Szerző Téma: MINDEN MÁS HálóZsák képregény  (Megtekintve 285575 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #38 Dátum: 2004. Október 07., 00:50:14 »
Legyőzhetetlen 1:

Mikor először belenéztem, nem sok jóra számítottam. A rajz nagyon elvette a kedvem. Iszonyatosan puritán. Olyan semmilyen. Az a baj, hogy az ember minél több képregényt olvas, minél több rajzolót ismer meg, annál finnyásabb lesz. Van akinek ez a rajzstílus bejön, de nekem nem tetszik.

Ennek ellenére nem olyan rossz a Legyőzhetetlen. Olyan kis jópofa az egész. Nem hatott meg túlzottan, nem várom tűkön ülve a folytatást, de nem is bántam meg azt a pár percet, amit az olvasására fordítottam.

A beírás korrekt, sőt, a borítón még a címfelirat a legfigyelemfelkeltőbb, szóval jól meg lett csinálva ( amúgy ha újságárusnál látom ezt a borítót, szinte biztos, hogy nem nézek bele a képregénybe... ). A fordítás sem rossz, bár van bent pár elírás, de ezekre regnar már rávilágított. Ettől függetlenül szép munka!  

Bár hozzászólásomból nem ez jön le, azért kíváncsi vagyok a folytatásra.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #37 Dátum: 2004. Október 06., 09:15:52 »
Jó kis paródia, jó kis poénokkal. Nem röhögtem szénné magam, de jókat mosolyogtam rajta. A kedvencem amikor a fater szupersebességgel késve parkol be a vacsorához, és ezt is mindenki természetesnek veszi. Az is tetszik, amikor a névválasztás és a ruhaszabás közötti összefüggésről esik szó.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #36 Dátum: 2004. Október 06., 08:30:47 »
Sziasztok...

Elolvastam a Legyőzhetetlent..

A borító. Semmi flikk-flakk. Egyszerű, tömör, mint egy felhívás. Homogén háttér előtt maga a főszereplő. Mint egy plakát, vagy poszter. Inkább a szöveg a figyelemfelkeltő. Szerintem aki nem olvassa el a fejlécet, annak, csak egy újabb szuperhős borító a polcon érzése lehet. Ez egy új képregény esetében azért nem biztos, hogy a legjobb stratégia. A színek harmonikusak, főleg a főhős ruhája, nyilvánvaló, hogy törekedtek arra, hogy ne túl "csicsás" legyen, és felismerhető legyen benne az eddigi szuperhősők jellegzetességei is. Szóval a borító nem rossz, láttam már szebbet is, de azért egészen jól eltalált.
A boríton a magyar szöveg jó. Tetszik a legyőzhetetlen felirat.

A képregény. Olyan mint egy kifestőkönyv. Legalábbis ez volt az első érzésem, amikor elkezdtem nézegetni. Letisztult formák, minden tökéletesen körülhatárolva. A színezők kerülték az erős színárnyalatokat, inkább "tiszta" színekkel dolgoztak, egy bizonyos keverési tartományon belül. A fiatalabb korosztály számára készült képregény esetében ez érthető és nagyon dícséretes. A képek nem esnek szét, és könnyen érthetőek, még egy 10-12 éves gyerek számára is. Tetszenek a kicsit szögletes karakterek, nagyon jól megrajzoltak. És a poénokon is besírtam. Nekem bejöttek. Pl amikor a srác előadja, hogy érzi a szuperképességeket, az anyja meg csak krumplit kér,..vagy amikor az apját személyhívón hívják "esethez" szerintem jópofa.


A beírás ( a fordításhoz ugye nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem az eredetit) De szerintem jó a magyar szöveg.
Találtam néhány helyesírási és egy pár magyartalan kifejezést, de összességében jól olvasható és értelmes mondatszerkezetekkel találkoztam. Gördülékenyek a mondatok.

001-05 oldalon 3.kép az anya szövege:

"Újjabban" az helyesen újabban

ugyanott ötödik kép:

"egy homályos alak látszódik"  szerintem jobb lenne a látszik szó, talán magyarosabb

"szemtanúk állítása szerint a küzdelem 10 órája tart, s nyomában a város egy része romba dőlt"        a "s nyomában" szófordulattal van egy kis gondom, "emiatt már", vagy "s eközben", vagy valami hasonló jobb lett volna talán, de lehet hogy csak kukacoskodok itt.

Ja és Omni Man a   demokráció   védője? Ez tényleg demokráció poénból vagy a demokráciát írtátok el véletlenül. ezt nem tudtam eldönteni.

