Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 539729 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5241 Dátum: 2019. Május 30., 12:29:42 »
Nem állunk le, csak időben egy kicsit visszalépünk és klasszikus vizekre evezünk. Az is jó lesz, hidd el.  ;)

A 310-es utáni részek kb mikor folytatódnak?
Igencsak jó részek lesznek..(Nebula, Stranger, Soviet Super-Soldiers, Alfa Különítmény, Atlantis..)

Magyarországon a Semic időszak alatt ez volt az utolsó kiadott BA story.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5240 Dátum: 2019. Május 29., 09:33:18 »
A 310-es utáni részek kb mikor folytatódnak?
A nyugati parti Angyalok 52. részének kikerülése után. Időpontot sajnos nem tudok mondatni.  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5239 Dátum: 2019. Május 28., 18:58:11 »
Nem állunk le, csak időben egy kicsit visszalépünk és klasszikus vizekre evezünk. Az is jó lesz, hidd el.  ;)

A 310-es utáni részek kb mikor folytatódnak?
Igencsak jó részek lesznek..(Nebula, Stranger, Soviet Super-Soldiers, Alfa Különítmény, Atlantis..)

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5238 Dátum: 2019. Május 28., 11:01:15 »
Igaz, pl Thor is beszél így. Meg tán Herki is. De ha belegondolok, Bulldit is olvastam már E/3-ban.

Ja és a fő E/3 ember: Fátum. Ő kb mindent így mond állandóan. Mondjuk ők nagyon vagányak, nekik szabad, Fátinak meg egyenesen ez a szexepilje.  :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5237 Dátum: 2019. Május 28., 10:40:13 »
...és általában E/3-ban beszélnek önmagukról. Ha beszélnek egyáltalán.  ;D
Na, azért ez rengeteg hősre is igaz. Igazából nem is értem, hogy miért. Egyszer-egyszer szerintem mindenki beszél így, ha más nem, humorból, de a szereplők tök komolyan veszik magukat.  :brow:

Ja, és szívesen. Örülök, hogy tetszett.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5236 Dátum: 2019. Május 28., 10:24:03 »
Farek, Genzo! Köszönet A Bosszú Angyalai legújabb honosításáért és külön köszi Blastaar-t!  :D
Őt már a Marvel Extra idejében is nagyon csíptem. Konkrét emlék, hogy ezt a számot olvasom (Marvel Extra 22-ben jelent meg a BA 310) a családi autó hátsó ülésén Szerencsen a Széchenyi utcán valamikor '98 őszén, vagy '99 tavaszán és talán nálam van az angol házi is, ha nagyon unatkoznék.  :lol:  A Marvel Extra '96-os, de betettem olvasnivalónak, úgy emlékszem.
Szerintem az alkotók amúgy pontosan érzik, hogy milyen karakterekre van szükség, ki szereti a s*ggbevágós nejlonruhás ugribugrikat (pl Amerika Kapitány), ki szereti a vicces jófiúkat (pl Parker) , ki szereti a titokzatos szereplőket (Fáti, dr Strange), mert Blastaar tökre passzol a galaktikus zúzógépek (Blastaar, Mongul, Darkseid, Thanos, Terrax,  a kakukktojás Doomsday, stb) kategóriájába. Ezek erősek, tömzsik, jó színű ruhájuk van, földönkívüliek, jó hangzású neveket adnak nekik és általában E/3-ban beszélnek önmagukról. Ha beszélnek egyáltalán.  ;D 
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5235 Dátum: 2019. Május 28., 09:18:43 »
Igen, ez az MK Angyalok 29. szerintem is vicces volt. Lesznek még hasonlók. Most már végig akarom vinni ezt a sorozatot is.

Farek, írtad, hogy most leálltok az Angyalokkal és felhozzátok a Nyugisokat, hogy érthető legyen majd a cselekmény a továbbiakban.

