Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539935 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5301 Dátum: 2019. December 03., 07:34:27 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 52. részét Farek & Peter P.!!! :worship:
Ennyi csavart rég láttam egy történeten belül! Jó volt tetszett! Tényleg már-már Bendis-i magasságokat mutat!

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5300 Dátum: 2019. November 19., 12:19:35 »
Kosz hogy szoltal, en eszre sem vettem...Igy jar az a szupergonosz, aki ilyen nevet valaszt maganak. :) lett volna Bob, Juliett...vagy Bèla.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5299 Dátum: 2019. November 19., 09:59:28 »
Az alap történet elmegy kategóriába sorolható nálam. Viszont tetszett a Szivacsember kitartása egészen a Hulkig.. :hehe:
Igen, nem egy nagy történet, bár ez a vonal igazából nem is arról szólt.
Nekem meg a Célpontos szösszenet. Nem véletlenül az volt a hírkép. :)
Az egyébként figyelted, hogy Hulk miket szórakozott még Szivaccsal az utolsó oldalon?  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5298 Dátum: 2019. November 19., 07:25:07 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 32. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Az alap történet elmegy kategóriába sorolható nálam. Viszont tetszett a Szivacsember kitartása egészen a Hulkig.. :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5297 Dátum: 2019. November 05., 08:40:48 »
Az első oldalon a bal felső sarokban eredetileg is bocsánatot kértek az alkotók vagy azt csak te írtad oda Farek?
Már miért csúszna el bármin is a Bérgyilkos? Hiszen a Bérgyilkos sosem hibáz. :P

Igen, van benne lehetőség, bár a sorozat akkori olvasóinak biztosan nagyon zavaró volt, hogy hirtelen két részre megszakad a történet. De remélem, téged és a többieket kárpótol ez a két füzet a várakozásért.

Igazából gondolkodtam azon, hogy kihagyom ezeket, hogy ne szakadjon meg a történetfolyam, de aztán úgy döntöttem, hogy nem ütök egy újabb lyukat a sorozat megjelenésébe.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5296 Dátum: 2019. November 05., 07:39:36 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 145. részét Farek & Genzo!!!
Nagyon nagy potenciál van ebben a történetben és ez nekem tetszik!!! Eddig.. :badteeth: Kíváncsi leszek, hogy min bukik el ( mert az 100%  :brow: ) majd a Bérgyilkos? A grafika is nagyon szép. Az első oldalon a bal felső sarokban eredetileg is bocsánatot kértek az alkotók vagy azt csak te írtad oda Farek?
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5295 Dátum: 2019. Október 25., 17:25:29 »
Farek, akkor várom az esetleges fordításodat!!!  :badteeth:
Azért vegyél addig levegőt.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5294 Dátum: 2019. Október 25., 12:23:53 »
Akkor jo megerzes volt a spoiler szurot hasznalnom. :) Nem.mindenki lehet olyan ven roka, hogy magyarul (heh, sotet kora volt a szinkronoknak) latta az errol szolo reszt a rajzfilmben (emlekszem, hogy meg elotte nemetul.is volt)...
Nyelvtanilag igy helyes, amit irni akartam.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5293 Dátum: 2019. Október 25., 06:46:45 »
Pierre de La Croix & Farek! Köszönöm a válaszaitokat!  :worship: :worship:
Farek, akkor várom az esetleges fordításodat!!!  :badteeth:

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5292 Dátum: 2019. Október 24., 23:12:20 »
Akkor jo megerzes volt a spoiler szurot hasznalnom. :) Nem.mindenki lehet olyan ven roka, hogy a magyarra (heh, sotet kora volt a szinkronoknak) latta az errol szolo reszt...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5291 Dátum: 2019. Október 24., 20:48:51 »
Farek, meséld el már légy oly szíves, hogy mi történt a Vasfejűvel a saját lapjában ezidőtájt? Csak, hogy megértsem picit a csapat és a jelenlegi(Tony?) Vasember aggájait!
Ahogy korábban francia kollégánk  ;D is említette, ezelőtt nem sokkal zajlott a később csak páncél háborúk néven ismert esemény. Tony rájött, hogy a Mesterkém korábban ellopta a Vasember páncél technológia eg részének terveit, és eladogatta őket ide-oda. Így egy rakás gazember az ő technikájával bűnözik és követ el gyilkosságokat. Ezen felcseszte magát, és elkezdett mindenki levadászni, akiről úgy gyanította, hogy az ő technológiáját használja. Így előbb-utóbb már kormányzati tyúkszemekre is lépett, szóval előbb Stark kirúgta Vasembert az Angyaloktól (a világ ekkor még nem tudta, hogy ők egyek), majd pedig a társai is elkezdték vadászni. Aztán egy tragikus esemény után végül kormányzati megbízásból egy új páncélos alak tényleg levadászta. Hivatalosan a régi Vasember meghalt, és egy új alak lépett a helyére Stark testőreként, új páncélban. Dióhéjban ennyi, többet most nem akarok a részletekről lelőni, mert már régóta tervezem, hogy esetleg lefordítanám. Meg ki tudja, merre fordul a Marvel képregény gyűjteménye is.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5290 Dátum: 2019. Október 24., 12:12:50 »
Farek, meséld el már légy oly szíves, hogy mi történt a Vasfejűvel a saját lapjában ezidőtájt? Csak, hogy megértsem picit a csapat és a jelenlegi(Tony?) Vasember aggájait!

[Bar nem vagyok Farek es korlatozottak az ismereteim, megprobalok valaszolni:
- Ellenerzesek: kiderult, hogy lopjak a terveit (hja, egy amerikai milliardos nem vedeti le oket) es atment Hulkba (elobb random pancelos gonoszokat, majd a Hammer vallalatot, a szovjeteket, kesobb hosoket es a Shieldet tamadja be).  A rajzfilmjeben is ezt megmutattak.
- Tony 64#random csaja lelovi, nem lehet muteni, pancelba szorul es elfogja a halalfelelem (mer amin rddig keresztul ment nem volt eleg...)
- Kesobb "ezert" lesz alkoholista is. ( es a Nyugisok ezert kezdik nevezni "Soroshordonak" :D)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 24., 13:12:26 írta Pierre de La Croix »

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5289 Dátum: 2019. Október 23., 07:28:54 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 51. részét Farek & Peter P. !!! :worship: :worship:
Jó sok minden történt ebben a részben ami nagyon tetszett! Igazán eseménydúsra sikeredett! Kezdve a képzeletbeli gyerekek elrablásával, amihez egy pofon is társult. Pedig az is megért volna egy kibogózást! Farek, meséld el már légy oly szíves, hogy mi történt a Vasfejűvel a saját lapjában ezidőtájt? Csak, hogy megértsem picit a csapat és a jelenlegi(Tony?) Vasember aggájait! A vége képen inkább mosolyogtam, szerintem nem volt annyira para... :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5288 Dátum: 2019. Október 22., 08:54:28 »
NYPBA Vol2 51.

Furcsa, hogy csak Darázsnak tűnt fel, ahogy Wanda beszélt az emberekről. Ezek már a kezdődő idegösszeomlás jelei voltak vagy a korábbi agymosás utóhatása?
Hogy klasszikus idézzek: "Ebből is egy kicsit, meg abból is egy kicsit." :)

Azért felfokozott idegállapot vagy sem, de egy ilyen pofonnak, amit Jan kapott lennének később következményei. Főleg, ha egy olyan karakter van a csapatban, mint Usa Ügynök. Azonban itt elég természetesnek vették, gyorsan túlléptek rajta.
Igen, tulajdonképpen lazán lerázták. Nyilván az idegállapot számlájára írták.

Ami nagyon jó volt, hogy teljesen másképp viselkedtek a tagok Vasemberrel, mikor Usa Ügynök már elment. Látszik, hogy még nem fogadták el.
Nem bizony. Ráaádul a Vasember saját címén ekkortájt történtek miatt eléb bizalmatlanok voltak vele szemben, pláne, hogy Starkot sejtették mögött. Joggal. :)