Több helyen is észrevettem: A mostmár szavakat külön kell írni tehát: most már

001-09 oldal második kép:
"az volt a legkeményebb dió....' iii, hát nem tudom... nekem kicsit kacifántos. Az volt a legnehezebb, vagy valami hasonló talán...

001-16 oldal első kép:
'jó néhányótoknak" ez poén is lehetne, ha tüzetesebben belegondolunk mit jelent, de rövid o mind a kettő, tehát néhányotoknak.


Bocsi hogy a beírásnál ennyit kritizáltam, de nem rossz szándékból tettem. A kritika pedig, mint ahogy mindig elírom a végére az én személyes véleményem, más lehet hogy máshogy látja.

Összességében tetszik, és biztos hogy el fogom olvasni a többi részét is. Szóval nekem jöhet a folytatás:)
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 06., 08:39:23 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #35 Dátum: 2004. Október 05., 16:49:57 »
A témában felkerült a Legyőzhetetlen # 1

Kéretik vélemenyezni (dicsérni   )
Nekem speciel nagyon tetszik.
Mármint a sztori
+ persze a magyarorsítás is:D



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #34 Dátum: 2004. Október 04., 21:25:34 »
Természetesen csak az eredetire.
Persze majd a börzén lejátsszuk.  

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #33 Dátum: 2004. Október 04., 19:04:10 »
Kaine: "A rajzon kívül nemigen tetszett benne semmi."

A fordítás se?  
Vagy csak az eredeti anyagra gondolsz?

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #32 Dátum: 2004. Október 04., 09:33:54 »
Hát szomóruan hallom.   Szerintem jó történet és különösebben nekem a fordítással sincs bajom. Érthető és lényegre törő. Namindegy. Ha találok Wutang füzetet igérem szólok.  
Már kezdem is a keresést!
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 04., 09:35:18 írta letsgo »

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #31 Dátum: 2004. Október 04., 08:50:33 »
Én szívesen folytatnám, de sajnos sehol nem találtam belőle újabb füzeteket. A Wutang volt életem beírása és igazán meg sem vagy elégedve vele. De ha valaki találkozik Wutang képregényekkel a neten, az jelezze, mert nem véletlenül volt ez az első képregény, amit elkezdtem beírni.
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #30 Dátum: 2004. Október 03., 19:24:50 »
Akkor nincs rá esély, hogy kicsirázik ez a folytatás?

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #29 Dátum: 2004. Október 03., 16:59:41 »
 Na Killjoy, erre mit válaszolsz!?
Letsgo, ez egy korai Killjoy zsenge hajtás volt...
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 03., 17:03:34 írta Troll »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #28 Dátum: 2004. Október 03., 16:27:45 »
Most olvastam el a Wutang című képregényt. Remélem jó helyre írok, nem találtam neki úgy külön témát. Na mindegy, vélemény:
Nekem nagyon tetszett!!!!!  Nem tudom de nekem nagyon bejönnek az ilyen kalandoros képregények. Főleg ha ilyen csínos lány is szerepel benne, aki ráadásul egy gonosz átalakult démon.   De legjobban az a fehér festett képű kigyurt fazon tetszik. Nem tudom pontosan, hogy miről szól ez a történet, de nekem nagyon bejött. Föleg a végén mikor lefejezik azt az idegent. Nem csak ezekért jönn be, hanem azért is mert, véres, kalandoros, akció dús, bunyos, és gondolom egy bonyolult történet van hozzá. Kár, hogy nicsen folytatása, én biztos, hogy elolvasnám... És szerintem még rajtam kivül többen is csak nem gondolják, hogy ilyen fajta képregény van fent. Hiszen én is csak rákatinottam és elkezdtem elolvasni. Mire nagyon megtetszett és kezdtem élvezni vége lett. SAJNA

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #27 Dátum: 2004. Október 02., 10:04:04 »
Idézet
Véletlenül akadtam az oldalatokra, de most miattatok megint rá vagyok kattanva a dologra!
szia Pioo! ez nagyon jó dolog, hogy mi hoztunk vissza az "életbe"  maradj továbbra is olvasónk és persze itt a fórumon is várunk. Idővel biztos átnézed a témákat, nincs túlbonyolítva, aztán jöhetnek a vélemények a megfelelő helyekre  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 02., 10:04:52 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #26 Dátum: 2004. Október 01., 23:52:59 »
Elolvastam a Silver Sable-t én is. A rajzon kívül nemigen tetszett benne semmi. A karaktert nem kedveltem sose, de jó volt benne Pókembert látni.  Oké, a Homokembert is. Sose szerettem a kemény főhősöket, akik gondolatmenetekkel kommunikálnak az olvasókkal. Annak idején ezzel rontották el a Fekete Macska minisorozatot is, ami a latenight-on is fenn van. Belekezdtem a Batman-Kehelybe is, de aztán abbahagytam, túl álmos vagyok hozzá és a vallási témákat különben se szeretem, túl egyformák.    A rajza is rossz volt, de a SS-es Steven Butler kárpótolt mindenért.  

