Szerző Téma: Felhívások  (Megtekintve 93260 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető MÁRKI

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #266 Dátum: 2007. December 17., 15:15:04 »
Sziasztok!

               Szívesen betársulnék
            a Hálózsákra, mint beíró!
         Szakmámba vágna, és hosszú
     távon is menne. Szívesen fogadnék
       ezzel kapcsolatban minden infót.
           Előre is köszi!  Helló!!!!!!!!!

Nem elérhető Taiy

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +0/-0
    • http://www.kep.tar.hu/taiy
Felhívások
« Válasz #265 Dátum: 2007. Szeptember 01., 08:51:10 »
Sziasztok!

Rajzpályázat indul a ToC-on.

Bővebb info a honlapon vagy nálam.

nevezzen mindenki!

Nem elérhető thurye

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
    • http://
Felhívások
« Válasz #264 Dátum: 2007. Május 17., 19:44:40 »
Jelentem, a Blixxxa által megszeretett francia nyelvű képregény fordítását megkezdtem. Csak győzze beírni...  Neki már jeleztem: átlag minden második héten lesz időm foglalkozni a fordítással. Végülis, mint azt Zerit említette, nem lóverseny... Mindenesetre a kétoldali munkaundort kiválóan lehet vele kezelni.  Egy kis képregényolvasás, magyarítással összekapcsolva - nem csak kiváló nyelvgyakorlás, de a fölösnek érzett munkaidő is gyorsan megy vele.

Megnyugtatok mindenkit már előre: a fordítás azért nem fog a munka rovására menni. "Csak" kikapcsolódás.

Jó munkát minden fordítónak és beírónak! A többieknek meg jó olvasást!

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Felhívások
« Válasz #263 Dátum: 2007. Május 13., 16:15:35 »
vedd ugy, hogy fel vagy veve
persze nem loverseny ez, sok-sok francia kepregenyunk van, ugyhogy allandoan aktualis a tema
gyengéd barbár

Nem elérhető Abyss

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #262 Dátum: 2007. Május 13., 15:08:43 »
hali

nem biztos hogy ide kell írni, de azért próba cseresznye. olvastama felhívászt a franciaképregények fordításáról. Nos én szívesen vállnám, egyetlen egy para van, hogy komoly munkához kb júni 19-től tudok csak hozzákezdeni, addig vizsgaidőszak  ha így még belefér, én szívesen vállalkozok fordításra

Nem elérhető zonaldino

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
    • http://www.kirasag.gportal.hu
Felhívások
« Válasz #261 Dátum: 2007. Április 01., 09:37:40 »
Troll: küld má el az e-mail címedet ide: zonaldino@freemail.hu fontos lenne

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Felhívások
« Válasz #260 Dátum: 2007. Március 31., 17:20:57 »
Idézetet írta: Sepi
Nem csak nálad. Ahogy látom már ebben is lesz iwiw funkció  . Egyébként a régi skin-ek is visszakerülnek? Mert nekem nagyon tetszett, hogy lehetett variálni vele.
Nem sajna... Ugyanolyan tökéletlenek 2.2-nél mint ez volt... Most egy default másolatot álítgatok át a régire.

Idézetet írta: galamb
Hát igen! Én a Trollos-t használtam, az nagyon jó volt!

A szinek egy része már megvan, de még csiszolgatom... Valmiért nem enged felmásolni a fórum könyvtáraiba az ftp.
Kérek majd kis segélyt TLoF-tól (megint)...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #259 Dátum: 2007. Március 31., 16:43:18 »
Hát igen! Én a Trollos-t használtam, az nagyon jó volt!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #258 Dátum: 2007. Március 31., 12:08:26 »
Nem csak nálad. Ahogy látom már ebben is lesz iwiw funkció  . Egyébként a régi skin-ek is visszakerülnek? Mert nekem nagyon tetszett, hogy lehetett variálni vele.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #257 Dátum: 2007. Március 31., 12:00:56 »
Tehát nem csak nálam tűnt el a háromnegyedük? Akkor kezdek megnyugodni, hogy nem nálam van a hiba.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #256 Dátum: 2007. Március 31., 11:02:55 »
A szmájlikkal is komoly gond van, nem csak a bőrökkel.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #255 Dátum: 2007. Március 29., 23:06:53 »
Hány bőrt tudnak lehúzni róla?
Magam részéről szeretem a kéket.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Felhívások
« Válasz #254 Dátum: 2007. Március 29., 20:24:28 »
Updatelték a fórumot... Úgy látszik újra kell bőrözni. Kis türelmet kérek.

Nem elérhető Archant

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 411
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #253 Dátum: 2007. Március 05., 17:01:15 »
Csak várjunk, biztos hogy ráharap    
No fear, No Fail
[img]http://sepi.extra.hu/banner/wwh-banner-12.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #252 Dátum: 2007. Március 05., 16:58:54 »
Hűűű Zodiak biztos csípné ezt a melót!    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #251 Dátum: 2007. Március 05., 13:14:25 »
Kis kiegészítés: Jelenleg akár időszakosra is - a tagság felébredt a téli álomból, és a lektorok nem győzik...  - de állandó jelleggel is szívesen várunk bárkit.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Felhívások
« Válasz #250 Dátum: 2007. Március 05., 12:12:45 »
a felhivasok topicban felhivasok szerepelnek, nos itt van egy:
lektorokat/korrektorokat keresunk, akik az elkeszult kepregenyeinkbol kiszűrnek a hibakat, hogy minnel jobb minosegben tudjuk kozreadni a kepregenyeinket  
gyengéd barbár

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #249 Dátum: 2007. Január 10., 21:05:59 »
ÁÁ! frissités, de jó! csak kár hogy majd holnap lesz időm olvasni! És tök jó ez a két színváltozatú kép!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #248 Dátum: 2007. Január 04., 23:10:13 »
Juj, neeeee, ne kezdjük előlről!  Vegyük úgy, hogy magamnak megcsinálgattam ezt a 3 és fél részt és annyi. Majd nézek vmi más normálisabb minőségű scan után, hátha a története is élvezhető. Meg majd ott lesz a Drain, bár a nagyon új, csak nyáron mehet ki úgyis. De most tényleg semmi hangulatom belemenni egy "ki csinálja-ki nem csinálja-miért (nem) csinálja" típusú flamewarba, mert úgyis az lenne a vége. Jobb a békesség, megy minden a régi kerékvágásban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Felhívások
« Válasz #247 Dátum: 2007. Január 04., 23:01:24 »
Hello. Azt beszéltük talgabyval. hogy megcsinálnánk a 14 részt, itt kiadnánk és amikor nYs odaérne vele a történetfolyamban, odaadnánk neki. Hadd legyen meg ott is. Tulajdonképpen ez az egész arról szól, hogy mit szeret az ember honosítani és hogy, hogy változik a munkája. Talgaby épp a beírás tudományát próbálgatja, szerinntem hadd gyakoroljon.   Igérem nYs nem bánja meg, odafigyelünk majd a minőségre.
Szerintem ezzel senki nem vesztene.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #246 Dátum: 2007. Január 04., 22:26:13 »
Hmmm...nem akarok beleokoskodni, nem is posztom, de ha nem az olvasók(most a normális olvasóra gondolok, nem arra aki leszarja a honosítók munkáját) érdekeit kelle nézni, akkor kiét? Azt kell nézni, hogy ez az ongoing az enyém, ti rá ne tegyétek a kezeteket? Ez egy szent lista vagy mi a szösz? Meg lehet érteni a másik felet is, ha már elkezdett valamit, azt már szeretné befelyezni, szeretné, hogy egy helyen legyen...de ezen nem kéne így összeveszni szerintem. Ezt nem kéne, hogy ilyen élet-halál harc legyen.    

szerk: egy részét töröltem, met ténylerg nincs jogom így beleszülni ebbe. Másrészről valóban hetente elég szép mennyiségű honosított scan kerül ki, úgyhogy aki nagyon olvasni akar, biztosan talál a fogára valót a szóban forgó sorozat helyett. Áhh, inkább semleges maradok   Amúgy, azzal amit Troll monodtt, senki sem veszíthet...

