Szerző Téma: Marvel Alternatív Univerzumok  (Megtekintve 203888 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Zspider

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #103 Dátum: 2005. Július 30., 12:41:41 »
Idézet
Peter behálózná az illetőt, majd agyonverné a műlábával

Ez a minimum aztán beszélgethetne vele a felelöségről. (minimum  két nap)

Mondtam hogy az ultimate csajok sokkal élethübbek és jobbak lettek.
Oldalaim:
- http://zspider.fw.hu/ --> Alkotói oldalam
- http://exiles.try.hu/ --> eXiles fanpage oldala
- http://xmenoutsiders.proboards77.com/ --> X-men fórumos rpg oldal

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #102 Dátum: 2005. Július 30., 11:45:08 »
Idézet
Tényleg elképzeltétek mi lesz azzal a pasival akit elöször rajta kap Peter a kicsi lányával?

Peter behálózná az illetőt, majd agyonverné a műlábával  

Láttad már az Ultimate Káprázatot? Na az kemény lett. Fél lábamat odaadnám érte.

« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 30., 11:51:12 írta Punkológus »

Nem elérhető Zspider

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #101 Dátum: 2005. Július 29., 21:51:37 »
Punkológus: A magyarázat kainek azt mondtam túlságosan sokat örökölt Petertől.
Gwen? Simán.   Ahogy figyelem a legtöbb rajzoló az Ultimate világban reálisabb lett a nők rajzolása, ami miat sokkalszimpatikusabb lett minden csaj igy beválalom az összeset.    (na jó majdnem az összeset van pár amit kihagynék [pölő: May néni] )
Tényleg elképzeltétek mi lesz azzal a pasival akit elöször rajta kap Peter a kicsi lányával?            
Oldalaim:
- http://zspider.fw.hu/ --> Alkotói oldalam
- http://exiles.try.hu/ --> eXiles fanpage oldala
- http://xmenoutsiders.proboards77.com/ --> X-men fórumos rpg oldal

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #100 Dátum: 2005. Július 29., 21:33:46 »
Idézet
Kaine túlságosan lerontotta az átlagot.

Ezt őszintén szólva nemigazán értem.

Egyébként az Ultimate F4 nekem is bejött. Főleg Adam Kubert rajzaival. Az ultimate Gwen Stacy-t pedig bármikor elfogadnám csajomnak

Nem elérhető Zspider

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #99 Dátum: 2005. Július 29., 20:53:20 »
Igen. Punkológus kolléga, a bajom az az Ultimate sorozattal hogy sok szereplőt túlságosan leegyszerüsitenek. Rozsi mint tanyasi paraszt    , Gwen mint rockker  ,  de nem tudom a fantasztikusok bejötek, de ott meg túl lassu a sztori. A lényeg az hogy elkapkodták és kész. Kaine túlságosan lerontotta az átlagot. Tényleg terveztek mostanság Whatif-et? Pl. A fantasztikusok más képeségekel nagyon érdekelne, vagy egy valamilyen F4-es, föleg most lene időszerü.

Üdv. és Csávesz
Oldalaim:
- http://zspider.fw.hu/ --> Alkotói oldalam
- http://exiles.try.hu/ --> eXiles fanpage oldala
- http://xmenoutsiders.proboards77.com/ --> X-men fórumos rpg oldal

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #98 Dátum: 2005. Július 29., 16:46:53 »
én tudom ám ki a Feketefene  , de nem fogom elárulni  inkább ostromoljuk a mindig tisztelt forditókat, beirókat a honositással.

Zspiderrel egyetértek. Azt az X-bandát én is kiirtanám az A-Nextel együtt. Nekem folyton azaz érzésem, hogy DeFalco bácsi a Póklányon kívül nem igazán tőrődött a többi sorozattal. Talán még az F5-tel. Ha azt veszük, hogy ez kissé egy Marvel újrakezdés, akkor elmondhatjuk, hogy az Ultimate sokkal jobbra sikerült.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 29., 16:47:42 írta Punkológus »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #97 Dátum: 2005. Július 29., 13:54:48 »
Idézet
Póklány
 Ami szörnyü: semmi szépsége sincs, ha MJ ére folyik benne akkor sokkal szebbnek várnám el.
Biztos Peter vonásai rontották le az átlagot!      

