasni, és a rajongók ezúttal nem hadakoztak a sorozatért, mert az eladások nagyon leestek.
De a Fekete Tarantulából, aki egy piszok jó karakter volt a régi sorozatban, is egy közönséges maffiózót csinált, aki a szabadidejében a felnőtt és teljesen Batmanné vált Aranával verekszik, aki a naiv latino csajból civileken is átgázoló, szektát vezető, fanatikus bűnüldöző lesz.
De mindez semmi ahhoz képest, amikor az ember először látja meg Magnetát és a Gonosz Mutánsok Nővéregyesületét. Az a mélypont. És az sem segít, hogy visszatér benne Nancy Lu, egy teljesen karakteridegen szerepben.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 02., 19:14:18 írta Farek »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1073 Dátum: 2010. Május 01., 23:32:24 »
Hát, ha gondolod spoilerezhetjük.  :D

Sajnálattal hallom az Amazinget... Általánoságban mit tudsz mondani arról a szériáról?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1072 Dátum: 2010. Május 01., 23:11:39 »
Igen, nem véletlen, hogy pont ők hozzák vissza (ez amúgy elvileg egy nagy meglepi volna a sorozatban, de egyrészt leghamarabb jövő év tavasza nálunk, másrészt az egyik legismertebb tény az egész Póklányban, hogy egyedül itt tért vissza a Vészmanó). Sajna az Amazing SG-ben a szerepe meg teljesen ellensúlyozza majd az ittenit. Többek között ezért sem döntöttem el még mindig, hogy érdemes lenne-e azt is honosítani.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1071 Dátum: 2010. Május 01., 23:03:27 »
Nekem a kedvenc Marvel gonoszom, legyen szó Pókemberről vagy más szuperhősökről, szóval elég rendesen felvillanyozott, hogy behozták a Póklányba. Ráadásul azok, akik a karaktert a 80-as években naggyá tették, vagyis DeFalco és Frenz, szóval emiatt még több okom van az izgatottságra.   :cool:

Nálam egy szintem van Sokkolóval a Transformersből, ami részemről hatalmas szó...

(Amúgy csak az eredeti Vészmanóról beszélek, Macandale sajnos annyira szánalmas volt, hogy abba talán jobb bele sem gondolni...)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1070 Dátum: 2010. Május 01., 22:41:09 »
Leghamarabb júniusban, de lehet, júliusban. Viszont ha megint lesz, akkor hét füzetet elég gyors iramban fogunk letudni.
Amúgy kíváncsi vagyok, ki az, aki ennyire nagy izgalmat okoz, mert ha a Vészmanó, akkor azért nem olyan jelentős karakter ő szerintem. Bár itt elég ütős szerepe lesz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1069 Dátum: 2010. Május 01., 22:04:58 »
Nem kell már olyan sokat várni, és jönni fog a Póklány.  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1068 Dátum: 2010. Május 01., 21:55:20 »
Hú gyerekek, nemrég olvastam ki is fog felbukkanni a későbbiekben Póklányban! Húzzunk bele! :D

Zárójel. Még mielőtt valaki csesezgetésnek érezné a lelkesedésemet, természetesen akkor fgok örülni a következő résznek, amikor érkezik. Csaknem bírtam/akartam magamban tartani. Zárójel bezárva.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1067 Dátum: 2010. Április 09., 17:36:42 »
Nekem is, de lassan halad a szkennelés.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1066 Dátum: 2010. Április 09., 17:13:38 »
Póklány hiányom van.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1065 Dátum: 2010. Február 21., 21:24:50 »
665-ös.
Egyszerűen azért jöttek létre, mert a Stan Lee által létrehozott Marvel-világ olyan kötöttségeket tartalmazott, hogy nem lehetett bármit megcsinálni ott. Így ha valakinek valami teljesen más ötlete támadt (Killraven, bármilyen extrém jövő, mint Tundra jövője), egyszerűen úgy magyarázták, hogy van sok idősík, és azok egyikében történt. Bár a legelső alterverzum egyszerűen azért jött létre, hogy parodizálják a saját képregényeiket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #1064 Dátum: 2010. Február 21., 14:35:48 »
üdv,melyik volt az elsö alternativ  világ a marvelnél, a 616-os után. :) ;) és hogyan születtet-jött létre, mondjátok el pár szóban :headscratch: :) ;) :worship: kösszike