Szerző Téma: Felhívások  (Megtekintve 93317 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Felhívások
« Válasz #386 Dátum: 2012. Május 30., 18:40:24 »
A Logan Rozsomák ellen extranagy, 4000 pixel széles változata hamarosan lekerül az oldalról, csak a "sima" marad fenn. Ha valaki szeretné eltenni magának, pár napig itt eléri még.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #385 Dátum: 2012. Február 20., 21:59:19 »
Alacsony jó ideje a honosítói kapacitás. Mi sem reménykedünk sok sorozat folytatásában, örülünk, hogy a futó címek nagyja tud még menni. És ezzel szinte minden más oldal így van a jelek alapján. És sajna a jelöltek beküldött anyagát is - ha van - emiatt nagyon lassan tudjuk egyáltalán átnézni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Felhívások
« Válasz #384 Dátum: 2012. Február 20., 21:51:42 »
Hát lehet, mégsem ez volt az alkalmas topic. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Felhívások
« Válasz #383 Dátum: 2012. Február 12., 14:32:20 »
Régóta fontolgatom, hogy bevállaljak egy fordítást, most időm is lenne rá, egy közepesen nagy anyagról lenne szó. Nem tudom, mi a menete a beíró keresésnek, de ez a topic így elsőre alkalmasnak tűnt rá. A Death's Head szériát szeretném elkezdeni, ami az angol Transformersben kezdődik, aztán egy pár vendégszereplés után folytatódik a karakter saját sorozatában. Nagyon vicces, egyedi hangulatú képregényről és szereplőről vanszó, itthon ráadásul szerintem kevéssé ismert. Scan van. Kérdésem, hogyan tovább.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #382 Dátum: 2012. Január 07., 18:59:20 »
Én mondtam neki, hogy jöjjön HálóZsák-aloldalnak. :D

Ugye? :lol:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #381 Dátum: 2012. Január 07., 12:26:23 »
Én mondtam neki, hogy jöjjön HálóZsák-aloldalnak. :D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #380 Dátum: 2012. Január 07., 11:22:29 »
Hello!
Mivel a freeweb fizetőssé válik, ezért egyik társoldalunknak, a Nitro X-Comix-nak úgy tűnik befellegzett! :'( Valaki nem tudna nekik ajánlani valami más szolgáltatót ( mert én nem értek hozzá  :nemtudom:) ?!
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Felhívások
« Válasz #379 Dátum: 2012. Január 02., 02:44:24 »
Ó, más torrent oldalon van egy csomó HZs képregény, de ez nem új keletű. Sajnos.

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #378 Dátum: 2011. Október 21., 14:28:56 »
Amúgy én már találtam innen származó képregényt torrenten. Láttam, hogy valaki feltett egy magyar disney képregény pakkot, gondoltam régi magyar Donald Kacsa szkenek lehetnek, hát lekapom. Aztán amikor lejött láttam, hogy az itteni Disney TPB-k 1-6 részei. :D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #377 Dátum: 2011. Október 20., 19:34:13 »
Amíg csak linkeled...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #376 Dátum: 2011. Október 20., 16:11:38 »
Erről a fajta lopásról annyit szeretnék kérdezni, hogy az ügye azért nem baj, ha a kanadai fórumokon is meg vannak jelentetve (nem általam, nem azért mondom) a honosításaitok? :nemtudom:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Felhívások
« Válasz #375 Dátum: 2011. Október 20., 10:46:32 »
Köszönjük a jószándékot, szerencsére, ahogy talgaby is jelezte lentebb, nem félünk a lopástól  ;)
De tényleg kösz, jól esik, hogy vannak, akik aggódnak értünk és a honosításaink iránt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #374 Dátum: 2011. Október 20., 10:45:24 »
Az a lényeg, hogy nem kell bejelentkezni a letöltésekhez, mivel a célunk az, hogy minél több emberhez jussanak el. Ha meg valaki torrentről próbálja meg leszedni őket, és vár napokat/heteket a seedre, amikor innen teljes sebességgel húzhatná le... nos, aki ilyen hülye, az az ő baja.
Ellopni meg legfeljebb az tudja, aki lehagyja a borítókat, amin ott van a logónk, és a kreditoldalakat, ahol meg a nevünk mint fordítók/beírók. Bár hogy minek jelentetne meg bárki egy honosított képregényt saját név alatt, nem tudok válaszolni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gyurcyka

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
Re:Felhívások
« Válasz #373 Dátum: 2011. Október 20., 10:27:53 »
sziasztok!arra szeretném felhivni a figyelmeteket hogy figyeljenek jobban oda a letöltésekre mert van ugy hogy szabadon bejelentkezés nélkülis letölthetöek a képregények!!!!és ugye igy akárki ellophatja!!!

