Szerző Téma: Fórum  (Megtekintve 138162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mano

  • Vendég
Fórum
« Válasz #38 Dátum: 2004. Szeptember 15., 22:45:00 »
Idézet
Adminlány! Az megoldható, hogy ha belépek 1 topicba, nem kapásból az első oldalra dob ki, hanem oda, ahol,a legfrissebb hozzászólás van?
Köszi, Drága
BWAHAHAHAHHAHAHAHAHAA

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Fórum
« Válasz #37 Dátum: 2004. Szeptember 15., 22:37:09 »
Hé, hé, mér pont Porthosé legyen a h-b smiley?! Mutassak videót, ahol léggitárversenyen viszem a prímet? És különben is, Sum41-re nem is lehet, max ugrálni :fanboy:

Grrr, ti meg rendezzétek le a dolgot Unreal-lal és kész    

Adminlány! Az megoldható, hogy ha belépek 1 topicba, nem kapásból az első oldalra dob ki, hanem oda, ahol,a legfrissebb hozzászólás van?
Köszi, Drága

Nem elérhető Dr. Grrr

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #36 Dátum: 2004. Szeptember 15., 22:29:54 »
Idézet
nagyon kedves, hogy így kívülállóként tünteted fel magad, pedig KN Team tag vagy...
Nem áll és nem is állt szándékomban kívülállónak feltüntetni magam, nem is igazán értem, miként jutottál erre a következtetésre, mint ahogy azt sem, hogy hogyan jön ez most ide.    

Idézet
de asszem te még be tudsz lépni, nyugodtan megírhatod ott is...
A dolog csak most kapott jelentőséget egy itt, ezen a fórumon megejtett hozzászólás kapcsán, amire, ha nem baj, itt és nem a K.Net fórumán válaszolnék.   S miután a dologról már tud valaki az illetékesek közül, teljesen szükségtelennek vélem, hogy a K.Neten ismételten szóvá tegyem, nehogy megint "okoskodó"-nak titulálj.  

Idézet
Nyugodtan kiírhatod a nevemet, mindenki tudja, hogy kiről beszélsz...
Bármilyen furcsának tűnik is, a lent olvasható hozzászólásomban nem kívántam az éppenhogy szükségesnél nagyobb hangsúlyt helyezni a személyedre, amire magad is rájössz, ha egy kicsit figyelmesebben is elolvasod. (Ez manonak is szól!)   Ellenben, ha ennyire szeretnél központi témája lenni egy beszélgetésnek, állok elébe akár itt, akár a K.Neten.  

Idézet
ami pedig a moderátorainkat illeti, ha valamelyiket jogosan érne panasz nem gondolod hogy többé nem viselkedne úgy?
 
Ez egy eléggé kétélű dolog, nem? Nem kell sokat agyalni ahhoz, hogy rájöjjön az ember, ugyanezt a kérdést a másik fél szemszögéből is fel lehet tenni...

Idézet
nem megyünk neki mindenkinek publikusan az első baklövése után
Ez így igaz. Mindenkinek valóban nem...  

Idézet
A fogadtatás segítőkész, bár erről te és a többi okoskodó nem tudhat, mert elöször PM-et küldünk a delikvenseknek és csak többszöri baki után írunk a fórumba.
Rendelkezek saját, személyes tapasztalatokkal is, melyek nem ezt támasztják alá.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Fórum
« Válasz #35 Dátum: 2004. Szeptember 15., 21:34:38 »
Idézet
(ne legyen a neve Porthos-szmájli?)  :fanboy:
Ahhoz előbb látni kéne Porthos-t...  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fórum
« Válasz #34 Dátum: 2004. Szeptember 15., 19:49:46 »
Idézet
Egy Silent Hill-es honlapon találtam, onnan hoztam. Igen, én tettem be.
Oké, egyezzünk ki egy döntetlenbe  de az tutti fix, hogy a Hzs (és Porthos főleg) teszi népszerűvé   (ne legyen a neve Porthos-szmájli?)  :fanboy:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Fórum
« Válasz #33 Dátum: 2004. Szeptember 15., 19:41:07 »
Egy Silent Hill-es honlapon találtam, onnan hoztam. Igen, én tettem be.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fórum
« Válasz #32 Dátum: 2004. Szeptember 15., 18:45:17 »
Idézet
Ne feledjük persze, hogy ezt a sokat dícsért smiley-t a Spidertomról csórták...    
ezt meg kell cáfolnom, mert aki berakta, az vagy a Hzs régi fórum egyik topikjából csórta (ahova sajnos nem tudtam betenni a szmájlik közé, és csak képként illesztgettem be), vagy csak később talált rá magától  (te raktad be?) amúgy csodálkoztam is rajta, mikor a múltkor találkoztam vele az ST-n mikor áthoztam onnan ezt  -->
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Fórum
« Válasz #31 Dátum: 2004. Szeptember 15., 18:03:40 »
Idézet
:fanboy:  És van headangelős smiley, vagy ezt már mondtam volna? :fanboy:
Ne feledjük persze, hogy ezt a sokat dícsért smiley-t a Spidertomról csórták...    

