Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539353 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5271 Dátum: 2019. Szeptember 25., 20:45:53 »
Kedvenc karakterem? Jarvis.  :D

Vagy a nagy arca ellenére Sólyomszem.  :)

Namor nagyképűsége viszont néha nagyon irritál.
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5270 Dátum: 2019. Szeptember 25., 15:40:26 »
Hmm, szerintem nincs kedvenc karakterem vagy történetem.

off: Viszont most olvastam végig a Póknőt a Marvel Legendákból... Tyűűűű.. Most lettem szerelmes Alex Maleevbe!!! :wub:  Amit ebben a műben művelt, egyszerűen lenyűgöző!!! Ennyire részletes, kifejező garafikát még sohasem láttam!!! És még a történet is tetszett.. hiába Bendis is tud. :cool:
Bocs de ez kikívánkozott belőlem... :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5269 Dátum: 2019. Szeptember 25., 09:57:24 »
Nemrég kezdtem bele a Nyugati Parti sorozatba.
Még csak az elején tartok, de már megtudtam olyan érdekességeket is, hogy Energikon olyan híresség mellett kapott filmszerepet, mint Arnold Schwarzburger.  :lol:
Na, látod, miket meg nem tud az ember, ha kitartóan művelődik?  ;D :brow:

Örülök, hogy megosztottad a rövid kis történeted. Mi volt az, melyik történet, ami nem tetszett? Vagy melyik karakter a kedvenced és kit vetnél Fátum doktor robotmásai elé?

Összességében majdnem minden tetszik. A 60-as évek szájbarágós stílusán túl kell esni(ez minden akkori képregényre igaz) és onnantól már élvezhetőek is. Persze néha, mint a Nyugisoknál becsúszik egy-két western történet ami számomra gyengébbnek tűnik az addigi színvonalhoz képest.
Na igen, a '60-as években némileg többet narráltak. Volt benne anyag. :D
De szerintem egy-egy jó történet kortalan.
És megnyugodhatsz, ha jól emlékszem, több western történet már nem lesz. ;)
Skarlát Boszitól kezdve valóban komolyabbak és súlyosabbak a történetek. De majd meglátod.

És örülök, hogy azért tetszett a hazafias történet is. De csak én vagyok olyan naiv, hogy a szín ellenére engem egészen a végéig átvert az utolsó levél, és azt hittem, hogy Kapi írta, mint ahogy azt nyilván az alkotók szánták az ilyen naiv (vagy öreg) olvasóknak, mint én?

ÉS a fenti, karaktereket illető kérdések rád is érvényesek. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5268 Dátum: 2019. Szeptember 25., 06:59:32 »
Üdv! Köszi a Amerika Támogat Titeket - Az Új Bosszú Angyalai 4 című szösszenetet Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Nos, ez kb. olyan volt, mint amire előzetesen számítottam. Rendkívül hazafias légkört hozott és mindig a jók nyernek. A Megtorlós résztől igazán tetszett a grafika. A többi is pofás volt.

Összességében majdnem minden tetszik. A 60-as évek szájbarágós stílusán túl kell esni(ez minden akkori képregényre igaz) és onnantól már élvezhetőek is. Persze néha, mint a Nyugisoknál becsúszik egy-két western történet ami számomra gyengébbnek tűnik az addigi színvonalhoz képest.
A mai időkben hála a tervezőnek az írók teljesen szabadjára engedik a fantáziájukat ami olyan sztorikat szül ami engem is lenyűgöz. Itt a Skarlát Boszi megkergülésétől számított érára gondolok.

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5267 Dátum: 2019. Szeptember 24., 20:19:50 »
Köszönet a 15 évnyi töretlen munkádért Farek! :)

Úgy 2009-2010 környékén találtam rá a Hálózsákra.
Bevallom, nem a Bosszú Angyalai volt az első, amit elkezdtem itt olvasni, de amikor végül nekikezdtem nem tudtam abbahagyni.  :)
Leginkább a csapat változatossága, ami igazán tetszik a sorozatban.
Nemrég kezdtem bele a Nyugati Parti sorozatba.
Még csak az elején tartok, de már megtudtam olyan érdekességeket is, hogy Energikon olyan híresség mellett kapott filmszerepet, mint Arnold Schwarzburger.  :lol:

Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5266 Dátum: 2019. Szeptember 24., 10:04:19 »
Hm, akkor te eléggé a kezdetektől részt veszel az oldal életében és olvasod a történeteket. Nagyon helyes. :)

De remélem, nem csak az évszámot olvastad, hanem a másik, különleges BA füzetet is! Arról mi a véleményed?


