HálóZsák fórumok > a Zsák

Felhívások

<< < (2/84) > >>

talgaby:
Egyelőre a fórumba írom:
Kellene az 1992/05-ös Mickey Mouse magazin (a füzet számozása szerinti) 17-20. oldalának szkennelt változata. Mindenképpen legalább 600 dpi-ben (vagyis az oldal szélességének kiegyenesítés és körbevágás nélkül is meg kell haladnia a 3800 pixel szélességet).

Sepi:
Eredményhirdetés!
Sziasztok!

Igaz, hogy hétvégére ígértem nektek a sorsolás eredményének bejelentését, de remélem elnézitek nekem ezt az icipici csúszást.  ;) A lényeg, hogy tegnap bedobtuk egy kalapba az összes hozzánk beérkezett levélíró nevét (tehát nem csak azokét, akiknek a levele bekerült a jubileumi különszámba) egy kalapba, és ezek közül kihúztunk három nevet, akik hamarosan egy eredeti nyelvű, amerikai képregénnyel lesznek gazdagabbak.  :brow: Hogy mivel is, az maradjon meglepetés. A nyerteseket kiértesítjük e-mailen keresztül is, de azért itt is közzé tesszük a névsort:

-André István
-Kovács Dezső
-Borsodi Ádám

Gratulálunk a nyerteseknek!  :bravo:

A többiek pedig ne keseredjenek el, hiszen biztos, hogy fogunk még szervezni hasonló nyereményjátékot az oldalon. Köszönjük, hogy kifejtettétek a véleményeiteket, maradjatok továbbra is velünk!  :D

Sepi:

Amint azt már január óta láthattátok az oldalunk logójának a változásában, és a képregényekre feltett új logókból, a HálóZsák idén ünnepli fennállásának tizedik évfordulóját. Ahogy a korábbi években már megszokhattátok, idén is készülünk nektek néhány meglepetéssel a jeles alkalomból. Viszont nem csak így szeretnénk belevonni titeket az ünneplésbe, hanem más módon is. Szeretnénk, ha Ti is elmondanátok, hogy nektek mit is jelent a HálóZsák, milyen benyomásokat szereztetek az elmúlt 10 évben. Milyen emlékeitek van az oldalról, mit szerettek vagy esetleg nem szerettek a HálóZsákban... Röviden minden élményre és véleményre kíváncsiak vagyunk, amit velünk kapcsolatban tudtok megfogalmazni.

A leveleket a halozsak@halozsak.hu mail címre várjuk. A legjobb leveleket majd viszontláthatjátok a születésnapunkkor, valamint a beküldők között ismét eredeti, amerikai képregényeket sorsolunk ki!

A beküldési határidő: 2013.06.05. éjfél.

Úgyhogy itt az ideje kreatívnak lenni, és nekünk is olvasnivalóval szolgálni.  :brow:

keildavid:
A Csodálatos Pókember v2, Újvilág X-Men és F4 tudtommal már folyamat alatt van a Viharsziget.hu-n.
Gondoltam szólok, ha esetleg más olvasók nem tudják.

Sepi:
A Hihetetlen Pókember első sorozatának a digitalizálásának a gondolatával foglalkoztam én is. Az első 14 szám megvan, a többi még egyelőre távlati tervek között szerepel, mert per pillanat van most bőven más szkenelni való. A teljes sorozat megvan nekem (ahogy a többi magyarul megjelent Marvel képregény is), a hiányzókat én meg tudom csinálni, persze ez majd függ attól, hogy milyen minőségben tudod behúzni a többit. A Pókember és a Fekete Macskát viszont én hanyagolnám, ahogy a többi Kingpines füzetet is, hiszen a kiadóval jóban vagyok, így érthetően nem akarom rontani az üzletet azzal, hogy közben beszkennelem a kiadványait. Bár talán a Fekete Macskás különszám valamilyen szinten határeset, mert az még a Semic neve alatt jelent meg, de azért akkor már a Kingpinnek is voltak benne érdekeltségei. Ez még egy olyan téma, amire később visszatérne az ember. Helyette inkább a többi Semices (pl a Csodálatos Pókember v2-v3) és Paninis (Újvilág X-Men, ÚF4) képregényt lehetne behúzni az utókornak. Viszont abban egyetértek, hogy sorban kéne haladni, és majd csak azután kirakni a weboldalra, ha már a régi v1 lement, főleg, hogy történet szempontjából is vannak visszautalások, még ha nem is olyan sok, de azért a megértéshez nem árt tudni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése