Szerző Téma: MINDEN MÁS HálóZsák képregény  (Megtekintve 285624 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1988 Dátum: 2013. December 25., 22:22:20 »
Azt elfelejtettem, hogy Boldog Karácsonyt!

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1987 Dátum: 2013. December 25., 22:21:13 »
Üdv! Nagyon rég írtam ide, épp itt az ideje. Mostanában képregényeket is alig olvastam, nem volt rá időm, egy idei nem is érdekeltek, valahogy elvesztettem az érdeklődést irántuk. Ma de. elolvastam a HZS 1500-at és visszatért a lelkesedésem a képregények iránt:)
Egy nagyon jó képregényt sikerült összedobnotok. Érdekes volt olvasni a Zsák történetéről és a tagokról. Ezek a pár oldalas képregények is tetszettek. Az első képregényt, a Pókembereset nem igazán értettem, a rajzok se voltak olyan jók. A második már sokkal jobb volt, mind rajz, mind történet szempontjából. A szöveg nélküli Rozsomák is király volt. Az utána következő kép nagyon tetszett, mint Frank Castle, Galactus hírnöke. Hagar kalandjai tetszettek (nem tudom mi a címe), a maga egyszerű rajzaival, vele azt hiszem a Fekete-Fehér képregény-antológiában találkoztam. Az utána következő háborús-Berlines történet is nagyon bejött. Amerikai Sas szintén egy jó sztori szép rajzokkal. Az utána következő Bosszú Angyalai is jópofa képregény. Az ez után következő Pókember történet az egyik kedvencem ebből a gyűjteményből. Ez engem az egyik idén megjelent Hihetetlen Pókember füzetre emlékeztet. A Serenity történet is nagyon jó volt, bevallom ezt a világot annyira nem ismerem, de ez a képregény felkeltette az érdeklődésemet. Ha jól a Firefly c. sorozat 14 részt élt meg, utána pedig jött a Serenity film (könyvekről, képregényekről esetleg tud valaki valamit?) A Pszichopark (ha jól emlékszem ez a hovatalos fordítás) nagy kedvencem még a FF képregény-antológiából. Az Álomharcosok c. Avengers sztori is jó kis füzet. A Daredivel történet is az egyik legjobb a kötetből, mondjuk az első oldalon gondoltam, hogy Wilson Fisknek viszik a gyógyszert. A Hulk történet is érdekes volt. A két kedvencem a Fenegyerek és a Mary-Jane-es Pókemebres sztori volt, a legjobb rajz Amerikai Sas füzetet illeti, a leggyengébb (ilyen is kell) az első Pókember történet.
Szóval egy nagyon jó gyűjteményt dobtatom össze. Köszönöm nektek:)

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1986 Dátum: 2013. November 15., 12:36:13 »
Köszönöm a Groo v3 11-et! Már nagyon vártam (hibáztam volna?  :D ). Nagyon tetszett. Las Vegas.  :)

Erről a fogadásos dologról az első Korongvilág könyv jutott eszembe. Ha jól emlékszem Kétvirág, a túrista biztosítást (biztos-írtást) kötött a fogadóssal... a biztosítás lényegében egy fogadás, aminek az volt  lényege, hogy fogadott a kocsmárossal, hogy nem ég le  a kocsma.  :lol: A fogadós felgyújtotta a fogadót, hogy övé legyen a biztos-írtási pénz, de a felgyújtás közben meghalt.  :)

A Groo képregény sorozat nagy kedvencem lett az elmúlt hónapokban.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1985 Dátum: 2013. November 09., 12:28:48 »
Eh, legalább valakit érdekel. Ha Erykát leszámítom, aki bedolgozott a honosításába, összesen ketten vagytok, akiket láthatóan érdekel is ez a téma. Meg talán olvassátok is a kikerülőket. Bár lehet, jövőre a hivatalos HZs Disney év során ez megváltozik. :)

Én néha beleolvasok egy-egy részbe.  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1984 Dátum: 2013. November 08., 22:28:30 »
Jó, jó, de te csak azért, mert a Barks—Rosa univerzum emlékeztet a gyerekkorod korszakára. ;D
Emlékeztet? Életem végéig kapom a jogdíjat, hogy a Rosa az én kalandjaimat használta fel Dagobert történetéhez.
Hej, amikor Roosevelt elnökkel mentem ölre...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1983 Dátum: 2013. November 08., 21:37:59 »
Jó, jó, de te csak azért, mert a Barks—Rosa univerzum emlékeztet a gyerekkorod korszakára. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1982 Dátum: 2013. November 08., 21:33:52 »
Na, én is szeretem őket, tudod jól. Csak meg tag vagyok, ne vedd el ezt tőlem :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1981 Dátum: 2013. November 08., 21:20:20 »
Eh, legalább valakit érdekel. Ha Erykát leszámítom, aki bedolgozott a honosításába, összesen ketten vagytok, akiket láthatóan érdekel is ez a téma. Meg talán olvassátok is a kikerülőket. Bár lehet, jövőre a hivatalos HZs Disney év során ez megváltozik. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1980 Dátum: 2013. November 08., 21:17:06 »
Oké, kösz és bocs a kukacoskodás miatt. ;)

Egyébként nekem is nagyon régi tervem, hogy egyszer megcsinálom a saját sztorimat a szülőkkel, ami illeszkedik a Barks-Rosa univerzumba. Disney logó alatt biztos nem jelenne meg ebben az életben, így kanonikus se volna, de ha elkészül valaha, majd legfeljebb felteszem netre. Anno csináltam is hozzá színtervet Rosa egyik képkockája alapján:

(Barks festményeinek stílusában szeretném elkészíteni, hogy ne tudják átszínezni. ;D )
Na mindegy, ebből se biztos, hogy lesz bármikor is valami, csak eszembe jutott. Bocs az offért. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1979 Dátum: 2013. November 08., 19:32:17 »
Átfogalmaztam némileg. Rosa miatt annyi hátránya van ennek a világak, hogy annyira sikerült racionalizálni, hogy ez elég sok kérdőjelet is felvetett, amit ugye rajongói spekulációk követnek szép számmal. És mivel Rosa is visszavonult ettől az egésztől, és még nem akadt egy újabb alkotó, aki úgy érezné, hogy kanonikusan kiegészíthetné a sztorikat, lehet, ez így is marad.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1978 Dátum: 2013. November 08., 19:25:29 »
A magára hagyás Rosától. A Dagobert 12. fejezetében amikor szóba kerülnek a másokat magukra hagyó rokonok, a kicsik elég kifejezően összenéznek. A másik szülő halált már nem tudom, hol olvastam, de ha nem megy ki a fejemből, rákeresek. Utóbbit amúgy erősíti, hogy valamikortól Donald hivatalosan is örökbe fogadta őket, addig csak a kirendelt gyámjuk volt legközelebbi vér szerinti rokonként.
Az, hogy a szülők a rendetlenségük miatt küldték a nagybátyjukhoz őket, csak az eredeti amerikaiban volt, meg talán a skandinávok vették át. Az olaszoknál nem tudom, volt-e magyarázat (biztos, hogy igen, de még nem találkoztam vele).
Gondolom az lehetett az érvelés, hogy egy kis rendetlenségért kissé extrém volna, hogy legalább nyolc évig Donalddal éltek úgy, hogy a vér szerinti szülők oda se dugták a csőrüket. Még mindig elviselhetőbb, hogy kikerültek a képből, mint az, hogy oda se bagóznak a saját gyerekeikre.

(Bocs a lassú reakcióért.)
Értem, bár ezek inkább közvetett utalások. Rosa szerintem nem tekinti őket halottnak, csak eltűntnek. Próbáltam már korábban minél több infót összeszedni erről és egy-két apróságot lehetett tőle olvasni a témában, abból nagyjából az állt össze, hogy az elképzelése szerint a szülők is valami ifjú mormotákra hajazó kalandorok voltak (innen örökölhették a kicsik a kalandvágyukat), és eltűntek az egyik kalandjuk során. (Valószínűleg köze lehetett Xanaduhoz.) Aztán egy bizonyos idő után halottnak nyilvánították őket. Ez egybecseng azzal is, hogy magukra hagyták a kiskacsákat és azzal is, hogy Donaldnak örökbe kellett fogadnia őket. (És tényleg figyelmen kívül hagyja a székfelrobbantásos dolgot a Barks előtti stripekből.) De pontos forrást hirtelen nem tudok most linkelni, meg ezt több helyről ollóztam össze, Rosa kifejezetten nem szeretett erről a témáról nyilatkozni.
A Xanadu-s dolog rémlik csak:
http://coa.inducks.org/story.php?c=D+90314SB
Bár ez is kb. bármit jelenthet.
De majdnem biztos vagyok benne, hogy Rosa szerint egyrészt ugyanaz történt mindkét szülővel, másrészt nem szánt szándékkal hagyták magukra őket, harmadszor pedig nagy valószínűséggel inkább csak eltűntek, mint meghaltak.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1977 Dátum: 2013. Október 30., 18:18:43 »
Köszönöm az új Groo-t!  :worship: Szerencsétlen komoly lelki válságba került.  :) Mondjuk a sajtszószon, a kaszaboláson, a hajó elsűllyesztésen és Vakkandoron kívül nincs semmije sem. Megrendült, hogy nem jó benne, van jobb is.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1976 Dátum: 2013. Október 28., 15:43:57 »
A magára hagyás Rosától. A Dagobert 12. fejezetében amikor szóba kerülnek a másokat magukra hagyó rokonok, a kicsik elég kifejezően összenéznek. A másik szülő halált már nem tudom, hol olvastam, de ha nem megy ki a fejemből, rákeresek. Utóbbit amúgy erősíti, hogy valamikortól Donald hivatalosan is örökbe fogadta őket, addig csak a kirendelt gyámjuk volt legközelebbi vér szerinti rokonként.
Az, hogy a szülők a rendetlenségük miatt küldték a nagybátyjukhoz őket, csak az eredeti amerikaiban volt, meg talán a skandinávok vették át. Az olaszoknál nem tudom, volt-e magyarázat (biztos, hogy igen, de még nem találkoztam vele).
Gondolom az lehetett az érvelés, hogy egy kis rendetlenségért kissé extrém volna, hogy legalább nyolc évig Donalddal éltek úgy, hogy a vér szerinti szülők oda se dugták a csőrüket. Még mindig elviselhetőbb, hogy kikerültek a képből, mint az, hogy oda se bagóznak a saját gyerekeikre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1975 Dátum: 2013. Október 28., 15:26:46 »
Most olvastam a tudástár Disney részében:
"A rokoni szálak egyben megint csak a valóságosságot hangsúlyozzák, azt, hogy itt ki mernek mondani olyan dolgokat, ami sok gyermekmesében, de általában a Disneynál is tabu. Például hogy Niki, Tiki és Viki egyik szülője fiatalon meghalt, a másikuk pedig egyszerűen magukra hagyta a kicsiket még óvodás korukban – így kerültek hivatalosan is a legközelebbi vérrokonuk, Donald Kacsa gyámsága alá."