Illetve, ha van rá időd és kedved, nyugodtan fejtsd ki bővebben, hogy az eltelt évek alatt mi tetszett, mi nem, meg bármit, ami eszedbe jut. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5265 Dátum: 2019. Szeptember 24., 09:49:38 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 1. évszámot Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Nos, itt aztán volt akció rendesen! A csaták is aránylag kiegyenlítettek voltak. Az Élő Lézert picit túlgondolták. Bajvívó jelmezes kretén beszólása különösen tetszett... :badteeth: (Akkor ő mi?) :hehe:

A kérdésed, hogy ki mikor talált rá az oldalra? Nos én úgy 2005 környékén más honosító oldalakkal együtt. Nagyon örültem, hogy vannak és hiánypótló szerepet vállaltatok az akkori éhínséges időkben mikor nem jelent meg semmi más Marvel-képregény!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5264 Dátum: 2019. Szeptember 19., 12:34:49 »
Érdekes volt ez a "nyomozósdi" rész. Talán azért volt most ez a epizód picit langyosabb, mert most jön a bunyó? :hehe:
Ja, ja, lesz itt akció bőven. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5263 Dátum: 2019. Szeptember 17., 08:09:22 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 50.részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a "nyomozósdi" rész. Talán azért volt most ez a epizód picit langyosabb, mert most jön a bunyó? :hehe:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5262 Dátum: 2019. Szeptember 04., 18:55:16 »
Thor átment Robinba.  ;D
Jó szemed van. Amíg nem olvastam a kommentet, addig fel se tűnt a hiánya. :whistle:
Ment a "taps".  :bravo:



Köszi!  :cool:

A Robinos hasonlat ezzel a videóval nagyon jó!  :lol:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5261 Dátum: 2019. Szeptember 03., 21:26:15 »
Ok. akkor feladom a leckét!  :lol:

13. oldal 5. panel:

Thor az egész történet alatt hosszúnadrágban van, de az említett panelen sortban!

Majd ismét felveszi a hosszú kék mackónadrágját.  :D

Thor átment Robinba.  ;D
Jó szemed van. Amíg nem olvastam a kommentet, addig fel se tűnt a hiánya. :whistle:
Ment a "taps".  :bravo:


"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5260 Dátum: 2019. Szeptember 03., 20:25:49 »
Asgardi mágia. Aki méltó rá, és felemeli eme kalapácsot, választhat a hosszú és a rövidnadrág viselése közt.  :badteeth:

Nem rossz.  :D

Azonban szerintem más van a dologban. (Természetesen ettől függetlenül egyértelműen No Prize.)
Emlékszel még a Tikos Háborúra, mikor Pókira rámászott a szimbióta? Akkor láthattunk ilyen átalakulást!
Szóval itt az ékes bizonyítéka, hogy Thor-on van egy szimbióta, ami jól el van rajta, hiszen a gazdatestnek jóval nagyobb az ereje, mint Pókembernek.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5259 Dátum: 2019. Szeptember 03., 07:30:12 »
Üdv! Köszi az Angyalok v1 143. részét Farek, Genzo!! :worship: :worship:
No, ez már egy fokkal jobb volt, mint az előző rész. De , mint szinte mindig a Marvel-Univerzumban ha úgy néz ki meghal egy gonosz/jó karakter Kang úgyis visszatér :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5258 Dátum: 2019. Szeptember 02., 21:56:41 »
13. oldal 5. panel:

Thor az egész történet alatt hosszúnadrágban van, de az említett panelen sortban!
Ööö... :headscratch: :headscratch: :headscratch:
Asgardi mágia. Aki méltó rá, és felemeli eme kalapácsot, választhat a hosszú és a rövidnadrág viselése közt.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5257 Dátum: 2019. Szeptember 02., 20:06:53 »
Mi az a no-prize, amit szerinted észrevettél? Simán kimagyarázom.  ;D ;D

Ok. akkor feladom a leckét!  :lol:

13. oldal 5. panel:

Thor az egész történet alatt hosszúnadrágban van, de az említett panelen sortban!