Ui: Gaby, te azt mondtad szeretsz vitatkozni. Ezt most haram lezártad. Szóval most te vagy a ludas.  
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 23:14:16 írta pepo05 »
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #245 Dátum: 2007. Január 04., 20:26:58 »
Na jó, üzenet elküldve, hamarosan akkor le is lesz véve. Ilyen dolgokért nem éri meg veszekedni.
Idézet
Én sem veszem el csak úgy az X-Fanzine-tól az Astonishinget, sem nitrótól a '90-es Uncannyket, mert szeretném, ha ez meg az kimenne.
Csak egyetlen iciri-piciri apróság: ők lefoglalták.  Sok sikert a további honosításokhoz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető nys

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #244 Dátum: 2007. Január 04., 20:20:06 »
Nehezen esett le a tantusz, az hétszentség. Én is nagyon szeretném, hogy az "Apokalipszis vére" kimenjen, de az nem holnap lesz. Nem hatsz meg senkit ezzel az "én csakis az olvasókért teszek mindent" dumával. Orbánnak se jött be a nyugdíjasoknál. És te most megcsinálod ezt, de előtte olyan dolgok történtek, amik igencsak megváltoztatták az X-ek életét. Most hirtelen jön ez, az olvasók meg néznek, mi van. Szóval igen. Vond vissza. Én sem veszem el csak úgy az X-Fanzine-tól az Astonishinget, sem nitrótól a '90-es Uncannyket, mert szeretném, ha ez meg az kimenne. És mi az, hogy nem gondoltad volna, hogy éppen ennek az ongoingnak kéne egy helyen futnia? Először is: TE gondoltad, TE elvetted, TE megcsináltad. Az eszedbe sem jutott, hogy nem csak TE vagy itt? Netán megkérdezhetnéd az eredeti honosítóbácsit, hogy ugyan mit szól hozzá, ha megcsinálod. Másodszor: ha már egyszer valami ongoing, hadd legyen már egy helyen, ameddig csak lehet. Persze, hogy ez alapján ennek az egésznek nitrónál lenne a helye, de elég nagy váltás volt ahhoz, hogy itt mehessen.
Nem tört ki semmilyen világháború, csak rohadtul nem csípem a pofátlanságot.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 20:21:52 írta nys »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #243 Dátum: 2007. Január 04., 20:03:56 »
Nézd, nekem aztán mindegy, visszavonhatom a foglalást, ha az kell. Én azt szeretném, hogy az Apokalipszis vére kimenjen, és ha kell, akár átadhatom neked az egész pakkot, úgy, ahogy van.
Hogy miért foglaltam le? Egyrészt mert a fene se gondolta, hogy itten egy kisebb világháború kerekedik belőle, másrészt meg sose gondoltam volna, hogy pont ez lesz az az ongoing, aminek mindenáron egy helyen kell lennie.
killjoy Póklányos analógiájára: Tőlem aztán... a fordítások készen vannak eléggé sokáig, beírásra várnak. Ha akad egy vállalkozó és Troll is belemegy, hát csinálják. Nem azért készítem a honosításokat/fordításokat, hogy kakaskodjanak rajta, most éppen kinek az oldalán van, hanem hogy az olvasókhoz kijusson. Ha most emiatt várniuk kell rá, hát tessék. Rajtam ne múljék.

nYs, akor most vonjam vissza végül?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető nys