Nem elérhető Zspider

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 61
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #96 Dátum: 2005. Július 29., 00:15:03 »
Hy! Bár tudom hogy kezdő vagyok mégis hangomat adom ma. Részben Punkológus véleménye után érzet hozzászolás kényszer miat. Imádom a marvel alternativ sztoriait. Mindet. Véleményem az egyik legérdekesebbről ha tévedek valamiben figyelmeztesetek:

MC2
 A világ 15-17 ével van a marvel univerzumtól. Ugye egyértelmü, hogy több mutánsról beszélünk    , föleg hogy itt az X-ek (legyenek bármelyikek) már leállitoták az Örszemeket. Második fontosabb dolog: a legtöbb alternativa mindig Dark Sci-Fi világot mutat be. Ebben a világban már természetesek a szuperlények, az öreg hösök mára már nyugdijasok vagy hallotak, a tinik vették át a helyet akik mára nagy ágyúk lettek és persze jönnek az új fiuk/lányok!
Inkább a hatavanas-hetvenes évek világát idézik fel ami a legtöbb olvasónak nem tetszethet, mások meg inkább maradnak az akkoriban kitalált figurák mellet. mondjuk ez jogos.

Póklány
 Ami pozitiv a személyisége, az anya és az apja kitanitóta igy sportoló és jó tanuló. Ami szörnyü: semmi szépsége sincs, persze nem az X-menes óriás mellü szupernőt várnám el, de ha MJ ére folyik benne akkor sokkal szebbnek várnám el. Na mindegy. Tetszik a család, MJ a segitő anya, Peter a (túl) féltő apa, May viszont más tészta, furcsa, zsongnak körülöte a pasik ő meg oda se figyel, a Póklány szerepet viszont nem tudja eldobni és ez nagyon tetszik, még megse tudja magyarázni miért tér állandóan vissza a jelmezhez. Ez az ami élethüvé teszi. Gyönyörüen derül lassan fény apuci múltjára és ez tényleg megmozditja mindenki fantáziáját. Remélem nemsoká folytatás következik!

Feketefene
 Miután egy mini erejéig kiadták és miután (szerintem) ő az egyik/talán legjobb szereplője az egésznek igy külön írok róla. Az örült bünüldöző, aki düh rohamokal támad bárkire. Anyi figura egységét látom benne megjeleni, hogy bátorság lenne bárkinek nézni őt. Persze az itt olvasot dolgok miat mindig örülök ha róla olvasok. A képességei (már amit kilehet tippelni): ember felleti gyorsaság, erő és ügyesség, ezek a lángtrükkök ami teléjesen zavarba ejtővé teszi őt. remélem a minijét kiadjátok mert nagyon érdekel és szerintem nem csak engem!

fantasztikus Ötös
 Na most már, így a film közeledtével kilehet mondani bátran: a marvel világának ez az egyetlen csapata amelyik mindig is retro hangulatot idéz. Nagyon érdekel mert mostanságolvasom az eredeti sorozatot, az ultimate-et és a filmről is sokat olvastam. A fantasztikus is a Majrés sztorijára emlékeztet mert itt jobban izgat engem a múlt, mi lett Lény kezével, mi van a két régi taggal, stb. De a sztoriban megható a Fantasztikus és a Parker család kapcsolata. Ugy értem, Peter és Fáklya dumálnak a kávézóban, olyan eszmény kép amit rég vártam, vagy Majrés és Franklin beszélgetései. De akkor is ennek a sorozatnak van a legrégiesebb érzése. Pozitiv az alatt a pár szám alatt nagyon is érdekes sztorit ütöttek össze. Érdekelne a vége.