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Fórum
« Válasz #30 Dátum: 2004. Szeptember 15., 17:48:45 »
Idézet
Elsődlegesen kítűzött célom, hogy a fórumozók jól érezzék magukat
Légyszi vetkőzz és hozzál sört! Aztán büntess!  
Egyébként eddig jól végezted a dolgodat, pillanatnyilag ez a legközvetlenebb fórum és szerinntem rekord mennyiségű hozzászólás született pár nap alatt!
 :fanboy:  És van headangelős smiley, vagy ezt már mondtam volna? :fanboy:

mano

  • Vendég
Fórum
« Válasz #29 Dátum: 2004. Szeptember 15., 09:16:51 »
         

mindig Mann a hibás, ez nem kétséges.  

Doktor (  ), téged eddig se kívántunk, ez szerintem nem fog változni!    

ami pedig a moderátorainkat illeti, ha valamelyiket jogosan érne panasz nem gondolod hogy többé nem viselkedne úgy? nem megyünk neki mindenkinek publikusan az első baklövése után, ez csak természetes, de egy idő után betelik a pohár.

az elérhetőséget illetően igazat adok, és elnézést is kérek a jelenlegi tényleg "elérhetetlen" helyzet miatt.    az emilcímek egyébként a sorozatos spammelés miatt kerültek le.
a megoldás ötlete megvan, de megvalósítani csak este fogom tudni.

Nem elérhető Mann

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • http://c4a.kepregeny.net
Fórum
« Válasz #28 Dátum: 2004. Szeptember 15., 06:56:58 »
Drake nevű felhasználó nincs. Nem lehet, hogy volt ennek valami előzménye? (   ) Mindenesetre próbálj meg regisztrálni
Grr : nagyon kedves, hogy így kívülállóként tünteted fel magad, pedig KN Team tag vagy...

1.Igen ez a külső elérhetőség nem rossz ötlet, de asszem te még be tudsz lépni, nyugodtan megírhatod ott is... Bár a régi fórumon ott voltak az elérhetőségek a stáblistában... úgyhogy ez gondolom friss probléma...

2. Nyugodtan kiírhatod a nevemet, mindenki tudja, hogy kiről beszélsz...
A fogadtatás segítőkész, bár erről te és a többi okoskodó nem tudhat, mert elöször PM-et küldünk a delikvenseknek és csak többszöri baki után írunk a fórumba. Csak 4-5 dolog van amivel vigyázni kell, a GYIK felhasználóbarátra van lebutítva, hogy az is értse, aki most először netezik. Persze, ha valaki többszöri figyelmezetés ellenére se olvassa el ne csodálkozzon... Más kérdés, hogy próbálkoztunk anno mindenféle mézesmázos dolgokkal, de mindenki letojta...
így működik.
Punishment is near... I'm not...

Nem elérhető Dr. Grrr

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #27 Dátum: 2004. Szeptember 15., 01:58:40 »
Mostantól lehet, hogy nem kívánatos személy leszek a K.Neten, de úgy érzem, valamit szóvá kell tennem.

Idézet
látom gyűlik azok száma akinek valami gondja van a Kn-el, vagy az oda való bejelentkezéssel.
de eszetekbe ne jusson ott valakit felkeresni és elmondani neki!
   S
Drake védelmében:

1.
Egy akkora honlapnak, mint a K.Net, véleményem szerint nem ártana valami frekventáltabb helyen közzétenni néhány elérhetőséget, nem csak eldugni egy sarokba a bejelentkezésnél. Ha ezt nem teszitek (amire bizonyára jó okotok van   ), akkor ne csodálkozzatok és legfőképpen ne  -ozzatok, ha akadnak olyanok, akik, mint most is, máshol panaszkodnak!
Bár, ha belegondolsz, ezzel is célt ért.  

