Szerző Téma: Felhívások  (Megtekintve 96812 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #176 Dátum: 2006. November 20., 23:25:51 »
Idézetet írta: kihaeennem
Ha valamiről nem beszélgetni akarok, csak véleményt nyilvánítani róla, kommetet írok.
Kommentet írni egyszerűbb. Nekem legalábbis.
Sőt, kommentet talán még ahhoz is írok, amiről amúgy a fórumban biztos, hogy nem írnék.
Oké, megvilágosodtam.  

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #175 Dátum: 2006. November 20., 21:46:16 »
Én szeretek vitázni.  
Amúgy szerintem a személyiségekkel van itt probléma, illetve az adja a szertekfórumozni/nem szeretek fórumozni típust. Szerintem természetes, hogy az újoncokra kezdetben nem figyelnek annyira...figyelniük kell, csak aztán beszállni az eseményekbe, akkor nincs gond. Azt meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy anniyzsor előforduljon az, hogy írtok és nem veszi senki sem a lapot. Vagy nincs hozzáfűznivalónk, vagy ha direkt mondjuk a honosítóhoz szól a dolog, lehet, hogy nem is olvasta. Úgyhoyg szerintem hamar feladjátok. Persze ezt a dolgot én nem fogom sose igazán megérteni, szóval én csak ezt gondolom...
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #174 Dátum: 2006. November 20., 17:40:24 »
Idézetet írta: Nitro
Idézetet írta: kihaeennem
Ha tetszik, elolvasom, ha valamit megmozgatott bennem, írok pár sort a fórumba róla ( kommentet mondjuk szivesenbben és gyakrabban írnék ).
Ezt most én nem nagyon értem. Miért jobb az? Kettővel többet kell kattintani, hogy a fórumba juss. Ez olyan nagy dolog?  

Igen, nagy dolog. Nem szeretek fórumozni. Fórumot olvasni még igen, de beírni nem. Nagyrészt csak akkor írok be egy fórumra, ha felhúzom magam. És miért nem szeretek beírni? Megmondom.
Azért, mert egy fórum arra való, hogy megosszuk egymással a véleményünket erről-arról. Egy fórumnak van egy magja, és aki kívül áll ezen, annak a hozzászólására alapból kevesebben figyelnek oda. Én meg nem akarok egyik fórumnak az aktív tagja sem lenni, mert se időm, se energiám.
És hogy ezt miért írom? Azért, mert úgy érzem, fórumhozzászólásaim nem kapták meg a megfelelő figyelmet, mindenki átsiklott felette. És néha még az is, akinek címeztem ( konkrétan a honosító ). Mert ha a valakit neadjisten megdícsérek a munkájáért, jól esik, ha legalább jelzi valahogy, hogy vette a lapot. Mert magammal én sem szeretek beszélgetni...
Ha írok egy fórumra, jól esik, ha reagálnak rá. Ha nem, akkor nem írok. A kommenteknek más a lényegük, legalábbis szerintem. Ha kommentet írok, nem várom, hogy reagáljanak rá. Ha fórumba írok, igen.

Ha valamiről nem beszélgetni akarok, csak véleményt nyilvánítani róla, kommetet írok.
Kommentet írni egyszerűbb. Nekem legalábbis.
Sőt, kommentet talán még ahhoz is írok, amiről amúgy a fórumban biztos, hogy nem írnék.
Főleg, hogy az utóbbi időben a netes képregényolvasásom elég felületes, csak keveset olvasok, azt is futtában.

De most komolyan! Mi a francot nem lehet megérteni azon, hogy nem szeretek fórumozni?
Nem szeretek, mert hamar felhúzom magam, és hajlamos vagyok értelmetlen vitákra pazaroni az időm.
Van, akinek nem fekszik a fórumozás. Én ilyen vagyok. Inkább blogot írok.

Ráadásul nem egy fórumot keserű szájízzel hagytam ott.
Ha fórumról van szó, hajlamos vagyok átmenni antiszociálisba. Ha úgy érzem, nem kapom meg a megfelelő figyelmet, hajlamos vagyok a provokációra. Iróniával, humorrral, de ezeket nem mindig veszik, és vita lesz belőle. Erre meg kinek van szüksége?