Nem állunk le, csak időben egy kicsit visszalépünk és klasszikus vizekre evezünk. Az is jó lesz, hidd el.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5234 Dátum: 2019. Május 27., 16:33:34 »
Üdv! Köszi a M.K.B.A. 29.részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Ez a rész már egész jó volt! Kellő humorral és akcióval megspékelve! :brow:

A 310. szám már megvan a régi Marvel Extra által.
Farek, írtad, hogy most leálltok az Angyalokkal és felhozzátok a Nyugisokat, hogy érthető legyen majd a cselekmény a továbbiakban.
Kíváncsian várom!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5233 Dátum: 2019. Május 02., 09:52:27 »
Lesz Thor is, természetesen.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5232 Dátum: 2019. Április 30., 15:50:48 »
Wow, ezt nem gondoltam volna! Köszi! Remélem, a tervezett régiben is lesz Thor, érdekes a karakterek változása az évek alatt.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5231 Dátum: 2019. Április 30., 15:39:59 »
A választ pedig szintén köszi, érdekes, hogy itt szakálla is van.
Az is azért volt, hogy elrejtse a sérüléseit.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5230 Dátum: 2019. Április 30., 15:17:44 »
Igen, én is szeretem azt az időszakot. Nagyon hangulatos.
(És csak itt, csak neked elárulom, hogy nem is olyan sokára megint visszakanyarodunk egy időre még régebbi, klasszikus történetekhez. De psszt!)


 :m-doom:   :ugral:


Ez kb annyit tesz képregényes nyelven, hogy "Fátum örül."
Ő így, ilyen lelkesen örül, a fenti mondat valamelyik számban szó szerint így hangzik el a szájából.

Na de tényleg, szuper, nagyon köszönjük, én legalábbis nagyon várom azokat a történeteket!

A választ pedig szintén köszi, érdekes, hogy itt szakálla is van. Nem rossz amúgy itt sem. Bár ebből az érából rosszat nem nagyon tudnék mondani. Főleg mióta Kapit csak ilyen kötelező humorblokk gyanánt nézem és kb jóbarátokos alákevert röhögéssel képzelem el minden jelenetét.

Pl "Nyugalom fiam, nem akarom bántani."
Közben meg megy a kacaj.  :hehe:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5229 Dátum: 2019. Április 30., 13:54:50 »
Igen, én is szeretem azt az időszakot. Nagyon hangulatos.
(És csak itt, csak neked elárulom, hogy nem is olyan sokára megint visszakanyarodunk egy időre még régebbi, klasszikus történetekhez. De psszt!)

Thor miért van páncélban? Megsérült az Ostrom után, úgy tudom, de hol és hogyan? Mert itt már pl abban van.
Ha jól tudom, Héla megátkozta őt, hogy soha ne gyógyuljon, de ne is halhasson meg! Így az összes csatában elszenvedett sérülése csak gyűlt és gyűlt. Ezért készítette a páncélt, hogy jobban óvja őt a sérülésektől, és egyben tartsa. Legvégül talán szinte pocsolyává olvadt egy Jormungard vagy Fafnir elleni harcban, de sikerült elfoglalnia a Pusztító páncélt, és abban megfenyegette Hélát, aki így kénytelen volt feloldani az átkot. Szóval, valami ilyen rémlik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5228 Dátum: 2019. Április 30., 13:40:22 »
De jók a Bosszú Angyalai v1 olyan 250-300 körül! Most azokat kezdtem el szép sorban, történet, fordítás...

Farek, Genzo, Hopkin, remekeltetek! Óriásit honosítottatok. Ez a '80-as évek legvége, huhh. Tyrak, az Álnok. De jó az is! Bírom ezeket a jellegzetes korabeli karaktereket. Mind valami atlantiszi verőember, vagy valami hatalmasság a Negatív Zónából.  :cool:

Thor miért van páncélban? Megsérült az Ostrom után, úgy tudom, de hol és hogyan? Mert itt már pl abban van.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5227 Dátum: 2019. Április 10., 09:08:40 »


Xeraph, pótolhatatlan értéket kótyavetyéltél el. Na jó, lehet hogy nem.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5226 Dátum: 2019. Április 09., 20:55:47 »
A következő, az odinos szám tényleg megint elég jó lesz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5225 Dátum: 2019. Április 09., 19:59:10 »
Idézet
Írta: turkia
« Dátum: Ma - 12:08:38 » Idézet beszúrása

Ja és most kapaszkodjatok meg, én anno vettem a Spawn-t a '90-es évek végén.

Megvan az összes hibátlan, újszerű állapotban.