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #372 Dátum: 2010. Szeptember 07., 20:39:17 »
Ugyan ezt talgaby-val személyesen akartam megbeszélni, de valószínűleg megrendelem a Masterworks-öt belőle és kész.
Csak kis időt kérek mert voltak más anyagi problémáim. (Úgy nevezik AUTÓ... :violent:)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #371 Dátum: 2010. Augusztus 31., 08:17:55 »
Szívesen. Csak érdeklődtem, hátha tudtam volna besegíteni. És köszi a választ, Talgaby.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #370 Dátum: 2010. Augusztus 31., 08:15:45 »
Ha hetvenes évek, már ne is fáradj vele. Akármivel szkennelték be, ha nem tartották őket harminc évig egy légmentesen zárt, sarkköri páncélkazettában, akkor semmiképp se lehetnek jobbak, amint amikkel már rendelkezünk. Mindenesetre köszi az ajánlatot, de mégis inkább úgy tűnik, egy Masterworks-rendeléssel úszhatjuk csak meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #369 Dátum: 2010. Augusztus 31., 07:58:40 »
Sajnos nem tudok linket betenni. De ha érdekelne, akkor privátba megbeszélhetnénk. Hogy jó minőségű-e. Ezt majd ti döntitek el, hogy milyen. Mert ezek a német nyelvű képregények a '70-es évekbe jelentek meg és ezek be vannak szkennelve. Először a 11-es számmal kezdeném. Majd eldöntöd te Talgaby, hogy milyen. Aztán majd meglátjuk, hogyan tovább.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #368 Dátum: 2010. Augusztus 31., 07:56:40 »
Ha van nagyon jó minőségű szken, akkor az jöhet. De olyan kellene minimum, mint amiket Byrne-ból rakunk ki, tehát valami frissebb reprinté, nem egy eredeti, még filmen terjesztetté. Mindenesetre ha feltennél egy számot (logikusan a 11-est), azt megköszönném, megnézni megérné. Nem ez lenne az első alkalom, hogy amerikai képregény európai kiadásából készítünk honosítást.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #367 Dátum: 2010. Augusztus 30., 18:34:53 »
Pontosan németből vannak beszkennelve. Ezt kihagytam.
Tudom, hogy nem a nyelv a probléma.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Felhívások
« Válasz #366 Dátum: 2010. Augusztus 30., 18:34:01 »
Szerintem a scan minősége a probléma nem a nyelv ;)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #365 Dátum: 2010. Augusztus 30., 18:14:29 »
Ha már szóba jött a klasszikus Fantasztikus Négyes. Az 1-10. része az le van tudva, de azt még nem tudjátok, hogy mikor folytatódna tovább.
Na akkor azt hiszem, én betudnék segíteni. Mert nekem megvan németül közel 120 része a Klasszikus F4 sorozatból pontosan a 11-137-ig tartó szakaszig. De vannak köztük olyanok is, amik kb. 1-2 rész ki vannak hagyva.
Ha esetleg érdekelne, akkor itt a fórumon jelezzétek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Felhívások
« Válasz #364 Dátum: 2010. Augusztus 23., 21:08:28 »
Ebből is látszik, hogy olvasatlanul foglalnak...
Dávid válasza alapján viszont az ügy adja magát, Benesz. Írj az ottaniak fórumába, és próbálj meg beírót keresni magadnak. És tényleg keress beírót magadnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #363 Dátum: 2010. Augusztus 23., 21:03:31 »
A Haunt című sorozatot mintha az Allcomicson foglalják vagy talán a Blateco-n. Legalább is láttam a kneten egy listát, hogy foglalva van mindkettőnél.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Benesz