A-next
 Nem. Ne. Kérlek ne. Ne értsétek félre de ha választani kéne az X-banda után ezt a csapatot irtanám ki legelöször. Nem az a gáz. A csapat ötlete jó (lehetne). De a pár figurán kivül (akiket meglehetne oldani magán sztoriban) totál érdektelenek tünik. Nah mindegy. B2? Jöhet (de neki ugy is van saját sorozata). Viharcsapás? Érdekes, olvasnék még róla. Szerver? Csak az érdekel hogy ki ő és honnan jött. A baj az ahoz végig kéne szenvednem az egészet és ez az ötlet tényleg nem jön be nekem.

Hiúz
 NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Nincs olyan dolog ami ne idegesitene a sztoriban. A póki szintü poénok? Na neee. De legalább vicces igy kap kettest.  Rozsi és Elektra jó páros de hogy lehetséges, azt nem mondják. Az a randa sárga cucc, már Loganál legalább letépték róla a végén (Rinánál nagyon élvezném ha megtennék ), egy gyönyörü és barátságos csaj ennek a két embernek a véréből? Nem létezik. Pszikarmok? Frappáns megoldás, sai formáju pengék a kézfejen. A hibája az hogy nem magyarázák el igy az egész hülyeségé válik. Az öngyógyitás? Nevetséges, az apja akkár a világégést is simán túlélné, ő meg pár pofon után már kész, pedig elvileg sokkal jobbankéne gyógyulnia mint az apjának. Ami az apjával közös részben kikészitett mind kettő egy-két csapás után ugy szenvedet, mint maci a csapdában. Mi az igazi hiba? Egyszerü. Rozsomák egy stilus volt, egy legenda, szókimondó, kemény, vagány, szégyentelen és rohadtul önfejü. A lányában pont ez nincs meg, ha elkéne képzelnem a lányát olyanak nézem aki kilátszó mellekel (a csatában szétjött ruhák miat) is csak néz miért bámulom, olyanak aki egy véletlen szekrényes dolog miat azzonal kiverte volna belöle a sminket is.

Két kérdés maradt bennem ami annyira érdekel hogy megkell kérdenem:
1. Magneta (B2), ugye Magneto lánya? De ki az anya?
2. Kardkaromnál ugyan ez a rejtély merül fel.
Kösz a meghallgatásért. Lécc véleményt és választ.
Üdv és Csávesz
Oldalaim:
- http://zspider.fw.hu/ --> Alkotói oldalam
- http://exiles.try.hu/ --> eXiles fanpage oldala
- http://xmenoutsiders.proboards77.com/ --> X-men fórumos rpg oldal

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #95 Dátum: 2005. Július 27., 21:21:55 »
No ismét itt vagyok.

A-Next 01
A gittegyletnek saját lapja van  Nem tudom mit mondjak erre a részre. Az látszik, hogy az alkotók a régebbi Avengers-es hangulatot akarták megfogni. Legalábbis szerintem. De az is látszik, hogy nem igazán törődtek azzal, hogy sikerül e nekik. Az Avengers 001-hez hasonlóan itt is Loki keveri a málnaszört. Nem tudom, hogy csak én vagyok e így vele, de nekem fel áll a hátamon a szőr amikor egy 1998-as képregénybe valaki ilyet szól, hogy "Én leszek az egész univerzum hűbéura" Én meg a Télapó...

B2 01
Tom DeFalco tollából... egy szintén elég gyenge történet. Az eredeti Bulldózer sirna, ha látná a fiát. Meg ez az egész Peter Parker, a szerencsétlen fiú fíling is nagyon erőltetetten hat. Mondjuk a Gömbvillámos harc még élvezhető is volt, kár hogy már sok száz hasonlót láthattunk.

B2 02
Nem tudom melyik célközönséget célozták meg ezzekel a B2 sztorikkal, de nem hiszem hogy a 12 évesnél magasabb korosztályra gondoltak. Az egésznek olyan rajzfilm szerü hangulata volt.

B2 03
Na ez már jobb rész volt. Teljesen hiteles az amikor B2 elfut Hulk elöl, meg az egész harc alatti hozzáálása a dolgokhoz. Amimég tetszett az a B2 módszer az erősebbek elpáholására.

B2 04
Ez sem volt rossz. A másik világba tett utazást mondjuk jobb lett volna több részen át kifejteni, de így besűrítve is élvezhető volt. A legjobban az a rész tetszett, amikor az öreg Buldi azt mondja, hogy gyűlöli a fiát és a feleségét. Igazán hatásos volt.

Hiúz 00
Na ez tetszett. Egyébként egy teljesen egszerü történet, de Hiúz vitriolos beszólásai feljavitják a hangulatot. Jót röhögtem azon amikor Rozsi Elektra hangulatát egy hegyomláshoz hasonlította.

Hiúz 01
Én mint az újgazdagok megrögzött utálója örömmel fogadtam ezt a történetet. A sztori kissé gagyi. Elégé röhejes volt mikor az ellenség egy sugárhajtásu görkorin elzúg miközben azt üvölti, hogy ő a Száguldó Bandita. az a szöveg is bejött, hogy "Tünj innen kislány, nem látod hogy fájok"

Hiúz 02
Na ez viszont már elég rossz rész volt. Unalmas és az egész nagyon kiszámítható. Egyetlen pozitívum hogy a gazdag csaj megint felsült. plusz egy kis kiegészités. Sid Vicious nem a frontember, hanem a baszeros volt a Sex Pistols-ban.

Hiúz 03
Ez sem volt valami nagy durranás. Mondjuk a poénokon jókat tudtam vidulni. Mint amikor a robot kijelenti, hogy vízálló. Az a jelenet haláli.

Hiúz 04
Nagyon tetszett a sztori eleje, mikor is Rozsi mesél a lányának a vadonba eltöltött időröl. A harc az N'garai-val már egyáltalán nem volt érdekes. Sőt mi több szerintem teljesen felesleges volt.

Hiúz 05
A robot aki azt hitte magaáról, hogy király. AAAAAAAAAAAAAARRGGGHHH!!! Kár volt egy ilyen ócska, bőd résszel lezárni a sorozatot. Ez katasztrofális rész.

Fantasztikus Ötös 01
Vegyük elöbb a negatív részt. Rosz történet, unalmas sztori. Ilyen szmogszörnyet utoljára a Bolygó Kapitányában láttam. És a pozitív rész. Hűek maradtak az eredeti F4 csapat hangulathoz. Pl. a Lény hülyeségei. Az utolsó oldal igazán felcsigázta az érdeklődésemet... kiváncsi vagyok DeFalco bácsi mit akar az egészböl kihozni.

Fantasztikus Ötös 02
Ugyanazt tudom elmondani mint az előző számnál. Annyi külömbséggel, hogy a zöld haju srác trükjével utoljára a He-Man-be találkoztam. De ennek a történetnek a végét szivesen olvasnám...

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #94 Dátum: 2005. Július 25., 12:58:44 »
Hű, ez elég részletes vélemény, ennek biztos örülni fognak.  

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #93 Dátum: 2005. Július 24., 17:43:00 »
No ez az első hozzászólásom és egy buzdítással kezdeném. Nagyon szeretem ezt az oldalt. Igazán jó képregényeket tudtok összeválogatni. Csak így tovább. Egy kritikám van. Hogy nem mindet fejezitek be. Pedig jó lenne. Na és most egy gyors véleményezés

Póklány 00
Elég klisés rész, bár felkeltette az érdeklődésemet. Kis Parker, kis Osborn. Családi bosszú. Spectacular 189-böl nyúlt részek. Mégis az embert megmozgatja ez a történet

Póklány 01
Kis Parker magánélete kezd kibontakozni, bár ez engem elégé hidegen hagyott. Új szuperhősnek új ellenség is jár. Bevallhatjuk: nem valami eredti. Vezér a börtönből irányít. Ez már tetszik. Az ember ösztönösen el kezd gondolkodni hogy mi történhetet vele.