Nem elérhető Pioo

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #25 Dátum: 2004. Október 01., 23:28:57 »
Szép jó estét mindenkinek!

Remélem nem baj, hogy ide köszöntem be, és zargatlak titeket azzol, hogy nagyon tetszik az oldal!
 Valaha nagy képregény olvasó voltam(no azért nem vagyok öreg:) ), de egy ideje felhagytam vele. Véletlenül akadtam az oldalatokra, de most miattatok megint rá vagyok kattanva a dologra!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #24 Dátum: 2004. Október 01., 09:17:00 »
Kaine
Idézet
Nem csak Micho...    A Zsák egyik legjobban várt képregényéről beszélünk itt, hé!   

Jól van na. Akkor nyomok majd helyzetjelentéseket néha. A takarítási fázisban járok. 12 oldal fasza tiszta. 60 oldalas. Meglesz. Szép lesz. Eljön majd. De nem akarom összecsapni.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #23 Dátum: 2004. Október 01., 07:54:00 »
Szerintem egyelőre a crossoverek annyira nem lesznek napirenden, bár ez Hamlettől függ, ő lesz a fordító

A Végzet jobbkeze valóban ott figyel a Kneten, pontosabban a Végzet jobbkeze című füzet egy kiragadott története, mert az a füzet nem tizeniksz oldalból állt, ha jól tévedek!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Hamlet

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • http://scriptorium.rpg.hu/
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #22 Dátum: 2004. Október 01., 05:10:51 »
Idézet
A Hellboy-Ghostot ne csinálja senki, mert az megy a knetre.
+ A Végzet jobb keze is már régóta ott figyel a k.net-en (mégis szerepel a "tervezett képregények" között   )

   <<< Hellboy  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #21 Dátum: 2004. Szeptember 30., 23:30:18 »
A témában felkerült az oldalra Frank Miller: Túlforralva 1/3. Az Adult/Felnőtt kategóriában van, jelszóval "védett"  


lynmail:

egy ajtóval arrébb, a sci-fi/fantasy topikban van a helye az Aquablue-nak  

sztem ha kicsit véleményezed az első két részt ott, Killjoy biztos jó kedvvel fog válaszolni a kérdésedre  (és így bekerülhetsz a fórumjátékba is!     )
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 30., 23:31:51 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető lynmail

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #20 Dátum: 2004. Szeptember 30., 22:14:11 »
Sziasztok!!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Aquablue mikor lesz folytatva??  

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #19 Dátum: 2004. Szeptember 30., 20:37:40 »
A Hellboy-Ghostot ne csinálja senki, mert az megy a knetre.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #18 Dátum: 2004. Szeptember 29., 21:23:05 »
Idézet
Hamlet
Jaja. Engem meg Micho fog kiütni a cipőből mert nem haladok a Sleppy Hollow-val,
Nem csak Micho...    A Zsák egyik legjobban várt képregényéről beszélünk itt, hé!  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #17 Dátum: 2004. Szeptember 29., 13:47:53 »
Idézet
mert nem haladok a Sleppy Hollow-val
kiegészíteném: SW Birodalom árnyai project, SW meglei project, X-Akták borik, banner... és lehet még így is kihagytam valamit

Hamlet:

szétnézek majd akkor Hellboy ügyben, és pár képregényt eljuttatok neked. Bár aki ismeri a történetet, ajánlhatna, melyik számokat érdemes magyarítanunk.

*UPDATE* látom Killjoy rámoccant a HBoy témára, akkor én takarékra is rakom magam, majd megbeszélitek
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 29., 13:55:31 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #16 Dátum: 2004. Szeptember 29., 13:42:34 »
No. Először is az első Indy miattam lóg már egy jó ideje. Egy csomó mást is csinálok mellette+baromi rossz minőségű a szkenn még Troll javítgatásai után is. Tehát semmi gond, ha másfelé is fordítasz, mert ez a marveles IJ sorozat nehezen akar elindulni. Viszont találtam néhány Dark Horse-os IJ-t + az Ifjú IJ kalandjaiból is van egy pár.

Hellboyból most amit találtam azt töltöm, lesz jó pár füzet.