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Felhívások
« Válasz #173 Dátum: 2006. November 20., 10:42:37 »
Idézetet írta: Nitro
Ezt most én nem nagyon értem. Miért jobb az? Kettővel többet kell kattintani, hogy a fórumba juss. Ez olyan nagy dolog?  
Szerintem néha igenis az. PL. ha belépsz a fórumba biztos hogy megnézed az addigi hozzászólásokat, és ha  valaki már írt előtted egy szép hosszú jól átgondolt kritikát, te meg csak annyit akarnál beírni, hogy "Ez egy igen jó történet volt, köszi srácok, jöhet a következő!" akkor lehet, hogy elbátortalanít a karakterrengeteg, amit a képernyőn látsz.

Másrészt a komment ablak sem lenne hosszútávon teljesen működő dolog, mert előbb-utóbb azt is ugyanúgy elhanyagolnák a kedves fogyasztók, mint a fórumot.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #172 Dátum: 2006. November 19., 23:44:56 »
Idézetet írta: kihaeennem
Ha tetszik, elolvasom, ha valamit megmozgatott bennem, írok pár sort a fórumba róla ( kommentet mondjuk szivesenbben és gyakrabban írnék ).
Ezt most én nem nagyon értem. Miért jobb az? Kettővel többet kell kattintani, hogy a fórumba juss. Ez olyan nagy dolog?  

Nem elérhető fortian

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #171 Dátum: 2006. November 19., 16:26:06 »
Szóval mindent megbeszéltünk  
Felmentésem van (parsztság miatt)  máig nem értem ,pedig nem vagyok mások szerint hülye és nem is vagyok kis pisis...szal támogatom az oldalt az olvasáspmmal de a fórumot hanyagolom (közös kérésre) csak akkor szólok hozzá ha nagy a kínom...jahh és nem teszek javaslatot és sírást sem melyik képregényt folytassátok azt fordítítok ami tetszik nektek én meg elolvasom és az én dolgom h tetszik-e vagy nem, nem kell félni nem véleményezem...megteszi helyettem más.
Fate is my shield

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Felhívások
« Válasz #170 Dátum: 2006. November 19., 14:12:38 »
hehe, hat nincs para
de a belepod igencsak emlekezetes volt, mondhatni felejthetetlen
abszolut nem voltam akkor sem tamado vagy kioktato, de elvarom mastol a hasonlo hozzaallast
kar, hogy egyoldaluan alltal hozza a dolgokhoz es nem gyakoroltal onkritikat
a hozzad hasonlo hozzaszolasok, mar megbocsass, de nem fognak hianyozni
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 19., 16:18:37 írta Zerit »
gyengéd barbár

Nem elérhető fortian

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #169 Dátum: 2006. November 19., 12:24:41 »
hm, azert ez nem ilyen egyszeru volt
jol emlekszem az esetre
[/quote]

Aham szóval még mindig para van...akkor ne  sírjatok hogy nem kaptok véleményt...legalábbis tőlem
Fate is my shield

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #168 Dátum: 2006. November 18., 17:11:42 »
Idézetet írta: Spuri
Igazad van. Sajnos.
Én is azt veszem észre, hogy a képregényrajongók nagy többségének fejéből kiszállt az a jó öreg mondás: Ajándék lónak ne nézd a fogát.
Én nem szeretnék óvatosan fogalmazni. És ez minden olyan idelátogatónak szól, aki nem tudja megbecsülni, ha valamit kap.

Nem kötözködésnek szánom, de szerintem nem jól értelmezted az általad idézett mondást.  
Nekem úgy rémlik, azt jelenti, hogy ha ajándékot kapsz, ne köss bele, fogadd el úgy, ahogy van!

Ja, és persze nagyon fontos, hogy ha valaki valamit honosít, az esősorban azért csinálja, mert pont azt szereti, de ha rajta kívül nem sokan szeretik adott képregényt, hiába várja a visszajelzést!

Amúgy szerintem (is) be kellene vezetni a kommentelés lehetőségét, sokkal több lenne a visszajelzés, és ebből könnyebb lenne leszűrni, mire van igény (már amennyire ez szempont).

Különben nekem tök mindegy, mi van honosítva az oldalon. Ha tetszik, elolvasom, ha valamit megmozgatott bennem, írok pár sort a fórumba róla ( kommentet mondjuk szivesenbben és gyakrabban írnék ). Ha meg nem tetszik, bele se nézek, vagy pár oldal után abbahagyom...

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Felhívások
« Válasz #167 Dátum: 2006. November 17., 21:53:48 »
Idézet
Az hogy nem írok a fórumba az nem azért van mert szar az oldal meg a képregények hanem azért, mert egyszer beírtam h fasza sőt többszöris azt letorkoltatok így marattam az olvasgatásnál és nem figyelem a fórumot.

hm, azert ez nem ilyen egyszeru volt
jol emlekszem az esetre
gyengéd barbár

Nem elérhető fortian

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #166 Dátum: 2006. November 17., 21:32:51 »
Idézetet írta: Zodiak
Kedves HZs Team!

Abszolút megértem, hogy vágytok a visszajelzésekre. Tényleg. Mindenki, aki hasolnó - karitatív (?) - tevékenységet végez a köz javára vágyik arra, hogy elismerjék a munkáját.

De - meg ne haragudjatok - egy kicsit kezdetek átesni a ló másik oldalára ezen igényetekkel. Nem kényszeríthetitek rá a vendégeitekre a köszöngetést, vagy a fórumozást. Annak ellenére, hogy én viszonylag ritkán írok a fórumba, még megbecsülöm azt, amit tesztek, hiszen különben nem látogatnám az oldalatokat - és most ezt a postot sem tenném ide. Ha meg valaki azért ír a fórumotokba, meg küld levelet nektek, hogy megkapja a napi képregény adagját, az úgysem fog szívből jönni. Vegyétek észre a hálás közönséget, de ne követeljetek bizonyítékokat a követőitektől. Ezzel csak azt éritek el, hogy néhányan elpártolnak tőletek.

Nekem már a legutóbbi ilyen levelezős akciótok után is kicsit keserű lett a hangulatom, most viszont csalódottság kezdi felütni fejét. Ennél egy fokkal durvább csak az a lépés, hogy fizetős oldallá válljatok. Akkor viszont biztosan sokan elpártolnak tőletek. Kérlek titeket, hogy ne menjetek ilyen messzire, ne rémísztgessétek a követőiteket, és ne akarjátok elijeszteni őket!

Egy - még mindig - hű követőtök


Köszi ember nem kell elismételnem ugyanezen a véleményen vagyok.Az hogy nem írok a fórumba az nem azért van mert szar az oldal meg a képregények hanem azért, mert egyszer beírtam h fasza sőt többszöris azt letorkoltatok így marattam az olvasgatásnál és nem figyelem a fórumot.Minden nap figyelem az oldalt és csakis ezt a honosító oldalt mert ez a legjobb:))
Fate is my shield

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Felhívások
« Válasz #165 Dátum: 2006. November 03., 10:33:13 »
Gabe!

Igazad van. Sajnos.
Én is azt veszem észre, hogy a képregényrajongók nagy többségének fejéből kiszállt az a jó öreg mondás: Ajándék lónak ne nézd a fogát.
Én nem szeretnék óvatosan fogalmazni. És ez minden olyan idelátogatónak szól, aki nem tudja megbecsülni, ha valamit kap.

Ideje felébrednetek! A honosítás nem kis meló, ahogy azt Gabe is írta. Ezért a követelődzős kívánságlistával óvatosan bánjatok! Az ember azzal szeret foglalkozni, ami érdekli. Ha valaki a Tarotot kedveli, az azt fogja élvezettel honosítani. Ha valaki a MGS-t szereti, ő azt. Amihez nincs kedve, azt kisebb lelkesedéssel fogja.

Így hát, ha valakinek nem tetszik, hogy milyen képregények futnak itt, az, kezdjen hozzá kedvenc címeinek honosításához, és tegye közzé a saját lapján! De senki ne menjen a másikhoz csak azért, hogy követelődzön!
Egy másik mondás: Akinek nem inge, ne vegye magára.

Hozzáteszem: én is csak egy egyszerű idelátogató vagyok....

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Felhívások
« Válasz #164 Dátum: 2006. November 03., 10:08:47 »
Miért válna fizetőssé az oldal?   . Nem mondom, nem jönne rosszul a pénz, de erről szó sincs.

A részemről a főoldalon található pár sor nagyon finoman fogalmazott. Én azért gondolkodom azon hogy kiszállok a buliból, mert az utobbi időben megszaporodtak a pofátlan követelőzések... sajnos néhányan bizonyára azt hiszik, hogy fél óra alatt elkészül egy képregény. Bárcsak így lenne, de sajnos az az igazság hogy a fordítástól a végeredményig minimum 10 óra. Ez a részemről azt jelenti, hogy legalább napi 1 (inkább 2) órám megy el amit már így is nehéz kiszorítani, de az hogy egyesek követeljenek további képregényeket  . Az azt jelentené, hogy nem napi minimum 1 órám megy rá a dologra, hanem legalább 3-4. És ha meg is tenném, az mit váltana ki? További követelőzést. Úgyhogy azon gondolkodom, hogy mivel nem sikerül megfelelni az igényeknek, inkább kiugrom a mókuskerékből. Nameg az is igaz, hogy az eddig belefektetett munkát sem nagyon ismerik el, jobb esetben ha jön is egy hozzászólás, a vége mindig azzal zárul hogy "miko jön mán a következőőő???   ". Azt hiszem hogy leállok a "rajongók" igényeinek/követeléseinek a gépies kielégítéséről. Ráadásul ezek az igények, még attól a minimális örömtől is megfosztanak, hogy azt honosítsak, amit én szeretnék. Mellesleg egyesek igen egyszerűen félresöprik az eddigi munkánkat azzal, hogy poénkodnak a Zsák meghalásával kapcsolatban. (lásd chatbox   ). A többiek jó része meg önző módon követeli a folytatást. Minden tiszteletem azoké, akik őszintén megköszönve az eddigi munkánkat, megértik a döntésünket. Sajos ők vannak a  legkevesebben. Nem mondom, jól megteremtitetk az alaphangulatot, az esetleges (amire egyre kisebb reményt látok) folytatáshoz. Gratula, csak így tovább   .

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Felhívások
« Válasz #163 Dátum: 2006. November 03., 09:36:11 »
De, tervbe van véve, csak a tagság sokkal lustább (engem is beleértve), mint az látszik...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #162 Dátum: 2006. November 03., 09:30:42 »
NEm lehetne a rolólehúzási szándéknak egy külön topikot nyitni? Már nem is tudom, hány topikot kellet átnéznem a hozzászólások miatt.

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Felhívások
« Válasz #161 Dátum: 2006. November 03., 09:15:24 »
Idézet
Kedves HZs Team!

Abszolút megértem, hogy vágytok a visszajelzésekre. Tényleg. Mindenki, aki hasolnó - karitatív (?) - tevékenységet végez a köz javára vágyik arra, hogy elismerjék a munkáját.

De - meg ne haragudjatok - egy kicsit kezdetek átesni a ló másik oldalára ezen igényetekkel. Nem kényszeríthetitek rá a vendégeitekre a köszöngetést, vagy a fórumozást. Annak ellenére, hogy én viszonylag ritkán írok a fórumba, még megbecsülöm azt, amit tesztek, hiszen különben nem látogatnám az oldalatokat - és most ezt a postot sem tenném ide. Ha meg valaki azért ír a fórumotokba, meg küld levelet nektek, hogy megkapja a napi képregény adagját, az úgysem fog szívből jönni. Vegyétek észre a hálás közönséget, de ne követeljetek bizonyítékokat a követőitektől. Ezzel csak azt éritek el, hogy néhányan elpártolnak tőletek.

Nekem már a legutóbbi ilyen levelezős akciótok után is kicsit keserű lett a hangulatom, most viszont csalódottság kezdi felütni fejét. Ennél egy fokkal durvább csak az a lépés, hogy fizetős oldallá válljatok. Akkor viszont biztosan sokan elpártolnak tőletek. Kérlek titeket, hogy ne menjetek ilyen messzire, ne rémísztgessétek a követőiteket, és ne akarjátok elijeszteni őket!

Egy - még mindig - hű követőtök
Tanult kollegám rátapintott a lényegre.
ÁMEN testvérem.

Nem elérhető Zodiak

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 54
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #160 Dátum: 2006. November 03., 08:45:40 »
Kedves HZs Team!

Abszolút megértem, hogy vágytok a visszajelzésekre. Tényleg. Mindenki, aki hasolnó - karitatív (?) - tevékenységet végez a köz javára vágyik arra, hogy elismerjék a munkáját.

De - meg ne haragudjatok - egy kicsit kezdetek átesni a ló másik oldalára ezen igényetekkel. Nem kényszeríthetitek rá a vendégeitekre a köszöngetést, vagy a fórumozást. Annak ellenére, hogy én viszonylag ritkán írok a fórumba, még megbecsülöm azt, amit tesztek, hiszen különben nem látogatnám az oldalatokat - és most ezt a postot sem tenném ide. Ha meg valaki azért ír a fórumotokba, meg küld levelet nektek, hogy megkapja a napi képregény adagját, az úgysem fog szívből jönni. Vegyétek észre a hálás közönséget, de ne követeljetek bizonyítékokat a követőitektől. Ezzel csak azt éritek el, hogy néhányan elpártolnak tőletek.