Ezt a halál + magukra hagyás dolgot honnan vettétek? Abszolút megalapozatlan.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1974 Dátum: 2013. Október 22., 19:47:06 »
Köszönöm az új Groo-t.  :worship: Nagy ötlet volt ez a Zakkandor történet.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1973 Dátum: 2013. Október 16., 08:16:56 »
Nem meglepő, mivel egyedül az olaszok és a brazilok kedvelik. Én nagyon nem is találkoztam azóta vele az angol nyelvű letöltött/kapott gyűjteményemben. Bár amúgy is lehet, hogy nem nagyon erőltetném, ahogyan Brigittát is alapvetően inkább kerülöm, mert náluk nagyon kibukik, hogy az olaszoknál mennyire gyökeresen eltér a családfa az amerikai(/skandináv) változattól, ami félő, zavaró lehet az egyszeri olvasónak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Vree

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1972 Dátum: 2013. Október 16., 02:30:28 »
talgaby: Igen, de az önfeltöltő elemes sztoriban csak az olasz név (paperetta) szerepel, tehát végeredményben mégis csak egy történetben fordul a magyar név elő. :)

Egyébként ezt a történetet próbálom rég levadászni:
http://coa.inducks.org/story.php?c=I+TL++577-A&pg=1

Sajnos egyes-egyedül olaszul adták ki, tehát amíg nem találok egy eredeti verziót addig a magyar világ számára félismeretlen marad a figura...

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1971 Dátum: 2013. Október 14., 22:05:53 »
Én is köszönöm. Legjobbak. 1, Tarzan. 2,Tell Vilmos. 3, Bűzös borz. 4, a cápás.  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 14., 22:59:21 írta zoli »

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1970 Dátum: 2013. Október 14., 20:57:04 »
Köszönöm a Mesélő képek 2-őt, tetszett.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1969 Dátum: 2013. Október 11., 08:46:36 »
Köszi. Amúgy nem csak ott szerepelt, hanem egy Donald zsebkönyvben is. A számát nem tudom, de az önfeltöltő ruhás sztori volt.
Scarpa úgy lesz, ahogy az amerikaiaknál elérhető. A házi válogatásunk a következőtől nagyrészt hozza majd a Barks – Italia – Rosa – Barks – skandináv sorrendet agy legalábbis összetételt. Hogy az olasz mit takar, az nagyrészt igazából az elérhető angol nyelvű szkenneken múlik. A 2000 utániak igazából nagyon nem fogtak meg (pedig abból rengeteg digitális szken van angolul), így egyelőre a németek angol könyveiből dolgozunk. Amúgy én inkább azt keresem, hogy miket rajzolt Fecchi, imádom a stílusát.
A Dagobert: az első 50 évről tudunk. A Dagobert élete galériájának bevezetőjében a második bekezdés megválaszolja neked a lentebbi kérdéseidet. Nem véletlenül írogatom a sorozatokhoz ezeket a szövegeket. :) Ja, és megvan a szken, kösz, de elég hamar dobnom kellett a fordítását.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Vree

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1968 Dátum: 2013. Október 10., 23:10:11 »
A "Dagobert bácsi: 80 dollár alatt a Föld körül" fordítójának , talgaby-nak külön szeretnék gratulálni, amiért emlékezett, hogy a 14. oldalon szereplő kacsát Dáliának hívják, annak ellenére hogy a név és a szereplő csak egyetlen magyarul megjelentkötetben (a '93-mas Böhöm-Könyv 3.-ban) szerepelt. :D

Ha már itt tartunk, van rá bármi esély hogy lefordításra kerülhet több régi Romano Scarpa is, pl. amiben Dália először szerepel?
(Segítenék benne ha tudnék de sajnos olasz képregényekhez nehezebb hozzájutni (neten is/eredeti füzetben is) mint az amerikában készültekhez.)

Másik kacsás kérdés: látom hogy felkerült a "Dagobert Bácsi élete" (by Don Rosa) nagy része házi fordításban, de tudjátok gondolom hogy ezeknek van egy hivatalos 1997-ben megjelent fordítása is? (Be is tudnám szkennelni, csak nem tudom hogy áll a jogi oldal most az Egmont-Hungary kiadóval.)