Bizony, ilyen durva dolgok történtek régen Borsodban turkiáéknál.  :D

Nekem is megvolt a Spawn mind a 18 része.
De pár éve elcseréltem őket egy 1 gigás memóriakártyára. :)
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5224 Dátum: 2019. Április 09., 12:08:38 »

Köszönjük szépen a legújabb füzetet Farek, Genzo, talgaby!  :bravo:


Igen, mélység, na az nincs ezekben. Jön valaki, akit csak úgy felvesznek tagnak, meg Fátum viccesnek SZÁNT olcsó szerepeltetése, meg ez az egész sekélyes történet...  :headscratch:

Arra emlékeztet, amikor Angliában vmi moziban megnéztem egy rövidfilmet, ami arról szólt, hogy az Angyalok betoppannak Angliába, mert na vajon ki támadta meg a királynőt?
Fátum! Ott is valami ilyen "vicces" kis jelenet volt, "jót kacagtam".  ;) Ugye az amcsiknak a vérükben van az a meggyőződés, hogy xy csapat csak úgy betoppan egy idegen országba és "elrendezi a dolgokat".

Nyilván az ilyen színvonalú füzeteknek is vannak olvasóik a legfiatalabbak között (ja meg én is elolvastam  :D ), de egy olyan világban, ahol Mcfarlane híres lehet, nem is tudok semmin sem csodálkozni. Ja és most kapaszkodjatok meg, én anno vettem a Spawn-t a '90-es évek végén.

Megvan az összes hibátlan, újszerű állapotban.

Bizony, ilyen durva dolgok történtek régen Borsodban turkiáéknál.  :D


WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5223 Dátum: 2019. Április 09., 09:25:35 »
Tudom, hogy elsősorban fiataloknak szól ez a sorozat, de szerintem a 28. részre eléggé középszerűnek tűnnek ezek a  történetek. Mostanra kipukkanhatott az ötletlufi. Vagy lehet, hogy az én vén fejemnek ez már fárasztó... :badteeth:
Igazából ezt én sem tartom annyira jó résznek. De a következő például elég vicces. Bár a történet ott sem túl acélos. De itt nem is igazán arról van szó. Ezek alapvetően egy-egy történet/füzet esetek, fiataloknak, szóval nagy mélységeket ne várjunk tőle. De azért könnyed szórakozásnak megfelelő.

De ne aggódj, nem adjuk fel a komolyabb vonalat sem. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5222 Dátum: 2019. Április 09., 07:38:35 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 28. részét Farek, Genzo & talgaby!!! :worship: :worship: :worship:
Tudom, hogy elsősorban fiataloknak szól ez a sorozat, de szerintem a 28. részre eléggé középszerűnek tűnnek ezek a  történetek. Mostanra kipukkanhatott az ötletlufi. Vagy lehet, hogy az én vén fejemnek ez már fárasztó... :badteeth:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5221 Dátum: 2019. Március 25., 12:39:47 »
Ja, vannak karakterek, akiknek egész egyszerűen nem áll jól a pátosz. Kevés alaknak testhezálló: Fáti, Galactus, Thanos, Strange, Túlontúli ... SZIVACSEMBER!  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5220 Dátum: 2019. Március 25., 11:46:35 »
Ugyan már, a saját képregénye világ törvényszerűségeibe simán belefér, legalább azzal konzisztens. Nagyjából. :) Engem az zavar inkább, amikor a saját, igen tág határaikat is átlépik. (Mint pl. a Westworld sorozatban, ami nálam nagyjából meg is ölte az egészet. De mindegy, ebbe itt ne menjünk vele, mert messzire vezet.  :dry:)

Szóval ez nem annyira gáz. A pátoszos stílusa már inkább.  ;D

Megnéztem a hölgyeket: nem rossz, nem rossz...  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5219 Dátum: 2019. Március 25., 10:27:59 »
Köszönet a Bosszú Angyalai (Nyugati part) Kavarodás c. részéért!

Ez a Kapi mindig meg tud döbbenteni, hogy milyen tehetséges és szimpatikus figura, aki tele van eredeti megoldásokkal!


Nem, csak viccelek, még mindig utálom.   :D

Milyen szöveget vág le a pasi, kész!

"Húsz emelet zuhanás olyan, mintha csak lelépnék a járdaszegélyről.  A pajzs speciális anyaga elnyel mindent."
Öhh, bírom az ilyen magyarázatokat, simán olvashatnám a Kázmér és Hubában, mint a Hiperfázisos Torzralövőt mondjuk.  :lol:
Olyan stabil a magyarázat, mint amikor Rhodes rálő a Szellemre egy részben és az csak nyugodtan kijelenti, hogy ez neki ugyan semmi, mert KEVLÁRBÓL van a  ruhája, ami olyan pászos, mint egy női tornaruha és az a mennyiségű kevlár aztán erős lehet.  ;D

Komolyan mondom, Amerika Kapitányt filmen nem ennek a kamukemény pofát vágó szöszke gyereknek kéne alakítani (nem tudom a srác nevét, de a nagyorrú, lófogú Scarlett Johansson oldalán igazán félelmetes párost alkotnak, ahogy egyszerre néznek csúnyán), hanem Stifflernek a Pitéből, mert amilyen szövegeket lenyom...