Az Arrowsmith 6 részes? Mert akkor az is megvan teljesen
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #15 Dátum: 2004. Szeptember 29., 13:06:44 »
Hamlet
Idézet
Ha vki szélessávon fájlcserélgetős módszerrel begyűjtene pár Hellboy-szkennt, én szívesen felajánlanám segítségemet a fordításhoz!
Ok, ok (Killjoy, te most ne figyelj!  ) az Indiana Jonessal is lassan haladok, de _muszály_ mostanság fordítással (is) gyúrnom az angol nyelvizsgára, különben nem lesz jövőre diploma! Tehát bele KELL hogy férjen az időmbe a fordítás

Jaja. Engem meg Micho fog kiütni a cipőből mert nem haladok a Sleppy Hollow-val, de akkor én meg megcsinálnám a Hellboy-ok boritóját. Szóval valaki kutakodjon Pokolfiú(kölyök,fajzat) után.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Hamlet

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
    • http://scriptorium.rpg.hu/
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #14 Dátum: 2004. Szeptember 29., 12:33:58 »
Hello!

Tegnap megnéztem a moziban a Pokolfajzatot. Nagggyyyon király film. Bejött a "kis" ördögfióka laza macsósága, a filmet átható "lájtos okkultizmus", a steampunkos-gótikus látványvilág és a túlélő náci disznók elleni harc!  (a náci mestergyilkos fogaskerekes-futurisztikusan retró életbentartó masinái különösen jók voltak!)  

El is határoztam, hogy ma leszedek egy csomó Hellboy-képregényt a netről - de sajnálattal vettem tudomásul, hogy nem nagyon van ilyen...   (a kepregeny.net-en egyetlen füzet árválkodik, plussz egy Batmannel közös crossover)

Ha vki szélessávon fájlcserélgetős módszerrel begyűjtene pár Hellboy-szkennt, én szívesen felajánlanám segítségemet a fordításhoz!
Ok, ok (Killjoy, te most ne figyelj!   ) az Indiana Jonessal is lassan haladok, de _muszály_ mostanság fordítással (is) gyúrnom az angol nyelvizsgára, különben nem lesz jövőre diploma! Tehát bele KELL hogy férjen az időmbe a fordítás, különben >>>    

Ugyanez az ajánlat áll az Arrowsmith-re is, ha valaki tud szerezni - mint ahogyan azt jeleztem a DC fórumon is, de azt újabban a kutya sem olvassa...    

Üdv:
Hamlet

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #13 Dátum: 2004. Szeptember 27., 23:54:44 »
Idézet
szia, nos az általad kért Prédikátorok nem a Spidertom miatt nem elérhető, (kivételesen  )
Khmm-khmm...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #12 Dátum: 2004. Szeptember 27., 18:23:58 »
Idézet
A Spidertom oldalt jóideje nem tudom elérni, viszont a Prédikátor képregény 1 és 3. részét már pár hónapja le szeretném tölteni... Nem lelehető fel véletlenül máshol is, vagy nem tudnátok felrakni erre az oldalra?
szia, nos az általad kért Prédikátorok (megjegyzem, ez a Tomicho project topikba való, ott Preacher-ként van feltűntetve  ) nem a Spidertom miatt nem elérhető, (kivételesen  ) hanem mert a régi szolgáltatónkon vannak a képek, ami megszűnt. majd igyekszek a héten tenni valamit a dolog ügyében, a fentebb jelzett topikban foglak informálni.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Edorn

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://darkrpg.dox.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #11 Dátum: 2004. Szeptember 27., 15:22:36 »
A Spidertom oldalt jóideje nem tudom elérni, viszont a Prédikátor képregény 1 és 3. részét már pár hónapja le szeretném tölteni... Nem lelehető fel véletlenül máshol is, vagy nem tudnátok felrakni erre az oldalra?

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #10 Dátum: 2004. Szeptember 24., 19:47:05 »
Szóval Micho mondta, hogy ne offoljak, válasz a Whaddafakkban.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 24., 19:53:59 írta VTomi »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #9 Dátum: 2004. Szeptember 24., 19:38:06 »
Idézet
Hát, én 5 szám fordításával megvagyok, de mintha még csak kettő került volna ki... pedig már jó fél éve nem csináltam MK-t...  
imádom, mikor kiadod a kulisszatitkokat  

nos, a történet léynege: valóban készen van 5-ig a fordítás, viszont anno Zaj kezdte el a beírását, a kilépése után ugye értelemszerűen állt, míg ki nem találtuk mi legyen. Blixxxa beírta a 3-ik részt, viszont borítója meg sokáig nem volt, de nemrég szerencsére megkaptam a psd-file-okat, amiből el tudjuk majd készíteni.
"Once a scanlater, always a scanlater."