(Uh, most jutott eszembe: mi lenne, ha May neni egy Maggia-fonok titokban? Ha mar Mefiszto tamasztotta fel es Capbol Hydraugynok lehetett? Es akkor magyarra forditva a titkos drogszallitmany nevezhetnenk "Maggia-kockanak." Johetnek a kovek... :D
Ezért kijár a péló korbács. Szöges.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5287 Dátum: 2019. Október 21., 13:59:45 »
Es amennyire ez leragott klise a Marvelnel, szvsz csak ido es nem kreativitas kerdese...
(Uh, most jutott eszembe: mi lenne, ha May neni egy Maggia-fonok titokban? Ha mar Mefiszto tamasztotta fel es Capbol Hydraugynok lehetett? Es akkor magyarra forditva a titkos drogszallitmany nevezhetnenk "Maggia-kockanak." Johetnek a kovek... :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 21., 14:17:52 írta Pierre de La Croix »

Nem elérhető Pierre de La Croix

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 60
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5286 Dátum: 2019. Október 21., 13:58:20 »
Ekkor meg az agymosase, kesobb az idegosszeomlase. :) (Ahogy azt egy neves magyar kepregenyblog irta, a Marvelnek nem csak alternativ jelene es jovoje van, hanem multja...Magyaran egyszer az egyik, masszor a masik igaz. Egyszer tan kiderul, hogy Ben bacsi az igazi Zold mano, Osbornt meg amikor akciozik jol bedrogozva tartja a hatso szobaban... :) )
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 21., 14:18:15 írta Pierre de La Croix »

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5285 Dátum: 2019. Október 21., 12:21:31 »
NYPBA Vol2 51.

Furcsa, hogy csak Darázsnak tűnt fel, ahogy Wanda beszélt az emberekről. Ezek már a kezdődő idegösszeomlás jelei voltak vagy a korábbi agymosás utóhatása?

Azért felfokozott idegállapot vagy sem, de egy ilyen pofonnak, amit Jan kapott lennének később következményei. Főleg, ha egy olyan karakter van a csapatban, mint Usa Ügynök. Azonban itt elég természetesnek vették, gyorsan túlléptek rajta.

Harknessnek elég nagy volt az arca, aztán Pándémonium Mester úgy tőrt át a védelmén, mint kés a vajon. :whistle:

Ami nagyon jó volt, hogy teljesen másképp viselkedtek a tagok Vasemberrel, mikor Usa Ügynök már elment. Látszik, hogy még nem fogadták el.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5284 Dátum: 2019. Október 09., 14:16:15 »
Azért ezt a női emancipáció és fájdalom összefüggést majd fejtsd ki otthon az asszonynak is.  ;D :badteeth:
Zoli vagyok, nem hülye.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5283 Dátum: 2019. Október 08., 22:09:03 »
Ez a történet, hogy mehetett át anno a rostán?! Vagy a női emancipáció jegyében készülhetett?
Örülök, hogy te is érzed a fájdalmamat.
Azért ezt a női emancipáció és fájdalom összefüggést majd fejtsd ki otthon az asszonynak is.  ;D :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5282 Dátum: 2019. Október 08., 09:15:34 »
Ez a történet, hogy mehetett át anno a rostán?! Vagy a női emancipáció jegyében készülhetett?
Örülök, hogy te is érzed a fájdalmamat.

Hogy miért mehetett át? Gyanítom, hogy - ahogy már elhangzott - a régi karaktert szerették volna valahogy beszuszakolni. Hogy miért pont így... nos ez jó kérdés. Tulajdonképpen tényleg nem értem, hogy mehetett ez így le. Ráadásul az egész kivitelezése... pont ott fekszik a ruha kiterítve. Pont passzentosan illik rá (bár még ez zavar a legkevésbé). Felveszi, a karikákat addig forgatja, míg azt nem, látja, HOPP... bocs, másik képregény. Szóval felveszi, és máris üdv köztünk. Most komolyan.
Eh, nem is idegesítem magam vele, mert szerencsére csak pár részt kell kibírni vele. Meh.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5281 Dátum: 2019. Október 08., 07:45:42 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 144. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Vazze... ez tényleg egy 21. századi hülye pic*a lenne a mi időnkben, de a 60' években mikor ez a képregény készült ezt nagyon erősnek érzem! Hank reakciója is extra soft... Abban az időben durva dolgokat tudtak művelni a zsarolókkal. Teljesen életszerűtlennek érzem. Ez a történet, hogy mehetett át anno a rostán?! Vagy a női emancipáció jegyében készülhetett?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5280 Dátum: 2019. Október 07., 10:08:48 »
Kicsit rózsaszínes volt ez a része a történetnek, de olvasva Patsy múltjáról azt mondom megérdemel egy kis boldogságot.
Nem a boldogságot sajnálom tőle, tényleg megérdemelte. De miért nem valami hagyományos, családcentrikus boldogságra vágyott? Vagy egy rakás lóvéra és lófarkas néger rabszolgákra? Vagy bármire? Komolyan mondom, Rick Jones óta nem láttam ilyen nyomorultul szánalmas karaktert, aki a nyomi életéből mindenáron be akarja magát nyalni hősnek.