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #362 Dátum: 2010. Augusztus 23., 20:50:23 »
Fiatalok figyelem.. nemtudom, hogy jó helyen keresgélek-e,
de mi a helyzet akkor, ha nekiálltam lefodítai a Haunt sorozatot?
1-2 rész teljesen kész van. A kérdés továbbra is az lenne
hogy akkor most mi a következő lépés?
Tök új vagyok, szóval nézzétek el zöldfülüségemet. :badteeth:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #361 Dátum: 2010. Május 27., 22:33:12 »
urak, nem tudom jó helyen keresgélek-e, de nekem van egy restanciám, ami hosszú évek óta húzódik, mégpedig két darab holló cuccos.
kb. 10 perce bukkantam rá az elveszettnek hitt anyagra egy régebbi vinyón. úgy tűnik megtaláltam szinte mindent, képregényestül, fontostul, a kész szövegfordításokkal együtt, egyedül csak két dalszöveg nincs meg sehol.
a képhegesztő tudásom erősen megkopott és nem is szívesen kínlódnék vele, de ha a borító, kredit honosítást megcsinálná valaki, meg a bubisatírt az oldalakon, onnan már a beírás menne.
visszanézek majd, de mél is jöhet. nicknév + frímél.

Hú az eredteti holló képregény? Piszok jó lenne ha folytatódna! :ugral:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Felhívások
« Válasz #360 Dátum: 2010. Május 27., 22:21:45 »
Felhívás! (Felkiáltójellel, szóval fontos ám!)
Ha akad a fórum olvasói közül bárki, akinek megvan a Batman kalandjai 2. részének honosított verziója, ami réges-rég, de ebben a galaxisban a Charaxon volt fenn, amikor az még egy rövidke ideig honosítóoldal volt Spuri képregényének hivatalos honlapja helyett, ez legyen olyan jó, és küldje már el... gyakorlatilag a tagságból akárkinek.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Felhívások
« Válasz #359 Dátum: 2010. Február 19., 17:11:50 »
urak, nem tudom jó helyen keresgélek-e, de nekem van egy restanciám, ami hosszú évek óta húzódik, mégpedig két darab holló cuccos.
kb. 10 perce bukkantam rá az elveszettnek hitt anyagra egy régebbi vinyón. úgy tűnik megtaláltam szinte mindent, képregényestül, fontostul, a kész szövegfordításokkal együtt, egyedül csak két dalszöveg nincs meg sehol.
a képhegesztő tudásom erősen megkopott és nem is szívesen kínlódnék vele, de ha a borító, kredit honosítást megcsinálná valaki, meg a bubisatírt az oldalakon, onnan már a beírás menne.
visszanézek majd, de mél is jöhet. nicknév + frímél.
I'll be back... soon...

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #358 Dátum: 2009. December 23., 07:23:07 »
Én a buborékhoz is szövegdobozt (befoglalót) használok, aztán utána még tördelem, ha szükséges. Azért kell szerintem a befoglaló, mert ha sok a szöveg, és a bubi széléig kell írni, akkor a beleírt nem alkalmas. Persze meg lehet nagyobbítani. Ezt jól megválaszoltam magamnak.  Nekem a befoglaló esik kézre, azt könnyebben tudom rádobni a bubira.  Jó lenne még esetleg a varázspálca kijelölést szövegdobozzá alakító valami, de ha tudnék is ilyet csinálni, lehet, hogy több időbe kerülne, mint körbedobozolni egy buborékot.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #357 Dátum: 2009. December 22., 19:27:17 »
Idézetet írta: Wearwolfff
Én ha buborék akkor kézzel tördelek, ha négyzetbe kell írni akkor szövegdoboz, de néha ott is belejavítgatok.
Most azért nehogy azt hidd, hogy mi csak bevágjuk a szövegdobozba a szöveget, azt' csókolom. Nem, mert utánna mi is tördeljük, hogy felvegye a bubi formáját a szöveg, csak egyszerűbb, mert egyben látod az egész szöveget, nem úgy hogy egy végeláthatatlan csíkban van a szöveg.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 22., 19:27:33 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.