Póklány 02
Ismét egy új szuperbűnöző. Vizesnyolcsas. Hát ő sem valami eredeti. Joker után nehéz az őrülteket eredetien megcsinálni. Viszont Feketefene frankó volt. Elejtett utalások a múltjára. Fesőbbrendü viselkedés. Ezt jól összehozták.

Póklány 03
Fantasztikus Ötös. Elgondolkodtató. Szivesen látnám hogy mi történt Sue-val és Reed-el. Na meg miért van a Lénynek fémkeze. Az egész ötlet persze az Amazing 001 újragondolása, de nem sikerült rosszul

Póklány 04
Sárkánykirály. Bah. Ezt nem tudom honnan szedték, de nem kellet volna. A 60-as 70-es években még oké, de '99-ben elég vicesen fest. Viszont Peter és May vitája nem semmi. Üde szinfolt a történetben. A másik aminek örültem az Jameson és a Hírharsona. Én mindig bírtam az öreg kefefrizurást.

Póklány 05
Jön Venom. Megdobbant a szivem. Szeretem ezt a figurát, bár jobban örültem volna ha Brock még ott van a szimbióta alatt. Szerintem jobb lett volna. Azért elmondhatjuk, nélküle is ez egy jó rész volt. A családi perpatvar továbbfejlődését is izgulva figyeltem.

Póklány 06
Sólyomaszony. Nekem erröl egy az egyböl a DC hasonló karakterre ugrott be. Ezt a 2 nőt remélem nem látom viszont. Újabb üde színfolt, hogy Courtneyt hiszik Póklánynak.

Póklány 07
Feketefene kellemes perceket szerzett nekem. Szeretem e megveszekedett jellemet. Esetleg ne szerepeljen kevesebbszer. Viszont Novának tényleg nagy egója van és elég vicces figura. Peter utolsó napjai bemutatása is egy jó sztori volt.

Póklány 08
Vizesnyolcas és Mr. Senki összefog. Még így sem lettek eredetiek. Apuka megint akcióban. Családi perpatvar is megoldódot.  Ösz-visz elég középszerü rész volt. Hál istenek azért Feketefene ismét megjelent.

Póklány 09
Na Electrót is újra alkották Áramütő néven. Ennek elenére egy jó kis történet volt. Lehet hogy azért mert Feketefene is szerepelt.   A Jimmy Yamát meg remélem kiüti valaki, mert irtó nagy seggfej lett.

Póklány 10
Na ez már egy baromi jó történet. Szerintem. Élvezettel figyeltem May múltbéli találkozását az apjával. Majd szólok is Kaine-nak, hogy rakja fel az eredetit.

Póklány 11
Még jó hogy egy ilyen klafa történet nem csak egy részes. Jameson örjöngése szuper. Amikor  a másik 3 csajjal fut össze az se semmi. És nagyon jól meg lett oldva, hogy az eredeti történetbe ne legyen bekavarás.

Póklány 12/5
Na ezt már untam. Semmi igazán fontos nem történt benne. Megjelent a Híúz, de nem nagyon tudott érdekelni. Annak azért örültem, hogy Maya nagyot koppant. Remélem őt is majd gipszbe veri valaki.

Póklány 12
Jön Feketefene. EZ AZ! Egyre jobban birom ezt az alakot. Ebben a részben a másik nagy pozitívum, hogy megjelent Kaine. HALELUJA! És úgy néz ki nem akarják úgy elkapkodni a megjelenését, mint Venomnak. Remélem hűek maradnak a szereplőhöz. Ő az egyik kedvenc figurám. (Tulajdonképpen a klón sztorik összes szereplője a kedvencem). És az is egy jó pont, hogy a Póklánynak újabb képességet is adnak.