Ráadásul ez az egész zsarolásos dolog, ezt hogy képzelte?:
- Bestia valódi neve Hank McCoy!
- Ne már, tényleg? Basszus! Ezt soha nem gondoltuk volna! Micsoda csalódás! Hank, ki vagy rúgva, Patsy, üdv köztünk! Zsaroló tagunk még úgysem volt. De ugye nem baj, ha nem árulom el a valódi nevem?

Szóval mire gondolt? Ennyi erővel Bajvívót is egyből felvehették volna maguk közé. Főnöknek.

Egyáltalán nem csodálom, hogy a magyarul régen a Marvel Extrában és a mi oldalunkon nem is olyan régen megjelent lávaemberes történetben, mikor az elején Kapi összegyűjti őket, akkor Tigra beszól neki, hogy kinek kellene egy halvány másolat. Tök joggal.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5279 Dátum: 2019. Október 06., 11:59:59 »
BA Vol1 144.

Patsy megcsinálta! Szuperhős akart lenni, várt, várt és várt, aztán maga az Amerikai Ideálok élő megtestesülése ajánlotta fel neki a jelmezt! Belebújt és szuperhősnő lett! Hiába, ilyen Amerika.  :D

Kicsit rózsaszínes volt ez a része a történetnek, de olvasva Patsy múltjáról azt mondom megérdemel egy kis boldogságot. A Cicust egyébként is kedvelem, még a régi Semices Pókemberből, pedig csak nagyon keveset szerepelt. Egy visszaemlékezés volt a Tisztogató egyik csatájáról az Oltalmazókkal. Azóta persze már több kalandját volt szerencsém átlapozni.

Maga a füzet úgy látszik csak felvezetése a következő szám nagy csatájának, a visszavágónak, amit kíváncsian várok és remélem, hőseink kiosztanak pár pofont arrogáns ellenfeleiknek.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5278 Dátum: 2019. Október 03., 09:40:56 »
Tehát akkor a jövő heti friss és aztán vége...?  :blink:  ;D
  :smileythefinger:
Sepi, el foglak téged ültetni talgaby mellől. Rossz hatással vagytok egymásra.  ;D

De ha már frissítés, nem haragszom, ha a szombatit megejted. ;)  :badteeth:

Az első évszámban csak az én szemem káprázik vagy Wanda haja végig fekete?
Igazából a haja gesztenyebarna, vagy esetleg vörösesbarna. De nyilván a régi anyagok még digitálisan újraszínezve sem adják feltétlenül azt, amit az alkotók szerettek volna.
Különben is, nem hallottál még arról, hogy egy nő festi a haját?  :brow: :lol:

Ha jól emlékszem, valamikor egyetemen találtam a Hálózsákra valami "képregények magyarul" goglés beírás után 2005-2006 körül.  :D
Tél volt, mert emlékszem, volt valami hópehely, meg Mikulás is talán a címlapon. De legyen mondjuk 2005 karácsonya sacc per kábé.
Hm, ez sem most volt, az tuti. :) Örülök, hogy ilyen régóta velünk vagy.
Igen, a klasszikus történeteket némelyikét nem feltétlenül csak a koruk teszi klasszikussá, hanem a minőségük. Igyekszem abba a korba is vissza-visszatekinteni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5277 Dátum: 2019. Október 02., 21:43:51 »
Hidd el, ha rajtam múlik, én folytatom, ameddig csak bírom és csak egy kis időm is marad.
Tehát akkor a jövő heti friss és aztán vége...?  :blink:  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5276 Dátum: 2019. Október 02., 16:25:27 »
Az első évszámban csak az én szemem káprázik vagy Wanda haja végig fekete?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5275 Dátum: 2019. Október 02., 16:02:53 »

Köszönöm én is a kitartó munkát és a szórakoztatást!!
Szuperek vagytok!

