Szerző Téma: MINDEN MÁS HálóZsák képregény  (Megtekintve 285717 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1928 Dátum: 2013. Június 13., 16:13:03 »
Viszont az se stimmel, mert Banner mikroszenkundumok alatt megkezdi az átváltozást, és onnantól szürkeállományt is regenerál...
...Csak a legyőzni a Hulkot és a megölni a Hulkot között vannak apró különbségek.
Tegyük fel, hogy még nem fogta fel ébredés után, hogy mibe is néz bele. Bumm, és máris kész.
De ha neked úgy jobb, lelki szemeid előtt képzeld el azt, hogy még aludt, miközben fejbe lőtte :)

Meg persze van még rá jó pár módszer, (egyet ugye az Ultimates-ben látványosan elszúrtak dramaturgiailag, csak hogy megmenekülhessen és visszatérve segítsen a győzelemben...  :-\ ), a lényeg mindegyiknél, hogy Bannert kell támadni és megölni. Kivéve, ha éppen különváltak :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1927 Dátum: 2013. Június 13., 16:03:46 »
Viszont az se stimmel, mert Banner mikroszenkundumok alatt megkezdi az átváltozást, és onnantól szürkeállományt is regenerál.
Idézet
A mutánsok elintézése a leghihetőbb az egészben.
Iiiigen… teljesen észrevétlenül csak úgy felmegy az űrbe – és ezt senki, se a NASA, se a SHIELD, se az oroszok, senki nem veszi észre –, a Hold egyik legjobban megfigyelt részére, elhelyez ott egy csomagot, visszajön, és mindezt három tucat átlagember pénzéből finanszírozva. Abszolút reális. Mint ahogy az is az volt, hogy a jelek szerint Latvéria egész lakossága egyszerre ment el nyaralni külföldre, és az adamantium a jelek szerint kalapáccsal alakítható. Mondom, annyi szabályt írt át röptében, hogy szerintem a hatodik oldal után kiakadna egy számláló. Plusz remélem feltűnt, hogy nőket és gyerekeket véletlenül se mutatták, ahogy kinyírja, pedig volt ott egy Power Pack is, tizenegy éves átlagkorral.
Idézet
Talán a Hihetetlen Pókban is megjelent az a történet, amikor Peter elmondja Mary Jane-nek, hogy simán le tudná győzni Hulkot, mert mindenki ismeri a másik gyengéjét, csak nem használják fel.
Csak a legyőzni a Hulkot és a megölni a Hulkot között vannak apró különbségek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1926 Dátum: 2013. Június 13., 16:00:45 »
Talán a Hihetetlen Pókban is megjelent az a történet, amikor Peter elmondja Mary Jane-nek, hogy simán le tudná győzni Hulkot, mert mindenki ismeri a másik gyengéjét, csak nem használják fel. Ha csak ebből indulunk ki, akkor a Megtorló könnyűszerrel, az adott technológiai háttérrel megölhetett mindenkit. A mutánsok elintézése a leghihetőbb az egészben. Jó az is biztos, hogy azt a támadást néhányan túlélhették, de legyengülhettek annyira, hogy azt követően Frank végezhessen velük másképp.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1925 Dátum: 2013. Június 13., 15:11:06 »
Hulk kivégzése. Bármely ellenfelének így kellene csinálnia, ha nem ragaszkodnának ahhoz, hogy a zöld behemótot győzzék le, ne pedig a satnya Bannert.
Az szerintem is zseniális volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1924 Dátum: 2013. Június 13., 14:21:06 »
Egy olyan jelenetet nem tudnék neked mondani onnan...
Hulk kivégzése. Bármely ellenfelének így kellene csinálnia, ha nem ragaszkodnának ahhoz, hogy a zöld behemótot győzzék le, ne pedig a satnya Bannert.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1923 Dátum: 2013. Június 13., 13:54:08 »
Jó, de ez egy alternatív történet, és az ilyenben elnézi az ember a következetlenségeket, és ezektől még lehet jó egy sztori. Ez is olyan, mint egy what if. Még azt sem tartanám kizártnak, hogy eredetileg abba a sorozatba lett tervezve. Ott voltak ilyen elnagyolt dolgok, vagy rövid lezárásai egy-egy szálnak. A lényeg, hogy nem kell komolyan venni, és úgy máris jó sztori.

Amúgy köszönjük a véleményt, ezúttal is az elsők között voltál, sötét nagyúr!  :badteeth:  :worship:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1922 Dátum: 2013. Június 13., 12:03:45 »
Egy-két?! Egy olyan jelenetet nem tudnék neked mondani onnan, amihez nem kellett a fél Marvel-univerzumot átkalapálnia Ennisnek, hogy legalább arra a pár képkockára működhessen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1921 Dátum: 2013. Június 13., 11:38:11 »
Üdv! Köszi a HZs 10 éves különszámot,talgaby,Farek,Micho,Sepi,Genzo! :worship:
A Megtorlós történetig nevetgettem,olvasgattam.Aztán az arcomra fagyott a mosoly..ez nagyon űtős és komoly képregény volt.Nem vagyok egy Megtorló rajongó,de ezt érdemes volt elolvasni.A végkifejletet előre láttam,mint oly sok mást(hiszen Sith vagyok  :badteeth:  ) Bár volt benne egy-két túlzás ami nehezen hihető pl ,ahogy a mutánsokat elintézte.De összességében ez egy kiemelkedő darab volt.


Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1920 Dátum: 2013. Május 14., 22:20:49 »
Ez a Zsenigyerek hatalmas!  :worship: Winnick pedig állati jól ír és baromi jól rajzol mellette. Lehet, hogy egyszerű figurákkal dolgozik, de nagyon kifejező képeket gyárt és szerethető figurákat (az öreg bányász szenzációs volt :badteeth:)

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1919 Dátum: 2013. Március 15., 14:11:04 »
Igen, azt mondtam. Viszont azóta sok idő eltelt, és azon felül sikerült begyűjtenem még néhány érdekességet, amit viszont már érdemes lenne honosítani.
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1918 Dátum: 2013. Március 15., 14:01:34 »
Nem azt mondtad pár éve, hogy azokat már nem akarod?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1917 Dátum: 2013. Március 15., 13:40:58 »
Nem kizárt, mert anyag van.
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1916 Dátum: 2013. Március 15., 12:22:49 »
Aligha.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1915 Dátum: 2013. Március 15., 12:18:58 »
Várható Neil Gaiman :bravo: történet a HZs-n vagy más honosítóoldalon?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1914 Dátum: 2013. Február 15., 14:45:53 »
Szeretném megköszönni az illetékeseknek a 4 részes Sherlock Holmes történetet.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1913 Dátum: 2013. Február 12., 23:11:30 »
Zseniális
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1912 Dátum: 2013. Február 12., 16:07:44 »
Tényleg veszettjó.  :lol:

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1911 Dátum: 2013. Február 12., 15:32:04 »
Méltó visszatérése volt Barry - Skywalker - Weennek! :worship: Szokatlanul pörgős volt az akció, és talán még többet káromkodtak benne, mint eddig. (folytatások első szabálya: ami működik, azt duplázd meg!  :badteeth: )
Továbbra is úgy gondolom, hogy szenzációs ez a képregény.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1910 Dátum: 2013. Január 13., 21:44:47 »
Bár tényleg, ezt én se gondoltam. Mert úgy tűnt hogy vége van, de mégse így van.
Igazad van, talgaby.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1909 Dátum: 2013. Január 13., 20:45:26 »
Igazából a mininek sem. De az epilógus némi grafikai gondba ütközött, amihez nemrég kaptam az elhárításához kellő alapanyagot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1908 Dátum: 2013. Január 13., 20:10:03 »
Egér Gárda - 1152 ősze 1-6.: Érdekes volt és tetszett ez a 6 részes képregény. Az eleje lassúnak tűnt, de azután mozgalmasan haladtak az események.
Ezer köszönet érte! ;) :worship: Tudom, hogy csak a mininek van vége, de a történetnek nem. De ez már más kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 13., 21:27:56 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1907 Dátum: 2012. December 16., 17:04:29 »
Barry Ween 1-3.: Érdekes volt ez a minisorozat. Igaz, hogy vannak ugyan szókimondó, durva szövegek, de mégis vicces történet volt. Főleg, amikor valami félresikerül egy-két kísérlet.

Ozma, Oz hercegnője 1-8.: Nem is gondoltam, hogy még lesz ilyen történet. Skottie Young rajzai is jók, amik jól illenek a mesék hangulatához. És persze ebbe is ugyanúgy visszatértek régi ismerősök is, akik már az Oz, a nagy varázsló történet óta is szerepeltek.

Masinéria, az Óraműlány 1-4.: Tetszett ez az aranyos mese is. Tényleg olyan volt, hogy nem komoly, felnőtt, hanem könnyed, mesés hangulatú történet.
A vázlatfüzet is jó volt. Érdekes, hogy milyen leírások vannak eme képregényről.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1906 Dátum: 2012. November 03., 12:00:52 »
Groo-ból egyelőre csak utóközlés van tervben. Kéne embert találni az epices sorozatra, de még ha lenne is, annak a fordítása nem egy kétórás meló.
Barry a második miniben már kissé több tudományt felvonultat. Többek között az időutazást is. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1905 Dátum: 2012. November 03., 11:51:02 »
köszi a Barry Ween első minit. Jó volt. A 2. Mini várós (hátha néhány a nagy kedvencem : Groo kíséretében)

Az első részt unalmamban lapoztam át, de tetszett annyira, hogy nekifogjak a másodiknak (ami zseniális volt) viszont a 3. nekem nem jött be, azt hittem a sorozat fő profilja Barry tudományos ámokfutása különböző szituációkon keresztül. Ezzel szemben itt a szájalást kipipálta a szerző ugyan, de a gumikötelezés-kábítófegyver (még csak nem is halálsugár vagy valami) nagyon karcsú volt. Így a zárópoén se üt, mert a kiscsaj sejtheti hogy barry más, de a más kategória elég tág: és barry most inkább egy James Bond dzsunior kategórába illet inkább, mint a Walter Bishop ifjúkori megfelelőjébe,

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1904 Dátum: 2012. Október 31., 15:27:26 »
Köszi az új Barry Ween-t !  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1903 Dátum: 2012. Október 31., 12:17:11 »
3+3+6, de csak az első két minit teszem ki.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1902 Dátum: 2012. Október 31., 10:28:58 »
Ez a Zsenigyerek számomra eddig az év meglepetése. Valami hihetetlenül jó. Egy szimpla semmi kis történet de olyan szövegekkel feltöltve, hogy ihaj!  :lol: Ennek egyébként hány része van?

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1901 Dátum: 2012. Október 30., 21:06:10 »
Köszönöm, szerintem is hatalmas rész volt, nekem is az a szöveg jött be a legjobban, marha jó volt a die Hard feeling is! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1900 Dátum: 2012. Október 30., 18:30:48 »
Köszi az új Barry Ween-t!
Érdekes volt, hogy egy ilyen zsenigyerek hogyan tudja megvédeni magát (nem néztem volna ki belőle) :D. A hangulat a megszokott volt, de szerintem a poénok az eddigieknél is jobbak voltak. A kedvencem: "Beült a porcelánbusz kormánya mögé. Színeset ásít. Tudja valaki, hogy van náciul az, hogy hányni?"
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1899 Dátum: 2012. Október 24., 11:56:14 »
Köszi az egész Egér Gárda minit! Nagyon jó kis képregény, a rajzok pedig fantasztikusak! Nem hittem volna, hogy ennyire jól fogok szórakozni az olvasása közben.