Nekem már a legutóbbi ilyen levelezős akciótok után is kicsit keserű lett a hangulatom, most viszont csalódottság kezdi felütni fejét. Ennél egy fokkal durvább csak az a lépés, hogy fizetős oldallá válljatok. Akkor viszont biztosan sokan elpártolnak tőletek. Kérlek titeket, hogy ne menjetek ilyen messzire, ne rémísztgessétek a követőiteket, és ne akarjátok elijeszteni őket!

Egy - még mindig - hű követőtök
by all

Nem elérhető elmouse

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #159 Dátum: 2006. November 03., 08:13:37 »
Gyerekek! Ne csüggedjetek!

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #158 Dátum: 2006. November 03., 04:31:44 »
KEDVES HZS TEAM!
FEL NE ADJÁTOK! HAZÁNK EGYIK LEGSZÍNVONALASABB KÉPREGÉNY OLDALA FOG DIVATJA MÚLTTÁ VÁLNI, HA NEM CSINÁLJÁTOK A FRISSÍTÉSEKET - MÉG HA IDŐTÁLLÓT ALKOTTATOK IS!

SZERETÜNK TITEKET!

(COMMENT A BIZONYTALAN SZÜNETELTETÉSRE)

 

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #157 Dátum: 2006. Július 02., 21:42:39 »
Mindjárt rájuk szólok..  
Most egy sajtótájékoztató megy... próbálom kihámozni, hogy lesz-e fellövés ma, vagy sem.. De ha kitalálják, hogy még elhalasztják 3-4 órával akkor  

Elég fontos ez a fellövés, mert az utóbbi időben kissé - na jó nagyon akadozott az űrprogram ezen része.

...

Na megkaptam közben a választ, ahogy kivettem marad a földön a madárka még egy ideig.   Mintha keddet emlegettek volna, de nem volt túl jó a vonal, tehát ne vegye senki 100%-nak.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 21:43:56 írta regnar »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Felhívások
« Válasz #156 Dátum: 2006. Július 02., 21:16:09 »
03:40:15  

ilyen régóta megy, és még nem lőtték ki  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 21:18:15 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #155 Dátum: 2006. Július 02., 17:39:39 »
Most érkeztek meg az asztronauták (lehet, hogy ők a következő fantastic four?)
Király ez a belső láncú NASA kamerás közvetítés    
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 17:42:01 írta regnar »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Felhívások
« Válasz #154 Dátum: 2006. Július 02., 17:36:19 »
hű, köszi  lessük  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Felhívások
« Válasz #153 Dátum: 2006. Július 02., 17:26:38 »
Akit érdekel az űrkutatás, vagy egyszerűen csak szereti nézni a kilövéseket, annak ajánlom a következő linket, ahol különböző lejátszók segítségével élőben követheti az űrrepülőgép startját.. még van hátra - elvileg - pár perc...

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/

Javítva:

jelenleg T minus 2:57 van a kilövésig, kicsit húzzák még, mert mindenféle gondok vannak...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 17:36:33 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Felhívások
« Válasz #152 Dátum: 2006. Május 16., 00:01:45 »
muszáj lesz  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #151 Dátum: 2006. Május 15., 17:39:49 »
Elnézzük neki, ugye?  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Felhívások
« Válasz #150 Dátum: 2006. Május 13., 01:38:04 »
jó tudom  
viszont én úgy vagyok vele (tudom ez senkit nem hat +  ) hogyha nincs kedvem nem fordítok, és ez mostanában elég sokáig így volt  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Felhívások
« Válasz #149 Dátum: 2006. Május 12., 12:24:29 »
Huh, akkor az elég sok pótolnivaló lesz.  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Felhívások
« Válasz #148 Dátum: 2006. Május 12., 10:08:36 »
Spidáj nemsokára túl lesz minden vizsgáján és akkor újult erővel veti bele magát minden comicsos melóba amivel lemaradt  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Felhívások
« Válasz #147 Dátum: 2006. Május 12., 09:19:08 »
Pók Porthos... Mi lesz így a 3 testőrrel? Spidáj is fog képeket kitenni a képes topicba?