2.
A fórum és egyáltalán a honlap szolgáltatásait nem készség szintjén használókat fogadó stílus egyes moderátorok részéről nem ritkán erősen visszatetsző, függetlenül attól, hogy az illető kiérdemelte-e, vagy sem.  

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #26 Dátum: 2004. Szeptember 14., 21:54:17 »
Megfogadtam a tanácsodat, és körülnéztem a K.N.-n, de nem lettem okosabb.  
De ha már erre jártál, a következő a problémám: a bejelentkezéskor kiírja, hogy nincs ilyen felhasználó (pedig még e-mailt is kaptam azzal a névvel). Mit csináltam rosszul?

mano

  • Vendég
Fórum
« Válasz #25 Dátum: 2004. Szeptember 14., 21:20:30 »
látom gyűlik azok száma akinek valami gondja van a Kn-el, vagy az oda való bejelentkezéssel.
de eszetekbe ne jusson ott valakit felkeresni és elmondani neki!
  S

Nem elérhető Drake

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #24 Dátum: 2004. Szeptember 14., 20:43:12 »
Hello, nekem tetszik ez az új fórum. Az elején egy kicsit megijedtem, mert ez a "motor" a Képregény Neten nekem nem igazán működött rendesen (még ma sem tudok bejelentkezni), de csak gratulálni tudok a jól sikerült munkához!  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Fórum
« Válasz #23 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:36:51 »
Ez?:  :fanboy:
Soha  
Egyébként 15 -öt lehet
Mondjuk igaz hogyha sokat használjuk oda az értelme
de állati jól néz ki mikor 10 ilyen kis fej 1szerre rázódik     :fanboy:



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető öreg pajtás

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #22 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:34:14 »
Idézet
Nem, nem fenyegetésnek szántam, sőt, nem is célzgatni akartam, mielőtt valaki félreértené. Csupán leírtam a véleményem arról, milyen egy jó fórum.

no harm was done    és egyet is értek az elméleteddel.

Idézet
Meg van határozva, hogy egy hozzászólásban hány smiley-t lehet beszúrni? Ha igen, mennyit?
Elvileg ebben a csodafórumban meghatároztam a számot, de úgy tűnik, a fórumlakók át tudtak verni, mert pár topikban igen sok szmájlit fedezhetsz fel egy hozzászóláson belül. picit segítek:  

:fanboy:  

 ő nagyon népszerű, de félek, ha sokszor elsütik, elveszti a "jelentőségét" is

jah, és ha nevemen akarsz szólítani, hívj Adminának. már az aláírásomban is szerepel


de Porthos! most látom csak mit művelsz...  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 14., 18:37:18 írta admin »
Admina (admin lány)

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Fórum
« Válasz #21 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:33:44 »
:fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  :fanboy:  
Ennyit biztos és több nem is kell  
Ennyi pont király  :fanboy:

IMÁDOM EZT A SMILET     :fanboy:  
Ok abba hagyom  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #20 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:28:33 »
Hello Admina Monroe!  

Nem, nem fenyegetésnek szántam, sőt, nem is célzgatni akartam, mielőtt valaki félreértené. Csupán leírtam a véleményem arról, milyen egy jó fórum.

Ja, és egy kérdés:
Meg van határozva, hogy egy hozzászólásban hány smiley-t lehet beszúrni? Ha igen, mennyit?


 
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 14., 18:48:59 írta kihaeennem »

Nem elérhető öreg pajtás

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #19 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:21:37 »
Idézet
Persze kellenek a szabályok is, de ha minden apróságért hurrog a moderátor, elmegy a kedvem az irogatástól és úgy elhúzok, mint a vadlibák...
Szia kihaeennem, üdvözöllek nálunk, remélem ezt nem fenyegetésnek szántad  
Én vagyok itt az a személy, aki felügyeli a fórum dolgait, hogy minden rendben menjen. Elsődlegesen kítűzött célom, hogy a fórumozók jól érezzék magukat, és minél többet írjanak, a megfelelő témákban. (erre az egyre eléggé odafigyelek, hisz ha van valaminek nyitva téma, akkor miért ne ott follyon róla a beszélgetés?) apróságokba nem fogok beleszólni/kötni, csak néha itt-ott megjelenek, ha látok némi helyreigazítani valót. Mint eddig is, próbálok minél finomabb lenni
Admina (admin lány)

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #18 Dátum: 2004. Szeptember 14., 18:11:30 »
Hello!