Ha jól emlékszem, valamikor egyetemen találtam a Hálózsákra valami "képregények magyarul" goglés beírás után 2005-2006 körül.  :D
Tél volt, mert emlékszem, volt valami hópehely, meg Mikulás is talán a címlapon. De legyen mondjuk 2005 karácsonya sacc per kábé.

Először valamelyik Jason történetet olvastam el a horror szekcióból, aztán egy sztorit, amire nem emlékszem pontosan. Kang, vagy már a Rama-Tut korszakból, nem tudom... Bár ez talán nem is a Zsákon volt, hanem valamilyen más (azóta szerintem már megszűnt) oldalon. Regisztrálás jóval később, 2009 júniusában, vagy júliusában volt. Írtam, hogy milyen jó, hogy van egy oldal, ahol nyugodtan lehet képregényekről beszélni és nem kell félni, hogy hülyének nézik az embert. Talgaby, Sepi, vagy Farek válaszolt is rögtön, most nem tudom pontosan.



A kedvenc történeteimet most nem írom le megint, mert szerintem már páran unalomig tudjátok, többször szóba került.
Karakterek ugyanígy  ;D , de hogy mégis írjak némi adatot: 1. Fátum 2. Galactus 3. Zémó 4. Bulldózer

Nekem a most meg nem nevezett 3 történeten kívül a klasszikus, '80-as évekből származó Angyalok a kedvenceim, pl mikor Zeusszal küzdenek.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5274 Dátum: 2019. Szeptember 30., 09:45:32 »
Ha jól emlékszem a kezdetektől fogva hű olvasója vagyok az általad honosított Bosszú Angyalai sagának. Emlékszem, mennyire örültem a hírnek, mikor megjelent az oldalon, hogy ezentúl rendszeresen lesz BA. Azonban be kell vallanom, még én sem gondoltam, hogy ilyen sokáig fogom élvezni ezeket a remek történeteket.
Igen, rád emlékszem még a kezdetektől. ;)

Na, igen, a klasszikus történetek nem véletlenül klasszikusak. :)

Hidd el, ha rajtam múlik, én folytatom, ameddig csak bírom és csak egy kis időm is marad.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5273 Dátum: 2019. Szeptember 28., 21:33:01 »
Hatalmas köszönet ezért a hosszú éveken át tartó munkáért, Farek és kívánom, hogy legyen még kedved és egészséged folytatni legalább ennyi ideig.

Ha jól emlékszem a kezdetektől fogva hű olvasója vagyok az általad honosított Bosszú Angyalai sagának. Emlékszem, mennyire örültem a hírnek, mikor megjelent az oldalon, hogy ezentúl rendszeresen lesz BA. Azonban be kell vallanom, még én sem gondoltam, hogy ilyen sokáig fogom élvezni ezeket a remek történeteket.

A kedvenc történeteim a Galaktikus Vihar hadművelet, az Ostrom, Hank Pym idegösszeomlása és még sorolhatnám.

Akiket nagyon kedvelek a régi karakterek közül az Vasember, Sólyomszem, Vízió és sikerült megkedveltetned velem Kapit is.

Energikon és Darázs állnak a másik oldalon. Janettel különösebb bajom nincs, de valahogy nem tudok megbékélni a karakterrel.

Pár ellenfelet is megemlítek, hiszen ők is hozzájárulnak a történetek élvezhetőségéhez. Kang, a Zord Kaszás, Ronan, Ultron garantáltan jó sztorit ígérnek.

Köszönet a honosításokért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5272 Dátum: 2019. Szeptember 27., 09:25:21 »
SithLord: Ja, gondolom, főleg a Póknőt hátulról ábrázoló rajzai tetszettek...  :hehe:

Xeraph: Namor nem csak téged irritál. De igen, Jarvis valóban alap. És eszembe sem jutott volna. Ha a Bosszú Angyalai vallás lennének, akkor ő lenne az a kőszikla, amire az egyházukat fel lehetne építeni.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"