"Halló, szia-szevasz, van nálatok terasz?  Nekem 20 emelet zuhanás igazán semmi, p.csfej."
Ez a két mondat elférne azonos szövegkörnyezetben átvezető nélkül.  :cool:



Előszereplős Amazon:  Toldi Zsuzsi teste Rhona Mitra arcával zöldben. Vagy Oláh Noémi plusz 5 kiló izom.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5218 Dátum: 2019. Március 13., 09:06:49 »
Valahol már hallottam róla. Na igen, nem is tudom, ki lenne jó egy élőszereplős filmben. Jennifer egyszeri és utánozhatatlan.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5217 Dátum: 2019. Március 12., 18:15:27 »
 :lol: Egy kis off. Tudsz róla, hogy létezik egy Amazon Eve nevű model? Nézz rá google-n! Csupán  2 méter magas így elmarad szeretett Amazonodtól és arányaiban sem olyan tökéletes. Csak gondoltam egy kis viszonyítás, hogy is nézne ki a való életben Jennifer ha élne egy ekkora nő.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5216 Dátum: 2019. Március 12., 09:12:05 »
Farek, hogy tetszett Amazon ezen szetje amit ebben a történetben viselt? Vagy mindegy csak az Amazon legyen benne? :badteeth:
Mindegy, csak Amazon ne legyen benne! ;) Jobban tetszene az ágy mellett a földön, összegyűrve.  :brow:

Igen, Wanda vett egy komoly 180, már-már 360 (:)) fokos fordulatot. És hol van még a vége a folyamatnak...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5215 Dátum: 2019. Március 12., 07:57:59 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 48.részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Uhh, Wandából egy Jean Greyt csináltak!  :hehe:
Farek, hogy tetszett Amazon ezen szetje amit ebben a történetben viselt? Vagy mindegy csak az Amazon legyen benne? :badteeth:
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5214 Dátum: 2019. Február 16., 19:20:05 »

KiD: Igazság szerint olyan régen fordítottam, hogy erre már nem is emlékszem. Hol van a kimaradt oldal és képkocka? Érdekelne.

Ha megnézed a 9-es oldalt a Hálózsákon és a Marvel Extra 17-es számában a 35-36-os oldalakat, akkor láthatod a különbséget.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5213 Dátum: 2019. Február 16., 19:02:32 »
Ami nekem nagyon tetszett, USA Ügynök reakciói. Tigra esetében kár, hogy nem folytatódott tovább a szituáció. Kíváncsi vagyok vajon lelökte volna magáról a cicát vagy győz a tesztoszteron és belemegy a játékba?
Ha nem bírta volna, akkor ez a képregény a 18+-os szekcióban, a LateX-Men mellett jelent volna meg.  :lol:

A másik, mikor észreveszi, hogy Wanda elrepült és jelentést kér. Kapi is a sereg tagja volt, de nem egy félkatonai szervezetként tekintett az Angyalokra. Az Ügynök azonban igen.  :lol:
Nem is azt mondanám, hogy félkatonainak tartja. Inkább csak azt, hogy kormányzatinak. Fix és egyértelmű alá-fölé rendeltséggel, ahol az alárendelt nem pofázik, hanem teszi a dolgát.

Wanda pedig... kiszabadulni kiszabadul, és az erejét is megvillantja. De hogy!  :brow:


KiD: Igazság szerint olyan régen fordítottam, hogy erre már nem is emlékszem. Hol van a kimaradt oldal és képkocka? Érdekelne.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5212 Dátum: 2019. Február 16., 18:42:00 »
Már régen is éreztem, hogy valami nem stimmel a Fekete Párduccal, hogy rátámad a lávaemberre, aztán már esik is le róla. Szokás szerint kimaradt egy oldal. Meg ahogy látom, pár kép is.

A Bosszú Angyalaihoz hasonlóan a Magyarországon megjelent Csodálatos Pókembereket is megjelenthetnétek ezen hibák kijavításával és nemcsak a múzeumban.