Gratulálok az új fórumhoz!
Egyetlen apró megjegyzésem van a 'korszerű fórum' vitához.
Tök mindegy, milyen modern a fórum, milyenek a smiley-k, az a lényeg, hogy minél többen írjanak bele.

Persze kellenek a szabályok is, de ha minden apróságért hurrog a moderátor, elmegy a kedvem az irogatástól és úgy elhúzok, mint a vadlibák...


 

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fórum
« Válasz #17 Dátum: 2004. Szeptember 13., 21:40:25 »
Idézet
Legyszi mondja el valaki, hogy mitol lesz korszeru egy forum.
nekem az az érzésem, hogy mint user, ezektől a modern fórumoktól nem is kapsz többet, mint avatart, hozzászólásod javítását, privát üzit, de ennyi. akik igazán nyernek az ügyön, azok a fórumüzemeltetők  hogy miért? azt majd biztos elmondják, ha nem szégyellik
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 13., 21:40:55 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Pedro

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • http://www.aurin.hu
Fórum
« Válasz #16 Dátum: 2004. Szeptember 13., 21:31:20 »
Volt ez a pengevaltas a modern forumrendszerekrol...
Legyszi mondja el valaki, hogy mitol lesz korszeru egy forum.
En minimal felhasznalo vagyok, elvagyok a sima szoveggel. Persze jo, ha lehet javitani, szoveget formazni, linkelni, de tobbre nekem nincs szuksegem.

Pl. egy ket aprosagtol eltekintve fogalmam sincs, mitol lett jobb KN-es forum, miert kellett lecserelni.

Nem elérhető öreg pajtás

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Fórum
« Válasz #15 Dátum: 2004. Szeptember 13., 21:02:36 »
Idézet
Nem lehetne megcsinálni úgy a topiclistát, mint régen? Engem pl marhára idegesít, hogy nem látom egyszerre az összeset, és lépkednem kell oldalak közt.
Nem.

Azért olyan sokat nem kell lépkedned, hisz a lehető legszűkebbre vannak véve a kategóriák és a topikok.
Admina (admin lány)

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Fórum
« Válasz #14 Dátum: 2004. Szeptember 13., 20:23:09 »
Nem lehetne megcsinálni úgy a topiclistát, mint régen? Engem pl marhára idegesít, hogy nem látom egyszerre az összeset, és lépkednem kell oldalak közt.

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Fórum
« Válasz #13 Dátum: 2004. Szeptember 13., 18:46:15 »
Éljen az új fórum! :fanboy:
Minden elismerésem Micho-é és persze a szomszédjá-é!

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Fórum
« Válasz #12 Dátum: 2004. Szeptember 13., 18:38:42 »
Fú, ha mégegyszer valaki letrabantozza vagy wartburgozza  
Viszont ez a kedvenc fórumom, mert végre van headbengelős szmájli, már csak haj kéne neki :fanboy:
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 13., 19:44:02 írta Graf-X »

Nem elérhető Mann

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • http://c4a.kepregeny.net
Fórum
« Válasz #11 Dátum: 2004. Szeptember 13., 16:36:29 »
Idézet
azt hiszem majd némi GY.Í.K. el fog férni vhol
Á végülis felesleges... éljen a szabadság és a KÁOSZ...  
Az, hogy Nimrod nem tudja kezelni a fórumokat azmeg új... dehát némagyereknek a moderátora se érti...      
 fatestapolo  ennek mintha hiányozna a : elölről és a végéről...
Punishment is near... I'm not...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fórum
« Válasz #10 Dátum: 2004. Szeptember 13., 14:30:00 »
Egy fontos dolog még a fórumolvasóknak, akik csak vendégként szerepelnek: akkor tudnak csak írni, ha regisztrálják magukat... csakúgy, mint máshol. azt hiszem majd némi GY.Í.K. el fog férni vhol
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Fórum
« Válasz #9 Dátum: 2004. Szeptember 13., 14:20:31 »
Nem értek hozzá, foggalmam sincs, hogyan épül fel egy fórum, viszont használom. És azt hiszem teljesen mindegy hogy mit rejt a kód, vagy mire képes elméletben, ha hülyeségeket csinál használat közben és még az sem egyértelmű, hogy miért is annyira fantasztikus az ominózus motor.

De tényleg felesleges ezen tépni a szánkat.

« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 13., 14:26:59 írta Nimrod »
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>