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1967 Dátum: 2013. Október 07., 09:02:25 »
Köszönöm az új Groo-t.  :worship: Hatalmas, mint mindíg.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1966 Dátum: 2013. Szeptember 25., 20:55:51 »
Üdv, na talán ez a hozzá szólás ide illik Aragonés munkái Tényleg NAGYON JÓK. Föleg hogy van öniróniája , és  a pár kockából álló szöveg nélküli történtek meg írásához  tényleg remek logika kell ,hogy mindenki megértse  .Fejlett  humor érzéke van. Tényleg magas szintű tudás kell ahhoz  egy ilyen sztorit megírjon valaki  ;) :worship: Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 25., 21:52:05 írta zoli »

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1965 Dátum: 2013. Szeptember 21., 20:04:59 »
Szerepelne, ha létezne szken belőle.

Ez esetben nyitva tartom a szemem ha antikváriumban járok, hátha tudok majd segíteni.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1964 Dátum: 2013. Szeptember 20., 10:29:18 »
Szerepelne, ha létezne szken belőle.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1963 Dátum: 2013. Szeptember 20., 10:21:11 »
Közelítve a végéhez, megköszönném A természet csodái sorozat füzeteit. A könyvtárban futottam bele még az első számba, úgyhogy örülök, hogy nálatok végig tudom majd olvasni a teljes sorozatot.
A mostani számban reklámozott Élő világ sorozat is szerepel a terveitek között?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1962 Dátum: 2013. Szeptember 17., 21:23:15 »
És remélhetőleg még lesz is jó darabig. Kár, hogy nincs rá emberi erőforrás, elég sok használható szken van a képregényeiből. Igaz, azok kis részét fedik le a munkásságának (alapvetően a MAD-nek dolgozik, ugye), de azok is fergetegesek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1961 Dátum: 2013. Szeptember 17., 21:21:21 »
Köszönöm a Groo-t!  :worship: Az illegális bevándorlás-olcsó munkaerő-emberek kihasználása stb. témakör sajnos már régi dolog. De így Groo-san eszméletlen.
Tetszenek ezek az egy oldalas felvezetők is. Sergio Aragonés-nek nem semmi humora van!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1960 Dátum: 2013. Szeptember 15., 20:33:26 »
Hihetetlen, hogy micsoda remek képregények vannak. Sherlock Holmes, Groo, Sergio Aragonés, azaz Co-Mix-os képregények, amiket régen olvastam is, de az jó ötlet, hogy ezek is elérhetők. ;)
Disney: Tetszik, hogy milyen sok Donald Kacsa, Miki Egér, Dagobert bácsi és más Disney-s képregények is vannak/lesznek.
80 dollár alatt a Föld körül: Hihetetlen, hogy pontosan olyannak hangzott, mint a Willy Fog 80 nap alatt a Föld körül.
Rózsaszín Párduc: Ez is milyen jó ötlet, hogy ilyen is lesz. :D Ez is nagy kedvencem volt, amikor még a régi időkben is voltak klasszikus rajzfilmek.
Képregénybe ugyan van nekem, csak azok hiányosak, de az jó hír, hogy fenn lesz majd minden része. ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1959 Dátum: 2013. Szeptember 06., 15:51:53 »
Köszönet Nektek és a volt CO-Mix-osoknak az Aragonés képregényekért.  :worship:

Kiemelni a Groo-t tudnám, aki agyatlan, mint mindíg.  :) A Solo 11 is kellemes meglepetés volt, hangosan röhögtem a 2 első képkockán (az a kutya, meg a Hibáztam volna? póló), de az egész oldal nagyon tetszett. A többi sztori is jó volt, jó kis válogatás ez a kiadvány.
Lépegetők... számomra ez volt a csúcspont  :). Remélem a Marvel és a DC agymenéses képregényeknek is meglesznek a beírói, mert ha olyasmi, mint a Lépegetők volt, akkor az valami haláli.

A Lánglovagok és a Mesélő képek is tetszettek, bár engem a másik három alkotás jobban megfogott.