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #242 Dátum: 2007. Január 04., 19:27:27 »
Közben kapom az információkat, hogyan is történhetett mindez. Elnézést a HZs-től, hogy még killjoyt is felhergeltem "hazája" ellen (akinek mellesleg köszönöm a támogatást és a tippet a Póklány 50-nel kapcsolatban  ), mint kiderült, ez talgaby személyes akciója volt, és nem is az első ilyen. Tudom, nem helyénvaló és talán törlik is ezt, de ki kell mondanom: talgaby, menj a CENZÚRÁZVA!
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 20:46:10 írta nys »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #241 Dátum: 2007. Január 04., 19:17:29 »
Hello. Hogy tisztázzuk a dolgokat, Kendra tőlem kérdezte, hogy ez oké-e, amit talgaby foglalt, mivel úgy gondolta, hogy én jobban átlátom, hogy melyik oldal melyik x-eket csinálja. Igaza is volt, őt nem érdekli ennyire a dolog, hogy ilyen szinten kövesse. Mondtam neki, hogy az nem nálam van, majd szóltam az illetékesnek, nys-nek. Nem gondoltam, hogy ebből ilyen probléma lesz. Az viszont tényleg érdekes, hogy "3 rész már kész van... ". Ez még a foglalási listára való jelentkezés előtt volt? Killjoy hozzászólására szeretném emlékeztetni a tisztelt feleket, amit pont a napokban írt a foglalási listáról...
Erre gondolok itt.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 19:18:25 írta Nitro »

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #240 Dátum: 2007. Január 04., 19:14:50 »
Már ne haragudjatok, de ez nevettséges! Haza kellene beszélnem, de nem teszem. NYS-nek teljes mértékben igaza van! Naponta 3-400 MB új szkenn jelenik meg a neten és nektek pont az a sorozat kell, amit már valaki csinál??? Pffff... Kíváncsi lennék, hogy mit szólnátok hozzá, ha a COTA elkezdené csinálni a SpiderGirlt. Az első rész 2003. június 10-én került ki, most a 20. résznél járunk, vagyis kb. 2 havonta jelenik meg egy rész. Tehát ha talgaby analógiáját követjük, akkor NYS nyugodtan elkezdhetné mondjuk az 50. résztől, mert mi ebben a tempóban kb. a 2011-es karácsonyi frissítésbe fogjuk kitenni. Homályosítsatok fel, ha tévednék!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető nys

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #239 Dátum: 2007. Január 04., 18:48:32 »
Mondtam, hogy ilyet nem akarok hallani. Ez nem magyarázat. Nincs jogotok megcsinálni. Ennyi.

Idézetet írta: talgaby
(Kendra szólt? Mert fizikai képtelenség, hogy magadtól szúrtad ki...)

Szóval ráadásul suttyomban akartátok megcsinálni? Hogy a francba képzelitek ezt mégis?
Ezek szerint pontosan tudtad, mi az ábra, és csesztél szólni nekem. Enyhén szólva gerinctelen dolog. Bánom, hogy átadtam a Marvelst. Bár mindegy, akkor azt is csak simán átveszed, mi? Mellesleg az hol van? Karácsony elmúlt már.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 18:51:41 írta nys »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #238 Dátum: 2007. Január 04., 16:08:31 »
3 rész már kész van... és Te legjobb esetben is 2 év múlva érnél ide... nem egészen értem, mi a gond.
(Kendra szólt? Mert fizikai képtelenség, hogy magadtól szúrtad ki...)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Január 04., 16:12:05 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető nys

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #237 Dátum: 2007. Január 04., 16:00:30 »
Jobb helyet nem találtam ezt leírni:
Elképedve láttam a foglalási listátok legvégén, hogy az X-Men második sorozatának egyes számai nálatok szerepelnek, holott a sorozat nálam fut. Mivégre ez az önkényes rátenyerelés? A (New) X-Men sorozat a 114. számtól mindig is a Cota oldalhoz tartozott, teljesen mindegy, hogy szerepel-e a listán, vagy sem. És most mondom, én mindenképp megcsinálom azokat a részeket, bármit is alkossatok itt. És olyan választ nem szeretnék hallani, hogy azért kezdtek itt magánakcióba, mert én túl lassú vagyok. Nem a ti dolgotok.