Póklány Annual 1999
A boritó láttán felcsillant a szemem. Na végre valami kemény, meghökentő dolog. Amikor May-nak kezdtek nem sikerülni a dolgok akkor még élvezettel olvastam a füzetet. Félreértés ne essék, nem kárörvendő vagyok. Csak örültem hogy valami új bonyodalmat hoznak a történetbe. De amikor Normi sity-suty elintézte a Parker szülőket akkor már gyanakodtam. A temetésröl pedig tényleg sütött, hogy ez nem a valóság. May naplója viszont nagyon jól volt megcsinálva. Azt nem értem nekem miért nincsenek ilyen hülye álmaim?

Póklány 13
Ez egy szerencsétlen szám. Ez a történetre is igaz, mert nem valami nagy durranás. Ezek az új angyalok is inkább egy gittegyletre hasonlítanak   Különben is Kaine-nak kéne szerepelnie!  

Póklány 14
NA EZ MÁR VALAMI! AZ EDDIGI LEGJOBB PÓKLÁNY TÖRTÉNET! Nagyon jól visszahozták Kaine-t. Szerintem nagyon hiteles. Ez a sok titokzatoskodás, meg paráztatás... És tényleg Kaine nem egy egyszerü figura.

Póklány 15
Tetszett ebben a monoklis ügy. Meg úgy egyébként is az egész. Pont jókor rakták be ezt a kis lazító részt. Remélem folytatni fogjátok a sorozatot... Please

Na egyenlőre ennyi, majd még jövök...

Nem elérhető Tovima

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #92 Dátum: 2005. Június 09., 09:14:06 »
Megint én vagyok. Nem olvastam utána a fórumban  , hogy szólt-e már valaki, de az A-next utolsó oldala hiányzik. Vagy nem, csak valami linkes bibi van. Nem tudom.
U.I.: Úgy látom a hiúz #0 magyar borítója sem lett meg.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Június 13., 14:59:54 írta Tovima »

Nem elérhető Liar

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #91 Dátum: 2005. Május 26., 10:55:51 »
Idézet
1ébként ez a sorozat még megy? És ha igen hányadik résznél tart? (nekem csak 76-ig van meg)
A 86-nál.

Nem elérhető Maesee

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #90 Dátum: 2005. Május 26., 08:41:18 »
Idézet
U.U.I.: Mikor folytatódik a Póklány?
Én is pont ezt akartam megkérdezni. Többek között emiatt a sorozat miatt kezdtem el újra képregényeket olvasni. De nagyon örülök, hogy van esély a folytatásra.

1ébként ez a sorozat még megy? És ha igen hányadik résznél tart? (nekem csak 76-ig van meg)
You are now leaving ASTRO CITY. Please drive carefully.

Nem elérhető Tovima

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #89 Dátum: 2005. Május 23., 15:33:07 »
Idézet
A pókcsajra meg kéne egy jó fordító...

Hát én megpróbálhatom fordítani. Talán még beírni is. Bár nyáron úgyse fogok  gépközelbe jutni. Ha kíváncsiak vagytok a képességeimre, lapozzátok fel a KNeten levő Shrek képregényt. Az én voltam.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #88 Dátum: 2005. Május 23., 15:22:11 »
Oho...  régen nagy vita volt, hogy mi legyen a neve, és a szvazáskor Hiúz lett a nyertes. Ha megtalálom azonnal felrakom a rendes boritót... A pókcsajra meg kéne egy jó fordító... (nincs rá kapacitásom, pedig kéne.)

Nem elérhető Tovima

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #87 Dátum: 2005. Május 23., 15:14:57 »
Csak egy kérdés: A Hiúz #0 borítóját, hogy lehet letölteni? Mert ott még Vad Macs a címe, és az angol szöveg sem lefordított, pedig az indexképen ott van magyarul és Hiúz a címe.

U.I.: Az eredeti borítót, hogy tölthetem le?