Majd ismét felveszi a hosszú kék mackónadrágját.  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5256 Dátum: 2019. Szeptember 02., 09:45:23 »
SithLord:

Mr. H persze, hogy túlélte az önfeláldozását. A neve nem mond neked semmit?  :lol:

Sajnálom, hogy a szülinapi történet grafikája nem tetszett. Számítottam rá, hogy megosztó lesz. De ez így van jól. Nem kell csak azért jó képetz vágni hozzá, mert Angyalok.
Nekem néha olyan érzésem volt a rajzokkal, hogy színes Mignola-light.  :hehe:

Blue S:


Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot!
Mi az a no-prize, amit szerinted észrevettél? Simán kimagyarázom.  ;D ;D
Thor maga egy ellentmondás. Az isteni ember. Vagy emberi isten. Kinek hogy tetszik.  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5255 Dátum: 2019. Augusztus 31., 19:23:21 »
BA Vol1. 143:

Bár nem ez volta születésnapi szám, de ezúton is kívánok jó egészséget az ünnepeltnek!  :hbd:

Ami a képregényt illeti, nagyon jó rész volt. Még soha nem láttam, hogy Kang ennyire megrémült volna. Thor csele pedig fantasztikus volt. A végén mégis megkímélte volna ellenfelét, visszafogva berzerker dühét. Így a Viharisten emberségből is jelesre vizsgázott. Hm, nincs ebben valami ellentmondás?
Tényleg, létezik még a No Prize díj? És van róluk valami lista? Észrevettem egyet a képregényben. Bár biztos nem én voltam az egyetlen.

Csodálom, hogy Kapinak jutott az eszébe a pajzsos megoldás, miközben két észlény is ott volt a ketrecben.

Az nagyon mókás volt, mikor Sólyomszem kiadta a parancsot a támadásra, erre ő és Holdsárkány elkezdték ledobni a ruhájukat.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5254 Dátum: 2019. Augusztus 29., 08:09:05 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 49. részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Abban a tudatban, hogy most már tudom "az ami túlél" volt a pacákokban kicsit feljebb értékeltem a történetet a végére. De amit Pym doki csinált Tigrával nos, ott dobtam egy hátast  :hehe: Az a rész meg külön tetszett ahol Kapi természetesen tetette, hogy ki van ütve így belülről tud majd bomlasztani. :brow: Amazon bunyója is megér egy misét. :lol: Végül nem derült, hogy Mr. H túlélte e az önfeláldozást?

Köszi a Eljönnek a Bosszú Angyalai - Időcsúszás című történetet Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Nos, a történet akár jónak is mondható, de ez a karikatúra grafika teljesen elrontotta a hangulatát... :(