U.U.I.: Mikor folytatódik a Póklány?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #86 Dátum: 2005. Április 17., 16:04:50 »
 Hát engem a Bélyegző-re emlékeztet



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #85 Dátum: 2005. Február 22., 21:20:24 »
Mit szóltok ahhoz a névhez, hogy Bevégző?

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #84 Dátum: 2005. Február 13., 20:46:37 »
Az alternatívhoz.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #83 Dátum: 2005. Február 13., 17:41:59 »
Melyikhez? Az alternatívhoz, vagy a Daredevilhez? Az utóbbihoz már készül.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #82 Dátum: 2005. Február 13., 16:55:52 »
A problémá már megoldódott. AZ egyik barátom fogja rajzolni.

Nem akarok sürgetni senkit, de lehet mostanság valami olyan képregényre számítani, ami ehez a témához kapcsolódik?
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 13., 17:03:54 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #81 Dátum: 2005. Február 09., 10:58:54 »
Idézet
De Elektra és a Megtorló a rendes univerzumban találkoztak.
Is.  

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #80 Dátum: 2005. Február 08., 14:31:28 »
Jó, hogy találkoztak a rendes univerzumban, de én ezt az MC 2-be szánom. Mellesleg Rozsi és Megtorló családja baráti kapcsolatban állna egymással. Lehet, hogy kölyök, meg Rina pasija lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 08., 14:32:01 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #79 Dátum: 2005. Február 07., 10:56:04 »
De Elektra és a Megtorló a rendes univerzumban találkoztak.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #78 Dátum: 2005. Február 06., 17:55:00 »
Elektrára már lecsapott Rozsi. Ez a sztori a MC 2-es univerzumba ágyazodna.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #77 Dátum: 2005. Február 05., 22:07:18 »
Van egy közös története Elektrával... elég szimpik egymásnak...  

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #76 Dátum: 2005. Február 05., 20:46:14 »
MI van ha Megtorló véletlenül belszeret az egyik női szuperhősbe? Én mondjuk úgy  gondoltam, hogy a Fekete Özveggyel hoznám össze. Csak azt nem tudom, hogy fognak majd normális életet élni, hiszen mindenki ismeri ki ő valójában. Amúgy meg nem csak a családját torolja meg.   A legelső megtorló hadjárata erről szólt, de ha a film végét megnézed, akkor már van egy másik oka, hogy folytassa a megtorlást: már csak egy kegyetlen gyilkológép, akinek nincsen vesztenivalója. DE attól függetlenül még összejöhet egy "szupercsajjal", akitől születik egy fia.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 05., 20:52:24 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #75 Dátum: 2005. Február 04., 21:24:12 »
Idézet
Azert az a no nem biztos, hogy tulelte a tortenet veget...
   Ahogy mondod! Megfigyelhető különben a Marvel karaktereknél, hogy mindenki veszélyben van, aki csak megjelenik egy képregényben!  
A Pókemberes klón sztorik végén látható ez a legjobban. Amikor úgy volt, hogy Peter Parker végre nyugalomba vonulhat és Ben Reilly lesz a Pókember, Peternek csodálatosan jól alakulnak a dolgai: gyereket vár, rendeződik az állása, munkát kap egy nagy cégnél, ahol a biokémiai tudását kamatoztathatja, Mary Jane még terhesen is kap modell állást... oké, May néni meghalt, dehát semmi sincs ingyen.    Aztán mikor Peter visszatér, hirtelen újra elborul minden körülötte.    
« Utoljára szerkesztve: 2005. Február 04., 21:25:01 írta kaine »

Nem elérhető Pedro

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • http://www.aurin.hu
Re:Marvel Alternatív Univerzumok
« Válasz #74 Dátum: 2005. Február 04., 18:36:30 »
Idézet
(pl mikor a vezért akarta megölni és felrobbant az iroda, lezuhant és a nőnél ébredt, akivel aztán...)
Azert az a no nem biztos, hogy tulelte a tortenet veget...