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5253 Dátum: 2019. Augusztus 06., 07:20:52 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 31. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Egész jó volt ez a rész. Ám ismét bebizonyosodott, hogy Hulk az aduász aki a lehetetlent is megcsinálja a legnehezebb helyzetekben is!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5252 Dátum: 2019. Július 30., 09:42:41 »
Hát, még pár rész erejéig bírd ki valahogy. De legalább majd lesz egy kis szünet is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5251 Dátum: 2019. Július 30., 06:34:38 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 142. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Megmondom őszintén, hogy ez a vadnyugati téma az Angyalok füzetében nem annyira kedves nekem. Anno a Nyugisok lapján is már alig vártam, hogy vége legyen az ottani történéseknek. :badteeth: Remélem, hogy a jövőben Kapiék sztorija fog előnyt élvezni!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5250 Dátum: 2019. Július 25., 11:40:40 »
Eljött az alkalom, hogy azt mondjam: remélem, ezek lesznek életem legnagyobb gondjai!
Szép is lenne...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5249 Dátum: 2019. Július 24., 14:13:35 »
AA, tudtam, köszi! Egy 24 éves bizonytalanságot oszlattál el. Már csak arra kell rájönnöm, miért lett olyan sz.r a Hegylakó 2... :badteeth:
Csodálatos sarokpontjai vannak az életednek.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5248 Dátum: 2019. Július 24., 13:59:54 »
AA, tudtam, köszi! Egy 24 éves bizonytalanságot oszlattál el. Már csak arra kell rájönnöm, miért lett olyan sz.r a Hegylakó 2... :badteeth:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5247 Dátum: 2019. Július 24., 12:09:57 »
Az ott May néni a tömegben?
Igen, ő az.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5246 Dátum: 2019. Július 24., 10:11:01 »
Köszönet a Marvel Extra 16. számáért!
Hú, akkor nagyon rá voltam állva a történetre, emlékszem, talán akkoriban, '95 körül vártam a legjobban a folytatásokat. Izgalmas volt, hogy mikor látom meg az újságosbódé oldalán, vagy a postai forgóállványon az új részt!
Se internet, se semmi, csak a kivárás. Nagyon tudtam értékelni egy-egy új részt. Hú, az a pár perc, míg megvesszük a felfedezés után...meg az a 20 perc olvasás. Utána még napokig olvastam, nézegettem az ágyon hasalva újra és újra. Éppen ezért égtek bele a fejembe az egyes szófordulatok. Sokkal kevesebb inger volt (se net, se száz tv csatorna, se telefon) és sokkal több időm (nyári szünetek, hétvégék, stb), a tanulás ment könnyen, nem volt az se időrabló. Az osztálytársaimat meg csak az autók, meg a foci érdekelte,  szóval a bandázás se vitte el az időmet.  :rolleyes:

Az ott May néni a tömegben? Szerintem igen. Anno sokat foglalkoztatott. Tudatáthelyezés. Lényegében Fátum önerőből elérte a halhatatlanságot, mert csak áthelyezi a tudatát egy fiatal testbe. Erre rajta kívül szerintem csak ilyen dr. Strange, Főnix, esetleg X Professzor kaliberű alakok képesek, de legalábbis ritka képességnek tartom. Elviekben örökké is élhetne. Nem tudom, mi célja lenne még egy ekkora intellektusnak. Kicsinyes bosszú az F4 ellen. Hűha. A helyében letudnám annyival, hogy én akkor is uralkodni fogok, mikor már vagy 100 éve nem tudja senki, ki az a Reed Richards.
Amúgy marha nagy dicsőséget szerezhetne magának, ha gyógyítással foglalkozna (10 év múlva kb a sima megfázás lenne az egyedüli egészségügyi probléma), de ugye ez Fátum tragédiája: a legnagyobb elme a legkevesebb szerénységgel és alázattal. Ezért veszít mindig, ördögi kör.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5245 Dátum: 2019. Július 09., 10:40:24 »
Na, igen, elég rendesen elkalapálta őket a Liga halvány másolata.  ;D
És igen, Patsy valóban Patsy. Egy hülye, elkényeztetett pi*a. Rick Jones óta nem láttam ilyen szánalmat. Majd később megérted, mire gondolok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5244 Dátum: 2019. Július 09., 06:31:14 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai  v1 141. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Azért az igazán ritkaság számba megy, hogy az Angyalokat ezidőtájt elintézik a saját lapjukban! Még ha két csapattag másik küldetésen van. Ismerős ez a Patsy nem ő a .... , de Ő megnéztem!  :badteeth:
A grafika rendben van és a történet is jó így kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5243 Dátum: 2019. Június 21., 22:59:33 »
Az elején ez a Griff keménynek tűnt. Tényleg létezik a normál vonalon történet Grifffel és az, hogy végződött ha volt ilyen?
Létezik, és még az oldalon is olvasható egy. A nyugati parti Angyalok 2. sorozatának 10. része. Győznek. És ott is fontos Tigra szerepe.  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5242 Dátum: 2019. Június 21., 16:56:45 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 30. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Igazából ez az epizód akár egy rendes B.A. füzetben is elmehetett volna. Tetszett! De ha Hulk is a közelben van akkor  kb a 2. oldalon véget ér a küzdelem... :badteeth:
 Az elején ez a Griff keménynek tűnt. Tényleg létezik a normál vonalon történet Grifffel és az, hogy végződött ha volt ilyen?